Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MODEL-ART Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Jaka jest kultura pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

To może z klientami łatwiej idzie się dogadać skoro sugerujesz, że między ludźmi w firmie będzie gorzej? Akurat szukają managera relacji z klientami biznesowymi. Jak się zarabia na takim stanowisku i czy praca sama w sobie jest ciężka? Była wzmianka o motywacyjnym systemie premiowym, czyli od czego go się liczy?

To fakt ???? najlepsza kulture a raczej jej brak mają Panowie dyrektorzy i reszta elity. Słowa dzień dobry nawet nie znają ???? (usunięte przez administratora)

myślicie, że od nowego roku pracownicy zostaną bardziej docenieni tak jak jedna Pani kiedyś sugerowała w jednym z wątków? Ciekawi mnie przy tym perspektywa wyższego stanowiska, była nawet oferta na początku roku dla kierownika od magazynu, czy zaszły w nim jakiekolwiek zmiany od tego okresu? I tak dla jasności to jakie są zarobki? w treści nie zostały wskazane żadne widełki

Była

Nikomu nie polecam, pracowałam 7 lat na produkcji, zero jakiegokolwiek docenienia, zostawałam po godzinach gdzie były obiecane dodatkowe pieniądze a przy wypłacie…nic, komentarz kierowników na to „Sory ale musiałem dorzucić innym”. A nie daj Bóg nie zostań raz jak potrzeba to jesteś równana z błotem, kiedyś Model Żart bronił się kasą i socjalem a teraz w każdej normalnej firmie jest dużo lepiej. Znajoma znalazła pracę i dostała na start 4600 brutto, po 3 miesiącach umowa na stałe i 5200 brutto. Ja po 7 latach kończyłam na stawce 4420 brutto…kpina. Szukasz pracy, okej ale tylko nie to do tego (usunięte przez administratora) bo po pewnym czasie poczujesz się jak Pani do towarzystwa, kamery, szpiegowanie i straszenie, tylko kto tam jest Alfonsem ? Ps. Zacznijcie doceniać fachowców a nie pchacie w (usunięte przez administratora) dla świeżaków

Pr
@Była

Dokładnie nikt Cie nie docenia i to jest najgorsze. Od kad zmieniła się dyrekcja patrzą co ci tylko zabrać. Co roku były pieniądze za wyrobienie lodek przed urlopem, urlopowke dostalas w 1 dzień zaczętego urlopu w tym roku ani kasy za łódki ani urlopowki na czas. To jest chore i myślę że po urlopie większość niestety nie wróci co się zaczyna dzień w tej firmie jest nie do opisania. Za rządów Pana Adama wszystko było dobrze a teraz ktoś nie umie tym zarządzać i traktować ludzi jak należy zakład schodzi na psy.

janusz
@Pr

ktos wzial sie za zarzadzanie, nie ma juz slodko i kolorowo, nie ma podstawienia pod ryj tylko som inne perspektywy. nowy zarzad nowe perspektywy na zarzadzanie. ja urlopowke dostalem na wyplate w sieprniu, byla na czas jak kadry mowily i nie mam z tego powodu bolu co nie ktorzy. skad w was tyle zawisci??? nie widzisz ze nie zwracajom uwagi czy ci sie podoba czy nie, kazdy wykonuje swojom prace. ja chwale sobie prace jak sie komus nie podoba to niech idzie gdzie indziej i tam niech zarabia miliony. oby szefostwo w nowej pracy tylko docenilo twojom prace ;-)

Zenek
@Była

Starzy pracownicy są zepsuci przez poprzednia dyrekcję do tego stopnia, że już nie warto w nich inwestować. Myślą że poskradali wszystkie rozumy bo jedna 9 tygodniowo robili i są niezastąpieni. Koncza się układy układziki trzeba poprostu pracować jak w normalnej firmie.

Była
@Zenek

O czym Ty mówisz ? Starzy pracownicy zepsuci ? Nie bądź śmieszny, jeżeli stary pracownik zarabia tyle samo co młody i non stop jest ganiany to jaka ma mobilizacje do pracy ? Skoro tak uważasz to chciałabym, żeby większość starych pracowników się zwolniło a nowych nie widać bo każdy widzi i słyszy co się tam dzieje, wtedy panowie kierownicy i dyrektorzy sami zejdą i będą laminowac tak jak było pare lat temu.

Wojtas
@Zenek

Jak czytam ten komentarz to od razu narzuca mi się na myśl, ze napisałem to jakiś kierowniczek hah, człowieku o czym Ty piszesz ? W każdej szanującej się firmie o starego pracownika kierownictwo dba dlatego, ze znaleść młodego i dobrego pracownika, który miałby zastąpić starego graniczy z cudem. Żyjemy w takich czasach ze młodzież nie chce pracować, woli siedzieć na garnuszku u rodziców albo jak mawiał klasyk mieć prace taka żeby zarobić ale się nie narobić, nie mówię o wszystkich ale o większości. A moze idąc Twoim tokiem rozumowania to kierownictwo jest tak zepsute ze nie warto w nich inwestować ? Wąż psuje się od głowy kolego… czas najwyższy zrozumieć, ze firma istnieje i funkcjonuje dzięki ROBOLOM, bo jak ich zabraknie to zakład stanie i nie pomoże nawet kierownik czy dyrektor który będzie miał tytuł Profesora, doktora habilitowanego z najlepsza ocena z Harvardu.

Kolo
@Pr

Kilka lat pracuje i nie mam nawet stawki co dostają nowi pracownicy na start. Komedia jakaś. Jeszcze straszą 2 zmianami itd. Nie po to się ludzie zatrudniali na 1 zmianę każdy ma dzieci i obowiązki a nie straszenie że nie przyjdziesz na 2 zmianę to złóż wypowiedzenie ?(usunięte przez administratora)

Poldek
@Kolo

Dokładnie tak jak Pan mówi, firma schodzi na psy, ja pracuje kilka lat i z roku na rok jest co raz gorzej, oni doskonale wiedza, ze większość ludzi ma kredyty i inne zobowiązania(tak jak ja z mężem) i wykorzystują to aż natto. Każdy ma dzieci, rodzine i zdarzają się różne sytuacje i idąc do kierownika Ty musisz wręcz prosić o dzień wolnego to jest jakaś kpina, ale dlaczego bo większość tych bufonów ma dzieci odchowane i nie rozumieją sytuacji, weźmiesz zwolnienie na chore dziecko to po chwili dostajesz wezwanie na komisje w Elblagu…parodia, każdy kij ma dwa końce i jeszcze odbije im się to czkawką

Sylwia
@Była

O matko, jak czytam te komentarze to aż żal mi ludzi którzy tam pracują, pracowałam tam 4 lata i były momentu lepsze i gorsze, pod koniec te gorsze(po zmianie zarządu i kierowników) kiedyś człowiek wykonywał swoją prace, w między czasie poszedł na szybkiego papierosa i nikt nie szukał dziury w całym, ważne żeby była robota zrobiona a teraz z tego co czytam i słyszę od znajomych to (usunięte przez administratora), dramat…do czego to zmierza ? Chyba do tego, zeby ludzie zrobili strajk albo zaczęli się masowo zwalniać, może to komuś oczy otworzy, ze bez tych roboli to wszystko stanie, Moja rada, drogi zarządzie i kierownictwo obudźcie się i zacznijcie doceniać ludzi bo obudzicie się z przysłowiową ręka w nocniku.

Weronika

A kto przynależy do służb bhp tutaj? Jest osobny dział? Sugerujesz, że ten fakt lekceważą... ale jest to wprost zgłaszane? kiedy macie do tego sposobność żeby zwrócić na tego typu kwestie uwagę gdzieś wyżej? Czyli także ogólnie to oznacza, że jeszcze do żadnego wypadku nie doszło?

Ołeha

Piszesz nieprawdę. Nie ma stężenia styrenu. Pracuje się w miarę komfortowo.

@Ołeha

W miarę komfortowo? Podasz wobec tego szczegóły? Wiadomo, że nigdzie nie będzie pewnie idealnie, więc dasz znać jak jest i na co ewentualnie lepiej uważać po zatrudnieniu się? Wszystko podczas wdrożenia zostaje jasno wyjaśnione? Jak ono teraz przebiega?

Weronika

Ciekawa jestem czy cokolwiek się zmieniło odkąd ta opinia została opublikowana? Jak pozostali pracownicy odnoszą się do tych wspomnianych warunków i w zasadzie co do tego wspomnianego stężenia czy są inne potencjalnie reakcje, których można się podjąć? jakie przykładowe i komu można je sugerować?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Pijak z Yachtów

Mam pytanie, czy zakład nr3 przy Grunwadzkiej zatrudnia już pracowników? Jakie będą warunki zatrudnienia ?

Czy w MODEL-ART Sp. z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Weronika

To c zasadzie jedyne problemy jakie mogłyby tu u was występować odnoszą się do atmosfery? Jeśli o specyfikę pracy chodzi raczej jest w porządku skoro nic na ten temat nie wspominasz? A o obecnych warunkach pracy coś więcej napiszesz? Są niezmiennie od dłuższego czasu? Stabilnie się pracuje?

Czy w MODEL-ART Sp. z o. o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Produkcji?

To zależy od rozmowy rekrutacyjnej i stanowiska. Z tego co wiem takie rzeczy są ustalane podczas rekrutacji.

Robert
@pracownik

Praca ciężka fizycznie? Od pewnego czasu szukam pracy na stoczni i jestem ciekaw, czy tu jest pod tym względem dobrze. Wcześniej pracowałem, to było bardzo ciężko fizycznie. Dają ubrania firmowe?

Kolo
@Robert

Praca nie jest cieżka fizycznie, wszystko zależy gdzie aplikujesz. Odzież ochronna jest wydawana od razu.

Zofia
@Kolo

Fajnie, że dają odzież ochronną. Widzę też, że masz sporą wiedzę na temat tej firmy. Wiesz może w takim razie jaki mają pakiet socjalny? Jest tam coś ciekawego?

Robert
@Zofia

Co do pakietu socjalnego, to niestety ubogo. Z funduszu pracowniczego wypłacane są dodatki świąteczne, urlopowe ale po przepracowaniu roku.

@Robert

i tak jest z dosłownie każdym dodatkiem, lub czymś drobnym w firmie? przez cały rok można liczyć na stałą pracę i wynagrodzenie za nią? czy po roku coś jeszcze zaczyna przysługiwać prócz socjalu?

Andzela
@Weronika

jest luxmed od drugiego miesiaca i daja karty do maszyn z jedzeniem juz na poczatku pracy a kase na swieta daja szybciej. ja pracowalam 6 miesiecy i dostalam na swieta siedem stowek.... wiec??????

Kilkuletni Pracownik
@Andzela

Właśnie wcześniej było że takie świadczenia dostajesz za przepracowanie roku, o dziwo w tym roku nawet pracownik po przepracowaniu 5 miesiecy dostał tyle samo co wszyscy. Praca w miarę spoko tylko najgorsze jest to że kierownicy nie zwracają uwagi na ludzi którzy naprawdę (usunięte przez administratora) wystarczy trzymać palca w (usunięte przez administratora) im i brygadziscie i za opierd..... dostają większą pensje ode mnie. Oraz różne inne dodatki... Chore..

Kol
@Kilkuletni Pracownik

W firmie panują stare przyzwyczajenia, z którymi firma walczy. Nie liczy się już kto ile lat pracuje tylko kto chce pracować. Doczekaliśmy czasów kiedy firma nie musi trzymać leserow za ich staz.

@Kol

dłuższy staż kompletnie już nie jest doceniany? co np., z osobą, która ma 10 lat pracy za sobą, dosłownie na nic dodatkowego nie może tu liczyć?

Maro
@Weronika

Wiadomo że jest doceniany, ale tylko ten kto ma to zasługuje. Ten kto się prześlizgiwał latami a nic nie wnosi nie powinien być doceniany bo niby za co?

@Maro

a to ja nawet nie wpadłam na to, że toś mógłby z premedytacją nie wykonywać swoich zadań... czyli jak u wyniki tak konkretnie badają i czy jest coś jeszcze co warto wiedzieć?

@Weronika

Proszę mi wierzyć są tacy ludzie. Brane są też pod uwagę relacje międzyludzkie. Kultura osobista. Krowa która głośno ryczy mało mleka daje.

@Marta

czyli firma nie ma tendencji do dziękowania komuś za współpracę? Mimo jak ktoś pracuje nieefektywnie jak to zostało ujęte? Powodem jest mała liczba kandydatów czy czemu tak miałoby być.?

Marzena

Niestety muszę potwierdzić. Pracowałam tam niespełna miesiąc szkoda zdrowia i nerwów. Straszny bałagan

Asia

To dobrze ze kierownik przyłapał tego z kaszarni, jeszcze by komuś krzywdę zrobił. Za picie jest dyscyplinarka, takie są przepisy.

(usunięte przez administratora), najniższa krajowa, podglądanie na kamerach, durne zasady, nowi zarobią więcej niż doświadczeni pracownicy, wachlowanie pracownikami, szantaże w postaci " jeśli tam nie przejdziesz to tracisz pracę ", niech każdy kto tam jeszcze pracuje otrząśnie się i ucieka stamtąd, tam biorą każdego, są ludzie po studiach, są ludzie po więźniu, są po podstawówce i każdy zarabia śmieszne pieniądze.

xy
@Andrzej

firma, to nie cieplutkie przedszkole; zawsze może założyć swoją działalność gospodarczą i się wykazać;

Mariola

Bo to prawda, pracowałam tam 4 lata

Zgadzam się z tą opinią w 100%

Paulina a jak to do prezesa zgłosiłaś? Przez go work? Myślisz że jesteś tak ważna osoba aby trzeba było Cie informować kto jakie kroki podjął w każdej sprawie?

Halina

Od lat spaceruje po ścieżce która prowadzi koło dawnego zakładu ZNMR i widzę duże zmiany .czyli zaczyna to jakoś w końcu wyglądać estetycznie i wizualnie . W częściej ten odcinek scieszki przy zakładzie był wieczorami straszny ten lasek polanka która nie miała swego właściciela byla oblegana pijakiami i chamstwem .fajnie ze coś się dzieje i przybedą nowe miejsca pracy . Pozdrawiam

k
@Halina

ok

@Halina

to prawda. widać że firma się rozwija. zawsze ktos bedzie niezadowolony. trzecia fabryka sie otwiera, slyszalam, ze beda podwyżki od stycznia. fabryka jak kazda inna - pracowac trzeba, ktos jest ktos nie jest zadowolony. ja nie narzekam. pracowalam w sklepie i nie ma co porownywac. jest takie powiedzenie: jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil. opinie i hejt latwo pisać anonimowo w internecie. ciekawe czy te osoby co zieja hejtem sa takie odwazne w pracy...

Hasta la vista

Wszędzie pracują tylko ludzie i każdy ma mieć prawo do złego dnia, wiele zależy od jednostki, chyba lepiej dać dobry przykład niż wyżalać się w necie, tak robią raczej słabi kolesie. Alternatywnie przecież można zwrócić grzecznie uwagę, wystarczy odrobinka cohones.

Floww

Mam zamiar podjąć pracę w Model Art, czytając opinie aż mnie kusi żeby się przekonać że tak jest jak piszecie. Jak wam tak źle zawsze można się zwolnić i nie narzekać, po co te stękanie, narzekanie itd.,można spróbować w innej firmie( wszędzie dobrze gdzie nas nie ma).Próbowałem w różnych firmach i uwieżcie że w każdej jest coś nie tak.

Ol
@Floww

To prawda. Niedługo już nie będzie stękania i narzekania. Mniejsze firmy zwalniają pracowników bo nie mają zamówień......

Tak jest

Weronika

a nie ma do kogo tego zgłosić? raczej w pracy powinny występować relacje formalne, dlaczego tutaj nikt tego nie pilnuje?

Zgadzam sie

Jan Gałązka

co to za firma, w której pracownik nie może się doliczyć wypłaty, każda dodatkowa premia, która teoretycznie ma zmotywować pracownia jest układana w ten sposób, że nie widzisz różnicy z poprzednim miesiącem, ale jej nie spełnienie już zobaczysz, w pelnym poważaniem dla księgowości, (usunięte przez administratora)

Wypłaty
@Jan Gałązka

Za każdą nieobecność premia frekwencyjna jest automatycznie obcinana. Od tego należy zacząć sprawdzanie swojego paska wypłaty. Jak kogoś nie było pół miesiąca w pracy a potem dostał za dodatkową pracę dodatkowa kwotę, to niech nie dziwi się ze całkowicie zarobił mniej niż w poprzednim miesiącu w którym był cały miesiąc w pracy. Wiele czynników wpływa na wynagrodzenie. Ilość nadgodzin, frekwencja itp. Zachęcam do dokładnej analizy swojej sytuacji z danego miesiąca zanim się oskarży kogokolwiek.

@Jan Gałązka

po 2 dodatkach do wypłaty,2 sobotach i dobrej premii w tym miesiacu zarobiłem mniej niz co miesiac bez dodatków i np 1 soboty (usunięte przez administratora) chore. takie ""rzeczy"" czy soboty za 100 % niby i inne dodatki powinny być dawane w koperte. się robić odechciewa...

Ihor

brak wsparcia ze strony kadr w Tyrowie. Kadrowa albo sie spóżnia , albo o 14 hodzinie już jej nie ma i tak prawie codziennie

szef kadr
@Ihor

Kadrowa w Tyrowie ani się nie spóźnia, ani nie wychodzi samowolnie o godzinie 14; i nie można oceniać tak kogoś nie znając jego zakresu obowiązków;

Honorata

A na jakim stanowisku pracujesz ze masz do czynienia z obydwoma kadrowymi? Czy każdy u was może sobie załatwiać sprawy z kim chce?

@
@Honorata

Kadrowe się zmieniają między zakladami, więc kazdy ma porównanie

Laminator

Ja akurat jak przychodzę do kadr w Tyrowie to zawsze jest któraś z Pań która odpowie na pytanie albo stara się udzielić odpowiedzi

Rrrrrr
@Ihor

Ty masz pracować a nie pilnować kadrowej o której przychodzi i wychodzi????????

Ktos
@Rrrrrr

I tu się mylisz. Ludzie przychodzą do pracy po to żeby obserwować kierowników, kadry zarząd. Komentować ich, plotkować, obrażać . Bo sami są tak idealni. Jedyne kompetentne osoby w firmie. Tylko prostej rzeczy nie potrafią zrobić.

Mario

Albo są tak samo (usunięte przez administratora) jak oni. Może jakby ktoś tego bardziej pilnował to by tych ludzi uszanowali.

Majk
@Mario

W sumie racja. Tylko jaki w tym po co, dla fanu ?

Słoniu

Dla palaczy to raj na ziemii, od 7:00 rano do fajrantu pełno ludzi na palarni . Mógłby zarząd docenić tych co nie palą i robią robotę za palących.

@Słoniu

Nie lepiej poinformować o swoim pomyśle w firmie? W Model-Art biorą zdanie pracowników pod uwagę?

V
@Słoniu

Dzięki Twojej opinii (usunięte przez administratora) docenił teraz ludzie mi mogą wyjść kiedy mają na to czas . A dzięki takim opiniom jak twoim słoniu zakład traci na efektywności bo (usunięte przez administratora) To po powinieneś zawód zmienić na policjanta i byś się odnalazl

Jajaja

To w końcu jak jest z model artem w tyrowie czy ktoś może szczerze się wypowiedzieć zamierzam zmienić pracę ale tutaj jedni piszą tak drudzy piszą tak to więc jak to wygląda i na jaki dział kobieta może iść i sobie poradzi

@szefowa
@Jajaja

W sumie jest Okej. Staraj się na Ostróda, tam podobno lepszy dyrektor

A jak mają widziec jak w jednym zakładzie jakieś 400 osób pracuje. Nikt nie będzie chodził i wszystkim w oczy zaglądał. Jeśli masz takie informacje kto piję to powinnaś to zglosic.

Ktos

Jeśli chodzi o zakład w Tyrowie. Codziennie widzę kierowniczkę i nigdy się nie spotkałam żeby była pod wpływem alkoholu albo na kacu to jest jakaś bzdura. A po pracy może robić co chce. Nich każdy zacznie od siebie i ocenia siebie. A nie zajmuje się życiem innych ludzi i nie prawdę wypisuje.

Ooooo

Kadry zawsze są czynne, chyba że jest przerwa a każdy ma prawo do przerwy, Pani Patrycja bardzo pomocna i kompetentna. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MODEL-ART Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODEL-ART Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 85 ocen.

MODEL-ART Sp. z o. o.