Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MODEL-ART Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Wiśnia

(usunięte przez administratora), zabierają wszystko co mogą, dążą za wszelką cenę żeby ludzie się sami zwalniali, zakład na Ostródzie już prawie nie istnieje. Wieczne tłumaczenie, że ucinają premie itp bo firma ma mało zamówień, a czyja to jest wina ? Tylko i wyłącznie zarządu który sobie napycha kieszenie kasą, czy Wy pseudo specjaliści myślicie że ludzie nie maja oczu i nie widza, że jeździcie co chwila nowszymi furami i wasi (usunięte przez administratora)(kierownicy) tak samo? Zabraliście ludziom najpierw 5 procent premii, nikt się nie postawił to zabraliscie całe 10 procent za wydajność i w dalszym ciągu oczekujecie ze ludzie będą tyrać za te marne grosze a Wy będziecie zacierać raczki i planować wakacje w ciepłych krajach ? Pracownicy weźcie się w garść i zróbcie w końcu strajk to może im się oczy otworzą, zobaczycie ze niedługo przekształca „premie frekwencyjna” na zwykła premie i to tez zabiorą. Robia wszystko żeby ludzie się sami zwalniali. Ale spokojnie inspekcja pracy w końcu się zainteresuje ze bardzo dużo osób jest na zwolnieniu i w końcu znajdzie się ktoś kto to nagłośni. Ciekaw jestem czy Panowie kierownicy i Panie z biura tez mieli zabrane premie, ale tego się nie dowiemy. Ps. Zarządzie, kierownicy po tym co Wy wyprawiacie to ŚP Pan Adam Wieżel w grobie się przewraca, rozwaliliście wszystko na co Pan Adam tyle lat pracował. Drodzy pracownicy(robole) zróbcie w końcu coś żeby zobaczyła ta banda cwaniaków, że to Wy ciągniecie ten wózek a nie oni bo jak tak dalej będzie to niedługo faktycznie będziecie pracować za (usunięte przez administratora)

@Wiśnia

Nazamawiali luksusowych aut dla prezesów i dyrektorów , to chyba firma złej sytuacji nie ma. Zarząd korzysta z sytuacji, że Yachtach trochę osób na o(usunięte przez administratora) i u nas ograniczają wynagrodzenia. Z tego co mówią, to teraz na premie będzie trzeba zasłużyć, tylko nikt nie wie jak zasłużyć.Tego nawet nasz dyrektor nie wie

Była

Nikomu nie polecam, pracowałam 7 lat na produkcji, zero jakiegokolwiek docenienia, zostawałam po godzinach gdzie były obiecane dodatkowe pieniądze a przy wypłacie…nic, komentarz kierowników na to „Sory ale musiałem dorzucić innym”. A nie daj Bóg nie zostań raz jak potrzeba to jesteś równana z błotem, kiedyś Model Żart bronił się kasą i socjalem a teraz w każdej normalnej firmie jest dużo lepiej. Znajoma znalazła pracę i dostała na start 4600 brutto, po 3 miesiącach umowa na stałe i 5200 brutto. Ja po 7 latach kończyłam na stawce 4420 brutto…kpina. Szukasz pracy, okej ale tylko nie to do tego (usunięte przez administratora) bo po pewnym czasie poczujesz się jak Pani do towarzystwa, kamery, szpiegowanie i straszenie, tylko kto tam jest Alfonsem ? Ps. Zacznijcie doceniać fachowców a nie pchacie w (usunięte przez administratora) dla świeżaków

Sylwia
@Była

O matko, jak czytam te komentarze to aż żal mi ludzi którzy tam pracują, pracowałam tam 4 lata i były momentu lepsze i gorsze, pod koniec te gorsze(po zmianie zarządu i kierowników) kiedyś człowiek wykonywał swoją prace, w między czasie poszedł na szybkiego papierosa i nikt nie szukał dziury w całym, ważne żeby była robota zrobiona a teraz z tego co czytam i słyszę od znajomych to (usunięte przez administratora), dramat…do czego to zmierza ? Chyba do tego, zeby ludzie zrobili strajk albo zaczęli się masowo zwalniać, może to komuś oczy otworzy, ze bez tych roboli to wszystko stanie, Moja rada, drogi zarządzie i kierownictwo obudźcie się i zacznijcie doceniać ludzi bo obudzicie się z przysłowiową ręka w nocniku.

Dron

Na razie gmerają przy premiach, żeby ich nie wypłacać. Na razie pod pretekstem mniejszej produktywności. Robi się (usunięte przez administratora) , bo po podniesieniu najniższej krajowej, młodzi pracownicy zarabiają tyle samo co ludzie z 10letnim stażem.

Pies ogrodnika

Ta produktywność to jest pretekstem do obniżenia ludziom pensji.Dziwne ruchy z obniżaniem kasy zbiegły się z pojawieniem się jakiś czas temu nowej pani (usunięte przez administratora)

Maria Nowy wpis

dzień dobry. w ofercie dla konstruktora jest napisane, że oprócz umowy o pracę można też podpisać B2B. proszę mi powiedzieć czy gdyby partner ją nawiązał to na spokojnie można dogadać się co do płatnego urlopu?

MM Nowy wpis
@Maria

a wiesz na jakie zarobki można liczyć?

MM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Na jakie zarobki można liczyć jako konstruktor z dwuletnim doświadczeniem w branży automotive bardzo dobra znajomość Catii i NX ktoś wie? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Czy chodzą słuchy o podwyżkach?

$Dolar$
@Paweł

Nie, ale chodzą słuchy że znowu mają premie zabierać. Kiedy ludzie zrozumieją że trzeba się postawić a nie jeszcze przychodzić w soboty, po co? Sami dają pluć sobie w twarz

@$Dolar$

Znowu? O tych premiach to ktoś już nie pisał parę miesięcy temu? nie wiem jak tamte okoliczności do teraz się rozwiązały, czyli przywrócili skoro mogą znowu coś przyblokować? Pod jakim argumentem?

Żancia Nowy wpis
@$Dolar$

Dolarsiku, ale premie były wypłacone miesiąc temu i teraz też będą. po co bijesz pianę? Podwyżki tez były. skoro nic nie dostałeś musiales byc niegrzeczny. Ja dostalam :p premia roczna tez bedzie. czytasz informacje od rady?

cze, ktoś widzę, że o aneksach wspomniał a miałem zamiar aplikować na tego formierza ze strony, bo od polowy marca widać, że szukają. Czy na tym stanowisku też jakieś aneksy się teraz podpisuje? Zmieni się coś w warunkach? chcę wiedzieć co negocjować

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Człowiek

Witam, od jakiegoś tygodnia wiem, że jest widoczna oferta dla technologa przy czym widnieje opcja na wykonywanie pracy w sposób zdalny, co byłoby mi na rękę. Proszę o opis warunków w takiej sytuacji, mam na myśli to jaki sprzęt jest udostępniany, czy występuje zwrot za energie no i oczywiście, czy dobrze się współpracuje?

Wiśnia

Kazik

Daj namiary na te laminaty w okolicy chętnie się zainteresuje może czas na zmianę bo się robi coraz, gorzej w tej firmie

Lol

Nie meczcie sie, pójdziecie do innej firmy to będą płacić za nic nie robienie i premie za to też dostaniecie. Zarząd i kierownictwo będzie wspaniale i będą rozdawać samochody pracownikom zamiast sobie kupować. Kierownik odda swoją wypłatę dla pracowników. I będa doceniać generowanie strat. No raj na ziemi.

Aśka
@Lol

Za nic nie robienie ? Ty myślisz człowieku co Ty piszesz ? Pracownicy mimo, że jest mniejsza produkcja tak samo pracują i to jest ich wina że zarząd kłóci się ze wszystkimi i firmy odmawiają im łodzi ? To jest powód do zabierania wszystkiego co się da ? Kasy nie ma ? To po jaką(usunięte przez administratora)kolejne czytniki do odbijania zrobili ? A no tak przecież to nic nie kosztuje jak pracownik jest pilnowany na każdym kroku żeby nie daj Bóg minutę szybciej na szatnię nie poszedł. Idąc Twoim mizernym tokiem rozumowania to skoro (usunięte przez administratora) zabierają wszystko to może czas najwyższy żeby zaczęli zabierać tym „umysłowym” ? Skoro jest mniej pracy to oni też jak twierdzisz „nic nie robią”. Nigdy tak nie będzie bo zawsze to (usunięte przez administratora) jest wszystkiemu winien, prosty przykład, wjeżdża nowa łódka(prototyp) i nie pasują grodzie itp, przychodzą „uczeni” z góry i oni nie wiedzą o co chodzi ? Haha no śmiech na sali, ja rozumiem że to jest nowa łódź ale zawsze to (usunięte przez administratora) muszą znaleźć rozwiązanie żeby to pasowało bo oni nie wiedzą co jest nie tak. Zwalniają ludzi na potęgę, przenoszą z kwiatka na kwiatek, traktują jak przedmiot, obiecują że to na chwilę a sami dobrze wiedzą, że to nie prawda, więc czemu żaden z nich nie zejdzie i nie porozmawia z ludźmi ? Bo się boją. Z jakieś 3 lata temu na Ostródzie też coś było nie tak, aaale…zszedł Śp Pan Adam Wieżel, zrobił zebranie, porozmawiał z ludźmi i było ok, jeszcze na koniec przeprosił że ludzie dwie minuty po 13 pójdą się przebrać. Następna sprawa, skoro Ostróda tak słabo wygląda( z tego co czytam) to po jaką (usunięte przez administratora) jest tam dwóch kierowników laminatu i jeszcze dyrektor ? No skoro tną koszty to może czas któremuś Panu podziękować albo go przenieść, czegoś tu nie rozumiem. Cwaniakują, że jak się nie podoba to niech się ludzie zwalniają, ciekawa jestem co zrobią jak znajdzie się ktoś kto podpisze nowe kontrakty na łodzie, produkcja ruszy z kopyta a nie będzie kim robić, znowu zrobią z siebie (usunięte przez administratora) i będą dzwonić do byłych pracowników hahaha. Kłamstwo i zawiść to ich drugie imię, głośno jest że ludziom którzy dostali umowy do grudnia po prostu podziękują ale jak pytasz się kierownika to „Nie, w żadnym wypadku, spokojnie”. Jak Wam nie wstyd powiedzieć, że idziecie sobie do innej firmy i że też Wam będą płacić za nic nie robienie ? (usunięte przez administratora)

@Wiśnia

Izka

Czyli nie ma tych podwyżek jeszcze? Chce się upewnić, bo ludzie o słuchy na ich temat się tu pytają. To jak teraz widnieje dostępna oferta dla koordynatora na help desk to zatrudnienie będzie jeszcze na starej stawce? jaka była w ubiegłym roku?

kto czyta nie bladzi
@Izka

przeciez na produkcji jest informacja z rady o podwyzkach trzeba czytac ze zrozumieniem

@kto czyta nie bladzi

Rada tylko do produkcji tu pisze? Co z innymi działami? Jeszcze mnie u was nie ma, wiec nie mam możliwości sprawdzenia co i jak. zresztą jak takie info przychodzi? Mailem?

Dron

@Dron

Uznajesz to odniesienie co do produktywności tylko pretekstem? A co z nią jest w praktyce nie tak. do jakiego okresu w czasie ją porównują, że takie stwierdzenie pada? Ile docelowo ma być tej premii a ile jest teraz? w biurze jak z tym jest?

Konrad
@Dron

Drogi Prezesie, zarządzie oraz kadro kierownicza. obudźcie się i przestańcie ładować swoje kieszenie z premii innych ludzi. Znam wiele osób pracujących w waszej firmie i opinie są bardzo słabe. Z roku na rok, z sezonu na sezon coraz gorszej. Krążą pogłoski na temat strajku a wtedy już nie będzie tak kolorowo. Zacznijcie doceniać pracowników (tak jak to było za moich czasów oraz prezesa Pana Adama) zamiast ich karać zabierając premie. Pracowniczy pamiętajcie w kupie siła, walczcie o swoje. Nie pozwólcie na takie traktowanie. To MODEL ART zarabia dzięki wam.

Pies ogrodnika

a co się dzieje na laminatach? Nie uzasadniacie i człowiek nie wie przez to co myśleć. Dlaczego omijać? Jak tam się zarabia i przy jakich warunkach?

Rico

A ten Watykan to który wydział????

PaniX

Jako pracownica biura jestem zadowlona z wynagrodzenia, atmosfery oraz warunków pracy. Szczerze każdemu polecam. 4 lata stażu i podwyżce noworocznej będę mogła liczyć na zarobki w wysokości 10 tysięcy na rękę. Jak na Ostródę nie są wcale małe. Luksusów nie ma ale da się przeżyć.

Ciekawa
@PaniX

Wow, zdradź w którym dziale dają taką kasę. Może akurat rekrutacja jest otwarta..

PaniX
@Ciekawa

Mam sobie konkurencję robić? Natomiast do mojego działu rekrutacji nie ma i będzie raczej. Wszystkie stanowiska zajęte.

@PaniX

Konkurencje na jednym dziale? nie wiem czy wy teraz zatrujecie czy faktycznie jednak występuje jakaś doza rywalizacji? W sumie to nie jest tez nieco bardziej praca zespołowa? Szkoda ze tez nie wiem o który obszar chodzi, bo bym miała lepszy obraz sytuacji

Typek

Witam poszukuję pracy jako poprawkowicz , pracowałem w konkurencyjnych firmach na terenie Ostródy, jak wygląda tutaj sytuacja warto składać CV ?

Witek łowca pipek
@Typek

Jeżeli chcesz wypruwać sobie żyły, orać nagodziny , mało tego, jeszcze premię zabiorą. To jest to idealne miejsce:) jak nie będziesz mógł zostać nadgodzin to Ciebie zmuszą i wyskoczą z jakimiś pismami. Zarobisz (usunięte przez administratora) i jesteś inwigilowany. Jest to firma gdzie docenianie pracownika się mija z celem. Zabierają premie a jak produkcja ruszą pełna para to oczekują od pracownika większej wydajności. (usunięte przez administratora) mają wykonać koniec i . Tak zarządzają ludzie którzy nie znają się na procesie i etapie technologicznym produkcji łodzi.

Ludzie szukacie pracy to nie w tym zakładzie nie za te pieniądze robią co chcą obiecanki cacanki także zastanówcie się zanim wejdziecie do tego zakładu

Sandra

A ile modelart daje na święta i wogole jaki mają socjal tylko realny

„chwilowy dołek” macie? Z czego wynika? i to o czym piszesz w sumie nie jest jeszcze przesądzone? Tak poza tym to mieliście już takie akcje wcześniej, że tak przewidujesz? Gdybym teraz się dostał to w ogóle cos mi na święta przysługuje czy jednak nie?

ToNieMaZnaczenia

Pracuje w tej firmie kilka dobrych lat, zaznaczam dobrych bo aktualne miesiące i przyszłość nie napawają optymizmem. Zaczynajac od początku oczywiście można obecna sytuacje podpiąć ze cała branża (usunięte przez administratora)ma się kiepsko ale w tym wszystkim można zachować ludzka twarz i być z pracownikami na dobre a w szczególności na zle… Brak komunikacji to jest coś czego nie rozumieją (usunięte przez administratora), a to powoduje flustrację pracowników którzy trzy dni przed otrzymaniem wypłaty dowiadują się ze zostanie im zabrania premia… za brak wydajności… o jakiej wydajności można mówić jeśli zakład nie ma co robić wiec tłuczenie wydajnością jest kompletnie nie na miejscu. Drugi powód złości pracowników jest obstawianie stanowisko osobami kompletnie oderwanymi od rzeczywiście. Na stanowiskach(usunięte przez administratora) którzy są tylko tłem tej firmy, nie wnoszącym niczego dodanego do pracy zakładu. Najbardziej jaskrawym przykładem tego stanu jest (usunięte przez administratora)noszący odzwierciedlające jego kompetencje(usunięte przez administratora)LUDZIE TO FUNDAMENT MODEL ART…JEŻELI ON ZACZNIE PĘKAĆ TO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO ŻEBY COKOLWIEK RATOWAĆ. Mając jeszcze Nadzieje ze (usunięte przez administratora)otworzy oczy tudzież zdejmie klapki z owych oczu Życzę Pracownikom SIŁY I WYTRWAŁOŚCI

Witam, ja tu trochę z innej beczki, a przynajmniej tak myślę, bo cos mało opinii dotyczy z tego co widzę samego biura, a obecnie jak widać na takiej stronie z ofertami widnieje ogłoszenie na sekretarki. Z jakich przyczyn ktoś nowy jest potrzebny? Opiszecie atmosferę i rzeczywisty zakres obowiązków?

Qc

Z takich przyczyn że powstał nowy zakład, firma się rozrasta to i pracownicy są potrzebni.

@Qc

Z tym nowym zakładem chodzi wam o Ostródę może? na 11 Listopada jest oferta dla kadrowej do was, teraz mi wyskoczyła. firmy jeszcze nie znam, wiec może mi ktoś opowiedzieć co się w biurze dzieje? Będzie sporo ludzi do obsługi skoro zakład tak jak piszecie się rozrasta? Tu nowy zespół kompletują?

Mania

Obowiązków to z każdym miesiącem będzie przybywać , poza granice ludzkich mozliwosci

Maurycy

Negocjujesz wynagrodzenie na starcie np. 5500pln to ci napiszą na umowie 4500 + dodatek frekwencyjny +premia 10%. Na starcie obiecują 10%podwyżki corocznej w styczniu.Po kilku miesiącach przestają wypłacać premię, i już jesteś 500w plecy, strach się rozchorować, bo tracisz dodatek frkekwencyjny. Chodzą słuchy, że podwyżki też nie będzie. Obowiązków z każdym miesiącem przybywa. Straszą , że mają kilka osób z Yachtow na twoje miejsce. Nie polecam , kiedyś było ok, teraz to (usunięte przez administratora)

Ludz

Zastanawiam się jak można ludzi okradać z ich zarobionych ciężko pieniędzy w tym smrodzie. Zastraszać ludzi zwolnieniami itp. Jak jeden czy dwóch (usunięte przez administratora)może takie coś robić i żaden kierowniczek nawet się nie odezwie itd. Ludzie powinni zrobić strajk każdy ma opłaty, kredyty i na to pracuje a jeden (usunięte przez administratora)decyduje żeby to zabrać tylko tu jest pytanie z jakiej (usunięte przez administratora)... racji się ja pytam!?? Pracuje na to i to mi się należy.!!

Też ludz
@Ludz

Piszesz nieprawdę. Należy Ci się wypłata wynagrodzenia miesięcznego za pracę cały miesiąc. I to dostaje każdy pracownik co miesiąc. Premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje jest premią za uznanie. Pracodawca może ale nie musi jej wypłacać pracownikom. Jest ona dobrowolnym dodatkiem od pracodawcy.

Nie pracuje tutaj...
@Też ludz

Co to znaczy premia uznaniowa? Zależy od czego... lub kogo? A może od czyjego stanu psychofizycznego? Premie w cywiliziwanych organizacjach są oparte o regulamin nie o uznanie.

Ludzik
@Nie pracuje tutaj...

Premia uznaniowa jest premią za wydajność, rzetelne wykonywanie obowiązków, poprawne wykonywanie zadań w oparciu o dokumentację.

Kej

Jak ze sprzedażą w firmie?

Observer z Toronta

Szkoda mi tylko Pracowników, którzy chcą pracować! i dają z siebie ile mogą, aby pchać te łódki w świat...Są dumni ze swojej pracy. Zrozumcie to. Ludzi denerwuje bałagan decyzyjny Pani, straszenie, (usunięte przez administratora) i brak szacunku...koleś w klapkach "pływający" po hali, który nic nie wnosi, tylko drażni. Przykładów sporo, których nikt nie chce widzieć, które psują atmosferę. Bez Roboli nie ma słupków.

Lewy
@Observer z Toronta

Dużo rzeczy ciągle się zmienia i firma oraz pracujący w niej ludzie muszą się dostosować, a Ty widocznie utknales już dawno w tyle i nie potrafisz ruszyć do przodu.

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MODEL-ART Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODEL-ART Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 85 ocen.

MODEL-ART Sp. z o. o.