Opinie o F.H.U. MICROPRO w Kędzierzyn-Koźle

F.H.U. MICROPRO
1 1 4 5 1
Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w F.H.U. MICROPRO?

szczery Nowy wpis

Nie polecam pracy u tego Pana. Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy. Problemem jest nawet ustawowa przerwa 15 min. podczas której można zjeść posiłek. Właściciel notorycznie spóźnia się z otwarciem punktu, a pracownik stoi pod drzwiami i czeka na otwarcie. Nawet "wypłata" jest problemem dla tego Pana, którą ma problem wypłacić i robi to na raty i do ręki a nie przelewem na konto. Nie polecam pracy w tej firmie szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

były pracownik Nowy wpis
@szczery

Co za bzdury wypisuje pan "Szczery". W redakcji jest profesjonalna kuchnia z lodówką, kuchnią indukcyjną i zmywarką. Porządny ekspres do kawy. Zresztą szef zapewnia bezpłatnie kawę i mleko. To jest redakcja, a nie (usunięte przez administratora). Jedyne czego się wymaga w tej firmie to solidnej pracy i wyników. A kwestia wypłaty czy na konto czy gotówką jest zwyczajnie ustalana z szefem. A już zarzut, że pracownik wystaje pod drzwiami firmy bo szef się spóźnia nietrafiony bo pracownicy mają klucze do firmy i sami otwierają firmę.

TakNie

Jak wygląda oferta pracy u nich? Chyba miały pojawić się jakieś miejsca?Czekamy na nowe wieści.

Zostaw opinię o F.H.U. MICROPRO - Kędzierzyn-Koźle

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie