Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Yarokachi

Popaczcie jak nas okrada nasz pracodawca! Przegladacie raporty z Krsu? Te limózyny, słórzbowe samochody luksusowe skody super b. Wyjazdy, szkolenia biura! A nam 1200 na renke.

Bruce Lee

Do Chucka! (usunięte przez administratora) wiesz o papierze...o jego gramaturze i właściwościach tym bardziej:)Chciałbym aby choć raz było wjście smoka Prezesa o 5 rano. Może by zobaczył co jest grane...Panie W.P. rotacja kierowników i dyrektorów nie świadczy zbyt dobrze o zarządzaniu...

Mr. Miyagi
@Bruce Lee

Kota nie ma, to myszy harcują. co się dzieje o 5 rano misiaczki?

xxxx
@Mr. Miyagi

A co ma sie dziać , (usunięte przez administratora) się do 6

Chuck Norris

Normalnie o tej porze woże się jak...Witam wszystkich operatorów Koreanki, Tiffmaka i Chinki;) Trzymacie się chłopaki i nie odpuszczajcie swoich racji! Jesteście zajebiści i nikt wam nie poskoczy! Mr. Piter i inni mogą wam co najwyżej opierd.....lić kopyto! Wszycy inni którzy przychodzą- kadra kierownicza i inni nie ma zielonego papierze o przetwórstwie celulozy/papieru itp. POZDRO ZIOMKI!

xxx

Noo i to bardzo pozytywnie mnie nastawia do życia ,tylko nie mogę zrozumieć jednego małego faktu ,jakim prawem mamy zabierane nasze premie za najdrobniejsze pomyłki wynikające z pośpiechu .W przekonaniu pracowników produkcji motto życiowe pana dyrektora ,,zabrać jak najwięcej premii"

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Abonament

Widzę natomiast, że nie zapomnieli przełożeni o zakupie abonamentu dającego możliwość moderacji forum, w tym usunięcie długiego i poczytnego postu z przed kilku tygodni nt Dyrektora Sprzedaży.

Ludwig von Mises

No cóż w Pasaco wszyscy przełożeni zapomnieli iż ... "Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem!" Niestety ludzie z wiedzą i pasją przekonani o pozytywnej przyszłości firmy, zostali zdominowani przez znajomości, układy i mobbing. Dzięki Bogu i przełożonym jesteśmy z daleka i z bogatym bagażem ciężkich doświadczeń odkrywamy lepsze życie poza murami ...

Żyjemy w XXI wieku. Czy tak trudno udokumentować zarzuty i przekazać je komuś wyżej?

xxxxxx

A pan dyrektor na dal nie interesuje się produkcją

Rafał

Pytanie: Kiedy pracodawcy zrozumieją, że najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy ??? Pozdrawiam !!!

x

Niestety, wszystko trwa. Genialny PR, zero decyzyjności, ściąganie pomysłów od innych, bo własnych brak. Merytorycznie zero i nie widać chęci doskonalenia. Musi któregoś dnia się skończyć, bo to ze szkodą dla firmy.

p

Możę niech dyrektor zgłosi się po nauke do Pana [usunięte przez administratora] wkońcu był dyrektorem w Pasaco przez prawie 13 lat.

loli pop

Słyszałem że szukają już nowego Dyrektora... (usunięte przez administratora)

marian

Ale czy to naprawdę tak trudno znaleźć dobrego menadżera z doświadczeniem w papiernictwie ? Czy zawsze musi przyjść ktoś, kto o papierze nie ma pojęcia ? Te kłopoty trwają już przecież kilka lat. I zawsze przyjdzie ktoś niekompetentny bez wiedzy o specyfice papierniczej. A najgorsze jest to, ze potem probuje przenosić pomysły z zupełnie innych branż. Przecież to nigdy nie zadziała, bo to nie jest jakas montownia części !!! Tyle strat ile ci wszyscy pseudodyrektorzy zrobili do tej pory swoimi idiotycznymi pomysłami to głowa mała. Doswiadczony i odpowiedzialny menadżer z naszej branży - taki ktoś tu jest potrzebny, a nie nadęte młokosy, którzy zwą się dyrektorami.

zzz

Dyrektor na chorobowym? A nie wyglądał na chorego... Ucieka Pan z pracy jak szczur z tonącego okrętu.

xxxxx

hm.... moze troszke z innej beczki, ale jesli dyrekcja chce polepszyc wyniki i wydajnosci to niech lepiej sie zabierze za zwalnianie pracownikow ktorzy co chwile chodza na L4 tak jak np. pani Iwonka i Justynka D. i wiele innych osob z roznych dzialow, a na ich miejsce niech zatrudnia tych ktorzy chca naprawde pracowac. Pozdrawiam

iiii

Pan Dyrektor już nie chce się wypowiadać na forum? W pracy, ani po pracy? Może doszedł Pan do wniosku, że nie ważne co Pan powie nikt nie uwierzy więcej w Pana kłamstwa? Czas najwyższy...

p
@iiii

Na chorobowym Pan dyrektor nie wypowiada się , ciekawe które to już jego zwolnienie ?

x

Jutro maja byc pierwsze rozmowy z dyrektorem na temat premiowania, ale to bedzie raczej monolog z jego strony a nie rozmowa. Rozmowa to bedzie z Panem Prezesem.

xxxxx

Zgadzam się z Arbuzem wystarczy popatrzeć jak ludzie pracują w trakcie przerwy śniadaniowej ,zamiast iść zjeść jak człowiek to starają się o jak najlepszy wynik ale to jest za mało dla pana dyrektora bo w jego oczach to na pewno da się więcej zrobić. Szkoda tylko że nie ma pan Marcin podstawowych wiadomości na temat maszyn Co do nowego sposobu premiowania ,myślę że jeśli się coś pogorszy odbije się to wielkim echem (niestety ale nie zarabiamy kokosów aby nam coś obcinać) Ja stawiam na pierwszym miejscu utrzymanie rodziny a nie dyrektora

arbuz

DAJCIE GO NA JEDEN DZIEŃ NA MASZYNĘ ZA POMOCNIKA ALBO OPERATORA HAHA.DAJĘ MU PRACĘ DO PIERWSZEJ PRZERWY PÓŻNIEJ BY UCIEKŁ JAK MYSZ Z POD MIOTŁY NA CHOROBOWE I NIGDY BY NIE WRÓCIŁ.Z LUDZI NAJCHĘTNIEJ ZROBIŁBY ROBOTY.

kiki

Widzę że znowu się wam trafił niezbyt kompetentny przełożony. Tak jak te poprzedni wdaje się w polemikę na forum zamiast jak to powinno być prawidłowo w firmie w zakresie swoich obowiązków. I to jeszcze w czasie pracy. Nie zazdroszczę wam. Naprawdę macie pecha do kompetentnych przełożonych. Mimo to życzę abyście w końcu trafili na profesjonaliste. Szkoda takiej fajnej firmy. Pozdr dla wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.