PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy

Opinie o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy

Kokoszanel

2 słowa . nie polecam.

Maly

Stare spawarki ktore ledwo spawaja rekawice o ktore trzeba sie prosic albo samemu kupowac zeby sie nie poparzyc a ogolnie o wszystko trzebo potrzeba do pracy jako spawaczi nie tylko trzeba sie prosic a o zimie nawet nie wspomne jak zimno na dworze tak samo na hali i ty nazywasz ta firme fantasfyczna

Robi

Jaka fantastyczna opinia kolego chyba za krótko robiłeś w tej firmie ja tam pracowalem 9 lat i mam inne zdanie jak ty największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jakiego kiedy kołowego robiłem

Na

No powiem Ci że w PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy jest naprawdę fantastycznie i stabilnie to prawda, jeszcze się chyba taki nie urodził co żałował współpracy z nimi, mówię to jako były pracownik, w dodatku idą podwyżki, szkoda że wyjechałem ech

Zostaw opinię o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy - Gałązki Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy