Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Rambo
@Paweł

Ja z wschodu

PRACUS

PRACUJAC W TEJ FIRMIE BARDZO DLUGO,NIE ROZUMIEM JESZCZE NAKLANIANIA ZEBY POLECAC PRACE W NASZEJ FIRMIE ZNAJOMYM JAK TU TYLKO GOLA STAWKA I TYLE .ZERO PRIORYTETOW NA KOLEJNE CHWILE.JESTEM CIEKAW KTO NORMALNY PO OKRESIE PROBNYM ZOSTANIE W TEJ FIRMIE BEZ MOZLIWOSCI WIEKSZEGO ZAROBKU.FORMPOL JUZ TAK SAMO ZREZYGNOWAL Z POSREDNIKOW I PRZYJMUJE POD FIRME A STAWKA O WIELE WIELE LEPSZA A TU WSZYSTKO SKRACAJA CHOCBY JAKAS PREMIA ZA ABSENCJE KTORA BYLA JUZ NIMA.

Ku przestrodze

Na wstępie pragnę pogratulować dużej zdolności przekonywania siebie i innych, wyobraźni i gibkości intelektualnej koniecznej do zaprezentowania w korzystnym świetle polityki kadrowej w sposób kompensujący niesprawność organizacyjną. Pozyskawszy i wdrożywszy pracownika w rolę przypisaną do jego stanowiska powinno się go utrzymać i równocześnie doskonalić, tak aby coraz pełniej i bardziej efektywnie mógł się angażować w działalność firmy i być dla niej coraz bardziej przydatny. Powinno się go szkolić, motywować i odpowiednio wynagradzać, ale realia w tej firmie są inne. ###-Tech stosuje zagrywki jakich nie powstydziliby się sprzedawcy "cudownych" garnków. Przestrzegam przed tym pracodawcą, który na początku obiecują złote góry i stabilność zatrudnienia, motywując tym do jak najlepszej pracy, której ocena ma niejako mieć wpływ na decyzję o dalszej współpracy, a tak naprawdę praktykuje politykę wampira – wyssać i wyrzucić. Oferują niskie stawki bez premii pod pretekstem okresu próbnego po upływie, którego zgodnie z nieujawnionym pracownikowi zamierzeniem nie podejmują z nimi stałej współpracy, żeby na jego miejsce przyjąć nowego pracownika na podobnych zasadach. Duża rotacja w tej firmie to nie wynik nieprzemyślanych działań, ale celowej polityki. Stanowczo nie polecam.

@Ku przestrodze

I tu się z tobom wzupelnosci zgadzam.JAKI PREZES TAKA FFIRMA

plagiat
@Ku przestrodze

myślałem że piszesz o naszej firmie z doświadczenia, atu jakiś tekst skopiowany ze strony poniżej http://sciaga.pl/tekst/18401-19-rotacja_pracownikow

Oj Tam, Oj Tam
@plagiat

Jedno zdanie zapożyczył i robisz wielkie hallo

hate
@Oj Tam, Oj Tam

nie jedno a więcej, co budzi wątpliwości w wypowiedź kolegi.... krytykować łatwo a kiedy nie ponosisz za to konsekwencji to aż się prosi ....

Coś nie widać jakichkolwiek pozytywów pracy w tej firmie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Patrycja

@XXXX Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy możesz jaśniej napisać co masz na myśli? @Ku przestrodze Czy oznacza to, że po okresie próbnym wszyscy pracownicy są zwalniani? Nie ma szans na dostanie kolejnej umowy? Może dotyczyła tylko Ciebie ta sytuacja i nie sprawdziłeś się na okresie próbnym? To istotna kwestia. @Xxx Racja, to jak w danej firmie się pracuje zależy w dużym stopniu od prezesa, pracodawcy oraz bezpośrednich przełożonych. Jak wyglądają kontakty z przełożonymi w firmie Die Tech?

@Patrycja

BO SZEFOSTWO W TEJ FIRMIE ZAWSZE MA RACJE A I NIEMA CO DYSKUTOWAĆ .

Patrycja

@NNN @Denia Co macie na myśli pisząc, że wszystko blokują? Tutaj na forum? @Valeryj Od jakiego czasu w firmie Die Tech jest problem z udzielaniem urlopów? Być może to tylko sezonowy problem z powodu, tak jak napisałeś braku pracowników. Być może, gdy uzupełnią się braki kadrowe nie będzie problemu z urlopami, o którym piszesz.

@Patrycja

BO LUDZIE Z TEGO SYFU PITAJĄ

Valeryj

A tak się fajnie zwalniało pracowników pod byle wymówką, a teraz nie ma komu pracować? Pracownikom urlopu się nie udziela bo ludzi mało, dajcie 26 dni urlopu na żądanie!!! bo jedynie taki urlop jeszcze jest do zaakceptowania. Ale PIP już jest o tym powiadomiony jakie tu są stosowane nielegalne praktyki.

Denia

Nie moga znalezc ludzi do pracy bo czytaja prawde i nikt nie chce przyjsc to blokuja

Jerzy

Czy jest tak dobrze w pracy, że zapomnieliście o tym forum?

NNN
@Jerzy

BO BLOKUJĄ WSZYSTKO I TU MASZ ODPOWIEDZ

NNN
@Jerzy

BO BLOKUJĄ

Kokolino

Ewakuowano 93 osoby w tym 60 osob z biur a reszta to woly napedowe amerykanskiej kompany

Strazak

Chyba strazakow bo cos sie tam pali chyba tak przynajmniej na 112tychy pisza

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Sss
@Tomasz

Nie Ukraińców ????????????

propozycja

- co miesiąc losowanie nagrody w wysokości 2 000 zł na pracownika z 100% frekwencją Ponieważ mamy już ostatni tydzień kwietnia a losowania jeszcze nie było to ja mam propozycję do dyrekcji aby zrobić za jednym zamachem losowanie za kwiecień i maj.

Śmiać się czy płakać ?

Największa kapusta na zakładzie znalazła się u dyrektora na dywaniku bo ktoś ją sprzedał a dyrektor przepłacił bo ten głąb odpoczywający w cieniu nie jest wart tyle co kilka ciężko pracujących wołów . Tyle gadki o oszczędnościach a taka kasa wyrzucona w błoto .

TOMEK
@Śmiać się czy płakać ?

Bo da się zrobić na 7781 36 tys zaczynając pracę pół godziny wcześniej i obroty 55 mniejsza z tym że narzędzie pochodzi 4 godziny

buczo
@Śmiać się czy płakać ?

Czyli wychodzi na to że pojawił się nowy gracz - miszcz donosu i chce wygryźć "Największą kapustę na zakładzie"

Xxx

Zazdroszczę czego chyba żartujesz ty tłusty bezzebny wielorybie A jak go tak bronisz to może cię ciśnie między dwa twe ostatnie zęby I ty śmiesz obrażać ten zakład jak przez tyle lat mialales tu jak w raju i Największa stawkę na zakładzie A uciekles stąd bo już na tobie większość poznała jaki jesteś i już nie miałeś komu strzelać z ucha ani czasu grania na telefonie i żarcia Twe fikcyjne ordery odpadły i już nikt ci nie ufał nawet młodzi Stare przykłady Np. rób tego po 1000 a ty ryp po 1300 i wychodziło jaki z ciebie as ja umie panie dyrektorze da się I mam jaja a ty jakbyś je miał to powinneś tu za czas walenia w balona przez tyle lat pół roku odrobić za darmo zakladowi Nara parowo

Boss

Bingo potwierdzam

Były
@Xxx

Taki właśnie byłeś mnie też sprzedałeś

STACHU
@Xxx

podpisz się XXX brak ci jaj (usunięte przez administratora) to zobaczymy kim jesteś

@Xxx

nie wiem xxx o co ci chodzi on już tu nie pracuje poco się spinasz .Wypominasz mu stawkę to chyba cię bardzo boli wyluzuj

olx

Proszę zobaczyć jak konkurencja rekrutuje nowych pracowników: Produkcja 3720! Mężczyźni! Praca na produkcji 3 zmiany produkcyjne! UMOWA O PRACĘ stawka 3120 PLN + premia miesięczna 600 PLN + premia kwartalna 400 PLN premie dostajesz tylko za to, ze jesteś w pracy!!!! żadnych innych wymagań!! kata multisport dofinasowanie do posiłków liczy się chęć do pracy!!! wyślij CV, zobacz zakład, zadecyduj!!! - ID ogłoszenia: 425976133

olx
@olx

Proszę kolejne ogłoszenie: Pracownik produkcji - mężczyźni - Tychy tereny przemysłowe 3 700 - 3 900 zł/mies. Pilnie zatrudnię pracowników produkcji , w Tychach, praca na 3 zmiany, atrakcyjne wynagrodzenie. Proszę o przysłanie CV lub kontakt telefoniczny do 16.00 - ID ogłoszenia: 426022105

Ja...
@olx

To ogloszenie jest z innej firmy a nie się tech :).

Rudy

Jestem po pierwszej wypłacie i na okresie próbnym zarobiłem więcej niż u was po 4 latach. Dziękuję za zwolnienie tylko szkoda, że tak późno to zrobiliście ???? Zapraszam na Delfo, dzisiejsze MA POLSKA :-(

Lodzik
@Rudy

Szkoda że tak wcześnie Zbyt późno ujawniles swą głupotę nie robiąc prób Tam też zaczniesz zamiast robić patrzeć na męskie zady i zrobisz braki i polecisz Masz już tam upatrzonego ciastka

mecenas
@Lodzik

@Lodzik nie interesuj się co kolega robi i czym się interesuje. Fakt popełnił błąd nie robiąc prób aby wyrobić normę, i takich przypadków jest więcej - bo albo stawiamy na jakość albo na ilość. Mogło się skończyć na naganie i stanowisko na robocie było by dzisiaj obsadzone przez operatora a tak stoi puste. Widocznie tak miało być kolega jest zadowolony z nowej pracy gdzie więcej zarabia a ja mu życzę powodzenia w życiu.

STACHU
@Lodzik

Odwal się od rudego napisał tylko że dziękuje za zwolnienie i ma lepsze zarobki jak ty.Piszesz bo mu baranie zazdrościsz bo Ciebie nie stać żeby poszukać innej pracy.Ab co do jego upodobań to jego prywatna sprawa i (usunięte przez administratora) ci do tego.Chyba że mu zazdrościsz no to co innego. A co do firmy dalej twierdze że to KAPA i jestem zadowolony że się zwolniłem.

Xxxx

Elo nowi tu nie jest sklep lecz zakład a wy przychodzicie i zaraz was nie ma Co jest Dddddddddd-good job ssssssss

klient
@Xxxx

My nowi wybieramy sobie pracę i szukamy najlepszych pensji a wasz zakład traktujemy jak sklep.

Rambo
@Xxxx

A co ma być lipa podwyżka była ale z premi wzieli i dalej tak samo się zarabia

Nie polecam

Praca w tej firmie to wyzysk i niewolnictwo. Ludzie harują pod okiem kamer a jeśli ktoś zwolni tempo to wysyła się do niego odpowiednie osoby, które jak bat popędzają do roboty. Rozumiem, że pracodawca ma swoje oczekiwania wobec pracowników, ale orka w tym (usunięte przez administratora) to próba sił nawet dla masochistów.

Xyz
@Nie polecam

Nie jaraj tyle ziola koles vo nie wiesz co piszesz. Nie podoba sie to wypad na formpol tam zobaczysz co to orka haha

wiosna
@Xyz

@Xyz po pierwsze to na Formpol nie ma orki nie wypisuj głupot robota jak wszędzie swoje trzeba zrobić, ale na pewno z premią w wysokości 600 którą dają tylko za obecność jest lepiej.

@Nie polecam

PS nowi tu nie jest sklep tylko zakład a wy przychodzicie i zaraz was nie ma.... DDDDD znamienity Word

Hej.dostaniemy coś na święta wreszcie

Kierownik
@Piotr

Jak mówią Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!! Co tu się dzieje trza spadać Barany same barany

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy