Opinie o XX LO w Krakowie w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy XX LO w Krakowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XX LO w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XX LO w Krakowie w Kraków

Katarzyna

Chodziłam tam i nie polecam. Chce ten kawałek życia wymazać z pamięci. Nauczyciele oraz wychowaca codziennie mówili,że po co my przyszliśmy tutaj a nie poszliśmy do zawodówki. Że nie nadajemy się na lo oraz, że i tak nie zdamy matury. Takie słowa usłyszałam przed maturą od nauczycieli. Zdałam, ale wole się nie przyznawać, że tam chodziłam. Uczniowie patologia i tyle.

Mirosław

@Moniq Z założenia tak powinno być, jednak miejmy na uwadze fakt, że czasem nie ma gdzie wyrazić tego typu opinii i ludzie decydują się żeby napisać je tutaj. Nie miejmy do nich za to pretensji. Jeśli natomiast byłaś pracownikiem XX LO w Krakowie, to zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii na temat pracy tutaj.

Moniq

To mają być opinie o pracodawcy a nie o wrażeniach ze szkoły!

Nie polecam, zle wspomnienia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie XX LO w Krakowie.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
doma

Chodzę do tego LO jakiś czas i jakoś bardzo nie narzekam. Jedynym ,,minusem" jest już wyżej wymieniony Pan Marcin D. który uczy angielskiego i potrafi dowalić. Atmosfera jest w miarę spoko. I nie kierujcie się stwierdzeniem DWUDZIESTKA TO PATOLA bo jeżeli ktoś chce pić czy palić to będzie to robił w każdej szkole. Co do nauki... wiadomo,trzeba się uczyć bo chyba na tym polega szkoła. A wracając do nauczycieli... zależy na którego się trafi. Pani od informatyki i biologii jest mega krejzolką,Pan od WOKu też jest super. Myślę,że największy postrach budzą nauczyciele matematyki. Ogólnie polecam.

Wieloryp

Jak ta szkoła???

Czy jak będę mieć 60 procent z sumy wszystkich egzaminów i 4 z polskiego 4 z angielskiego 4 z chemii i 5 z biologii to dostanę się na biol chem do XX ?

Wojtek

miałem dokładnie tak samo jak @mama... prawdopodobnie przepiszę się do innego liceum 2 tygodnie po rozpoczęciu roku

mama

Moja córka złożyła tam papiery. Ja po fakcie poczytałam opinie i ... matko co to za szkoła?? Czy ktoś coś może powiedzieć? Słyszałam, że tam nie ma kryterium punktów czyli przyjmują każdego? A jeśli tak to jaki tam jest poziom i kto tam chodzi? Teraz trwa rekrutacja, domyślam się że córka po prostu się tam dostanie tym bardziej że średnią ma powyżej 4 egzaminy też poszły dobrze, a tu takie wieści! Czy może ktoś sprostować te informacje????

Gość cdf
@mama

Próg punktowy jest od 120 punktów więc nie uważam żeby to była zła szkoła. Inne szkoły np I czy V są najlepsze ale trzeba sie nastawić na wiele nauki.

absolwent

Bardzo przyjazna uczniom szkoła. Nauczyciele "stają na głowie" by pomóc uczniowi - dodatkowe zajęcia, wielokrotne terminy na poprawę sprawdzianu, indywidualne podejście do ucznia. Jeśli tylko trochę popracujesz, jesteś w stanie zdać maturę. Nic za darmo, trzeba po prostu się przyłożyć, jak wszędzie jeśli chcesz coś osiągnąć. Nie wiem skąd tyle nieprzyjemnych słów pod adresem niektórych nauczycieli i szkoły. Szczerze POLECAM.

Tak.

W życiu tam nie idźcie. Wybranie tej szkoły, to mój życiowy błąd. Nauczyciele zamiast pomagać, zgnębią Cię tylko, jak będą mogli. Dorosz słynny harcerz z ZHR pożal się boże od angielskiego da Ci poprawkę w każdej klasie, Ryczko - pani od geografii, która nigdy nie wie z kim ma, a nawet co robiła na następnej lekcji. Często gubi kartkówki, a potem masz same (usunięte przez administratora) Klinowska - no comment, matma to też porażka, historia z głąbem Wajdą.... boże za jakie grzechy gorzej niż w przedszkolu ;/ TAKŻE WSZĘDZIE, BYLE DALEJ OD XX LO ZNIEKSZTAŁCAJĄCEGO W KRAKOWIE.

Zostaw merytoryczną opinię o XX LO w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w XX LO w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy XX LO w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XX LO w Krakowie?

XX LO w Krakowie
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Szalk 5
    31-161 Kraków