Opinie o STIGAL w Krotoszyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STIGAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STIGAL o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STIGAL w Krotoszyce

Lol

Także ten .... "Tauron podnosi ceny energii elektrycznej. Firmy i sklepy od września w strefie I w taryfie C11 zapłacą 2,18 zł za kWh. To wzrost opłaty za prąd o ponad 50 proc., w lipcu stawka w wymienionej taryfie wynosiła 1,41 zł za kWh"...

@Lol

Dawno nie byłeś w firmie, bo zobaczyłbyś dużą instalację fotowoltaiczną. Ale fajnie, że troszczysz się o firmę. Widocznie tęsknisz. Wpadaj na kaw :-)

Lol

Taaaa Wszyscy klienci i potencjalni klienci maja panele...

Lol

Paliwo w agregacie uzupełnione? ????????????

Emilia
@Lol

A czemu tu o to pytasz?

Czy STIGAL zapewnia kartę multisportu?

Adika

tak

Jolanta
@Adika

Fajnie, coś jeszcze dają? Jeśli chodzi o te różne dodatki, wakacje pod Gruszą też są chyba spoko nie?

Czy w STIGAL są szkolenia zewnętrzne?

Matyj

Szkolenia dla tzw wybrańców chcesz sie rozwinąć w tej firmie zapomnij firma nie stawia na ten aspekt zrobił się wielki (usunięte przez administratora) nie polecam .

Ktototam
@Matyj

Szkolenia są dla każdego kto ma taką potrzebę, nie prawda że dla "wybrańców". Sam pracownik może zgłaszać takie potrzeby lub jego przełożony. Chyba nie bardzo jesteś doinformowany.

Zart
@Ktototam

Szkolenia są te co potrzeba na więcej nie ma co liczyć.. Bo firma nie robi szkoleń żeby zainwestować w pracownika. Chyba ze są za darmo to chyba tak. Tu w firmie każdy grosz liczony jest dwa razy po miesięcznym przemyśleniu…

Joanna
@Zart

Szkoda, że zewnętrznych nie ma. A te co potrzeba to jakie są?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie STIGAL na stanowisko Technik montażu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mutzi

Jak była rekrutacja towarzystwo z firmy po (usunięte przez administratora)obczajało jakim autem przyjechałem. Tam jest jakaś poebana mania o auto. W oczach większości pracowników takim jesteś człowiekiem jakim autem podjeżdżasz do pracy Niepolecam pracy w tej firmie. Szkoda czasu na zaściankowe towarzystwo gdzie jeden od drugiego bardziej nietykalny Pracownicy z wieloletnim stażem są tam święte krowy. Nowych, tak jak wtedy mnie rzuca się po kątach jak służącegoChyba mam za kiepskie auto dla towarzystwa z firmy w Krotoszycach. Hhahahajjaj. Inny świat w nowej firmie. Szkoda czasu.

Grażyna
@Mutzi

W całej firmie tak jest? Uu, liczę, że w logistyce nie zerkają na auta kandydatów. Oferta tej roboty jest ładnie animowana, ale brak w niej info, więc z wdzięcznością przyjmę wiedzę na temat zarobków pracownika działu. Ktoś coś?

@Grażyna

Nie wiem. Nie było mnie w logistyce. Polegałem pod inny dział. Stare wygi miały mnie gdzieś. Wrażenie, że nie wiesz po co cię zatrudnili codziennie. Czułem się jak nikt. Bezsensowna strata czasu.

Bik
@Mutzi

Nie przejmuj się. 2022 będzie boleć. I nawet nie szkoda.

TG Motion automatyk
@Mutzi

Ale ty mnie zaimponowałeś teraz tym wpisem. Bardzo trafny komentarz, wszyscy tylko (usunięte przez administratora) o autach, łącznie z MS- krowa na kółkach, small bird. Ale z drugiej strony to same strucle, połatane Ałdi itd. Czyli takie gadki szmatki, pobożne życzenia. A ci pracownicy z wieloletnim stażem, tak zwani 10+ to zwykle zasiedzeni (usunięte przez administratora)w innych firmach do miotły może by się nadawali. No po popatrzcie sami: marketing + HR tylko czasem coś zrobią, konstruktorzy od lat budują te same konstrukcje, "elektronicy" to już zupełnie nic nie robią, logistyka (usunięte przez administratora) dział handlowy właściwie nie istnieje, hala wiadomo- klasa sama dla siebie ;) serwis i Tomaszek też wiadomo :D

@TG Motion automatyk

Tak, imponuijące że bierzecie ludzi, a oni zaraz sie zwalniają. Super firma nie ma co. Ciekawe, że komentarze pisza pewnie ci ludzie, przez ktorych sie zwolniem. Komunikat do ludzi ktrorzy sie zastanwaiaja;; szkoa czasu. Idzcie ludzie gdzie indziej. Wierzcie mi. Nie nabierajcie sie na ladne miejsce i obiecanki kierownika.

Ilona
@Mutzi

Ale słuchaj, jak firma coś obiecuje to wystarczy poprosić o stosowne pismo albo aneks do umowy i wtedy nie ma problemu z obiecankami :)

@Ilona

To proś jak będziesz na rekrutacji. Powodzenia w następnym etapie ,????????

Janusz
@Mutzi

Nie wiem co wy macie z tymi autami? Nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy to jakieś bzdury. Każdy jeździ czy może i tyle.

@Mutzi

Myślę, że przesadzasz z tym, co piszesz :-) A może żal Ci, że lepsze stoją na parkingu. Co to w ogóle za opinia - merytoryczna bardzo jak cała Twoja wypowiedź....

Janusz
@Mutzi

To ewidentnie subiektywna opinia, kogo obchodzi, kto czym dojeżdża?

Warto walczyć z hejtem

W komentarzach na portalu GoWork nie można umieszczać opinii zawierających dane osobowe osób trzecich. Do takich danych można zaliczyć nie tylko imię i nazwisko, ale także pseudonim, opis wskazujący na dana osobę, adres czy numer telefonu. Komentarze zawierające takie dane powinny zostać usunięte, nawet jeśli ich wydźwięk nie jest negatywny. Inną sytuacją, w której opinia powinna zniknąć z sieci są pomówienia dotyczące firmy, produktów oraz jej pracowników. Wypowiedzi nie powinny zawierać wulgaryzmów, informacji nie mających pokrycia z rzeczywistością , oszczerstw itp. Jeśli mamy pewność, że opinie znajdujące się na portalu GoWork naruszają przepisy prawa i/lub regulaminu forum, lub naruszają nasze dobre imię, innymi słowy zniesławiają nas, pozostaje nam wystąpienie na drogę sądową. W takiej sytuacji powinniśmy złożyć pozew cywilny lub karny w związku z naruszeniem dóbr osobistych lub w związku z zniesławieniem firmy. Wcześniej należy się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy przygotować wydruki wszystkich szkalujących komentarzy. Sprawę należy zgłosić na policję. Nawet jeśli szkalujące komentarze zostaną usunięte sprawa o zniesławienie może się odbyć. Warto walczyć z hejtem :-)

Takie wpisy są nie stosowne. Żenada

Ooj

Presja płacowa.. 3..2..1 START!

Ilona
@Ooj

O co chodzi? Co to za odliczanie? Chciałam się zatrudnić na wiosnę.

Ooj

Jeszcze w tym roku wystarczy na gaz..

MB
@Ooj

Bez gazu sobie poradzą. (usunięte przez administratora) Będzie tam cieplutko XD

Tiger

Widać całe kierownictwo ładnie wchodzi w tył Pana nowego zarządcy handlu firmy Strugal. Hierarchia dla firmy, rzecz raczej święta. Polityka pana sciemniacza jak widać skuteczna na elity. Ciekawe jak długo pan sciemniacz tam bedzie sciemnial. Chodzą głosy, że już niedługo. Podobno widać, że sciemnia. A polityk cieszy sie za rogiem co to wszystkim i na wszystkich gada. A zwłaszcza na sciemniacza. Chore teksty chodzą po firmie. Jeden drugiego zwalcza. Państwo z biur szuka sobie rozrywek. Z nudow pewnie.

Binzo
@Tiger

Do roboty czas czas czas czas czas

Uważajcie, kamery są nawet w kiblach.

Logistyk

Co się znowu w tej logistyce odwala? Miesza się i miesza w tym kotle, a zupa dalej mizerna.

Areczku memy są prawdą
@Logistyk

Areczku, norma wyrobiona przed czasem? To nie do domu tylko proszę, tutaj miotełka i zamiatamy magazyn :)

Grucha
@Logistyk

Tam nikt pod wpływem nie przychodzi do pracy nie jak na spawalni :)

Były
@Grucha

Tak to jest jak firma stawia za gorzelnie kwestia czasu i wypadek pozdrawiam

Moje gratulacje

Gratulujemy nowego dyrektora sprzedaży :) cały dział w poprzedniej firmie już położył. Widać przyszły nowe wyzwania.

Mutombo
@Moje gratulacje

M.S wyżej (usunięte przez administratora) nie podskoczy bo nie ma kim i nie ma jak. Brutalne, ale prawdziwe. A tak na poważnie... (usunięte przez administratora)się łańcuchy dostaw. MF sie teraz sprzedaje a nie rozwija. Szkoda życia????

Makumba
@Moje gratulacje

Kaska na koncie M.S. przestaje się zgadzać i panicznie szuka rozwiązań. Przestaje wierzyć we własnych ludzi. Ale to niewiele zmieni. Bo plazm już nikt nie chce. A Eckert jest za duży i przejął cały rynek.

Znowu ja
@Mutombo

Nie chodziło mi o M.S. A o nowego Pana K.K. w białym BMW legendy o nim krążą gdzie by się nie pojawił. Uważajcie bo podobno lubi z ucha strzelić tam gdzie trzeba, byle by wyżej i wyżej.

Z półobrotu i ze szpagata :-)

Hehehe Firma godna polecenia!! W sumie zawsze chciałem cos tu napisać.. WRESZCIE! pozdro dla tych co tam długo i krótko !

Były Pracownik

Firma, warunki pracy - super ! Kasa nie powala, ale jest OK. Właściciel jest w porządku, wymaga od Pracowników efektywnej i uczciwej pracy - i nie ma tu co narzekać, sorry. Minus: nie docenia się długoletnich pracowników, w tym w szczególności kadry kierowniczej - a szkoda.

aha

Szczerze bardzo kiepski argument. Równie dobrze mógłby nie lubić muzyki disco :)) Oczywiście super się wszystko ocenia, nie robiąc czegoś, szczególnie z poziomu pewnej anonimowości ;) Masz kolego jakiś konkretny pomysł i znasz sposób, żeby go z sukcesem wdrożyć? To by była ciekawa dyskusja.

kinga

no i co w związku z tym? Póki rzetelnie prowadzi firmę, to akurat kiepski argument

Riki tiki
@kinga

Rzetelnie?? Dobry żart!

Big

Kto wpadł na pomysł,żeby dzieciom rozdawać w prezencie ostre metalowe przedmioty?? Jakieś batarangi i gwiazdki do rzucania? Ktoś tu się na głowy pozamieniał z "wentylem", a właściciel zapewne zatwierdził. Bardzo to nieodpowiedzialne. Można to gdzieś zgłosić?

Lewis
@Big

Tak zglos się do Pani HR i złóż wypowiedzenie. Jeden dezerter mniej. Ostro to Ty masz w głowie i stanowisz pewnie większe zagrożenie tych dzieci. Widać że żyjesz wygodnie w fotelu bez żadnych problemów i szukasz ich na siłę. Miłego oglądania TWPis.

@Big

Ja w końcu zapłacę z własnej kieszeni i wyczaję, który to taki himen w necie a (usunięte przez administratora) w świecie. Dzwonią do mnie z goworka co tydzień "Panie Pawle oj kupi Pan może raporcik, nie kupi, tanio, ip, dane, to powiem, tego nie powiem, to ten, nie ten itp?".

Normalny
@Big

O co wam chodzi? Przecież gościu ma rację. Pomysł z czapy.

Marteo3
@Big

Racja. Te pomysły z batarangami tylko (usunięte przez administratora)mogły przyjść do głowy.

Nickt
@Paweł

To tak nie działa, nikt nie udostępni ci żadnych danych. Takie dane może otrzymać policja na wniosek prokuratury. Ale postraszyć piszących niepochlebnie można i jak widać to działa.

Omnix

Brak motywacji do robienia czegokolwiek w tej firmie. Właściciel specyficzny- coś tam mu jednym uchem wleciało o psychologii i próbuje to wykorzystywać. Sama firma raczej dla początkujących- pieniądze raczej podstawowe, maszyny nie są niczym szczególnym. Jeśli masz jakieś doświadczenie, firma niewiele ma do zaoferowania. Do tego zawirowania z Covidem widać, że dały Stigalowi popalić.

Pijus

Widać że rządy kierownika S najlepszego działu nie ida dobrze człowiek odszedł przez nieumiejętność rozmowy pracownik przełożony ...

hmmm
@Pijus

Co tam się stało? Coś, ktoś?

Gandalf

Jest jak jest. Marża za sprzedaż maszyny coraz mniejsza. A walka cenowa z Turkami to droga do nikąd. Stąd pomysł na maszyny specjalne, czyli zbudujemy co chcesz, tylko sypnij monetami drogi kliencie. Projekty trwające wieczność, kto to potem będzie serwisował. Co dalej?

@Gandalf

Co Ty anonimie wiesz o cenach, o koniunkturze, o sytuacji geopolitycznej. Jak zawsze słabo z doinformowaniem, zapraszam do mnie na górę to opowiem więcej (o ile jesteś pracownikiem). Turcy już się nie liczą to po pierwsze, a po drugie jak tak się boisz, to zapraszamna projekty specjalne i rozwój do Eckerta, grille spawać xD

Maciek
@Paweł

Zabolało górę to, że ze sprzedaży maszyn "premium" wyrosła firma, z którą nikt się nie liczy. Trzeba teraz ratować się pseudo wynalazkami spawalniczymi. Najeżdżanie na konkurencje jest też nie na miejscu. Wygląda to jakby ratlerek zaczepiał owczarka. Może na rynku kebabów dalibyśmy radę zrównać się z Turkami. A konkurencja w Legnicy? Widać po sprzedaży, że nie osiągalna. Faktycznie może stosowane ruszta byłoby lepiej wykorzystac przy produkcji ogrodowych grillów?

Marlboro
@Maciek

Maciej, trafiłeś w punkt. Nowymi plazmami nikt się nie interesuje, nikt nie będzie dopłacał za dizajn i bezpieczeństwo (czyli stare maszyny są niezgodne z normami bezpieczeństwa???). No a te nowe wynalazki spawalnicze to faktycznie pogrążanie firmy. Każda inna, najlepiej dorzucajmy po jednym serwisancie do każdego egzemplarza;-)

Robercik
@Paweł

Oj chłopaku tylko , ze nasza konkurencja sprzedaje 3 razy tyle co my i trzeba się z tym pogodzić niestety ....

Gandald
@Paweł

Pawełku, do was na górę nie przyjdę. Moja karta nie pozwala na dostęp do większości drzwi w firmie. Ale żyjcie sobie dalej za szklanymi drzwiami, oderwani od rzeczywistości.

Ktoś
@Gandald

Ale numer ! Człowiek, który pisze te bzdury, nie wie, że od dawna dostępy do szklanych drzwi odblokowane :) i każdy ma swobodny dostęp do każdego. Coś mi się wydaje, że się już dawno Gandaldowi w Stigalu nie pracuje !

You Shall Not Pass!
@Gandald

@gandalf drzwi są otwarte, nawet nie próbowałeś przyjść. Zrobiłeś sobie prywatne forum, odpowiadasz na wpisy sam sobie. Wpisy te i tak usunie moderacja, bo są niemerytoryczne i nie wnoszą nic o tym czy szukać u nas pracy, czy nie. Gowork to portal tematyczny, ale nie o wylewaniu własnych frustracji lub co gorsza, publicznym podważaniu wartości i kierunków biznesowych pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o STIGAL - Krotoszyce

• Jak się pracuje w STIGAL?

Zobacz opinie na temat firmy STIGAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STIGAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STIGAL