Opinie o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DMG MORI Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DMG MORI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

NOWA

Czy w Famocie przyjmują kobiety? Jeśli tak to na jakim dziale i co robią? Odrazu chce powiedzieć, że nie mam doświadczenia jeśli chodzi o specjalizacje tego zakładu pracy.

@NOWA

Wcale nie musisz umieć nic w tym kierunku, na magazynie robota jest tak prosta że nawet za dużo myśleć nie trzeba :) lekka łatwa i przyjemna, także zapraszamy do kontaktu, niedługo kilka miejsc się tam zwolni akurat, a według mnie magazyn to idealna praca dla kobiet.

EmBe

Właśnie usłyszałam na firmie, że kolejny informatyk opuszcza pokład, i to ten który nam najwięcej pomagał, drogi zarządzie Famotu może warto się zastanowić nad zarządcą tego obszaru? Może w pierwszej kolejności to trzeba kierownika wymienić?

OoO
@EmBe

Niech się tu pochwali dlaczego opuszcza....

@OoO

Jak z działu HR wyszła informacja odnośnie zarobków nowego pracownika to jakoś była cisza :)

kegel
@OoO

podobno nie zrobił niczego o czym bby nie wiedział jego kierownik

@OoO

Dlaczego mój komentarz został usunięty? Powtórzę informacja na temat zarobków nowego pracownika wyszła z działu HR.

@OoO

Szanowny administratorze, Proszę nie kasować mojego komentarza gdyż nie jest to kłamstwo… Zarobki nowego pracownika zostały ujawnione przez jednego z pracowników HR.

Cool

A którego?

@Uczciwy

A kogo to obchodzi? W pracy się pracuje a nie kombinuje i tyle powiem. Winny bezdyskusyjnie więc dostał to na co zasłużył. A komentarze negatywne na bank od osób które zostały wczesniej zwolnione, więc szkoda czasu na czytanie.

Nikt

W takiej atmosferze nawet się nie chce pracować

czerwona gęba

zastanów się co ty piszesz i przede wszystkim skończ pić po nocach bo znowu problemy będziesz miał z ciśnieniem

kombinerki

Skoro tak to pan szeryf informatyki pierwszy powinien poleciec

MP i JW

Dokładnie tak. Dlatego my już nie pracujemy bo chcieliśmy kombinować.

Kolega
@kombinerki

Też go kierownik zwolnił. Niech się cieszy że nie dyscyplinarnie bo do końca życia by mógł pracować tylko u taty na wsi. A jak jest taki mądry i pisze bzdury i obraża teraz cały zarząd kierownika i świat to niech się oficjalnie pochwali co zrobił i za co poleciał! Na to już mu odwagi nie starczy! Albo niech jego koledzy z Jarocina powiedzą za co poleciał.

Zadbany doktor

Kto puscil farbe?

Monsieur Cuisine
@MP i JW

Zdajesz sobie sprawę że te osoby same się zwolniły? Popytaj na zakładzie dlaczego się zwolnili a nie piszesz brednie ;)

król żegocina
@Kolega

Radzę Panu z Żegocina ostrożniej dobierać słowa i nie obrażać bo zaraz wyjdą niewygodne dla niego fakty...i będzie zmiana kierownictwa od razu...

Romeo
@Uczciwy

Prawda to ze ma 10 tysi brutto?

IT Guy
@Kolega

A kogo obchodzi w IT dyscyplinarne zwolnienie jak całe IT w normalnym świecie jest na B2B xD Polecam wyjrzeć czasami poza granicę Pleszewa i spojrzeć z dystansu na naszą firmę :)

Junior Software Developer
@Romeo

10 tysięcy brutto to w IT dostaje się na starcie jako zielony człowiek.

Famot
@OoO

O jakiego pracownika chodzi ?

Klik klawiatura
@Kolega

Za co został zwolniony ten informatyk ? Czy naruszył jakies prawa pracownicze ? Czy to było zwolnienie dyscyplinarne ?

Honorata
@Klik klawiatura

Nie żeby coś ale przecież napisał, że niedyscyplinarnie? Ale raczej coś grubego pewnie, skoro powinien być za to wdzięczny?

GOSCIU MIEKKI
@Honorata

A WIADOMO KTO TO WYLECIAŁ, KIEDYŚ TAM PRACOWAŁEM I DOBRZE ZNALEM WSZYSTKICH INFORMATYKOW ?

IcykKawka
@GOSCIU MIEKKI

Może zamiast pracować to siedział i kamery oglądał.

Brat PIT
@IcykKawka

Co tam się w ogole dzieje w tym zakładzie ?

Ewka
@IcykKawka

Siedzenie i patrzenie w kamery to tez praca ...

informatyk
@EmBe

Dlaczego ten informatyk się zwolnił, czy został zwolniony?

Leszek

Na wakacjach 48h:)

Leszek

Jest ciepło a będzie, cieplej

Marian z A44
@Leszek

O kurde to chyba grubo poszło.

CBŚ
@Marian z A44

Czy to prawda ze szukaja nowego kierownika od planowania produkcji, magazynu? Mistrza magazynu tez? Garsija sie zmeczyl czy jak?

X
@Leszek

Gorąca

Marian z A44
@CBŚ

Rafik sprzedał to Garsija ucieka.

KANDYDAT

Na jakim stanowisku pracują i co robią kobiety bez doświadczenia zawodowego w firmie FAMOT PLESZEW?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o..

Witam mam pytanie. Czy cv składa się tylko osobiście czy jest jakaś strona gdzie można złożyć?

@Nowy

praca-famot.dmgmori.com

@Nowy

Nie warto składać CV. Lepiej poszukać czegoś innego.

aloha
@Środa Wielkopolska

wszedzie dobrze tam gdzie Nas nie ma. do czasu

@aloha

No nie wiem… ja zmieniłem i nie narzekam jest dużo lepiej niż w Famot. Wypłata dwa razy lepsza i zero mobbingu! Także takie teksty ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma to nie dla mnie.

@Środa Wielkopolska

Skoro tak bardzo zależy żeby zdyskredytowac Famot to podpisz się imieniem chociaż. Przecież już tutaj nie wrócisz a wtedy Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna!

Środa Wielkopolska

Sądząc po większości wypowiedzi to moja opinia jest wiarygodna. A jeżeli mówienie prawdy dyskryminuje firmę to cóż... pozostawię bez komentarza.

Obserwator
@Środa Wielkopolska

Podobno w stropexie lub instalu więcej ludzie zarabiają niż we famocie na motazu to prawda?

@Obserwator

Nie wiem, ale nie jest trudno zarobki famotowe przebić… :)

Kamera
@Obserwator

Za to siedzenie w telefonach i fajki co chwile to powinni najniższą na lape dostac i siedziec cicho. Laca w kulki non stop kazdy wie i nic z tym nie robi. Niech ida tam to wkoncu sie za robotę wezma a nie wakacje wciaz i narzekanie. W glowach im sie poprzewracalo. Przychodzą do roboty i zdziwieni ze robić trzeba

@Kamera

Za to wyższe szczeble tylko kawki i pierdoły… Tylko patrzą gdzie temu na dole zabrać, żeby było na premie kierownicze. Dlaczego są premie ucinane jeżeli sprzedaż nie wyrobiona? Co to montaż za sprzedaż odpowiada? Jak jest sprzedaż ok to tylko dział sprzedaży dostaje premie a jak jest za niska to obcinane wszystkim… Taka o to polityka tej firemki w skrócie. Wziąć na dole żeby górze wypłacić…

Widownia
@Środa Wielkopolska

Kiedy sie wkoncu technologia za was wezmie. Przeciez kazdy dobrze wie ze macie za duze czasy technologiczne i z nudow nie wiecie co ze soba zrobic. Normatyw niech wam zetna o polowe wkoncu zaczniecie robic. Myslicie ze nie widac jak przesiadujecie non stop? Nikt slepy nie jest i wie co tam za sielanka

@Widownia

Nie wiem, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ale ja już w tym czymś na całe szczęście nie pracuje. Ale ok, skoro uważasz że jest nie tak to dalej dawaj wyżej i ugraj coś żeby zmniejszyli… Tylko wtedy to nie wiem czy kogoś ściągnięcie do pracy. Mam tylko nadzieje, że te dzieciaki z klas patronackich nie dadzą się wrobić i w prace w tym (usunięte przez administratora) Niech się wyszkolą na koszt famotu i uciekają jak najdalej.

@Środa Wielkopolska

Wspomniane dzieciaki to na razie umieją co najwyżej korzystać poprawnie ze smartfona więc mogą uciekać tylko dokąd. Podczas twojej pracy w Famocie nie słyszałem z twojej strony aż takich negatywnych komentarzy w stronę firmy więc wynika z tego jedno. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia hehe Pracuj sobie i zapomnij o tej firmie.

Ciekawy

Zastanawia mnie jedno: skoro taka firma jest zła, skoro tak mało ludzie zarabiają, skoro jest aż tak źle to dlaczego Ci wszyscy, którzy tak narzekają na tym forum nie zwolnią się i nie pójdą tam gdzie jest niby lepiej? Przecież nikt Wam nie każe tutaj pracować - jesteście bo chcecie. Każdy jest wolnym człowiekiem! Może warto wspólnie zastanowić się co zrobić aby wszystkim pracowało się lepiej a nie tylko narzekać. Jeśli twierdzicie że kierownicy tylko piją kawy i mają luz to czemu nie chcecie pracować nad tym awansować i zostać kierownikiem / mistrzem? Ciekawe na co wtedy byście narzekali!

2-dychy
@Widownia

Kiedy w końcu biurowym zamontują PCS-y ?Już na te ich codzienne pogaduszki na stołówce montaż patrzeć nie może.Rano śniadanko,kawka 30 minutek siedzą później obiadek 2 kawusia i po lodziku jeszcze zjedzą i kolejne 40 minut pogaduszek.Niech się ktoś za to weźmie.

@2-dychy

Trzeba było iść do biura. Zwolnij się i nie marudź. Marudow nikt nie lubi

Kwiacior
@Środa Wielkopolska

Do roboty ludzie beda walić drzwiami i oknami. Wystarczy w ogloszeniu napisac prawde. Placimy na montażu za 8 h roboty a robisz gora 4h a reszte ściemniasz. Śpisz, ogladasz filmy w telefonie, lazisz na fajke co godzinę. Najlepsze ze mysla ze ktos taki glupi i nie wie jak tam wala w (usunięte przez administratora) Niech ida gdzie indziej zaraz wroca z potkulonym ogonem bo bedzie trzeba robić. Banda leni

Mietulek
@2-dychy

Bo zamiast robic to sie ogladaja w kolo. Za robote sie wezcie wkoncu. Na kamerach wszystko jest. Wiecej pogaduszek niz roboty. Na lini montazowej zaraz byscie te brzuchy pozrzucali. Nieroby

Kamerowiec

Mówisz o twoim ego? Które widać jak stoisz przy tej szybie jak jakiś glonojad…

@Kwiacior

Panie, tak Pan (usunięte przez administratora)że oczy bolą od czytania. Jeśli nic nie robią to dlaczego magazynier nie nadąża wywozic gotowych maszyn na magazyn? Poza tym na każdą operację jest ustalony czas, a po ostatnie brak części !!! Mówi Ci to coś? Nie znasz realiów a pieprzsz.

@Milicjant

Może w takim razie magazynier jeszcze mniej robi? Pan MS dostał swoją kolejkę i też nie daje rady?

ChujDupaKamieniKupa

Dzień dobry, co słychać w FAMOT? Coś cisza na gowork a tak bardzo lubiłem to czytać :)

Żadnych kolizji. Montaż trytytek szuka.

ChujDupaKamieniKupa

Tak z ciekawości jak jest jakaś kolizja to pracownik ma jakaś odpowiedzialność?

@ChujDupaKamieniKupa

Stara bida Panie, ludzi trzepią na bramkach, zwalniają za towar wart 10zł a prawdziwe kokosy wyjeżdżają z drugiej strony.

@Milicjant

A te odlewy za 300 tys nadal rdzewieją na dworze?

@ChujDupaKamieniKupa

Nie, jest wiata elegancka, chyba że na lubomierzu za płotem, tam pod gołym niebem

@Milicjant

O i taką inwestycję to ja rozumiem!

Jm

Witam, czy mogę prosić dział HR albo osoby które wiedzą gdzie można złożyć CV podać adres e-mail gdzie można wysłać ? Dziękuję za odpowiedź

@Jm

praca-famot.dmgmori.com

dfgdsgd

dlaczego Ty nie odpuścisz? po co siedzisz na siłe? kryzys idzie to na pewno znajdziesz coś super

Pisowiec
@dfgdsgd

Ale co mam odpuścić? Nigdzie nie siedzę już uciekłem i jestem zadowolony... Ostrzegam innych :)

XYZ

Dzień dobry , jaki jest system pracy w firmie na stanowisku monter i operator cnc , czy jest tylko opcja 4 brygad czy może są 3 zmiany ? Dzięki za odpowiedź.

@XYZ

Montaż 2, obróbka 3-4

Witam, jaka stawką jest oferowana na montażu?

Ustawodawca
@Zainteresowany

Ustawa definiuje najniższą krajową. Proszę spojrzeć do Dziennika Ustaw 2021 pozycja 1690. Famot jako poważna firma nie łamię prawa i już grupa 3 jest wysokości najniższej krajowej. Niższe grupy są kompensowane premiami, które zawsze można zabrać.

@Ustawodawca

kompletne bzdury - pytanie po co takie komentarze

Montazysta

Kiepska...

Pierredzący
@Zainteresowany

Na start dostajesz 3100 PLNY, a do końca roku masz około 400-500 PLNY więcej na miesiąc w ramach wywalczonego przez związki dodatku. Praca na montażu jest prosta, do tego jeżeli mieszkasz poza Pleszewem dostaniesz dodatek w ramach dojazdu do pracy.

Tratata
@Pierredzący

Jaki dodatek? Za dojazd do pracy? Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Opowiadaj!

PIT
@Tratata

Koledze chyba chodzi o zwiększone koszty uzyskania przychodu z tytułu dojazdu do pracy. W zasadzie to w każdej firmie możesz sobie rozliczyć z PITu więc żaden dodatek za dojazd do pracy...

Brutto
@Pierredzący

Dodaj że brutto 3100 PLN. 500 PLN wywalczonego dodatku do końca roku również brutto. Do tego po 3 miesiącach możesz liczyć na dodatkową premię w formie wyrobienia od 0-25% w zależności od wyrobienia nie indywidualnego tylko całej załogi z danego obszaru. Do tego kolejne od 5-15% według uznania kierownika. Tak więc Twoja pensja to w granicach 2250 netto(na rękę) + ewentualne premię. Tj 0~560 PLN + 112~337 PLN netto. Oraz dodatek wywalczony około 350 PLN netto. Czyli po dodaniu dodatku oraz maksymalnie wyliczonych premii które możesz mieć a nie musisz masz w granicach 3500 na rękę.

@Brutto

może szału nie ma teraz ale masz nieaktualne dane pracowniku roku

@.

To napisz łaskawie aktualne dane. Jestem ciekaw ale teraz można zarobić we Famocie?

Haha
@.

A po co Ci to? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła!

Koko2

Praca na montazu to kazdego marzenie, Placa premie za lezenie, Ściemniasz, oszukujesz a oni zadowoleni ze w ogole "pracujesz"

KokoChujCiWoko
@Koko2

Ale bzdury opowiadasz, do roboty.

Ściemniacze
@Koko2

Jeszcze chwila i się skończą Twoje teorie jak Cię wywalą. Prawdą jest że poprzyjmowali takich nygusów i nierobów a na dodatek głąbów od pługa odciągniętych ( nie mówię o wszystkich lecz o części). I takie osoby psują wizerunek reszty pracowników. Zamiast pisać tutaj lepiej by było jak byś sobie wypowiedzenie napisał.

ktos mi powie czemu dzial hr udostępnia setki prywatnych maili? przecież na to jest paragraf

Rodo

Mój adres też tam jest, zgłosić do UODO trzeba, może się nauczą.

Papuga

Stanowczo zalecam się zapoznać z Art. 33 Ust. 1 RODO.

Papuga2

Widocznie dział hr i zarząd umie karać pracowników a na swoje błędów już nie widzą.

Xmen

Czy w Poznaniu są jakieś wakaty dla inżyniera mechanika/mechatronika? Jaka jest atmosfera?

@Xmen

Wakaty są, atmosfera bardzo przyjazna.

Były konstruktor
@Xmen

Owszem jest ok, ale wypłata to jakiś żart.

Beata
@Były konstruktor

Czemu żart? Najniższą krajową masz czy więcej?

Były konstruktor
@Beata

Rozumiem ze jak więcej niż najniższa krajowa to już jest dobrze? :) pracujesz w Poznaniu a stawka taka jak w Pleszewie, nie jest trudno w Poznaniu dostać dużo więcej o ile oczywiście coś się sobą reprezentuje.

Ten jedyny

Brawo dla działu hr za udostępnienie prywatnych adresów mailowych pracowników….

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Lean Manufacturing. Czy firma ma podejście Leanowe i korzysta z narzędzi Lean? Czy to jest praca u podstaw?

były
@Zainteresowany

Daj spokój, lean tam nie ma szans z takim podejściem z góry. W lean rozwiązuje się problemy, a tu nie. Szkoda czasu.

@były

Co masz na myśli z "podejściem z góry"? W ogłoszeniu wymagana jest Six Sigma, a Ty twierdzisz, że Lean nie ma szans.

JO
@Zainteresowany

Najlepiej umówić się na rozmowę i dowiedzieć od osób zainteresowanych - na forum, gdzie ludzie wylewają swoje żale, raczej nikt nie odpowie rzetelnie na takie pytanie

@JO

Pewnie tak zrobię, ale w takim razie z kim będę rozmawiać na temat podejścia do transformacji Lean, skoro ta filozofia nie jest częścią firmy.

Ciekawski
@Zainteresowany

Jak chcesz aplikować na stanowisko leanowca to chyba znasz podstawy i wiesz, że to musi być zmiana w kulturze całej firmy i iść od samej góry, a nie od specjalisty?

@Ciekawski

Dlatego robię tu research. Rozmowy mają to do siebie, że są ubarwione w obietnice, których potem trudno doszukać się w rzeczywistości.

Prawdomówny
@Zainteresowany

W takim razie daj sobie spokój z ta firma tam nic nie zrobisz kultura pracy to totalne (usunięte przez administratora)

Klient

Witam serdecznie, Gdyby komuś wciskali ten syf zwany Digital Twin to proszę się na to nie nabierać... Kupiłem... Nie działa, support- dramat.

Ryber
@Klient

Niestety potwierdzam, produkt z którym są ciągłe problemy, support nie istnieje - wydzwaniają do niemiec a tamci nic lepiej też guzik wiedzą

Witold
@Klient

Co konkretnie nie działa? I nie da się zareklamować?

Ryber
@Witold

@Witold Yyyy nic? Nawet uruchomić tego nie potrafią! Pierwszy raz się spotykam z tak niekompetentnym podejściem, nie można sprzedawać produktu którego nie potrafisz obsługiwać!

Honorata
@Ryber

A o jakim sprzęcie mowa?

@Honorata

Był kiedyś taki co pomógł jeszcze on coś wiedział czasem się spytał gdzieś tam w Niemczech ale już od jakiegoś czasu go nie ma. Teraz to nikt nic nie wie... Dramat!!

@Honorata

Przepraszam- mówię o oprogramowaniu Digital Twin.

Anna Apostolakis

"Każdego pracownika nawet najlepszego można zastąpić skończoną ilością studentów lub praktykantów" ~MD

Karierowicz

W mojej ocenie firma jest wybitna! Zarobki są super! Kadra zarządzająca - wzorowa! Pracuję już tu kilka lat, moja kariera się rozwija, mój ostatni bastion to stanowisko prezesa zarządu - w końcu ma to samo imię co ja! Gorąco polecam i pozdrawiam!

Opiniotwórczy

Widze ze FAMOT stara się poprawić wizerunek poprzez usuwanie wpisów na gowork- ciekawa strategia… Zamiast próbować dążyć do tego żeby od środka wszystko wyglądało tak jak od zewnątrz to leczą syfa pudrem… Z tego co wiem to szykuje się jeszcze kilka ciekawych rzeczy w negatywnym sensie. Pracownikom wytrwałości życzę :)

Ostrzegawczy

Witam, na wstępie napisze, ze jeśli szukasz pracy w Famocie i chcesz dobrze zarabiać, to niestety do wyboru masz albo jedno albo drugie. Firma to jeden wielki cyrk na kółkach. Jeśli chciałbyś się nauczyć obsługi na maszynie od zera, możesz aplikować do Famotu, za ewentualne kolizje nie musisz się martwić, można dzwonić ile wlezie. Ta firma nadaje się jedynie do tego, żeby CV lepiej wyglądało i do nauki na maszynie, ale tak poza tym nic więcej nie oczekuj. Nic tylko rok/dwa lata podszkolić się na maszynie i uciekać jak najdalej z stad. W skrócie jeśli umiesz obsługiwać CNC to zapomnij o tej firmie i szukaj czegoś lepszego w okolicy, natomiast jeśli jesteś zielony w tych sprawach, polecam podszkolić się i przy okazji szukać innej roboty, bo fortuny to tu nie zarobisz. Mi na szczęście udało się uciec, pracuje w innym zakładzie, na rękę zarabiam prawie 5k (w Famocie możesz pomarzyć). Pozdrawiam pracowników fizycznych, natomiast „góry” nie pozdrawiam

Kukozzamura
@Ostrzegawczy

Ile można zarobić na stanowisku w famocie o którym piszesz ??

@Kukozzamura

Tyle ile w Biedronce na kasie, czyli najniższa krajową. A roboty o wiele wiecej. Oczekują od pracownika bardzo dużo, a płaca tyle ze ledwo na (usunięte przez administratora) wystarcza. Nie polecam tego zakładu z całego serduszka.

ja.
@Ostrzegawczy

taaaaaak. zwłaszcza operatorzy, który siedzą po 2 -3 h w telefonie jak maszyna chodzi wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, nie przesadzajcie z tymi zarobkami

Typowy Polus
@ja.

No pewnie i co jeszcze. Myślenie typowo patolo Polaka. Daje mu kasę za obsługę maszyny a on w telefonie siedzi zamiast w tym czasie może obsłużyć ze 3 inne maszyny. Albo niech wchodzi na widlaka i (usunięte przez administratora) z towarem. A jak dzwona zaliczy to gdzie byłeś masz stać przy maszynie. Wtedy najlepiej szukać winnego w pracowniku. Na dodatek ukarać naganą i brak premii od 3 miesięcy do pół roku. Ps. Młodych nie wolno karać bo odejdą... Polityka wewnątrz zakładowa dramat.

Operator

Mało nie polecam

Fizyczny pracownik
@Ostrzegawczy

Sama prawda jeszcze chwila i uciekam

Zapobiegawczy
@Ostrzegawczy

Cała prawda a podwyżki tylko dla wybranych trzeba myśleć nad zmianą pracy

Beata
@Zapobiegawczy

To jacy wybrańcy dostają podwyżki ? A może po prostu ci najlepsi? To miałoby sens

@Beata

Chciałbym, żeby Ci najlepsi dostawali podwyżkę, a rzeczywistość jest inna i tymi wybrańcami są osoby, które maja jakieś znajomosci u „góry”. W firmie panuje (usunięte przez administratora) jak masz dobre znajomosci i się dobrze uśmiechasz to na podwyżkę możesz liczyć, natomiast jak nie masz znajomosci i nie podpasujesz w firmie to nic Ci się nie należy, mimo tego ze możesz być najlepszy na świecie.

asdf
@Ostrzegawczy

Brawo, sama prawda. Tylko w biurze jest dokładnie to samo. Sam jakiś czas temu uciekłem i nie żałuje. Teraz tylko czekać aż ktoś szanowny usunie komentarze, bo pieniążki na opłacanie gowork to są ale żeby zadbać o to żeby takie komentarze się nie pojawiały to nikt nie pomyśli :)

@Ostrzegawczy

Bzdury wyssane z palca! Musiałeś być wyjątkowym leniem skoro nie zarobiłeś. Tyle w temacie.

Prawda

Niestety jeśli to pisze ktoś z biura to wcale nie ma racji. Na montażu obecnie były rozdawane grupy i sporo ludzi którzy zasługiwali na podwyżkę poprostu ich nie dostało. Dostali młodzi i ludzie ze stażem co oranżada gwarancji. Prawda jest taka że jak masz już przepracowane ponad 20 lat tak jak ja to już Ci się podwyżka nie należy bo po co. Sądziłem że nigdy nie zmienie pracy bo już za stary jestem ale po ostatnich wydarzeniach stwierdzam że czas zacząć.

@Prawda

Jeżeli to prawda z tymi grupami na montażu to faktycznie masz rację.

@Kukozzamura

3200 do 3600 brutto plus 6 dni na grafiku za to jest dodatek obsługa 2 maszyn to też super płatne dwie premie plus raz na 3 miech frekwencja. Jak będziesz dobry to z dodatkami trochę zarobisz ale szkoda zdrowia dla mnie liczy się netto a te dodatki niech wcisną biurowym w buty ????????????????????

Gdyby oceniać firmę na podstawie opinii, można by rzec, że nie jest to firma z potencjałem. I ostatnie lata niestety pokazują, że tego potencjału brak. Brakuje przede wszystkim liderów, osób pokroju Dyrektora Grabca albo śp. Dyrektora Ciesielskiego, którzy rozmawiali z ludźmi na obróbce czy montażu. Brakuje określonej strategii - chyba, ze strategią to wyprodukować, sprzedać i zafakturować. Szkoda, wielką szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o DMG MORI Poland Sp. z o.o. - Pleszew

• Jak się pracuje w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMG MORI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 19 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMG MORI Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 182 ocen.

DMG MORI Poland Sp. z o.o.