Opinie o Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik w Lublin

Aninimowy Nowy wpis

Hej ! Mam pytanie, na profilu polski-hitoria-wos jakich można uczyć się języków obcych ? Byłaby możliwość nauki angielskiego i hiszpańskiego ?

.8.... Nowy wpis

w Nowy wpis
@Arek

zalezy skad jestes

Lena

Chciałabym się zapytać jak jest na profilu mat-fiz-inf. Najbardziej obawiam się informatyki, ponieważ mam bardzo mało wymagającego nauczyciela, a w liceum na pewno będą dużo wymagać. Czy nauczyciele są fajni, wymagający czy nieznośni? Jaka jest atmosfera? Czy to jest bardzo wymagający profil? Jakie jest podejście do ucznia? Może coś o czym powinno się wiedzieć zanim się tam pójdzie. Dziękuję!

Absolwentka

Jako absolwentka IX LO moge stwierdzic, że szkola byla przyjazna dla ucznia oferowała wymiany zagraniczne i wolontariaty. Atmosfera byla ciepła i czesto zabawna (tańczylismy belgijke na przerwach !) . Jeżeli chodzi o klasę to uczniowie nie odpychali nikogo ze wzgledu na pochodzenie czy stan materialny. A w kwiestii nauki to wiadomo że byli, są i bedą nauczyciele z ktorymi jest ciezko, nie potrafia przekazac wiedzy lub są po prostu niesprawidedliwi, ale to da sie przeżyć. Uważam że do matury zostalam dobrze przygotowana (zdana na ~90%). Troche śmierdzi na sali gimnastycznej stad "grzybek", ale ogolnie polecam :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik na stanowisko PSYCHOLOG bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Matka ucznia

Jako matka ucznia nie polecam tego liceum, zwłaszcza osobom wrażliwym. Żeby tam przetrwać bez pomocy psychologa lub psychiatry, trzeba mieć grubą skórę. Z własnego doświadczenia - Klasa Kurczukowej - biologiczno-chemiczna - wszystkie dzieci wybitnie zdolne (trafiły tam wyłącznie gimnazjalne "paski") od pierwszych chwil straszeni byli przez wychowawczynię i niektórych nauczycieli, że nie zdadzą matury (sic!). Tak zaczęła się presja, wyścig szczurów, który po trzech latach kosztował liderkę klasy ciężką anoreksję (nie wiem czy jeszcze żyje), a połowę pozostałych uczniów poważne stresy i nerwice, stałe kontakty z psychologami, a w kilku wypadkach leczenie psychiatryczne. Zbyt wysoka to cena za pierwsze miejsce w szkolnym rankingu wyników! I co ciekawe, ani wychowawczyni, nauczyciele, ani dyrekcja szkoły nie znali stworzonej przez siebie rzeczywistej skali zagrożenia zdrowia młodzieży. Uczniowie wstydzili się przyznać, że chodzą do psychiatry. Rodzice znali problem (prywatna wymiana informacji) lecz na ogół siedzieli cicho, bo bali się zaszkodzić swoim dzieciom. Tylko jedna matka wygarnęła kiedyś dyrektorce (byłam świadkiem), co się dzieje w tej szkole. Nie wiem, czy to dotarło. CIĄGŁA PRESJA, MOBBING i BRAK SZACUNKU DLA MŁODZIEŻY - to główne cechy IX LO w Lublinie (zwanego nieoficjalnie grzybkiem).

Ola
@Matka ucznia

To jest prawda i to nie tylko ta klasa

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik - Lublin

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Absolwentów IX Liceum Ogólnokształcącego Im. Mikołaja Kopernika w Lublinie Kopernik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Andrzeja Struga 6
    20-709 Lublin