"Ostróda Yacht"

Ostróda

"Ostróda Yacht"

Opinie o "Ostróda Yacht"

Aleksander

@TakiSe proszę Cię, abyś mimo swego prywatnego zdania, nie określał współpracowników w sposób obraźliwy w wypowiedziach na forum. Komentując, musimy pamiętać o tym, aby wszystkich darzyć szacunkiem. Nawet krytyczną opinię można przedstawić w sposób niegodzący w nikogo.

TakiSe
@Aleksander 21.09.2018 14:34

Nawiazując do mojej opini... mam szacunek do innych i tego tez oczekuje... w zawartych słowach trudno doszukać się słów obraźliwych a raczej sugestii. Jeśli opinia jest obraźliwa dla kogoś to z góry przepraszam i zgonie z regulaminem akceptuje jej usunięcie. Reasumując mi się atmosfera nie podoba i zmieniłem prace. Pozdrawiam Serdecznie ????

Kat

Niektórych wiedzą i wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe nie przekładają się na zajmowane stanowisko,, brygadziści kierownicy'' a od zwykłego robola na laminacie lub montaż oczekują nie wiadomo czego za marne groszę.Firma rodzina ciocia stryjek wójek ciocia bratanek ciórcia synek.Cała klika pociotków.

TakiSe

Zakłamanie i obłuda niektórych pracowników to szczyt wszystkiego... Dużo osób tam pracujących to wedle mojej opini to zwykły motłoch, który nie przedstawia żadnej wartości życiowej, zero skromności, każdy najważniejszy... wiec atmosfera pracy średnia. Się trochę ogarnijcie i pomyślcie troszkę nad swoim życiem i kim jestem, oraz co reprezentuje...

Szukasz pracy?

Kat

Jedno wielkie zakłamanie i obłuda w tej firmie może i mają socjal i zatrudniają ludzi ale brak szacunku i zdrowego rozsądku i myślenia nic nie zastąpi co do podejścia do pracowników.

Kat

Pracuję się za pieniądze a nie dla pieniędzy ,jak by dobrze płacili to i w 8 godzin się wyrabiali .Francuz za 5 euro tego na pewno nie zrobi co Polacy w tej firmie.A ci co trzymają palec prosto na pewno nie narzekają i bliżej michy.Wiec o czym tu gadka.

Ula

Jak się komuś nie chce przykładać w pracy to marnie zarabia!!

Max
@Ula 07.06.2018 20:08

Tak chyba lizaniem (usunięte przez administratora)

Olo
@Ula 07.06.2018 20:08

wydaje mi się, ze jak ktoś nie pracuje nadgodzin to marnie zarabia, a przykladanie to nie ma znaczenia... są przecież normy do wypracowania

Aleksander

@Bolex a dlaczego według Ciebie "Ostróda Yacht" to dziwna firma? Czy możesz rozwinąć swoją opinię? Póki co ciężko wywnioskować z niej coś konkretnego, a użytkownicy forum z pewnością chętnie dowiedzieliby się jakie są Twoje doświadczenia związane z tym pracodawcą. @Igor @Zainteresowany w tej chwili nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale zachęcam Was do regularnego zaglądania na gowork.pl, często pojawiają się tu informacje o prowadzonych rekrutacjach.

Bolex

Uważam ze to troszkę dziwna firma

Igor

Może podpowiecie czy firma rekrutuje aktualnie?

w

ja uważam że to najlepsza firma w ostródzie. i wciąż się rozwija

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników?

koles z delphi

koles z delphi u nas jest to samo

Max

Tak potrzebują za marne pieniądze tyrać

Witek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Potrzebują pracowników?

Opinia moja

Nie polecam, ludzie są tam nie mili wręcz opryskliwi. zarobki hmm... proszę sprawdzić

Aleksander

@N a czy mógłbyś opisać jak wyglądały Twoje początki z Ostróda Yacht, czy masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tej firmy, np. pod kątem rozmów rekrutacyjnych? Czy na ten moment firma szuka pracowników?

PREMIA Q

ta firma to jakaś parodia hale nowe powstaja ale kto tam bedzie pracowal przeciez to jest chore zeby ukrainiec co nic nie umie zarabial wiecej niz czlowiek po kilku latach pracy .Panie Prezesie i Panie Dyrektorze a może szanowny Zarządzie trochę szacunku dla ludzi może premia Q dla wszystkich a nie tylko dla ukraińców

@PREMIA Q 31.07.2017 21:51

dostają takie same stawki, różnica jest taka, że chcą pracować i zostają - jak widać po powyższych wypowiedziach, panom się nie chciało ani jednego, ani drugiego. Wylewanie frustracji, bo komuś nie wyszło... to jednak nieco dziecinne:)

Rafał

Znalazłem ogłoszenie pracy szukają na stanowisko kierownicze wszystkie wymagania posiadam, dodatkowe 11 lat pracy w Anglii w tym kilka lat jako Lider angielski w paluszku mam wykształcenie wyższe inżynier technologii drewna Sggw i po Przeczytaniu komentarzy waszych odepchnęło mnie troszkę aby podjać walkę o dobre imię dla tej firmy :)

@Rafał 04.04.2018 23:58

Ojej:( ????

@Rafał 04.04.2018 23:58

Ponadto, patrząc na Pana wypowiedź od strony składniowej, to może nawet lepiej, że Pan nie będzie aplikował, tu potrzeba jednak ludzi, który umieją się wysłowić:)

Jacek

Sadzę, że osoby które nie mogą utrzymać się w firmie piszą takie złośliwe opinie!!

@Jacek 06.03.2018 18:53

Popieram. Pracuje tu 7 lat i nie narzekam:)

Aleksander

@HM3 Twój komentarz zawiera obelgi, a takie treści będą usuwane z tego forum, zgodnie z regulaminem serwisu https://www.gowork.pl/regulamin . Każda wypowiedź powinna być merytoryczna. Jeśli szukacie aktualnych ofert pracy, skorzystajcie z tego formularza http://www.ostroda-yacht.com.pl/pl/index .

Ps

Ta firma robi dla Francuzów.Beneteu?

Pracoholik

Banda kolesi zbierająca mandarynki

xxxxx

Zawsze mnie zastanawia po co tam pracujecie - mało pracy wkoło, niech nadal Ukrów zatrudniają aż zakład z dymem pójdzie . Niech się walą pany chamy.

porazka stazy pracownicy maja nizsza stawke po paru latach pracy niz ukraińcy zero rozwoju tak obiecywanego,popieram opinie przedmówców

Kamil

A co mi zależy. Też dołożę swoje 3 grosze. Ja też pracowałem 2 lata w tej firmie. Tak jak napisał poprzednik. Układy i kolesiostwo. Nadgodziny to osobny temat. Kierownicy i szefowie hal to nieporozumienie. Można by nawet rzec śmiało, że kręcą na lewo i to ostro. Nie polecam tej pracy. I kto to wymyślił zmianę zerową na 5 rano. A mojemu byłemu kierownikowi życzę dużo spokoju i hektolitrów wypitej melisy.

Jarek

Jacek masz racje kolchoz to malo powiedziane czlowieku pracuje tam prawie od 2 lat kadra kierownicza o zmiloj sie Panie duzo do zyczenia pracownika maja za nic no oczywiscie nie kolesiow czy osob z rodzin kierownikow dyrektorow no bo wiadamo mogli by miec problemy jednym slowem kolesiostwo i klany rodzinne tam rzadza a co jeszcze to te nadgodziny dziwie sie ze jeszcze nikt niezglosil tego do pipu niepolecam tego kolchozu

Jacek

Slyszalem "ostrodzki kolchoz" duzo osob tak wlasnie nazywa ta firme. duzo znajomych tam pracuje sporo mowilo co to za firma. Ogolnie niepolecam.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie "Ostróda Yacht"? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ostróda Yacht"