Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan

Ostróda

Opinie o Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan

Alicja

@kinek piszesz, że firma Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan nie wypłaca wynagrodzenia w terminie. Czy taka sytuacja pojawiła się jednorazowo, czy jednak zdarza się częściej?

henryk

nie mozesz ich znaleźć, bo widocznie właściciel usług brukarskich z Ostródy stwierdził, że strona internetowa nie jest mu do życia potrzebna. Taka branża działa sobie sama, klientów zawsze znajdą, promocja jest zbędna :)

kinek

chceta miec fuszerkie nie ma problemu grzegorz i bogdan wam to zpewnio praca za 6-7zł nie placa w terminie a na dodatek majo tam takiego kiegownoka sreka z 7 demki a on jest kierownikiem i pijakiem i molestyuje ludzi

kasia basia

ja tez bym bardzo chciała się w tej firmie zatrudnić ale czy teraz z okazji sezonu zimowo - świątecznego są jakieś nowe zatrudnienia w Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan? dodam że interesuje mnie praca głównie fizyczna, dam radę. ogólnie to jest problem że kobieta czy przyjmą bez problemu? pozdrawiam serdecznie

rudyś
@kasia basia 12.01.2015 12:10

chyba nie chcesz pytać o takie rzeczy... Prace brukarskie zimą to po pierwsze udręka, bo nie dosyć , że praca ciężka to jeszcze na dodatek zimno :), po drugie często po takich pracach , po kilku latach bruk pęka i mało kto zleca takie prace przy ujemnych temperaturach. toteż poczekaj może zanim w tej olsztyńskiej firmie będziesz chciał popracować ;)

szrek

prawda firma solidna to co uzglendnone z klijentem nie rzałójo materiału jak ine firmy dają gwarancje na swoje usługi pracowników bardzo dobrych majo potrafioą doradzić szybkie wykonanie usługi moge porenczyć za to firme osobiście pozdrawiam i dzienkuje za dobre wykonanie usługi

i

super firma

radek

Mam bardzo dobrą opinię o tej firmie. Wykonanie pracy idealne. Nie wiem skąd te złe opinie...

bardzo dobry

Mam dobrą opinię o tej firmie,płacą na czas i zarabiałem 10 zł na godzinę.

mały

forma solidna i zetelna

fran

masakra zrąbali mi całą kostkę i chcieli jeszcze kasy

JACEK

oszukał mnie też na kilka set zł ten jego syn [usunięte przez moderatora] czy jak tam mu. parodia l[usunięte przez moderatora]

jajej

Prawda i klientów reż oszukuje!

Kinek

Traktuje ludzi jak zwierzęta i płaci po 6zł a obiecuje 12zł [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Brukarskie Wszelak Bogdan