PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy

Gałązki Wielkie

PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy
1 24

Opinie o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Beata

@Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Jak oceniasz atmosferę w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza jest dla siebie miła i pomocna? Napisz proszę coś na ten temat. @Marunia, z Twojej wypowiedzi wynika, iż masz nieco inne zdanie na temat pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy. Czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Napisz, proszę jaka jest Twoja szczegółowa opinia na temat tego pracodawcy.

Frydus
@Beata 03.07.2018 14:43

atmosfera jak dla mnie jest kozacka fajna ekipa mi sie trafiła pozdrawiam pana Janka ktory potrafi swoimi kawałami umilić najgorszy dzień

Nie rozumiem wszystkich opinii szkalujących firmę Orłowski. Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie. Nigdy nie miałem problemu ze zwolnieniem lekarskim, nawet trwającym jeden dzień. Pracuję mi się tu bardzo dobrze, wynagrodzenie zawsze na czas.

Na
@pracownik 04.06.2018 12:10

Praciwnik.Mila rodzina atmosfera w tej firmie wez nie opowiadaj mi tu bajek na dobranoc

Beata

@Rockoo możesz trochę rozwinąć kwestie urlopu i zwolnienia lekarskiego? Sytuacja w której pracodawca dzwoni do lekarza, aby upomnieć go w ten sposób, wydaje się być absurdalana. Skąd masz takie informacje o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy? Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji?

Rockoo
@Beata 11.05.2018 08:16

Tak byla taka sytłacja ze lekarz nie chcial dac l4 bo powiedzial otwarcie ze pracodawca dzwoni i nie kaze dawac zwolniej bo on zdechlakow jak mowi na osoby ktore sa na zwolnieniu nie potrzebuje

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy?

Na

No powiem Ci że w PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy jest naprawdę fantastycznie i stabilnie to prawda, jeszcze się chyba taki nie urodził co żałował współpracy z nimi, mówię to jako były pracownik, w dodatku idą podwyżki, szkoda że wyjechałem ech

Rockoo
@Na 20.05.2016 19:16

Jak ta firma jest fantastyczna to ja jestem biskup najwiekszy (usunięte przez administratora) w stosunku do pracownika jak moze byc ludzi trakuje jak smieci zero szacunku do pracownika urlopu nawet nie mozna zabrac a na l4 to nawet dzwoni do rodzinego zeby nie dawal wiecej bo wtedy pracownik go okrada zwykły oszust

Kokoszanel

2 słowa . nie polecam.

Maly

Stare spawarki ktore ledwo spawaja rekawice o ktore trzeba sie prosic albo samemu kupowac zeby sie nie poparzyc a ogolnie o wszystko trzebo potrzeba do pracy jako spawaczi nie tylko trzeba sie prosic a o zimie nawet nie wspomne jak zimno na dworze tak samo na hali i ty nazywasz ta firme fantasfyczna

Robi

Jaka fantastyczna opinia kolego chyba za krótko robiłeś w tej firmie ja tam pracowalem 9 lat i mam inne zdanie jak ty największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jakiego kiedy kołowego robiłem

Zostaw opinię o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy - Gałązki Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy