Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Pasaco

Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego ludzie tak omijaja pasaco szerokim łukiem - urlop dostaniesz bez żadnego problemu - pieniądze za nadgodziny wypłacane są dodatkowo 50%, 100%, 200% ( i to nie pod stołem) - wczasy pod grusza - karty podarunkowe przed świętami Bożego Narodzenia - atmosfera w porządku - osoby nowo zatrudnione dostają na pewno więcej pieniędzy na start niż w innej Soleckiej firmie. A zaczepiając o to, że praca jest ciężka to niestety jak się nie chciało uczyc to trzeba robić na produkcji.

Solec
@Pasaco

Bez przesady wszędzie to co dają w pasaco to się gdzie indziej dostanie A na 4 brygady to niech przyjdą ci z biura wtedy zobaczymy dlaczego tak nie chętnie ludzie chcą tam przyjść A jak już chcecie ludzi żeby byli w tym zakładzie to dajcie naprawdę konkurencyjne wynagrodzenie to się ludzie znajdą pozdrawiam

@Solec

Chyba ktoś sobie nie zdaje sprawy ile ludzie zarabiają w Pasaco. ???? Pracują tutaj rodzinami i jakoś nie za bardzo chcą stąd iść

...
@..

Gdybym nie wydajność to by połowa się pozwalała ????

Pamietajcie
@...

Pamiętajcie pracownicy fizyczni, koszt waszej pracy jest najmniejsza częścią kosztu wytworzenia produktu. A na horyzoncie widmo robotów i automatyzacji hahaha

AktualnieWPasaco
@Pamietajcie

Tak tak już to widzę jak robot ściąga użytki z nawijaka czy łączy taśmą papier ))))

Luka
@Pasaco

Jakie zarobki na magazynie na dwie zmiany ?

Ona
@Pasaco

Kasa może fajna ale atmosfera taka ze się chodzić nie chce rzygam rano jak pomyślę gdzie idę, praca jak praca wszędzie ciężko, kierownik laborki porażka nawet nie ma do kogo iść po pomoc jak trzeba, wszędzie szpiedzy, przyjęta po znajomości przyjaciółeczki w okół, widzą tylko błędy ludzi za mało nie ma komu pracować człowiek ledwo żyję po pracy śpi z wykończenia nie ma czasu dla rodziny, a jak znajdziesz błąd lub zrobisz coś dla dobra firmy to nawet dziękuję nie usłyszysz....

Pussy
@Pasaco

Gdyby było tak cudownie to nie byłoby potrzeby nakłaniania pracowników do pozyskiwania wśród znajomych rąk do pracy

@Ona

Brzmisz jak bardzo wypalona pracą osoba. Atmosfera to nigdzie nie jest idealna. Może macie tam jakieś bardziej spokojne stanowiska bez tłumu ludzi to się przenieś po prostu??

@Pasaco

"A zaczepiając o to, że praca jest ciężka to niestety jak nie chciało się uczyć to trzeba robić na produkcji" Nabierzcie trochę szacunku dla pracowników, pracują tu ludzie nawet po studiach a wypowiada się firma która dobrze % wydajności bądź premii nie potrafi policzyć ?

Kropka

Czasy się zmieniły

Wrugler

Ciekawe, ciekawe. Praca 3 maja. Dzień ustawowo wolny... Ta firma spada na psy. Zapomnijmy o wolnym w takie dni jak Majówka, Boże ciało czy 11 listopada.... Jak sobie ludzie dadzą tak beda miec i w święta beda musieli przychodzić boo zobacza ze ludzie przychodza w takie dni to i mogą w święta przyjść.... a cooo taaam. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

PRACAWSWIETA

za przeproszeniem to już was (usunięte przez administratora) z ta praca w święta nigdy bie pracowaliśmy w najważniejszy święta a robię tu już kilkanaście lat. teraz nocka w Wielkanoc to może już lećmy po (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)wigilie i sylwestra. To jest rozwój firmy czyli to jest synonim pogardy drugiego człowieka? W dzień naszej konstytucji 3 maja i w dzień naszej niepodległości mamy pracować na (usunięte przez administratora) papier do podpasek? Takimi jesteście Polakami taka z was rodzinna firma ze gdy z dziećmi będziecie grila robić my mamy (usunięte przez administratora) Co wam zmienia 3-4 dni w skali roku nic a wszyscyvwas nienawidzą i mówią o tym na boku wszystkim. PR tej firmy nie istnieje. Ludzie pracują bo musza mieć na chleb ale nikt was nie szanuje za wasze czyny kiedyś było inaczej jak się zatrudnialiśmy sam dyrektor wszyscy mówili ze w święta się nie pracuje skoro to się u was zmienia to i stawki (usunięte przez administratora) poprośmy inne przynajmniej 1k plus. Nie macie serca ani szacunku do drugiego człowieka nie doceniacie ludzkiej pracy i chęci a to wszystko sprawiło ze firma prosperuje dziś dzieki naszym rękom i tak nam dziekujeciena szczęście wszystko się ostatecznie rozliczy na koniec życia tacy z was katolicy to wytłumaczcie się Bogu ze innych zmuszacie do pracy w święta narodowe .

Łysy
@PRACAWSWIETA

Nikt cie tu nie trzyma! jak byś uczciwie pracował to byś nie musiał w święta robić baranie wielkanocny

Logiczny
@Łysy

A co ma praca w święta do uczciwości?

Zofia
@Logiczny

A to nie chodzi mu o to, że to kara za jakieś nieciągłości w robocie? Ale tak właściwie to co, on oczekuje, że w każdy ważny dzień, który wymienił firma ma po prostu przestać działać? Ciekawa jestem jakby się to na wypłatach wszystkich odbiło wtedy

@Zofia

Nie płacą nam dodatku za prace w święta więc na wypłatach by się nie odbiło.

Abc

13 lat tutaj pracuje i to jest ostatni rok finansowe (usunięte przez administratora) a teraz święta jeszcze godzina za godzinę smiech

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pseudo operatorzy

Ci pseudo operatorzy maszyn to nawet nie stali obok prawdziwych operatorów amatorszczyzna połączona z lenistwem i brakiem doświadczenia komórkowcy i pimpągowcy ręce w kieszeni i nawalają w pimpąga. Kapusie donosiciele firmowe chodzące kamery.

Ażur

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc nie słuchajcie że w Pasaco jest dobrze na jakimkolwiek dziale. Chaos kolesiostwo a dyrektor mam chyba więcej wiedzy na temat papieru do (usunięte przez administratora) niż produkcji która jest w Pasaco ot tak w skrócie.....

Metry metry

Pomijajac w ogole cały ten głupi komentarz który do Pasaco nic nie ma a jest tylko jakim osobistym wyrzygiem niezłe musi czacha dymić jak się kogoś po imieniu i nazwisku wywołuje a samemu się podszywa pod kurczaka ŻENADA

Ciekawy

Ktos moze powiedzieć cokolwiek o pracy na magazynie w Pasaco? Tak pytam z ciekawości bo z tego co mi wiadomo to potrzebują ludzi i tak mało wiem o pracy Pasaco na magazynie. Oczywiście chodzi mi przedewszystkim o atmosfere, ludzi noi finanse jako tako. Niby proponują solidną wypłatę na start a później jeszcze wiecej ale konkretnie cos ktos wie wiecej i moze mi napisać ? Proszę o jasną i konkretną odpowiedzieć.

Xxxx
@Ciekawy

To przyjć i zobacz ja sobie chwale

Oczko
@Ciekawy

Odradzam pracy na magazynie są równi I równiejsi na tym śmiesznym magazynie kierownik ma wszystkich gdzieś łysy pawian prowadzący klepie po plecach i lata z byle pierdółka do Pana brygadzisty który wyrwał się z cieciowni .Pracownicy w większości spoko ludzie ale uważaj na tak zwanego brygadziste saurona

Ktoś pracował jako Operator w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Serdecznie odradzam

Edward
@Hebi

Dlaczego odradzasz? Podasz jakieś przykłady? Chciałem iść na operatora ale teraz mam wątpliwości.

@Edward

Raz nie równe traktowanie przez kierownika Dwa nagonka na metry Trzy nie równe liczenie akordówki Cztery stres

Gothan

Firma ok. Ile zarobisz tyle masz na kwitku. Polecam ????

Bissnesmen z Solca

Sprzedajcie te firme i zajmijcie sie chodowla jedwabnika moze kto inny wykorzysta potencjal ludzi majacych jakas wiedze, checi i ambicje!!!!! Banda partaczy...

Jurmetowiec

Kierowniku otwórz oczy! Niektórzy gdy mają zryw to wymyślają awarię maszyny zeby mu procentki nie spadły. Brak równości do każdego podchodzą indywidualnie.

Z tej samej półki co Ty
@Jurmetowiec

Kolego czyli uwarzasz ze mechanicy sa brani z łapanki, dzwonisz ze masz awarie a mechanik przychodzi wymienia dobra część lub naprawia sprawna maszyne? Naprawdę tak rozumiem Twoj wpis. Oczywiście warto poprosić brygadziste o zrobienie kilku zdjec jako podkladki do awarii, ale oczywiście Ciebie zazdrość i nie opanowana chęć robienia sztucznych zarzutów zmusza do pisania tego typu bzdur. Ogarnij się ludzie to czytają i mają nie zły ubaw z Ciebie.

@Jurmetowiec

Nie będzie równości bo się ludzie pozwalniają ????

Zadowolony

Jak tam koledzy po wypłacie? Premia 10% była to pewnie zadowoleni? Do tego teraz nadgodzinki i wypłatka elegancka ????

Święty Mikołaj

Życzę Wszystkim Wesołych Świat i nowego normalnego dyrektora produkcji! Hoooł Hoł Hołłł

@Święty Mikołaj

A co, zmienił się znowu? Jakoś dawno nie było nic o dyrektoze produkcji

Ciekawa

Czy może ktoś napisać czy atmosfera pracy i stosunek kadry kierowniczej do pracowników w kontroli jakości się zmieniły?Czy warto poświęcić czas na aplikowanie do tego działu?Czy opisywany wcześniej muł w tym dziale jest nadal poklepywany czy kadra zarządzająca firmą jednak zareagowała by polepszyć tam warunki pracy?

Etykieta
@Ciekawa

Bez zmian

Oczko
@Etykieta

Szklana pogoda w tym pasaco

Rodamina
@Ciekawa

Zaproszenie do tzw laboratorium ciągle aktualne. Miłe widziane Roboty, ale myślące, bez potrzeby jedzenia, picia, siusiu i narzekania, chcący pracować w weekendy, święta i nadgodziny, za płacę nawet nie średnią krajową, gotowi do biegania, pracy fizycznej i umysłowej i gotowi paść na pysk po powrocie do domu, ale nie na długo, by móc następnego dnia iść znowu do pracy. Robot musi pamiętać, że zawsze może być gorzej, maszyny mogą przyspieszyć, tzw optymalizacja, współpracownicy mogą się pochorować a wtedy Robot nadrobi za nich, no i niech pamięta że narzekać nie wolno, bo wtedy Robot Wróg! Parę Robotów się zwolniło, ojej! Ciekawe dlaczego?

Anioł

Bardzo dobrze (usunięte przez administratora) sie same sortują i już nie trzeba się męczyć z ochlapusami i degeneratami i jeszcze coś pięknego co może spotkać Pasaco to zmiana dyrektora !

Kolo

Ilu jeszcze musi sie zwolnic pracownikow zeby wywalic tego karierowicza drektorka CZ. ????

Many

Jak ktoś chce zarobić na magazynie to zapraszamy do solbetu od 7 brutto na start a nie jak w pasaco ze magazyn nie potrafi generować przychodów!!!!

Hellboy
@Many

Za dużo brygadzistów za mało magazynierów

@many
@Hellboy

Za brygadzistów to juz dawno tam na magazynie sie powinni zabrać na produkcji 1 ogarnia maszyny plus 30 ludzi a na magazynie potrzebny im jakiś śmieszny prowadzący zeby mogli oglądać w kamerze jak prezes chodzi albo w telefonach siedzieć albo na internecie coś zamawiać prywatne rzeczy do domu

Hellboy
@@many

8 magazynierow 2 prowadzących zmianę plus 4 brygadzistow I kierownik. W innych firmach brygadzista pracuje a nie siedzi w biurze i przegląda kamery ręką rękę myje

wszystkonanie

1. Urlopu nie dostaniesz bo brak ludzi, dasz kartę urlopowa miesiąc wcześniej usłyszysz za szybko, dasz tydzień przed twoim planowanym urlopem za późno i tak jest zawsze a nie w wyjątkowych sytuacjach. 2. Kiedy potrzebujesz zamienić się zmianami to nie można bo nie zachowasz odstępu 11h ale jeżeli firma potrzebuje to nie ma problemu możesz pracować nawet 16h 3. Wydajność na jurmetach jest liczona indywidualnie, czyli kto jest (usunięte przez administratora) bez szacunku do siebie zarabia, proste! A jak już widać ewidentny błąd w wyliczeniach wydajności to usłyszysz że system się pomylił, w takim razie mam propozycje: czas zainwestować w nowszy sprzęt bądź oprogramowanie do liczenia tych %. 4. Krew, L4 bądź urlop na żądanie zabierana jest premia bo: a) pomagasz ludziom potrzebującym krwi, b) Pracownikowi produkcji nie wolo chorować, i c) nie może Ci nic wypaść nieplanowanego. 5. Próg w wydajności na jurmetach stale podnoszony wyżej tak aby pracownik zapieprzał coraz więcej a zarabiał coraz mniej. 6. Ceny wszystkiego idą w górę a w naszej firmy podwyżki nie będzie ale za to dostaniecie premie moi drodzy którą wam zabierzemy przy pierwszej lepszej okazji, tak że głowa do góry :'D . 7.Brak szacunku do pracowników produkcji, czyli jak w tej firmie nie jesteś kimś to znaczy że jesteś dla nich nikim, 8. W firmie owszem pracują rodzinami, a może czas się zastanowić dlaczego tak jest i inni stali de facto pracownicy non stop się zwalniają. 9. Do firmy przychodzą nowi pracownicy bez doświadczenia ani nawet chęci do pracy a mają więcej niż pracownicy pracujący kilka dobrych lat. 10. Passaco pisze o konkurencyjnym wynagrodzeniu tylko zadajcie sobie pytanie gdzie szary pracownik pójdzie do pracy? do was czy do innej firmy z tą samą stawką ale nie z 3 zmianami tylko jedną ? otwórzcie oczy nie jesteście konkurencja w Solcu. Na sam koniec napisze tylko nabierzcie szacunku dla pracowników, zacznijcie być wobec nich fair, płaćcie godnie za prace w 3 zmianach pozbądźcie się tego śmiesznego dyrektorka to może ktoś do was przyjdzie jak na razie jesteście spaleni i nie macie podjazdu do innych firm .

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Bydgoszczak.pl 24 kwietnia

Hebi

Umowę o pracę ale lepiej sobie odpuści ten zakład

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.