ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp.

Macie doświadczenie w pracz w firmie ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Mateo
@admin 04.08.2015 15:08

Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie?

Szymek
@Mateo 29.01.2017 20:32
Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie?

W tej specjalizacji w jakiej się zajmują są niestety jedne z niższych, jak chcesz mieć spokojnie za co żyć to bym omijał tą firmę.

Zostaw opinię o ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp.