Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MODEL-ART Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Żoraw70

Jak atmosfera i zarobki na prototypowni?

Alicja

(usunięte przez administratora) czy ktoś by napisał ile bierze laminator na miesiąc i czy dobrze Was zabezpieczają od wdychania lakierów? jak się szuka pracy, to czasem nawet i nie wiadomo, o czy tu jest pisane, bo to jakieś tajemnice wewnętrzne. PS. Mój były pracował kiedyś w O. i chwalił sobie wtedy.

Sylwek
@Alicja

Laminator bierze mniej niż kierowniczka ;-) .

Iza
@Sylwek

No to chyba zrozumiałe... a dużo macie tych kierowników? Bo ja jestem ambitna i chciałabym się dostać na kierownika :)

Zyx
@Iza

Dużo, kierownicy, zastępcy kierowników, zastępcy zastępców...

Azi
@Zyx

Bo trzeba pilnować ludzi w dzisiejszych czasach

Zyx
@Azi

Niech oni siebie lepiej zaczną pilnować

Cyc

Znowu? Za pół roku ja przyjmą

Rafał

@Emila kłamiesz, jak nie kłamiesz to powielasz plotki. Skup się na robocie bo za dużo balonów robisz.

Emil

J to zastepca

Tomasz 1086

Bo „J” w tym co robi zna się na rzeczy Czyli począwszy od prototypowni skończywszy na portalach laminatu Można mnie o chłopie różne zdanie ale przedstawicie kolejnego takiego fachowca

Hmm

Za (usunięte przez administratora) Taki (usunięte przez administratora) dużo gada mało robi.

Nic

Bo ciągle lawiruje i myśli że jest super

Podobno pracując w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. można liczyć na zarobki 7000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Wania

No raczej dzień dnia po 12godzin plus wszystkie soboty i niedziele to może tyle zarobisz pod warunkiem że ci premii nie zabiorą bo 3minuty się z przerwy spóźnisz

Ktos

Z tego co Ja czytalem to zalezy na jak ich warunksch jest sie zatrudniony.Mozna to latwo obliczyc bo raczej nikt Ci nie da 7.000zl. pracujac 40 godz. tyg.A premie to dodatek przeciez,wazne ile sie zarabia bez zadnych dodatkow.

Wania92
@Wania

Nie wiem kim jesteś ale na pewno nie wanią i to bzdury że za 3 min spóźnienia zabierają premię.

Fat pig

Nie trzeba pytac chłopaków każdy wie że piszesz bzdury.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Nowa

Polecam pracę w firmie model art, pracuje kilka miesięcy i nie ma co narzekać. Trafiłam do fajnej brygady i jest ok. Jak ktoś pracuje i się stara to naprawdę nie ma co narzekać. Cieszę się że się zdecydowałam mimo tych negatywnych opinii które krążą.

M
@Nowa

To jedz na poprawki do tyrowa zobaczymy czy ci wystarczy sił fizycznych i psychicznych na staranie się

Maciek

a gdzie rycerz schował Dronellę?

Jajo

Nie polecam pracy na nowym zakładzie po ZNMR. Paskudna atmosfera,(usunięte przez administratora)Zero poszanowania ludzi , ludzie ktorzy tu byli , nie chca już tu wracać. Brak podstawowych narzędzi.

@Jajo

Dyrekcja nie zapewnia narzędzi ani środków ochrony, brak wózka widłowego. Na garbach mamy nosić ciężary?

Jaki jest okres rozliczeniowy w MODEL-ART Sp. z o. o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

k

na to pytanie już była udzielana odpowiedź;

On

Dzień dobry.Obecnie szukam pracy i firma ModelArt patrząc na rynek Ostroda i okolice wyglada dobrze.Przedewszystkim nie ma kopert do ręki a to jest ważne biorąc pod uwagę przyszłość.Czy ktoś szczerze odpowie mi jak to wyglada od zewnątrz.Chodzi mi o warunki pracy i podejście do pracownika.Każdy z Nas zna swoją wartość i wie na co go stać.Ja zawsze powtarzam mogę a nie muszę.Dlatego bardzo proszę o szczera opinie by rozważyć ewentualne zatrudnienie w firmie.

@On

To zależy od osoby, ogólnie moim zdaniem jest ok. Pracuje od paru miesięcy i jestem zadowolony.

Mr. T
@On

Jest znośnie, jak na Ostródę w sumie bardzo spoko.

@Mr. T

Jak ktoś pracował w innych ostródzkich firmach, to wie że tu jest spoko

Ktoś
@Ducret

To chyba znasz jakąś inną definicje słowa spoko albo trafiłeś jakimś cudem na normalnego przełożonego

Niezbyt

Praca pod względem fizycznym spoko ale psychicznie...trzeba mieć stalowe nerwy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie MODEL-ART Sp. z o. o.?

Robert

Widzę, że masz wiedzę na temat pracy w firmie MODEL-ART, dlatego pozwolę sobie zapytać Cię o bardzo istotną kwestię związaną z pracą w tym miejscu. Chciałabym wiedzieć, czy pracodawca ten zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Szukam informacji w tym zakresie, dlatego bądź proszę tak uprzejmy i mi pomóż. Z góry serdeczne dzięki.

Irina
@Robert

bez doswiadczenia , za mala pieniedze, jak masz znajomosci to za dobre pieniedze

Szkatuła

1). Wszędzie dobrze... 2). "Ludzi tyle samo, bo co chwilę ktoś się zwalnia" Żartowniś :D Firma dba o pracownika, moim zdaniem jedna z lepszych w Ostródzie.

luch

firma sama w sobie jest ok ludzie spoko ale gora do wymiany. dronella chamówa , chodzi jakby kija w d.. miala, to ja pierwsza powinni wymienic na lepszy model :D ma ludzi za nic. firma na niej b duzo traci. kasa ok.

Hehe
@luch

Bo to dobra znajoma prezesowej, nieusuwalna pinda..nawet jakby wciągała na hali to by zostala

@Hehe

w piatek zostala zwolniona, nic nie trwa wiecznie.

Nie

XD

A nie możecie normalnie porozmawiać bez wypisywania takich rzeczy?

Qq
@Hehe

Robi dużo gorsze rzeczy i nie zwolnili jej tylko przenieśli.

zainteresowany

Witam, jakie są zarobki w dziale technologicznym (konstruktor-technolog)? Czy warto się przeprowadzać do innego miasta za tą pracą i firmą?

xy

totalna bzdura, jeżeli ktoś ma doświadczenie, kwalifikacje odpowiednie do tej branży to na pewno zostanie na dłużej i to bez pleców,!!

Ewelinxaa

a jak jest na stanowiskach fizycznych ? rozważam pracę montaż czyli dokręcanie śrubek szorowanie ogólne poprawki

Ewelinxaa

moje pytanie jest poważne.

Ewelinxaa

Czy warto się starać o pracę tam ?

Lmir
@Ewelinxaa

Nie

Irina
@Ewelinxaa

teraz tak

@Irina

Dokładnie.

Jaki jest wkład kierownictwa MODEL-ART Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Harnaś

żaden, o wszystkim decyduje wiecznie niedostępny dyrektor

Px

Którzy kierownicy się starają????

@Px

Kierownicy w modelart poprostu SĄ. Kropka.

@XD

Mój kieras jest spoks.

et.

Nie wiem doprawdy skąd tyle wpisów o małych zarobkach , przeciez jak popatrzę na te parkingi pełne super bryk, to sie zastanawiam, czy tu na pewno źle płacą? A jeżeli chodzi o warunki pracy to zupełnie przyzwoite i nie ma co narzekać, bo trzeba trochę popracowć żeby mieć porównanie;

@et.

Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Czy mógłbyś napisać bardziej szczegółowo jakie plusy widzisz w pracy w Model-Art? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum. Obecnie pojawiły się nowe ogłoszenia o prace na stanowiska: konstruktor/technolog, szkutnik montażysta, formierz tworzyw sztucznych. Pracodawca oferuje stałe wynagrodzenie plus premia i możliwość rozwoju zawodowego. Jeżeli ktoś będzie na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie o jej przebiegu i stopniu trudności rekrutacji.

Dokładnie, popieram.

Pracownica
@et.

Popieram, jak ktoś chce zarobić to zarobi. Najbardziej niezadowoleni sa pracownicy najmniej angażujący się w swoje obowiązki, zamiast rozgłaszać jak jest im źle i niedobrze w firmie niech zaczną uczciwie pracować to i firma się odwdzięczy.

@Pracownica

Czyli jest nas więcej pozytywnie myślących, najważniejsze żeby się samemu motywować do działania. :)

BODZIO97

W jakich godzinach się pracuje w tej firmie ? Jak wygląda sprawa z zarobkami dla osób z małym doświadczeniem ? I czy są jakieś autobusy którymi swobodnie można dojechać do pracy ? Mam na myśli dojazd z Ostródy.

@BODZIO97

Twoje pytania związane są, z tym że zainteresowała Cię praca w firmie MODEL-ART? Zapytałem, ponieważ widzę, że pracodawca poszukuje obecnie nowych pracowników, więc chciałem zweryfikować, czy planujesz, może aplikować.

@Robert

Tak,zamierzam aplikować.

@BODZIO97

Od Twojej wypowiedzi minęło już trochę czasu. Czy zdecydowałeś się na rozpoczęcie procesu rekrutacji w firmie MODEL-ART Sp. z o. o.? Możesz opisać jak on przebiegał? Jestem ciekawa czy ciężko jest zdobyć pracę w tej firmie.

@Marta

Niestety nie składałem CV.Mam już pracę gdzie indziej.

@BODZIO97

5-13 lub 7-15 a najlepiej 5-15 bo zawsze jest coś pilnego zarobki na start laminat jakieś 2400brutto montaż troche więcej później masz co roku podwyżkę od 100 do 3 zależy kto masz jakiś autokar za 110zl za miesiąc do tyrowa chyba że na ostrode cię dadzą to 7mka przed 6 i przed siódma leci do stał zlomu

Fajnie, że wyjaśniłeś, dzięki. Mam jedno pytanie odnośnie pracy w MODEL-ART. Po ile godzin pracujecie?

@Marta

8 czasami jak jest jakiś zap... to 10

Josin
@BODZIO97

Najniższa krajowa. Autobusy są kursują w godzinach rannych i po południowych akurat przystosowane do godzin pracy

xy

skoro miałeś duże premie to musiałeś zrobić dobrze swojemu kierownikowi;

Marianna
@BODZIO97

od świtu do wieczora i w każdą sobotę

7-15

M. Lański

I to pisze człowiek dorosły? Mam cichą nadzieję, że tego typu komentujący są świadomi, że można ich namierzyć poprzez zgłoszenie komentarza do GoWork i na policję :) I szczerze mam cichą nadzieję, że tak się stanie.

M. Lański

Widzę, że tu tylko ludzie oczerniają innych i wywalają wiadro pomyj. Mi w MA pracuje się bardzo dobrze, wiadomo, że są dni gorsze i lepsze, ale otaczają mnie ludzie w porządku, mój przełożony jest bardziej niż spoko. Ludzie tu piszą żeby iść do drugiej ostródzkiej firmy związanej z branżą, ale tam opinia jest jeszcze gorsza. Czyli?!? Co do firmy: - Płaci zawsze na czas, - Premie zawsze są, - Rozwija się bardzo prężnie, - Zapewnie narzędzia do pracy, - Ma mocny socjal, Atmosferę pracy zawsze zmieniajmy zaczynając od siebie i za jakiś czas będzie dobrze.

M. Lański

Po Twoim wpisie mam wrażenie, że Pani w szkole też się kiedyś na Ciebie uwzięła "za darmo". Nie do końca wierzę, że premia Tobie nie została przyznana za darmo, bo byłeś taki grzeczny, sorry ale mój syn się tak samo tłumaczy jak coś zawini (ma pięć lat). :) Napisz, bo jestem ciekawy, za co poganiany byłeś? Piszesz, że w Morlinach było super, socjal, czy tylko mi się wydaje, że socjal jest tylko dodatkiem do pracy? Bądźmy fair wobec firmy, to zapewne firma się nam odwdzięczy. Zdrówka i chęci.

@M. Lański

Zycz sobie zdrówka i chęci do dalszej pracy w tej firmie mi już nie musisz mało mnie obchodzi w co wierzysz a w co nie było tak jak napisałem a co o tym sądzisz mam gdzieś

T

Chciałem tylko pszeprosić ,staram się być szetelnym , utrzcifym pracofnikię , ;)

Nowy kandydat

Część, potrzebują do działu technologicznego do rysowania. Jak tam sytuacja w dziale?

Były konstruktor

Jako były konstruktor potwierdzam, zakładem nie kieruje nawet prezes, ani dyrektor tylko (usunięte przez administratora) ostródzka..więc i zarobki niczym w (usunięte przez administratora)

Panowie
@Były konstruktor

Nowy kandydat pytał o dział technologiczny, nie konstrukcyjny.

Mongoł
@Nowy kandydat

jedyny normalny kierownik

John
@Nowy kandydat

do działu TIOP idz. Jam jest dobry Kierownik, ktory szanuje pracowników i dobra kasa . TIOP, to technologia i organizacjacja produkcji.

Floki

W Technologii sporo sie dzieje, mimo to jest ok. Atmosfera jest spoko.

@Floki

Widziałem. Mają sporo wolnego czasu.

ihor shurgot

Ania haroshyja, predajet haroshye jajki nam.

Sprawy problemów z automatami zgłaszam na bieżąco do serwisu ... myślę, że należy się zastanowić DLACZEGO AUTOMAT NIE WYDAJE KAWY , BARSZCZU itp ??? . Otoż spowodowane jest to tym, że niektórzy pracownicy delikatnie mówiąc "źle traktują automaty" . Jeśli ktoś kopie, buja, szarpie maszyną to takie są efekty ... następuje blokada czujnika uwalniającego dany produkt ... Przykro mi Krzysztof, że nie otrzymałeś produktu, póki nie zniknie chamskie zachowanie niektórych pracowników, problemy będą się powtarzać, może w końcu pojawią się kamery skierowane na automaty i problemy znikną. Ponadto wskazówka : jeśli zostały pobrane pieniądze za niewydany produkt ... na automacie jest instrukcja "zwrotu pieniędzy". Pozdrawiam i życzę smacznego :) Ania kadry

Jan

Witam, jak wygląda praca w biurach? Jaka atmosfera? Jak zarobki specjalistów?

Josin
@Jan

Atmosfera w całej firmie taka sama wiele pozostawia do życzenia.

k
@Jan

praca w biurze od 7-15, firma cały czas się rozwija i rozrasta , powstają nowe działy; atmosfera przyjazna, a zarobki zależą od wielu czynników;

Ktoß
@k

Dla kogo przyjazna?może w biurze to tak ale na produkcji : ciągle wymyślanie nowych zakazów ,zastraszanie zabieranie premii za pierdoły normalnie super atmosfera

Jan
@k

Czy są aktualnie przyjęcia do Jakości? Bo nie widzę nic w ofertach...

Rgb
@Jan

Pewna firma komputerowa ma za dużo do powiedzenia w zakładzie tym i nie tylko i za bardzo interesują się pracownikami firm, które z nią pracują.

Anna M.

ponizej średniej rynkowej

Anna M.
@Jan

Bladego sie trzeba zapytać, ale chyba tak

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MODEL-ART Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODEL-ART Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 85 ocen.

MODEL-ART Sp. z o. o.