Opinie o FPH Blender

Zauważyłem ten komentarz odnoszący się do tego, że zaszły tu zmiany na lepsze. Wiem też ze ze 3 miesiące temu wygasła oferta dla Dyrektora produkcji, czy to może mieć ze sobą jakiś związek? Kiedyś też chciałem aplikować tu na spawacza, ale rok temu pisali, że nie ma naborów. w tym bieżącym będą planowane?

Czy w FPH Blender zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

... Nowy wpis

Zaszły... Ale czy na lepsze..

Emila

I jak się pracuje w nowozorganizowanej brygadzie? Chłopak widział ofertę dla Spawacza z roku ubiegłego, tak w zasadzie tu trafiliśmy. Jeśli wtedy były oferowane zarobki do 5,000 zł to czego mógłby na dany moment się spodziewać mając 2 lata doświadczenia? i jakie są perspektywy na podwyżkę od stycznia?

Nowy wpis

@Emila

Dzień dobry, niestety nie prowadzimy obecnie rekrutacji.

Maly

Szukają kierowcy + magazyniera może ktoś opisać te stanowiska? Bo czytając tę opinię to wątpię czy ktoś c się zmusić dla takich Czarodziejki pracować

@Maly

(usunięte przez administratora), których zwolniło szefostwo, za darmo nie polecieli. Złóż cv i pogadaj, normalni ludzie tu pracują i jest różnie ale na pewno nie tak jak piszą.

@pracownik

za darmo nie? to z jakich przyczyn skoro wtedy w temacie byłeś? obecnie z jakich innych najczęściej odchodzą? sami z siebie czy firma bierze w tym czynny udział?

@Wanda

Narazie nikt nie odchodzi, jest nowy brygadzista i normalni ludzie, w końcu zaczyna się porządek

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FPH Blender na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. eksportu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Grażyna

Kategorycznie odradzam pracę w tej firmie !!!. Jaki pracodawca taka firma. (usunięte przez administratora) Cię z własnych pieniędzy za wszystko. Postawisz się - masz karę jakbyś był w przedszkolu przerzucą Cię do najgorszej roboty na pokutę. Odpowiadasz za wszystko podpisując jakieś śmieszne oświadczenia niby do akt :D - porażka, Plusem jest to, że wypowiedzenia przywiozą Ci prosto do domu nie musisz się fatygować osobiście :D

kandydatka
@Grażyna

okradli cie? możesz rozwinąć? staram się tam o pracę. Trochę dziwne, że cie zwolnili skoro cały czas zatrudniają. na jakim stanowisku pracowałaś? odpisz proszę

@kandydatka

@kandydatka w takim razie powodzenia :) to jest moja opinia wyrób swoją. pozdrawiam

andy
@Grażyna

pracuję w tej firmie, a ty nigdy nie pracowałaś, znam sprawe i wypisujesz głupoty bo mężusia zwolnili z pracy. Jak by był dobry albo chociaż przeciętny to by pracował, za darmo nie poleciał, proste.

Romuald

W tej pracy ciężko nabyć jakieś znajomości co druga osoba sprzeda cie za 50 gr brutto.

siri
@Romuald

Kacper, (usunięte przez administratora)Cię z roboty i teraz wylewasz żale, daj spokój to twoja wina nikogo innego.

Krystian

Zarobki 2200, szefostwo stoi nad glowa Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Krystian

A o jakim stanowisku piszesz? I to 2200 to za pełny etat? :/ Są chociaż jakieś premie, dodatki?

Waldemas

Dzień dobry. Czy potrzebujecie operatora lasera z pietnastoletnim stażem? Jakie zarobki można oczekiwać.?

@Waldemas

15 lat to sporo, gratulacje. ;) A Ty ile za taki staż byś zarobki wycenił?

5k netto.

@Waldemas

O to ładnie, ciekawa jestem czy ktoś się do tego z firmy odniesie. Po innych też się rozglądasz czy na tej konkretnej Ci zależy?

@Wanda

Rozglądam się wszędzie. Zmieniam miejsce zamieszkania. Więc rozglądam się.

@Waldemas

Kurcze, wciąż widzę, że odpowiedzi brak. To chyba jednak inną firmę wybrałeś?

@Wanda

Nie wybrałem jeszcze żadnej firmy. Niestety mam trzymiesięczne wypowiedzenie. I trochę paniki z moim odejściem. Dziewiętnaście lat w jednej firmie zobowiązuję.

Operator
@Waldemas

nasza firma nie używa tego portalu i pewnie nikt z biura tego nie czyta, wyślij CV bezpośrednio. Firma buduje nowy zakład i zamówili kilka nowych maszyn, to raczej będzie potrzeba.

@Operator

w sumie to dlaczego teraz nie używają? Sądziłam po wcześniejszych opiniach, że odpisywali jednak

Kamil

Wracam zmęczony do domu z bólem pleców Człowiek musi się nadzwigac za marne pieniądze jeden wielki ze tak powiem (usunięte przez administratora) Jak ktoś niżej napisał kierownik złoty czlowiek ale problem tkwi w szefostwie nie polecam.

Grażyna

Witam w firmie jedynym plusem jest to ze dadzą ci wolne które jest nie płatne a tak po za tym maz wraca do domu codziennie narzeka ze nie można sie dogadać z szefostwem ponieważ zabierają z wypłaty ludziom pieniądze tak zwane wykorzystywanie ludzi poprzez u cięcie wynagrodzenia kierownik bardzo dobry oraz ludzie pracujący sa spoko w reszta to szkoda gadać

Seba

Serdecznie nie polecam!! Szefostwo szuka byle pretekstu aby oskubać na pieniądze. Najbardziej szkoda pracowników z Ukrainy którzy są wykorzystywani przez firmę na każdym kroku. W skrócie: - Nie wyrobisz normy? Nie ma premii ( Norma zdecydowanie przesadzona) - szefowa traktuje kilka minut spóźnienia jako 30minut pracy - Na nadgodziny pozwolono tylko panom z Ukrainy ponieważ co chwila się ktoś zwalnia - Na kazde wyjście gdziekolwiek trzeba odbijać się karta - co miesiąc potrącają celowo dla kilku pracowników - jeden wielki brud, kompletny brak bhp - podczas opadów kable pływają w wodzie - 15 minut przerwy w ciągu dnia W tej firmie jedynym pozytywem są koledzy i koleżanki z pracy. Samej pracy serdecznie nie polecam nikomu. -

Maja
@Seba

Piszesz o tym, że norma jest zdecydowanie przesadzona... To ciężko jest bardzo za każdym razem ją wyrobić? Jakie są szanse?

Seba
@Maja

Szanse są, tylko pieniądze nie warte zachodu.

Cnc

Jakie w firmie są zarobki?

@Cnc

Zarobki są uzależnione od stanowiska oraz umiejętności. Zachęcamy do złożenia CV.

CNC2
@Cnc

Proponowano 4000 brutto na stanowisko konstruktor technolog, ale przestrzegam przed aplikowaniem do tego gościa. Wystawia ogłoszenia od 2014 roku, że poszukuje technologa, konstruktora itp. po czym sprowadza Ukraińców.. Ostrodzian, Olsztynian ma w (usunięte przez administratora) Do tego sterowany jest przez kolesi z innych firm.. pozdrowi pan środkowym palcem (usunięte przez administratora), którego się słucha..

@CNC2

Rozumiemy rozgoryczenie autora powyższej wypowiedzi, niestety to nasz były pracownik. Jest nam przykro, że nie sprostał naszym oczekiwaniom. Zgodnie z ustaleniami podczas rozmów kwalifikacyjnych, pierwszą umowę podpisujemy na okres próbny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zweryfikować informacje podane w CV, a kandydat ma szanse sprawdzić, czy praca i atmosfera są satysfakcjonujące. Uważamy, że z pracy powinny być zadowolone obie strony. Krzywdzące jest sugerowanie kwoty wynagrodzenia w sytuacji, gdy rozmowy kwalifikacyjne na wskazane stanowisko jeszcze się nie rozpoczęły , a prezentowana przez autora wypowiedzi stawka wynagrodzenia dotyczyła innego stanowiska. Wprowadza to potencjalnie zainteresowane osoby w błąd. Firma Blender zatrudnia fachowców bez względu na narodowość , dla nas liczy się człowiek i jego umiejętności, wszyscy mają równe szanse i nikogo nie wykluczamy. Firma Blender stale się rozwija i sukcesywnie zwiększa zatrudnienie. Serdecznie zapraszamy.

Łucja

Jest to obecny pracownik firmy? Ponieważ mam kilka pytań odnośnie pracy w FPH. Czy można liczyć na odpowiedź? Interesuje mnie stanowisko koordynatora.

Pewna
@Łucja

Nie będziesz koordynatorem tylko cibie będą koordynować i 5 osób co tam pracuje.(usunięte przez administratora)

@Łucja

Dziękujemy za zainteresowanie, niestety firma nie prowadzi rekrutacji na stanowisko koordynatora.

quel

spoko

Justyna

Wiem, że nadgodziny są płatne ale czy to jest standardowa stawka czy jakaś większa?

Ytr

Jak wygląda atmosfera w pracy? Wynagrodzenia w terminie? Warto aplikować?

Igor

Firma normalnie działa? Tak dawno nikt nie zamieścił opinii o pracy, dlaczego?

Jasiek

Niestety nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie. Jak ktoś wyleci to wtedy larum!

maciej

super

Waldi

Jeśli firma ma opinię dobrego pracodawcy to pewnie jest dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o FPH Blender - Ostróda

• Jak się pracuje w FPH Blender?

Zobacz opinie na temat firmy FPH Blender tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPH Blender?