Opinie o Bricomarché w Ostróda Bolesława Chrobrego 30

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bricomarché, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bricomarché o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Ostróda Bolesława Chrobrego 30

Alina Nowy wpis
Klient

Obsługa cały czas jest zajęta czymś innym doprosić się kogokolwiek graniczy z cudem

Ewa Nowy wpis
Klient

Witam Ostatno jestem dość czestą klientką waszego sklepu w Ostródzie.Niestety za każdym razem będąc w sklepie obsługa jest zajęta rozmowami między sobą i kompletnie ignoruje klientów.Nie można liczyć na ich pomoc, jeśli już ich o coś zapytam to robią to z wielką łaskà.Chcąc już zapłacić za wybrany towar musiałam poczekać aż Pani ekspedientka skonczy załatwiać prywatne sprawy przez telefon. Ogólnie żenada !!!

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Bricomarché w miejscowości Ostróda, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bricomarché