"Ostróda Yacht"

Opinie o "Ostróda Yacht"

Pracoholik

Banda kolesi zbierająca mandarynki

HM3

Banda kolesi z układami od samej góry do brygadzistow .Traktują szarego robola jak smiecia bez szacunku poszanowania drugiej osoby w końcu to mu zarabiamy na nich nieroby.Układ pogania układ zatrudniają ludzi na kierownicze stanowiska którzy nie maja pojecia co maja robic .Bo tata lub wujek zna Dyrektora lub Prezesa.

xxxxx

Zawsze mnie zastanawia po co tam pracujecie - mało pracy wkoło, niech nadal Ukrów zatrudniają aż zakład z dymem pójdzie . Niech się walą pany chamy.

Nick

Just another shitty place.

PREMIA Q

ta firma to jakaś parodia hale nowe powstaja ale kto tam bedzie pracowal przeciez to jest chore zeby ukrainiec co nic nie umie zarabial wiecej niz czlowiek po kilku latach pracy .Panie Prezesie i Panie Dyrektorze a może szanowny Zarządzie trochę szacunku dla ludzi może premia Q dla wszystkich a nie tylko dla ukraińców

porazka stazy pracownicy maja nizsza stawke po paru latach pracy niz ukraińcy zero rozwoju tak obiecywanego,popieram opinie przedmówców

Kamil

A co mi zależy. Też dołożę swoje 3 grosze. Ja też pracowałem 2 lata w tej firmie. Tak jak napisał poprzednik. Układy i kolesiostwo. Nadgodziny to osobny temat. Kierownicy i szefowie hal to nieporozumienie. Można by nawet rzec śmiało, że kręcą na lewo i to ostro. Nie polecam tej pracy. I kto to wymyślił zmianę zerową na 5 rano. A mojemu byłemu kierownikowi życzę dużo spokoju i hektolitrów wypitej melisy.

Jarek

Jacek masz racje kolchoz to malo powiedziane czlowieku pracuje tam prawie od 2 lat kadra kierownicza o zmiloj sie Panie duzo do zyczenia pracownika maja za nic no oczywiscie nie kolesiow czy osob z rodzin kierownikow dyrektorow no bo wiadamo mogli by miec problemy jednym slowem kolesiostwo i klany rodzinne tam rzadza a co jeszcze to te nadgodziny dziwie sie ze jeszcze nikt niezglosil tego do pipu niepolecam tego kolchozu

Jacek

Slyszalem "ostrodzki kolchoz" duzo osob tak wlasnie nazywa ta firme. duzo znajomych tam pracuje sporo mowilo co to za firma. Ogolnie niepolecam.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie "Ostróda Yacht"? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ostróda Yacht"