STIGAL

Krotoszyce

Opinie o STIGAL

Krzysztof

Niebede sie rozpisywal, Ale niepolecam tej firmy

Ronin

@Aneta.!!! Widzę, że od kwietnia do października ciągle masz tu coś do powiedzenia i udając kogoś kim nie jesteś wypytujesz się: a ile sie u was (???) zarabia, a co o tym myślicie. A później wrzucasz tu swoje przemądrzałe pouczenia. A kim ty jesteś i za kogo się uważasz..?? Dla mnie ewidentnie pracujesz w biurze STIGAL na kierowniczym lub innym psim stanowisku i twoim zadaniem jest tu kontrolować i pilnować aby nic złego nie napisano o twojej firmie.. W twojej firmie pod stołem dają w kopercie bez płacenia podatków.?? Czyżby Legnica to kolejne miasto z układami, kolesiostwem i powiązaniami. Wszystko na to wskazuje, bo gdzie Izba Skarbowa, gdzie Policja.?????

Pablo
@Ronin 19.11.2017 10:50

Zluzuj. Domeną GOWORK są boty / pracownicy, którzy MUSZĄ podkręcać (usunięte przez administratora), bo jak napisałem niżej, czego najwyraźniej nie doczytałeś, później dzwonią i informują o usuwaniu postów za hajs, więc czarny pijar im się opłaca. Trochę jak strażak, który podpala żeby mieć co gasić i zarobić. Żeby nie było, że gadam pierdoły poczytaj jak wygląda struktura wątków w innych firmach, zobaczysz analogię. Problem w tym, że nikt go-workowi tego nie udowodni. Tyle w temacie.

Aneta

@Pablo to forum jest po to, żeby dzielić się informacjami na temat pracy i warunków pracy w firmie STIGAL. Takie informacje są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Czy ktoś z was pozostawi swoją opinię o pracy w STIGAL?

Pablo

Żenujące, najpierw boty w stylu Aneta spamują okresowo wątek w goworku próbując rozpętać gównoburzę, a potem wydzwaniają z goworka do firm żeby za hajs konta i negatywne wpisy usuwać!!! Żałosna metodologia.

Aneta

@Patrick czy rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach? Może trzeba dłużej pracować i efektywniej, aby dostać taką podwyżkę? O nadgodzinach też warto porozmawiać. Ci co pracują długo i się starają powinni zostać docenieni. Obecnie w firmie STIGAL pojawiło się sporo ofert na stanowiska PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI, Monter - Serwisant, Monter - Spawacz.

@Aneta 11.09.2017 15:25

Ogolnie zaklad ok, ale na spawalni jest jeden gosciu co stoły spawa i mysli ze pozjadal wszystkie umysly. Zamiast interesowac sie swoja praca, to patrzy jak kto robi i czy za wczesnie nie zaczal sprzatac. Dlatego stamtad ucieklem. Pies ogrodnika. Sam nie zje i drugiemu nie da.

Ja
@Były pracownik 29.09.2017 12:46

Przemek podpierdzielacz numer jeden na zakładzie ucho marka hihi ???? szkoda słów na niego uważa się za nie wiadomo kogo w innym zakładzie pracy by szybko zrobili z nim porządek. Zamiast patrzyć na siebie to lata natarczywue za innymi psując organizacje pracy,cała czwórka się trzyma razem obgaduja szkoda słów

Aneta

@Gryzli .... Czy ten sposób wypłacania wynagrodzenia dotyczy wszystkich działów firmy? A czy oprócz premii można liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

spaw
@jw 26.06.2017 20:28
taa... lewe premie świateczne i wakacyjne. pod stołem, bez ewidencji, podatków, składek, jw. a na starość dostaniesz 400zł emer...

jak z nadgodzinami, ile wychodzi średnio?

h@l!nk4
@spaw 27.06.2017 19:11
jak z nadgodzinami, ile wychodzi średnio?

jesli pracujesz w firmie i nie jeździsz to po 8h (biurwy), chyba ze mają wzmożoną produkcje to spawacze i mechanicy robią po 9-10h dziennie "dobrowolnie" aby sie wyrobić. jeżdzący po polsce robią ile organizm pozwoli byle skończyć w danym terminie, czyli np o 7 rano do 22 u klienta na wyjeździe cały tydzien montaz maszyny , częsciej niż rzadziej praca ta jest w pyłach produkcyjnych, w hałasie, w blasku spawaczy obok pracujących, na przeciągach w halach i przy temperaturach lekko powyżej zera stopni ( w zimie) - bo dla 2 roboli sztigalowych hala produkcyjna nie stanie gdy klient ma zamówienia produkcyjne.... ale za te godziny zapłacą (pod stołem) ,zarobisz, kosztem swojego zdrowia...

gohu

Też mam podobne pytanie co wyżej? jak wygląda tam teraz praca? Widzę że, szukają serwisantów??

Gryzli ....
@gohu 24.06.2017 21:32

Witam Firma na pierwszy rzut oka fajna czysto nowa hala ludzie fajni, natomiast lewe umowy o pracę dają np 1600 netto podstawa na rękę a na tysiąc złoty pod stołem jako premia, pracownicy mają umowę o pracę na 1600 złoty netto a drugie tyle dostają na gębę jako premia, dobre dla kogoś kto ma alimenty. Bo Premia to premia może zawsze zabrać to raz dwa brak składek do lat pracy brak zdolności kredytowej itp itd szkoda czasu na tą firmę Ekert szuka i tam dają wszystko jak należy, Może pan Prezes Stigala pomyśli o uczciwym rozwiązaniu finansowym :)

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w STIGAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

az iskry leca.... z palnika

nowy ajan w jaworze poszukuje dawnych i obecnych ( np przez goldenline i pracuj) pracownikow firm z legnicy o podobnym profilu . a na podstawie kopii umowy dorzuca 25% wiecej, benefit i opieke lekarska prywatna. chyba turcy nie tylko niemcy chca opanowac ale i polske swoimi maszynami :)) ale to tylko pogloski i nie potwierdzone fakty.... narazie.

Pawnucy
@az iskry leca.... z palnika 02.11.2016 22:09

No i co z tego. Kto by chciał pracować dla kebaba i naprawiać / montować kiepskie maszyny, każdy ma swój honor.

reality

@asia no ja chcę się u was zatrudnić jako Technik/specjalista montażu w Legnicy, no oczywiście pod warunkiem że kobieta ma realne szanse się w ogóle dostac na takie stanowisko u was w firmie - jak z tym realnie jest?

market

To najbardziej odkrywcza opinia jaką w życiu czytałem! :))))))

market

ciekawostka: Sieć dyskontów Lidl poinformowała w komunikacie, że od marca wszyscy pracownicy sklepów otrzymali podwyżki płac. Pensja minimalna, jaką otrzymuje nowy pracownik sieci na start, wynosi 2400 – 2800 zł brutto (1738 - 2017 zł netto). Lidl ma pensje zróżnicowane regionalnie. Lepiej zarabiają m.in. pracownicy zatrudnieni w sklepach zlokalizowanych w największych miastach kraju. Umowy z pracownikami Lidla są tak skonstruowane, że pracownik otrzymuje też zobowiązanie sieci do podwyżki. Po dwóch latach stażu szeregowy pracownik będzie więc zarabiać już 2850 – 3250 zł brutto (2052 - 2331 zł netto). Natomiast wynagrodzenie menedżera sklepu dla osób rozpoczynających pracę na tym stanowisku wynosi 4400 – 5000 zł brutto (3132 - 3550 zł netto). Po dwóch latach kierownik marketu będzie już zarabiać 6300 – 6800 zł brutto (4456 - 4804 zł netto).

Obserwator

Znowu szukają serwisanta. Przy zerowej rotacji jaka jest podobno u nich to chyba już 80-ty. Ciekawe ilu jest wszystkich pracowników. Małe pocieszenie na koniec, w liczbie przerobionych serwisantów i tak z firmą FELDER (to ci od maszyn do drewna) nie wygracie. Oni są numer jeden w kraju przerobili chyba z 200.

ola

Przepraszam ale pijana bylam! Jednak oferty pracy ciagle sie pojawiaja. Ale ja guuuupia jestem hihihihihi... i naiwna hihihihi . Taka ja pusta blondi ktora nawet firmy nie zna ale lubie pisac duzo.

pedros

2lata temu specjalista ds sprzedazy dostawal 3,5na start plus prowizja od sprzedazy wiec lekko 5,2 na reke wychodzilo. Z czasem podstawa szla w gore do 4,2 plus remia wiec 6,0z groszami. Dzwonisz gadasz, klikasz zamowienie a pakuje juz ktos inny. Teraz pewnie sie nic nie zmienilo. Wiec kasa na poczatek dosc słaba ale na pierwsza robote ok! Dla samego doswiadczenia warto.

Olaboga

No właśnie jak to jest z tym Stigalem. Podobno cienko ostatnio przędą i maszyny się nie sprzedają. Z drugiej strony budują się, więc chyba jest jakiś tam krok do przodu. Warto zawracać sobie tą firmą głowę? Pracownicy są normalni? W burze i na produkcji? Na co uważać?

dobra zupaa

Co to za pseudo propaganda? Tak kazdy ma szanse awansu: -Mechanik na spawacza -spawacz na malarza -magazynier na wózkowego -monter na mechanika. Ba!. Nawet te awanse sa obowiazkowe. Awans poziomy ==== Nie pionowy w góre ||

fenomen

ola przestan zlopac bo pisanie ci nie idzie

firma się rozwija i stąd ogłoszenia przyjęć do pracy. dodam więcej firma buduje się będzie nowa duża hala produkcyjna już budowa jest rozpoczęta.

samarytanin

Panowie Monterzy/Serwisanci. Znowu widze nabór na montera/serwisanta. Albo juz zatrudnili 30 monterów bo ogłoszenia srednio co 2 miechy sa nowe albo macie zaje...stą rotacje (ucieczki) ludzi do lepszego świata. Czy warto sie dobijac do was? Jak to wyglada teraz. Bo opinie sa naprawde nieciekawe i chyba przez ta kolejną rekrutacje potwierdza sie.

tryb
@samarytanin 30.06.2016 13:03

super firma - polecam.

el toster

dobra koniec tych plotek oficjalnie potwierdzam WRACAM do STIgala ja wam ku..a pokaze jak sie trzepie HAJS niektorzy pewnie mysleli ze konia(pedaly)

Obserwator

W wielu innych miejscach, ale na pewno nie u nich. Znowu szukają nawet nie minęły 2 miesiące. I jak naprawdę jest z tą rotacją panowie "spece" i "na tyle dobrzy" stigalowcy. Coś mi się wydaje, że "jesteście po prostu za słabi" żeby do Was przyszli prawdziwi fachowcy.

Obserwator

No i teraz już wiem dlaczego mnie jako jednego z pierwszych wykasowali. Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem zażyczyłem sobie przynajmniej 4000 zł netto, bo tyle najmniej zarabiają tacy jak ja. To ich zwaliło z nóg. Czyli jest gorzej niż myślałem.

adjfsio

"... od ponad 2 lat nikt sie nie zwolnil ani nie zostal zwolniony. Firma sie rozwija i juz brakuje pracownikow,wiecej maszyn u klientów to i tez potrzeba serwisantow...." HAHA! od poczatku roku zwolniło się 2 pracowników, kolejni to tylko kwestia czasu. Wiec prosze tu nie kłamaac! Pracownik dostaje smieszne 1700 na reke i dziwne umowy, nagodziny pod stołem. Dziwne ze doswiadczony pracownik dostaje mniej od ludzi o mniejszym stazu i doswiadczeniu którzy maja tylko lepszą bajere i gadane. Nawet wyjazdy sa roznie liczone kwotowo w zaleznosci od bajeranta. Ale niestaty jest w firmie zakaz mówienia o swoim wynagrodzeniu wiec nawet nie mozna tego argumentować! A jak sie chce podwyzke zeby dogonić "nowego" to zaraz zaczyna sie dziwne sumowanie premii rocznych i dzielenie na poszczególne miesiace co nie jest adekwatne do podstawowej stawki. Wzrost firmy kosztem młodych, bez doswiadczenia ktorzy beda robic jak cyganie za grosze a jak sie zaczna buntowac to cuż... znajdą sie inni "młodzi gniewni". Procownicy usłysza jedynie pretensje, nigdy pochwały. Takie są gorzkie realia a te cudowne komentarze wypisuje dział marketingu. Komentarz tez pewnie zostanie wykasowany bo firma wykupiła konto "premium" (czyt. cenzure) i moze usuwać niepoprawne komentarze.

Marketing
@adjfsio 19.04.2016 09:45

Oj piszesz głupoty, ale cóż. Z pozdrowieniami - Pozytywnie nastawiony Dział Marketingu STIGAL (prawdziwy) :)

Obserwator

Ludzie, od jakiegoś czasu obserwuję ogłoszenia tej firmy. Tam musi być dopiero rotacja. Średnio co dwa trzy miesiące poszukują serwisanta. Tak na moje oko to szukają młodych, nie koniecznie z praktyką ale na pewno chcących pracować za "miskę ryżu". Firma działa podobnie jak Eckert. Rozwijają się ale kosztem ludzi. Dodam, że w temacie przecinarek CNC siedzę po uszy i nawet kiedyś startowałem do tej firmy. Chyba jako jednemu z pierwszych mi podziękowali. Ciekawe dlaczego.

@Obserwator 15.04.2016 23:04

Taki jesteś spec, że się nie dostałeś? Jesteś po prostu za słaby, ale mam dla Ciebie pocieszenie, gdyż małe wymagania to mają w eckercie i tam Cie z pewnością zatrudnią.

@pracownik 17.04.2016 14:54

Masz absolutną rację. Najsłabszym kandydatem jest ten, który wielokrotnie był świadkiem nieudolności serwisu obu firm z Legnicy.

wojciech

Witam jak wyglądają zarobki na stanowisku technik montażu/serwisant ?

darek

onion
@darek 04.03.2016 10:38
Czy ktoś ma wiedzę na temat przetargu na wykonanie produkcji i biur dla tej firmy? Czy warto brać udział w przetargu?...

1700 na start

Szymon

Nie orietujecie się ile proponują na stanowisku Kierownika Działu Serwisu ??? Dajcie znać jakie wrażenia po rozmowach kwalifikacyjnych :)

stefan

Widziałem ogłoszenie na głównego konstruktora... Co się z RAFAŁEM stało , odszedł czy co?

spawacz

do marcela i mig maga powinniscie zmienic tok myslenia bo sadze ze nie chce sie Wam pracowac gdziekolwiek a na dodatek chcieli byscie super zarobki.takie czasy ze trzeba byc w swoim zawodzie dobrym ale i umiec wykonywac inne prace.to jeszcze nie zachod ze tokarz jest tokarzem itp to Polska i jeszcze duzo czasu uplynie zanim bedzie tak jak Wam sie marzy.dobrze ze chociaz za marzenia nie karaja.pozdro

spawacz

ktos kto nie chce pracowac lub nie jest dobrym spawaczem to nie bedzie tu pracowal.nie ma nic za darmo zeby cos miec trzeba pokazac na co cie stac w granicach rozsadku oczywiscie.dlatego taka jest rotacja

Waldek
@mig mag 17.12.2014 22:56
I znowu jest nowe ogłoszenie na olx. na spawacza. Pewnie ktoś nie sprostał i dostał kopa... a może zbyt duże wymagania kierowni...

mig mag
@Waldek 18.12.2014 19:28
Gościu od kiedy spawacze jeżdżą w delegacje? Zmień lekki albo dilera, a tak szczerze w odbycie byłeś i kał widziałeś....

...a ty tak posmakowałeś, że go potem zlizałeś :)

mig mag

Witam. Dlaczego w firmie jest tak duża rotacja spawaczy? Co miesiąc widać ogłoszenia o nowym naborze. Jak ogólnie sytuacja u SPAWACZY ? Da się wyżyć z pensji ? Ekipa zgrana ? Warto aplikować ? Pozdrawiam.

Patrick
@mig mag 08.12.2014 22:12

Nowa siedziba miały być nowe standardy....podwyżka? Hahaha dalej 1700 a reszta to jakas chora premia...spawalnia przyjmuje i rezygnuje lub sam się zwalnia pracownik przynajmniej raz na jeden dwa mieisace;/ nie mówimy że dużo wymagają od spawaczy bo tego nawet spawem nie można nazwać tylko jakimś kichaniem spoinom. Marek trzyma to do kupy ale zbyt wiele osób już się domaga wiecej. Funkcjonuje to tylko dzieki pracownika zatrudnionym od kilku lat którym nie da się przetłumaczyć do rozumu że są wyzyskiwani. Na dzień dzisiejszy za nadgodziny miałem mniej niż za jedną normalna godzinę pracy do tego jeszcze nadgodziny są na czarno.Paranoja nawet nie warto tam iść na przeczekanie bo tylko się zniechęca do pracy!!!!

Bartek
@lumpergeneralicja 10.12.2014 23:37
warto

Nigdy więcej i nikomu nie życzę tutaj pracowac

Johny

Witam, Panowie jak wyglądają zarobki na stanowisku montera/serwisanta? Pozdrawiam

Bylu

Spawalnia jest w osobnym pawilonie (postawionym tymczasowo, bo roboty jest huk! Więc nie musisz nawet wchodzić do firmy. Ale jak przyjdziesz to poszukaj Marka, on szefuje. Pogadaj sobie luźno.

Bylu

Rusz się i podejdź do firmy. Poznasz chłopaków i stawki. Sam zadecydujesz, to nic nie kosztuje i nie boli. Nikt Ci nie będzie pisał stawek w internecie.

ss

A pracujesz w stigalu? (usunięte przez administratora)

vtr

Można - swobodnie posługują się jezykiem polskim

Tel_Force_One

Lepszy taki garaż niż kołchoz w wielkich halach ;D Swoją drogą miałem okazję pracować dla firmy Eckert jeszcze w poprzednim wcieleniu jako podwykonawca w pewnej sprawie i firma nie wzbudziła we mnie zachwytu. Mam nadzieję, że nigdy nie upadnę tak nisko żeby gonić ze swoim CV do firmy Eckert. Znając politykę firm tego typu pewnie wyssali by ze mnie wszelkie informacje dotyczące budowy maszyn Stigal'owskich, rozwiązań technologicznych i zwolnili tak jak zrobią to z Tobą "Natanku", bo jeśli jesteś tą osobą o której myślę to nie porównałbym Cię nawet do taniego kebaba w którym upchane jest mięso z kurczaka i psa a bułka zrobiona jest z papieru (wszystko dobrze dopóki nie zmoknie) - ty tez kiedyś zmokniesz. Pozdrawiam serdecznie - zadowolony pracownik firmy Stigal z ciepłą posadką, kawką!

ojciec. natanek

Jak na produkcję produkującą maszyny w garażu to i tak nieźle sobie radzicie. Nawet naprawy gwarancyjne macie szybkie... Bo za dużo.... Ehh dobrze że pracyje w Eker...cie a nię jeszcze w STIGALU.... PAPA. Ale mam pytanie... Kiedy macie zamiar splajtować?

Syn Kowala

Na wszystko trzeba patrzeć szeroko i przyszłościowo, stąd mogą aktualnie pojawiać się problemy (popatrzcie - cała branża metalowa pada na kolana). Jak rynek padnie to komu maszyny będą sprzedawać - stolarzom czy grabarzom?? Podejście jakie jest takie jest, wszyscy chyba znamy zasadę, że z pracownikiem trzeba krótko bez okazywania większej sympatii, bo na głowę wlezie i nie zejdzie, a i szefa biurko w końcu będzie chciał zająć... Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a ona już od szefa nie zależy tylko od tych z którymi przebywacie na stanowisku...

skwarka

A na co liczycie na wyrozumiałość od prywaciarza.Dla nich jest zawsze kryzys , firma nie najlepiej przędzie albo ma kłopoty - to są takie tłumaczenia.A tutaj posługuje się góra psychologią i ma pracownika za debila - pracować albo spadać. Z podejściem to i atmosfera do du....

Analizator super 2000

Bajka bajeczką ale musicie przyznać, że w STIGALU mamy naprawdę dobrze... Ekipa jest zgrana i nie krępuje się między sobą zgłaszać żadnych uwag i zastrzeżeń co do pracy. Papierologia musi być i z tym też nie jest najgorzej, ponieważ produkcja nie musi się tym specjalnie przejmować. Z nadejściem roku 2013 utwierdziło się moje przekonanie, że lepiej trafić nie mogłem i w stu procentach spełniam się w tej pracy. Nie ma rygorów ani obozu pracy jak w innych firmach. Czasami nawet śni mi się, że zamieniam pracę w stigalu na inną pracę w branży metalowej z większymi zarobkami i muszę przyznać, że cieszę się, że to był tylko sen. Mam nadzieję, że nigdy nie zostanę zwolniony z mojej winy itp. Każdy dzień w Stigalu jest czymś nowym, towarzystwo uczy kultury, praca cierpliwości i solidności a zarobki całkowicie mnie satysfakcjonują. Z całego serca pozdrawiam naszego szefa i życzę aby firma prosperowała jak najdłużej z jeszcze lepszymi wynikami. Pracować w Stigalu to dla mnie zaszczyt, tym bardziej że dostać się tutaj wcale nie jest łatwo a pracujący tutaj zespół to ludzie wielce uzdolnieni, od których każdego dnia uczę się czegoś nowego. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla firmy STIGAL!!!

kędzior

Niby bajka, a jednak jest to idealny obraz tego jak ewoluuje firma. Następny krok jaki został, to zatrudnić sowę, bo wszystkie poprzednie etapy już były: ---------------------------------------------------------------------------------------- Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … Zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i… Zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi… W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia …” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę”.

drink tu macz

Maszyny to robicie niesamowite. Klasa światowa, że w takiej dziurze jak legnica, ktoś produkuje takie maszyny to w szoku jestem.

realista

inzynier - 2012-09-05 19:17:16 Widze ze nie dostane odpowiedzi na temat zarobków kadry inzynieryjnej.Pieniądze zarabia się z efekty pracy, a swoim papierkiem możesz się podetrzeć, bo jest mało warty :)

Kapitan klos

Ja tam mógłbym pracować nawet za najniższą stawkę (stawka większa niż życie), niech tylko zwracają za dojazdy MPK, czy tam autem, jakiś socjal konkretniejszy i premie od czasu do czasu. PRACA JEST NAPRAWDĘ FAJNA, tylko ludzie niektórzy są do WYE*ANIA, bo nie da się z nimi żyć, trzeba się chować po kątach żeby pogadać z kimś o planach świątecznych, bo zaraz będzie... Aczkolwiek są też ludzie, którym chciałoby się pomagać w każdej sytuacji i z wzajemnością, łącznie z szefem, który wcale nie jest taki zły jak tu smarujecie! Pozdrowienia dla tych \"lepszych\" w skromności i efektywności działania! Tych wywyższających się olewam...

Tutaj masz 20 zł na rękę , można wiedzieć co bierzesz .Ja też bym chciał, może chętniej szedbym do roboty.

MIRON

LEPIEJ PRACOWAC W FIRMACH ZEWNETRZNYCH STAWKI SA OD 20ZL NA REKE NIZ W KOLCHOZACH

gość

Panowie tutaj to się nie dorobicie , możecie się ewentualnie garba nabawić.

Englishman

inzynier - 2012-09-15 08:02:41 Ale sł;yszałem ze inzynier w Stigalu zarabia 8 tys netto plus duzo bonusówMało mało mało, zarabiamy za mało !!!

Zostaw opinię o STIGAL - Krotoszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STIGAL