Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MODEL-ART Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.


Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Andrzej
Były pracownik

Mobbing, najniższa krajowa, podglądanie na kamerach, durne zasady, nowi zarobią więcej niż doświadczeni pracownicy, wachlowanie pracownikami, szantaże w postaci " jeśli tam nie przejdziesz to tracisz pracę ", niech każdy kto tam jeszcze pracuje otrząśnie się i ucieka stamtąd, tam biorą każdego, są ludzie po studiach, są ludzie po więźniu, są po podstawówce i każdy zarabia śmieszne pieniądze.

4
Mariusz
Były pracownik

Dron szpieguje pracowników . Na laminacie sama Ukraina i skazańcy z ZK w Iławie

1
VfB b
Pracownik
 Pytanie

Jakie są zarobki na stanowiskach, nie na produkcji?

Brandzel
Pracownik

Praca bardzo fajna, ludzie bardzo sympatyczni, tak że wszystko na duży +. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w MODEL-ART Sp. z o. o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Produkcji?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

To zależy od rozmowy rekrutacyjnej i stanowiska. Z tego co wiem takie rzeczy są ustalane podczas rekrutacji.

Robert Nowy wpis
@pracownik

Praca ciężka fizycznie? Od pewnego czasu szukam pracy na stoczni i jestem ciekaw, czy tu jest pod tym względem dobrze. Wcześniej pracowałem, to było bardzo ciężko fizycznie. Dają ubrania firmowe?

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda.

Sprawdź
Pracownik
Pracownik

Ludzie pracujący na hali mają więcej kultury niż Ci co siedzą w biurze (u góry). W (usunięte przez administratora) się przewraca od stanowiska..

Anonim
Były pracownik
@Pracownik

Zgadza sie

Hasta la vista Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Wszędzie pracują tylko ludzie i każdy ma mieć prawo do złego dnia, wiele zależy od jednostki, chyba lepiej dać dobry przykład niż wyżalać się w necie, tak robią raczej słabi kolesie. Alternatywnie przecież można zwrócić grzecznie uwagę, wystarczy odrobinka cohones.

Iza
Były pracownik

Pracowalam kilka lat zanim wyjechalam za granice. Ogolnie praca spoko, ludzie to tak jak wszedzie, jedni spoko inni zawistni plotkarze. Najgorsze co mnie spotkalo to, ze Panowie ktorzy siedza w biurach wrecz bezczelnie podrywaja dziewczyny i maja gdzies, ze kobieta ma meza lub chlopaka. Mam nadzieje, ze ktos w koncu sie tym zainteresuje i sprowadzi na ziemie tych "ogròw"

Anonim
Pracownik
@Iza

Tak jest

kolo
Pracownik
@Iza

to prawda sam doswiadczylem romansiku swej pani tam total syf lby tym cepom obciac i nie tylko

1
Weronika
@kolo

a nie ma do kogo tego zgłosić? raczej w pracy powinny występować relacje formalne, dlaczego tutaj nikt tego nie pilnuje?

Anonim
Były pracownik
@kolo

Zgadzam sie

Marko
Pracownik

Robi się jakaś paranoja, wymuszają na ludziach pracę w dni świateczne. Stosują odpowiedzalność zbiorową potrącając pieniądze z premii za zużyty sprzęt, pod hasłem"zdewastowany*

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Inwentaryzacja nocna Ostróda
Ostróda
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(708 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Ostróda
INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
(54 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR MINIKOPARKI -OSTRÓDA
Ostróda
Hrappka.pl
(27 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Partner ds. Sprzedaży RUCH S.A
Ostróda
Ruch S.A
(12028 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Sawin
Klient
 Pytanie

O to to to, a jest jeden szczegolnie natretny a wrecz zboczony. Mam nadzieje, ze czytasz to rudzielcu z działu WDROŻEŃ , czy Twoja Pani z biura wie jak walisz ja po rogach ????? Dam Ci dobra rade, pilnuj sie bo "wysoka szafa-glosno pada" z tego co slyszalem to juz sie zbiera ekipa na "rozmowe" z typem ????

7
@zainteresowana
Były pracownik
@Sawin

Jeżeli masz konkretne informacje i wiesz gdzie Panią z biura znaleźć powiedz jej o wszystkim. Szkoda babki, a on się nie zmieni.

4
Jan Gałązka
Kandydat

co to za firma, w której pracownik nie może się doliczyć wypłaty, każda dodatkowa premia, która teoretycznie ma zmotywować pracownia jest układana w ten sposób, że nie widzisz różnicy z poprzednim miesiącem, ale jej nie spełnienie już zobaczysz, w pelnym poważaniem dla księgowości, (usunięte przez administratora)

Wypłaty
Pracownik
@Jan Gałązka

Za każdą nieobecność premia frekwencyjna jest automatycznie obcinana. Od tego należy zacząć sprawdzanie swojego paska wypłaty. Jak kogoś nie było pół miesiąca w pracy a potem dostał za dodatkową pracę dodatkowa kwotę, to niech nie dziwi się ze całkowicie zarobił mniej niż w poprzednim miesiącu w którym był cały miesiąc w pracy. Wiele czynników wpływa na wynagrodzenie. Ilość nadgodzin, frekwencja itp. Zachęcam do dokładnej analizy swojej sytuacji z danego miesiąca zanim się oskarży kogokolwiek.

pracownik
Pracownik
@Jan Gałązka

po 2 dodatkach do wypłaty,2 sobotach i dobrej premii w tym miesiacu zarobiłem mniej niz co miesiac bez dodatków i np 1 soboty (usunięte przez administratora) chore. takie ""rzeczy"" czy soboty za 100 % niby i inne dodatki powinny być dawane w koperte. się robić odechciewa...

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Laminator
Pracownik

Cały czas się ślizga tylko głupek. Trzymają pajaca takiego cwaniaka. Narobił (usunięte przez administratora) w Tyrowie to teraz tu go wsadzili.

Ana
Były pracownik

Zgadzam sie

K
Pracownik

W każdym w miarę normalnym zakładzie z laminatami masz urlop w lato śniadanie i czas na papierosa, premie też masz wszędzie nie jak tu zależne od humoru kierownika a o tym tzw.. kierowniku nie chce mi się pisać bo i tak usuną

Ktos
Pracownik
@K

Nie proś żeby ktoś o tobie napisał bo możesz bardzo się zdziwić. Taki (usunięte przez administratora) jesteś na forum i w dodatku myślisz że anonimowo.

K
Pracownik
@Ktos

Pisze jak (usunięte przez administratora) u góry opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy więc piszę (usunięte przez administratora) mnie obchodzi czy ci się to podoba nie widzę też żeby ktoś tu się podpisywał nazwiskiem

Małgorzata

Jak to zajęty podrywaniem? To może zwróć mu jakoś kulturalnie uwagę żeby jednak zadbał o ten porządek?

Mela
Pracownik

To chyba nie pierwszy kierownik który z Panią z kontroli jakości jezdzi do lasu

Liliana
Były pracownik
 Pytanie

A czy na zakładzie na Ostródzie pracuje jeszcze taki ciemny, przystojny Ukrainiec że sporym przyrodzeniem? Ktoś ma do niego kontakt?

Ihor
Pracownik

brak wsparcia ze strony kadr w Tyrowie. Kadrowa albo sie spóżnia , albo o 14 hodzinie już jej nie ma i tak prawie codziennie

szef kadr
Pracownik
@Ihor

Kadrowa w Tyrowie ani się nie spóźnia, ani nie wychodzi samowolnie o godzinie 14; i nie można oceniać tak kogoś nie znając jego zakresu obowiązków;

Pracownik
Pracownik
@szef kadr

Najlepsza kadrowa Pani Ania, niestety 2 która jest na tyrowie na niczym się nie zna, gubi dokumenty itd na liczne pytania nie zna odpowiedzi kto ją tam trzyma szok. Pozdrawiam Patrycje zmień firmę.

Honorata
@Pracownik

A na jakim stanowisku pracujesz ze masz do czynienia z obydwoma kadrowymi? Czy każdy u was może sobie załatwiać sprawy z kim chce?

@szefowa
Były pracownik
@Pracownik

Pani druga cały dzień na palarni spędza , nie ma czasu na pomaganie pracownikom

@szefowa
Pracownik
@Pracownik

Pani była kadrowa sama sobie tą opinię chyba pisze.

@
Pracownik
@Honorata

Kadrowe się zmieniają między zakladami, więc kazdy ma porównanie

Laminator
Pracownik
@@szefowa

Ja akurat jak przychodzę do kadr w Tyrowie to zawsze jest któraś z Pań która odpowie na pytanie albo stara się udzielić odpowiedzi

Rrrrrr
Kandydat
@Ihor

Ty masz pracować a nie pilnować kadrowej o której przychodzi i wychodzi????????

Ktos
Pracownik
@Rrrrrr

I tu się mylisz. Ludzie przychodzą do pracy po to żeby obserwować kierowników, kadry zarząd. Komentować ich, plotkować, obrażać . Bo sami są tak idealni. Jedyne kompetentne osoby w firmie. Tylko prostej rzeczy nie potrafią zrobić.

Majk
Były pracownik

Ciekawe kiedy to pier**lnie. Tam brygadzista nie ma prawa głosu. Idzie instrukcja z góry i jazda tam żeby być brygadzista to chyba ci ludzie mają tabletki od psychiatry

Mario
Były pracownik
@Majk

Albo są tak samo (usunięte przez administratora) jak oni. Może jakby ktoś tego bardziej pilnował to by tych ludzi uszanowali.

Majk
Były pracownik
 Pytanie
@Mario

W sumie racja. Tylko jaki w tym po co, dla fanu ?

Kejti
Kandydat

Po przeczytaniu komentarzy i porównując do własnej opinii Myślę że firma dąży do tego by to był (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy. Dyrektorzy ścigają za palenie zamiast rozliczać z pracy lub pomyśleć żeby usprawnić oraz polepszyć warunki pracy w firmie. A nie najlepiej jest siedzieć na kamerach i podglądać, szkoda że do toalet nie zaglądają i mierzą czas czy ktoś robi 1 czy 2. Ale żeby premie zabrać są pierwsi. Myślę że najbliżej pracowników są brygadzisici i kierownicy którzy przedewszystkim znają się w procesie produkcji wyrobów z laminatu,i oni widzą kto pracuje a kto nie. A Pan wielki dyrektor chyba ma doświadczenie patrzenia na kamerkach swoją drogą to jakieś zboczenie, zabieraniem premii tylko na to ich stać bo żeby porozmawiać z ludźmi i się przekonać że taka praca w praktyce wiele się różni od ich teorii chyba że teoria brzmi podkrecajcie tempo i jeszcze i jeszcze. Ogarnijcie się panowie Dyrektorzy tam pracują ludzie, nie roboty, bo jak narazie demobilizujecie wszystkich... pozdrawiam.

Słoniu
Pracownik

Dla palaczy to raj na ziemii, od 7:00 rano do fajrantu pełno ludzi na palarni . Mógłby zarząd docenić tych co nie palą i robią robotę za palących.

Marcin
@Słoniu

Nie lepiej poinformować o swoim pomyśle w firmie? W Model-Art biorą zdanie pracowników pod uwagę?

V
Pracownik
@Słoniu

Dzięki Twojej opinii (usunięte przez administratora) docenił teraz ludzie mi mogą wyjść kiedy mają na to czas . A dzięki takim opiniom jak twoim słoniu zakład traci na efektywności bo (usunięte przez administratora) To po powinieneś zawód zmienić na policjanta i byś się odnalazl

V
Pracownik

Jak tam każdy każdego sprzedaje żeby się wybić . A to że ktoś kogoś puka jego sprawa. Kierownictwo brak kompetencji udając że je ma. Dyrektorzy którzy udają że się znają dawno powinni byc zweryfikowani przez nowego Pana Prezesa. Każdy pod każdym dołki kopie najlepiej wiedzą to ludzie w Tyrowie na laminacie co się dzieje między kierowniczka a jej zastępca. Proponuję przyjrzeć się Panie Prezesie dwóm pracownikom z Dur jakie walki kręcą na fakturach i jakie walki robili z panem od kostki ... To tylko jeden z przykładów ...

Jajaja
Kandydat

To w końcu jak jest z model artem w tyrowie czy ktoś może szczerze się wypowiedzieć zamierzam zmienić pracę ale tutaj jedni piszą tak drudzy piszą tak to więc jak to wygląda i na jaki dział kobieta może iść i sobie poradzi

A to dobre
Pracownik

Do obowiązków kierownika raczej nie należy bieganie i podcieranie (usunięte przez administratora) nieudolnym pracownikom tylko zarządzanie. A szczerze Ci powiem, że takie oczernianie kogoś bezpodstawnie może obrocic się przeciwko Tobie.

Pracownik
Pracownik

Co lepsza nie tylko piwo ????????????

@szefowa
Pracownik
@Pracownik

Nauczyli się od byłego kierasa z laminatu

@szefowa
Pracownik
@Jajaja

W sumie jest Okej. Staraj się na Ostróda, tam podobno lepszy dyrektor

Marta
Pracownik

A jak mają widziec jak w jednym zakładzie jakieś 400 osób pracuje. Nikt nie będzie chodził i wszystkim w oczy zaglądał. Jeśli masz takie informacje kto piję to powinnaś to zglosic.

Eryq
Pracownik

Uważajcie bo Rycerz, który schował Dronellę siedzi na kamerze i Was codziennie obserwuje. Przez wiele lat pozwalał na dużo rzeczy , a teraz wielki Pancio się z niego zrobił. Niesamowite jak ludzie się zmieniają pod wpływem pieniędzy...

1
Julia
Były pracownik

nie szanują ludzi. widziałam jak kiedyś pani po kątach plakala bo brygadzistka ja obrazila, w dodatku sama brygadzistka przychodzi do praca pijana a kierownictwo na to pozwala. ja odeszłam bo umowy mi nie przedłurzyli , staram się jak mogłam. są tam normalne osoby, ale nie jest im łatwo bo wykonują za durzo trudnej pracy

Daro
Pracownik
@Julia

No połowa zakładu chodzi na fazie i nikt tego nie sprawdza jak w innych zakładach codziennie badani są alkomatem. Kierowniczka fakt ma problemy z alko ale widać że to nie przeszkadza, szefostwu itd. Najlepsza faza na montażu jest ????

Ktos
Pracownik
@Daro

Jeśli chodzi o zakład w Tyrowie. Codziennie widzę kierowniczkę i nigdy się nie spotkałam żeby była pod wpływem alkoholu albo na kacu to jest jakaś bzdura. A po pracy może robić co chce. Nich każdy zacznie od siebie i ocenia siebie. A nie zajmuje się życiem innych ludzi i nie prawdę wypisuje.

Ooooo
Pracownik

Kadry zawsze są czynne, chyba że jest przerwa a każdy ma prawo do przerwy, Pani Patrycja bardzo pomocna i kompetentna. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Helenka
Pracownik

A ja lubię swoją pracę ;)

Nie wierzę
Pracownik

O jaa nie mogę. Ale pier....licie. Waszym celem w życiu jest chyba osry... ie wszystkiego co was otacza. Pewnie pod siebie też sr...ie. Nie dziw że macie tak sp..., dolone życie. Żółć z was tryska z tej zazdrości, bo jesteście takimi de,,,, lami ze to co robicie jest szczytem waszej egzystencji.

1
Ciekawy
Kandydat
@Nie wierzę

Patrząc na Twoją odpowiedź to sama jesteś debilem. :) Może zajmujesz tam jedno z lepszych stanowisk i mocno kolana pozdzieralas by je zająć, nim zajal je ktoś z wiedzą.

1
Laminator
Pracownik
@Ciekawy

Laminowanie nie jest najlepsza fucha ale nie narzekam. Słuchać się nie da tego co (usunięte przez administratora) Dno.

Ciekawski
Pracownik
 Pytanie
@Ciekawy

A ty rozkładałes/rozkladalas nogi żeby pracować w firmy? Jeden komentarz głupszy od drugiego. Ludzie opanujcie się ze swoją zawiścią..

PracownikT
Pracownik
@Laminator

Trzeba było się uczyć a nie mieć pretensje ze ktoś ma lepiej niż ty..

@Żenia
Pracownik
@Ciekawski

Krótko pracujesz , Nawet nie wiesz ile nóg było rozłożonych jak dzisiejsi zastępcy rządzili na laminatach, Teraz dopiero się uspokoiło , bo pani Kierowniczka nie toleruje tego .

Brandzel
Pracownik

Praca bardzo fajna, ludzie bardzo sympatyczni, tak że wszystko na duży +. Pozdrawiam

Boni
Pracownik
@Brandzel

Może i fajna ale na montażu u Pana kierownika M.G i jego turbo taty zobacz tam to po dziękujesz po tygodniu myśle ze wypowiedzą sie inni na ten temat

Zyx
Były pracownik
@Boni

Niedługo we dwóch będą te łódki składać jeśli dyrektor nie zrobi z nim porządku, ludzie będą się po kolei wykruszać.

Boni
Pracownik
@Zyx

Tylko ze nie potrafią, teraz to mogą tylko wodę z basenu wypompować…. (usunięte przez administratora) tylko to o Panach Goł….. można powiedzieć Ci co teraz są cicho siedzą żeby nie stać się ich celem ale nowi nie przyjdą i nie wytrzymają… sami będą robić!!!

1
Zyx
Pracownik
@Boni

Nikt się tym nie interesuje co robi Pan G z ludźmi mają pracować i się nie odzywać bo to on ma rację. Nikt się nie postawi bo się boi jego gniewu

1
Iza
@Zyx

A to jakiś Bóg czy co? Bać to się można Boga :D Ludzie, zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu.

2
Zyx
Pracownik
@Iza

Nie naruszalny człowiek w firmie Model-Art. Robi co chce bez szacunku do innych.

1
K
Pracownik
@Zyx

Jak nie masz noża na gardle to jedź z nim normalnie byli już tacy tylko że moment ich zwolnili ale naruszalny to on jest jak każdy człowiek

Zyx
Pracownik
@K

Teraz to już każdy się boi z nim jechać, ustawił sobie wszystkich na kiwnięcie palcem. Gdyby był naruszalny to już by go tu nie było. Pozdrawiam

@Żenia
Pracownik
@Brandzel

Potwierdzam, dużo się zmieniło po dymisji Drona. Przynajmniej u nas w Tyrowie. Luzik, przyjemnie się pracuje, Firma płaci uczciwie nadgodziny za soboty

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MODEL-ART Sp. z o. o.?

  Zobacz opinie na temat firmy MODEL-ART Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie MODEL-ART Sp. z o. o.?

  Liczba opinii klientów firmy MODEL-ART Sp. z o. o., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODEL-ART Sp. z o. o.
3/5 Na podstawie 112 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 233 060
 2. GoWork.pl 3 490 290
 3. olx.pl 3 219 750
 4. jooble.org 2 432 754
 5. indeed.com 2 324 052
MODEL-ART Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii