Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie MODEL-ART Sp. z o. o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Andrzej

Mobbing, najniższa krajowa, podglądanie na kamerach, durne zasady, nowi zarobią więcej niż doświadczeni pracownicy, wachlowanie pracownikami, szantaże w postaci " jeśli tam nie przejdziesz to tracisz pracę ", niech każdy kto tam jeszcze pracuje otrząśnie się i ucieka stamtąd, tam biorą każdego, są ludzie po studiach, są ludzie po więźniu, są po podstawówce i każdy zarabia śmieszne pieniądze.

ciawa laminat

Masakra,własnie wywaliliscie dobrego kierwonika Roberta T, który był za pracownikiem,był super.Daliscie Dronelle ,która jest chamska wredna dla ludzi,traktuje pracowników jak szmaciarzy,a pan dyro to juz wogole masakra.Panie Adamie,co sie z Panem stało,niech Pan sie obudzi i przejrzy na oczy,Ci ludzie przez swoja polityke doprowadza Pana firme do stanu fatalnego,dobre imie wyciszy sie ,a juz i tak ludzie gadaja same złe rzeczy o firmie.Posłucha Pan zwykłych ludzi którzy dla Pana pracuja a nie tych z biura,którzy głeboko panu palca wsadzaja,to Judasze i żmije

Dron szpieguje pracowników . Na laminacie sama Ukraina i skazańcy z ZK w Iławie

XYZ

Firma ok tylko niektórzy ludzie zakłamani, fałszywi. Najśmieszniejszy to jest w tej firmiee ten wszechwiedzący zastępca kierownika J. S. Który puka wszystkie małolaty i nie tylko, które mu dają po cichu i myśli,że nikt nic nie widzi i nie wie, a one się cieszą bo mają hody u góry haha. Jak żonka się dowie to go w skarpetkach puści haha. Ogólnie firma spoko tylko niektórzy z góry do wymiany...

Nowa Nowy wpis

Polecam pracę w firmie model art, pracuje kilka miesięcy i nie ma co narzekać. Trafiłam do fajnej brygady i jest ok. Jak ktoś pracuje i się stara to naprawdę nie ma co narzekać. Cieszę się że się zdecydowałam mimo tych negatywnych opinii które krążą.

M Nowy wpis
@Nowa

To jedz na poprawki do tyrowa zobaczymy czy ci wystarczy sił fizycznych i psychicznych na staranie się

Brandzel Nowy wpis

Praca bardzo fajna, ludzie bardzo sympatyczni, tak że wszystko na duży +. Pozdrawiam

Ihor

brak wsparcia ze strony kadr w Tyrowie. Kadrowa albo sie spóżnia , albo o 14 hodzinie już jej nie ma i tak prawie codziennie

szef kadr Nowy wpis
@Ihor

Kadrowa w Tyrowie ani się nie spóźnia, ani nie wychodzi samowolnie o godzinie 14; i nie można oceniać tak kogoś nie znając jego zakresu obowiązków;

Maciek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

a gdzie rycerz schował Dronellę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jajo

Nie polecam pracy na nowym zakładzie po ZNMR. Paskudna atmosfera, , Jak był wypadek przy pracy i kolega udeżył się w kolano, to dyrekcja olała temat , a poszkodowany sam musiał się przetransportować do szpitala. Zero poszanowania ludzi , ludzie ktorzy tu byli , nie chca już tu wracać. Brak podstawowych narzędzi.

Marek
@Jajo

Dyrekcja nie zapewnia narzędzi ani środków ochrony, brak wózka widłowego. Na garbach mamy nosić ciężary?

Dron szpieguje pracowników . Na laminacie sama Ukraina i skazańcy z ZK w Iławie

Mart
@Mariusz

Opiszesz dokładniej sprawę drona?

Ja
@Mariusz

Bo do niczego innego się nie nadaje tylko do szpiclowania razem z tym swoim podpizdnikiem brodatym boli ją że za bramą znaczy mniej niż pusty hobok po żelkocie to wyżywa się w firmie na ludziach

@Mart

Podsłuchuje rozmowy, podgląda na kamerach. Dron nie ma za grosz kultury. Jedyne co daje to wstyd dla firmy.

@Mariusz

nikt nie chce tam pracować z jej powodu to się ratują jak moga. Powinni ja (usunięte przez administratora)Zanim doprowadzi do upadku firmę.

Ja
@Andrzej

Nic jej nie zrobią za duże ma plecy chyba że ktoś to zgłosi do inspekcji bo to co tam się odpierdala to jest jakiś cyrk ludzi dorosłych chcą ustawiać jak przedszkolaków nigdzie podobnej sytuacji nie widzialem

Ktoś
@Ja

Przecież to jest (usunięte przez administratora) i prześladowanie człowieka. Jak tak można? Dlaczego nikt z góry nie reaguje???

Kasia

Plotki już od jakiegos roku krążą ze ją (usunięte przez administratora)i nic nie zrobili, dalej siedzi w Tyrowie i niszczy produkcję.

Kt
@Mariusz

To jeszcze nic, niektórzy z kierownictwa po zawodówce, tak to wygląda i jak w firmie ma nie być mobbingu i ma być dobrze

WTF
@Kt

Który kierownik po zawodówce???

Sprawiedliwość

Myślałeś Szwarcu, że nikt nie dojdzie kto stoi za wszystkim? Cała Ostróda i okolice wiedzą już, co robiłeś i robisz. Teraz twoja córka pracuje tak długo, jak ja tego chcę, a wnuka czeka to samo, co robiłeś dzieciom innych ludzi. Zboczeńcu

Mik
@WTF

Jondras ale to prosty chłop. Zna się na robocie ale lubi baby i trochę traci...

Xd

Jędras dużo biega do prezesa z nierzetelnymi informacjami. To jest bo jak inaczej.

@Mariusz

Zwolnili mnie bo zlamalem palca w pracy I nie trzeba wyplacac odszkodowania lepiej zwolnic tak jest latwiej dobrych pracownikow zwalniaja kto mial L 4 juz tam nie pracuje mi wówie z gory nie wolno chorowac

xxxzz
@Kasia

Odkąd nie ma Anki na miejscu dyrektora robota stoi w miejscu i w firmie samowolka i cyrk co by nie gadać produkcja dzięki niej szła teraz nie idzie praktycznie nic

Krycha
@xxxzz

Wlasnie jest (usunięte przez administratora) Mozna chodzic na fajke kiedy sie chce, jak nie zrobi sie czegos dzisiaj ani jutro to nikt nie pilnuje, jak sie zrobi to sie zrobi zero cisnienia.mozna i wypic, po ludkach pochowane flaszki i pijaki. (usunięte przez administratora) firma

Jaki jest okres rozliczeniowy w MODEL-ART Sp. z o. o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

k
@Pytanie

na to pytanie już była udzielana odpowiedź;

On
Klient

Dzień dobry.Obecnie szukam pracy i firma ModelArt patrząc na rynek Ostroda i okolice wyglada dobrze.Przedewszystkim nie ma kopert do ręki a to jest ważne biorąc pod uwagę przyszłość.Czy ktoś szczerze odpowie mi jak to wyglada od zewnątrz.Chodzi mi o warunki pracy i podejście do pracownika.Każdy z Nas zna swoją wartość i wie na co go stać.Ja zawsze powtarzam mogę a nie muszę.Dlatego bardzo proszę o szczera opinie by rozważyć ewentualne zatrudnienie w firmie.

@On

To zależy od osoby, ogólnie moim zdaniem jest ok. Pracuje od paru miesięcy i jestem zadowolony.

Mr. T
@On

Jest znośnie, jak na Ostródę w sumie bardzo spoko.

@Mr. T

Jak ktoś pracował w innych ostródzkich firmach, to wie że tu jest spoko

Ktoś
@Ducret

To chyba znasz jakąś inną definicje słowa spoko albo trafiłeś jakimś cudem na normalnego przełożonego

Niezbyt

Praca pod względem fizycznym spoko ale psychicznie...trzeba mieć stalowe nerwy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie MODEL-ART Sp. z o. o.?

Model
@Pytanie

W tej firmie nie ma liderów z zewnątrz wszyscy są pociotakami i znajomkami góry.

@Model

Widzę, że masz wiedzę na temat pracy w firmie MODEL-ART, dlatego pozwolę sobie zapytać Cię o bardzo istotną kwestię związaną z pracą w tym miejscu. Chciałabym wiedzieć, czy pracodawca ten zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Szukam informacji w tym zakresie, dlatego bądź proszę tak uprzejmy i mi pomóż. Z góry serdeczne dzięki.

Seredamski
@Robert

Zatrudniają wszystkich ale rozważ lepiej pracę w innej firmie w Ostródzie w tej branży bo tu jak nie masz charakteru dupoliza i podpierdalacza i nie umiesz w takim środowisku funkcjonować to za długo nie porobisz a jak masz to wal śmiało

@Robert

bez doswiadczenia , za mala pieniedze, jak masz znajomosci to za dobre pieniedze

Szkatuła
@Seredamski

Tamta firma ma gorsze opinie. ;)

Bibuła
@Szkatuła

Ale nikt ci na łbie nie siedzi i dawaj dawaj kiedy kiedy bo to już musi być na montażu i tak dzień w dzień bo zamówień co rok więcej a ludzi tyle samo bo co chwilę ktoś się zwalnia. miłej pracy????

Szkatuła
@Bibuła

1). Wszędzie dobrze... 2). "Ludzi tyle samo, bo co chwilę ktoś się zwalnia" Żartowniś :D Firma dba o pracownika, moim zdaniem jedna z lepszych w Ostródzie.

luch

firma sama w sobie jest ok ludzie spoko ale gora do wymiany. dronella chamówa , chodzi jakby kija w d.. miala, to ja pierwsza powinni wymienic na lepszy model :D ma ludzi za nic. firma na niej b duzo traci. kasa ok.

Hehe
@luch

Bo to dobra znajoma prezesowej, nieusuwalna pinda..nawet jakby wciągała na hali to by zostala

Anna
@Hehe

w piatek zostala zwolniona, nic nie trwa wiecznie.

Pytanko
@Anna

Dronella to pani Kamila Gat?

@Pytanko

Nie

Ja wiem o co mu chodzi

Uważaj, bo to zboczeniec, nie wie tylko, kto i gdzie ma na niego i jego rodzinkę OKO..wiemy co i kiedy robicie..jeden fałszywy ruch i idziecie siedzieć.. całą rodzinką..nie musimy tłumaczyć, że panie L popełniasz przestępstwa na terenie zakładu, CO? Chcesz żeby ze szczegółami prezes dostała liścik razem z nakazem przeszukania ??

Iza
@Pytanko

Dronella to Anna M. Była już dyrektor produkcji w Tyrowie.

Halo halo

Jesteś małym człowieczkiem panie Daewoo pijackie ..może zaraz cały zakład się dowiedzieć, co mi zrobiłeś razem z córką i zięciem..twoja rodzina już wie...Wyrządziłeś wielkie szkody zaprzyjaźnionemu zakładowi - yachtom i dyrekcji tamtejszej i nie wywiniesz się już. A miasto po trochu dowie się o twoich i nie tylko praktykach. Nękanie kartkami, pup'em, dronem zięcia, wystawanie za oknami, zastraszanie domofonem w niedzielę o 6 rano, w sobotę o 7 rano..w ciągu tygodnia w nocy..ludzie cię widzieli idioto. Zostaliście nakryci jak małe dzieci. Ale uważaj, bo jeszcze jednej tylko rzeczy się dowiem, co próbowałeś mi zrobić..a telefon naszpikowany g wnami od twojego zięcia i ciebie trafi w prokuraturze i to nie ostródzkiej..chcesz posiedzieć aż tak bardzo? Mogę spełnić wasze marzenia o zarzutach kryminalnych..przy okazji sprawy wytoczyć mogą więksi ode mnie, bo też ucierpieli za twoje SMS y..mam info od nich

@Halo halo

A nie możecie normalnie porozmawiać bez wypisywania takich rzeczy?

Qq
@Hehe

Robi dużo gorsze rzeczy i nie zwolnili jej tylko przenieśli.

Nowy kandydat
Kandydat

Część, potrzebują do działu technologicznego do rysowania. Jak tam sytuacja w dziale?

konstruktor
@Nowy kandydat

Nie polecam, słabe traktowanie, kierownik beznadziejny, płaca - lepiej zarobisz na kasie w markecie i odpowiedzialność mniejsza.

Były konstruktor
@konstruktor

Jako były konstruktor potwierdzam, zakładem nie kieruje nawet prezes, ani dyrektor tylko (usunięte przez administratora) ostródzka..więc i zarobki niczym w (usunięte przez administratora)

Panowie
@Były konstruktor

Nowy kandydat pytał o dział technologiczny, nie konstrukcyjny.

Mongoł

jedyny normalny kierownik

John
@Nowy kandydat

do działu TIOP idz. Jam jest dobry Kierownik, ktory szanuje pracowników i dobra kasa . TIOP, to technologia i organizacjacja produkcji.

Floki
@konstruktor

W Technologii sporo sie dzieje, mimo to jest ok. Atmosfera jest spoko.

@Floki

Widziałem. Mają sporo wolnego czasu.

Xd

miałem przerwę i siedziałem na stołówce jak technolodzy spacerowali w kilka osób...

Beka
@Xd

Żałosne... Jakby nie mogli pojedynczo chodzić na stołówkę

zainteresowany
Kandydat

Witam, jakie są zarobki w dziale technologicznym (konstruktor-technolog)? Czy warto się przeprowadzać do innego miasta za tą pracą i firmą?

xy

totalna bzdura, jeżeli ktoś ma doświadczenie, kwalifikacje odpowiednie do tej branży to na pewno zostanie na dłużej i to bez pleców,!!

Lechu
@xy

Powiedz to komuś, kto nie zna układu panującego w zakładzie i komuś, kto nie wie, że obydwie wymienione osoby są po znajomościach, z prezesurą. Mogę przytoczyć też osoby ze stanowisk fizycznych, które dostały robotę, bo mają układy..inaczej nawet na ganianie na kolanach by się tam nie dostały.

Klient

a jak jest na stanowiskach fizycznych ? rozważam pracę montaż czyli dokręcanie śrubek szorowanie ogólne poprawki

Klient

moje pytanie jest poważne.

Klient

Czy warto się starać o pracę tam ?

Lmir
@Ewelinxaa

Nie

@Ewelinxaa

teraz tak

Dokładnie.

Jaki jest wkład kierownictwa MODEL-ART Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kondzio
@Pytanie

Taki, ze na laminatach Kierownik chodzi i krzyczy jak coś się zle robi i nawet nie podejdzie i nie wytłumaczy co i jak tylko opierdziela. Nie pomaga nic tylko stoi z okularnica bajeruje i chowa się .

Harnaś
@Pytanie

żaden, o wszystkim decyduje wiecznie niedostępny dyrektor

@Pytanie

kierowniki sie starajo , dyrektory nie

@Kondzio

ten kierownik był zastraszany prez Dronelle.

WHO
@Irina

Jak by był normalny to by się nie dał zastraszyć krótko pracujesz (usunięte przez administratora) wiesz kawał h i nic więcej a to że ci dał urlop który ci się i tak należał to faktycznie super chłop tylko ludzie k... ze go nie biją

Px
@Irina

Którzy kierownicy się starają????

@Px

Kierownicy w modelart poprostu SĄ. Kropka.

KIN
@XD

Że są to wiem ale co robią bo chyba niezawiele. Potrzeba osób porządnych a nie lawirantow

@XD

Mój kieras jest spoks.

et.

Nie wiem doprawdy skąd tyle wpisów o małych zarobkach , przeciez jak popatrzę na te parkingi pełne super bryk, to sie zastanawiam, czy tu na pewno źle płacą? A jeżeli chodzi o warunki pracy to zupełnie przyzwoite i nie ma co narzekać, bo trzeba trochę popracowć żeby mieć porównanie;

@et.

Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Czy mógłbyś napisać bardziej szczegółowo jakie plusy widzisz w pracy w Model-Art? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum. Obecnie pojawiły się nowe ogłoszenia o prace na stanowiska: konstruktor/technolog, szkutnik montażysta, formierz tworzyw sztucznych. Pracodawca oferuje stałe wynagrodzenie plus premia i możliwość rozwoju zawodowego. Jeżeli ktoś będzie na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie o jej przebiegu i stopniu trudności rekrutacji.

Dokładnie, popieram.

Pracownica
@et.

Popieram, jak ktoś chce zarobić to zarobi. Najbardziej niezadowoleni sa pracownicy najmniej angażujący się w swoje obowiązki, zamiast rozgłaszać jak jest im źle i niedobrze w firmie niech zaczną uczciwie pracować to i firma się odwdzięczy.

@Pracownica

Czyli jest nas więcej pozytywnie myślących, najważniejsze żeby się samemu motywować do działania. :)

BODZIO97

W jakich godzinach się pracuje w tej firmie ? Jak wygląda sprawa z zarobkami dla osób z małym doświadczeniem ? I czy są jakieś autobusy którymi swobodnie można dojechać do pracy ? Mam na myśli dojazd z Ostródy.

@BODZIO97

Twoje pytania związane są, z tym że zainteresowała Cię praca w firmie MODEL-ART? Zapytałem, ponieważ widzę, że pracodawca poszukuje obecnie nowych pracowników, więc chciałem zweryfikować, czy planujesz, może aplikować.

Tak,zamierzam aplikować.

Marta
@BODZIO97

Od Twojej wypowiedzi minęło już trochę czasu. Czy zdecydowałeś się na rozpoczęcie procesu rekrutacji w firmie MODEL-ART Sp. z o. o.? Możesz opisać jak on przebiegał? Jestem ciekawa czy ciężko jest zdobyć pracę w tej firmie.

@Marta

Niestety nie składałem CV.Mam już pracę gdzie indziej.

@BODZIO97

5-13 lub 7-15 a najlepiej 5-15 bo zawsze jest coś pilnego zarobki na start laminat jakieś 2400brutto montaż troche więcej później masz co roku podwyżkę od 100 do 3 zależy kto masz jakiś autokar za 110zl za miesiąc do tyrowa chyba że na ostrode cię dadzą to 7mka przed 6 i przed siódma leci do stał zlomu

Marta
@Pracownik

Fajnie, że wyjaśniłeś, dzięki. Mam jedno pytanie odnośnie pracy w MODEL-ART. Po ile godzin pracujecie?

@Marta

8 czasami jak jest jakiś zap... to 10

Josin
@BODZIO97

Najniższa krajowa. Autobusy są kursują w godzinach rannych i po południowych akurat przystosowane do godzin pracy

EwaDaje
@BODZIO97

Polecam wkręcić się we względy pani prezes. Pracowałem tam kilka ładnych lat na laminacie i powiem tak ona smakuje całkiem dobrze, ma fajną, wielką pupę którą chętnie oddaje w lasku w drodze na Gdańsk. Za to masz gwarantowany spokój i wysokie premie. Jak zaprosi do auta, żeby niby odwieźć do domu, nie odmawiaj, a będziesz miał prywatnego, uległego milfa za FREE.

@EwaDaje

skoro miałeś duże premie to musiałeś zrobić dobrze swojemu kierownikowi;

Daniel
@xy

Ty za to z połykiem i mlaśnięciem robisz, jak pani prezes i inne panie z administracji.

Marianna
@BODZIO97

od świtu do wieczora i w każdą sobotę

7-15

@Daniel

I to pisze człowiek dorosły? Mam cichą nadzieję, że tego typu komentujący są świadomi, że można ich namierzyć poprzez zgłoszenie komentarza do GoWork i na policję :) I szczerze mam cichą nadzieję, że tak się stanie.

@Andrzej

firma, to nie cieplutkie przedszkole; zawsze może założyć swoją działalność gospodarczą i się wykazać;

@xy

A Ty panie L.S. nie cwaniakuj, bo to że po znajomości siedzisz, to zaraz możesz na zieloną trawkę wyskoczyć.. Bo to Twoja rodzina ludzi w kiblach podgląda..

white
@Andrzej

Niestety z przykrością potwierdzam. (usunięte przez administratora) dotyczy zakładu w Tyrowie. Dlatwgo nikt tam nie chce poracować . A wszystko przez dyrekcje: Dyrektor tyrowa mobbinguje, a Główny toleruje

RODA
@white

Kierownicy w Tyrowie do wymiany, jeden już poleciał teraz czas na drugiego, potrzebny ktoś ze świeżym spojrzeniem a nie tylko stare schematy powielać,

A kto to L. S. ?

VfB b

Jakie są zarobki na stanowiskach, nie na produkcji?

Fhsnsm
@VfB b

Niezależnie od doświadczenia i poziomu wykształcenia najniższa krajowa. Do tego mobbing ze strony przełożonych w gratisów + podsłuchy i nagrywanie w miejscach niedozwolonych

John
@VfB b

do 12 000 brutto zgarniesz. ???????????? w rublach białoruskich

@Fhsnsm

Niezgodzę się, nie ma najniższej zej krajowej dla wszystkich, można zarobić tylko to trochę loteria, możesz mieć studia i zarobić mniej niż ten po zawodówce, od czego zależy nie wiem, może od lawirowania wśród góry, na stanowiskach kierowniczych też są niektórzy po zawodówce, trochę śmieszne ale to góra decyduje

LuckyL
@Xd

Jak zawsze zależy od tego co dane osoby potrafią, wracamy do normalności. Jesteś po zawodówce, czy technikum, ale masz fach w łapie, prawdopodobnie więcej ogarniesz niż osoba wykształcona na oligofrenopedagoga robiąca na laminacie, czy montażu... tu czarów nie ma. Steve Jobs skończył studia po pierwszym roku ;) Na marginesie, nie do końca rozumiem w jaki sposób jest powiązany (usunięte przez administratora) z wykształceniem?

@LuckyL

Pewnie jesteś jednym z tych, co tego fachu, ani wykształcenia nie mają. Tak tylko wnioskuję, z treści wypowiedzi. Kolejny lizodup że znajomościami. Po sposobie pisania zauważam, że zarozumialcem dobrym jesteś.

LuckyL
@John

Muszą średnio zarabiać - widać by było po samochodach. :)

Ktos

Tak podsłuchy i podglądanie na kamerach to normalnie. Kamery są tak dobre że nawet można przeczytać co na kartce napisane.

@Ktos

Nieźle mnie zaskoczyłeś. :O

M. Lański

Widzę, że tu tylko ludzie oczerniają innych i wywalają wiadro pomyj. Mi w MA pracuje się bardzo dobrze, wiadomo, że są dni gorsze i lepsze, ale otaczają mnie ludzie w porządku, mój przełożony jest bardziej niż spoko. Ludzie tu piszą żeby iść do drugiej ostródzkiej firmy związanej z branżą, ale tam opinia jest jeszcze gorsza. Czyli?!? Co do firmy: - Płaci zawsze na czas, - Premie zawsze są, - Rozwija się bardzo prężnie, - Zapewnie narzędzia do pracy, - Ma mocny socjal, Atmosferę pracy zawsze zmieniajmy zaczynając od siebie i za jakiś czas będzie dobrze.

@M. Lański

Socjal to masz już w morlinach lepszy i nie (usunięte przez administratora) głupot przerobiłem tam kupę lat nie rok czy pół wiecznie poganiany zastraszany przez niekompetentnych przełożonych premie zabierane za pójście na przerwę lub wcześniejsze przyjście do pracy niż na 7 bo tak sobie życzył jaśnie pan kierownik z Bożej lachy nigdzie w żadnej firmie nie ma takiej sytuacji a kilka zwiedziłem a pieniędzy nigdy nawet z nadgodzinami i świątecznymi nie było więcej niż 3900 także nie (usunięte przez administratora)

@T

Po Twoim wpisie mam wrażenie, że Pani w szkole też się kiedyś na Ciebie uwzięła "za darmo". Nie do końca wierzę, że premia Tobie nie została przyznana za darmo, bo byłeś taki grzeczny, sorry ale mój syn się tak samo tłumaczy jak coś zawini (ma pięć lat). :) Napisz, bo jestem ciekawy, za co poganiany byłeś? Piszesz, że w Morlinach było super, socjal, czy tylko mi się wydaje, że socjal jest tylko dodatkiem do pracy? Bądźmy fair wobec firmy, to zapewne firma się nam odwdzięczy. Zdrówka i chęci.

@M. Lański

Zycz sobie zdrówka i chęci do dalszej pracy w tej firmie mi już nie musisz mało mnie obchodzi w co wierzysz a w co nie było tak jak napisałem a co o tym sądzisz mam gdzieś

@M. Lański

A co do twoich wrażeń to wyjdź z dupska swojego bardziej niż spoko przełożonego to może dostrzeżesz że wypłata na czas narzędzia do pracy i socjal to nie wszystko żeby dobrze się pracowało w firmie ,jest tak super według ciebie a na laminacie garusy i Ukraińcy robią bo tylu takich jak ty chętnych do pracy jest ;)dostałeś fuszke po znajomości na magazynie to się ciesz ale nie komentuj i swoje dobre rady zachowaj dla syna

@T

Chciałem tylko pszeprosić ,staram się być szetelnym , utrzcifym pracofnikię , ;)

XYZ

@XYZ

on nie puka, bo nie ma czym. Młotek w naprawie. Gdyby nie ten kierownik, to by Tyrowo juz w maju stanelo.

PAK
@Irina

No on to pewnie już nie może ale za to jemu pukają, zanim został kierownikiem to był malutki...

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MODEL-ART Sp. z o. o.
3/5 Na podstawie 101 ocen.
MODEL-ART Sp. z o. o.