Litex

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Litex

Kajo

Pensja na czas. Atmosfera w pracy również w miarę w porządku. Należy zapomnieć za to w tej firmie o jakichkolwiek świadczeniach socjalnych czy chociażby o lepiej płatnych nadgodzinach. Kodeks pracy jakby nie obowiązywał. Tak poza tym od jakiś 3 lat w firmie panuje jakby większy ''balagan''..planowanie leży więc często pojawiają się pilne tematy które są "na wczoraj''...a wtedy wiadomo... jeba## pracownik bo robota nie zrobiona a już po terminie.. Fakt mógł przyjść w niedzielę może zrobić swoje i nie byłoby problemu.. ale chyba nie o to chodzi...

Ludzie żałośni jesteście chcecie kasy ale nie pracy jak macie ciężej popracować to was plecy bolą. ja tam pracuje lat kilka mam umowę o prace i nie jestem biurowym. Stawka nie wynosi 6.80 jak ktos napisał ale 8 zl dla nowego na nowy sezon a i tak ma akord do wyrobienia ale POLAK marudzić musi

zwykły
@anonim 01.06.2014 05:23

to ty masz płacone na godzine stawke czy na akord skoro masz akord do wyrobieniabo cos tu nie gra... a te 8 pln nagodz to rzeczywiscie duzo naprawde.. nastepny co sie godzi na takie pieniadze na was to juz szkoda słów po prostu

@anonim 01.06.2014 05:23

to sie przyznales do jeszcze wiekszej glupoty kto normalny za 8 zl tam pracowalem ja spawalem tam za 10,50 wiec nic dziwnego ze nikt tam niechce robic bo za takie ochlapy to lepiej szukac pracy gdzie indziej niczego sie tam nie idzie doprosic nawet ubrania roboczego a ty piszesz jakies farmazony myslisz ze pracownikow przyciagniesz kazdy kto tam przyjdzie popracuje miesiac i ucieka bo to jest najwieksza patologia wsrod ostrowskich firm

brak słów na to co piszecie, wiele ludzi pracuje tam już wiele lat i wszyscy są zadowoleni, ja pracuje 11 lat i na nic nie mogę narzekać, a nowe ogłoszenia wciąż się pojawiają bo firma się rozwija i wciąż są potrzebne nowe stanowiska pracy, dzięki tej firmie bardzo dużo ludzi z Ostrowa i nie tylko z Ostrowa ma pracę i dochód, a jeśli Wam nie chce się pracować tylko pisać takie pierdoły to Wasza strata, a może po prostu nic nie potraficie robić?

@anonim 12.12.2014 22:08

masz racje dochod w postaci 10,50 na godzine jako spawacz normalnie luksus wieczne popedzanie jak zrobisz 200 sztuk to malo poszukuja ludzi poniewaz ludzie sie zwalniaja co chwile a nie ze firma sie rozwija :)

ambitna

Może zamiast dużo narzekać i gadać spróbować samemu. Sprawdzić swoje możliwości a oczekiwania przedstawić na rozmowie kwalifikacyjnej. Osobiście spotkałam w tej firmie bardzo ciekawych, doświadczonych ludzi z dużym potencjałem rozwojowym. Firma daje takie możliwości tylko trzeba samemu też coś zaoferować od siebie: chęć pokazania co umiesz, w czym jesteś dobry jaki kapitał możesz wnieść do firmy w postaci pracy i własnego doświadczenia. Jeśli jesteś młody i brak tobie jeszcze doświadczenia to warto zacząć je nabywać. Pozdrawiam

@ambitna 19.06.2016 16:09

problem jet w tym przynajmniej na spawalni ze niewazne jakie masz uprawnienia i jakie umiejetnosci i tak dostajesz 10,50 zl najlepsi spawacze dostawali tam 12,50 to rzeczywiscie firma docenia pracownika ;o nie wspomne o tym ze sa normy wiec nikt o zdrowych zmyslach nie przyjdzie tam spawac jak juz ulotki rozdawaja zachecajac do zatrdunienie sie jako spawacz to cos jest nie tak pamietam jak pracowalem tam i chcialem sie zwolnic to mi nie pozwolili ale ze dostalem ubrania roboczego to na drugi dzien szantarzem odrazu dostalem podpsiane wypowiedzenie :)

Alicja

@sa czy Twój wpis sugeruje, że nie jesteś już pracownikiem Litex? Czy mógłbyś powiedzieć dlaczego nie współpracujesz już z tą firmą? Jaką masz o niej opinię?

Dalida

Ile może w firmie zarobić referent ds. administracyjnych?

sa
@Dalida 18.06.2017 17:10
Ile może w firmie zarobić referent ds. administracyjnych?

Ja miałam 1500 na początku , a do później nie doczekałam

Medalion

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy dla lakiernika proszkowego? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Czy można godziwie tu zarobić? Trochę słyszałem o firmie dobrych opinii więc może warto spróbować? Kilka informacji od pracowników byłoby bardzo cenne.

ONYX

Babcia mawiała; ucz się ucz bo jak nie będziesz się uczył to skończysz pracując w LI..X-ie :)

Kasia
@ONYX 20.07.2017 10:25

DOBRE !

kot

Ciągle slusarze potrzebni,co tak żle tam?,czy wyzysk a ukraincy dużo ich tam?,jaka kasa na miesiąc 168 godzin czy więcej???.Pozdrawliaju.Sasza.

Alicja

@Monia to dobrze, że jesteś zadowolona. Może napiszesz kilka słów więcej na temat plusów pracy w tym miejscu? Z czego jesteś przede wszystkim zadowolona? Za co cenisz sobie pracę w Litex?

DW

Pani Moniko może Pani udzieli mi odpowiedzi na pytania w/w ?

DW

Pani Moniko może Pani udzieli mi odpowiedzi na pytania w/w ?

Monia

Praca w Litex-ie jest zupełnie normalna. Ja będąc w pracy pracuję i mnie jest dobrze, jak się nie pracuje to sie wymyśla problemy.

DW

Tak pani Alicjo, chciałbym dowiedzieć się na czym polega praca, czy projekty stelaży parasoli a może innych rzeczy? Jakie godziny pracy? Jakie średnie wynagrodzenie (spekulacyjnie z rokiem doświadczenia w biurze projektowym) ?

Alicja

@DW czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć o pracy w Litex? Jakie informacje chciałbyś poznać? Wnioskuję, że rozważasz aplikowanie na stanowisko konstruktora?

DW

Jakieś informacje na temat pracy jako konstruktor ?

Alicja

Dla zainteresowanych, Litex aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska - asystent w biurze obsługi klienta, malarz proszkowy, ślusarz, spawacz. Co myślicie o aplikacji?

Alicja

Jakiś czas temu na portalu GoWork.pl pojawił się wywiad z firmą Litex - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24446,wywiad-katarzyna-razik Zdążyliście się już z nim zapoznać? ;)

Melodia

Znam firmę i wiem, że to są dobrzy, pracuję dla nich od dawna. Pensja na czas, dbaja o ludzi. Gdyby brać pod uwagę wpisy jakie robią ludzie to nie byłoby gdzie pracować. Każdemu można dokopać o byle drobiazg.

daniel
@Melodia 20.02.2017 09:10

uwiez mi ze to co ludzie mowia przynajmniej na spawalni jest to prawda zreszta kto bedzie chcial to sie przekona zatrudniajac sie i zwalniajac po paru tygodniach

nieznani sprawcy

daj sobie siana syf syf syf. jak ci obiecali to pamietaj ze po obiecankach. sprawdzaja pracownikow musza wiecej tego robic popieram to przy najmniej ukraincy beda mieli gdzie robic :) hahaha badzmy szczerzy skoro ktos pisze że dobrze pracujacy nie ma sie czego bac i go docenia no pewnie ze tak wieksza norma i zadna podwyżką. ludzie ta firme traktowac mozna przelotnie a nie na stale. dajcie siana macie ambicje to sobie odpuście 2 slam poland albo adecco wiadomo chcesz musisz robic to idz ale szukaj juz innej roboty.

Aplikant

Jakieś informacje na temat pracy konstruktora w firmie?

Aplikant

Jakieś informacje na temat pracy konstruktora w firmie?

SAK

Ja wiem, że czasami fachowcy nie są sobie równi. Jak jest dobry fachowiec potrafi dobrze zarobić bo udowodni swoje umiejętności. Pracownik, który boi się opinii z poprzedniego zakładu chyba nie jest do końca dobrym pracownikiem? Chcemy dobrej zapłaty pokażmy dobrą pracę.

nieznani sprawcy

co do spawania racja obiecują nawet 14-16 zł poczym sprawdzają inne firmy gdzie byłeś zatrudniony a wiadomo jak jest u byłego szefa więc nie polecam bo zawsze ktoś w jakiejś firmie cię obsmaruję. same ulotki świadczą o tym jaka tam jest kicha. cały biurowiec to modelki i penery walą głupa że masakra. ilu tam ukrainców robi to już daje do myślenia. Nie polecam spawalni i malarni proszkowej nawet jak jesteś desperat to lepiej puszki zbieraj a tam nie idz.

Myszka
@nieznani sprawcy 14.12.2016 22:26

Firma ceniąca się taj jak Litex sprawdza nowych pracowników i nie ma w tym nic złego. Jak się dobrze pracuje i człowiek chce więcej zarabiać to na pewno nikt z poprzedniej firmy nie będzie oczerniał.

danielos
@Myszka 10.01.2017 14:26

ty tak na serio nie oczerniamy tylko piszemy prawde to co mamy zrobic mowic jak tam jest switnie jaka kariera cie czeka itp tylko dlatego ze litex nie umie znalezc spawaczy gdyby dobrze placili to spawacze by sie napewno znalezli a za 1600 zł i w pakiecie lekki mobing i normy to raczej oczywiste ze nikt tam nie pojdzie

daniel o.

ktos usunol moj post wiec napisze jeszcze raz praca spawacza jest dobra pod warunkiem ze nie ma sie doswiadczenia nalezy liczyc sie z obelgami roznego typu przez brygadzistow ubrania roboczego sie nie dostaje ja dzieki temu moglem rozwiazac natychmiastowo umowe przylbice dostalem nowa wiec to + ale nalezy sie liczyc z normami ile byscie nie zrobili i tak dostanie ochrzan ze malo wiec doswiadczonym spawaczom odradzam wynagrodzenie 10,50 dla doswiadczonego spawacza ?

daniel o.
@daniel o. 11.12.2016 22:53

usunąl

ambitna

Rozmowy kwalifikacyjne są doświadczeniem dla dwóch stron. Moim zdaniem jeśli spełniasz oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na pracownika wystosowane przez pracodawcę to nie ma się co oglądać tylko aplikować. Będziesz się za długo zastanawiać to ktoś inny zajmie to stanowisko. Z informacji jakie posiadam warunki pracy w tej firmie bardzo się poprawiły. Umowa o pracę i wynagrodzenie tez niczego sobie. Zależy od stanowiska na jakie aplikujesz i jakie wnosisz doświadczenie. Przestrzegana jest bardzo tzw. " kultura pracy i komunikacja między pracownikami firmy". Słyszałam ostatnio wiele pozytywnych opinii dotyczących tej firmy od samych pracowników. Pozdrawiam

Majka

Już trzeci raz w tym roku zatrudniają na to stanowisko a ludziska uciekają...Handlowiec – Rynek Niemiecki i Francuski LITEX SERVICE SP Z O O Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie Specjalista 2015-06-22 do końca 29 dni

Pytajnik

Litex jest też podobno właścicielem restauracji i apartamentów. Jak wygląda praca w Krakowie? Warunki pracy, zarobki, umowy?

szukam pracy

I zapomniales dodac ze polak to najwiekszy zlodziej swiata .korzystaja z obecnosci ukrainy w zakladzie

ddd

I co z tego ze zatrudniają osoby z zza granicy? A ile Polaków pojechało za granice i tam pracuje? Prawda jest taka ze te osoby zza granicy sa bardzo pracowite, a Polak wybredny i marudny....

szukam pracy

Czy istnieje mozliwosc szycia w domu prosze o odpowiedz

janko

Witam, może ktoś napisać sprawdzoną informację, czy Litex aktualnie zatrudnia nowe osoby do pracy? Możecie napisac jak przykładowo wygląda tu rekrutacja? Skąd w ogóle dowiedzieliście się, że poszukuja nowych osób oraz o co takiego pytali Was podczas rozmów? Pozdrawiam i z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi.

antek

ponoć kierownictwo się zmieniło na niektórych działach ale z tego co słyszałem to koleś spoko ma być

Marta

a jak to wyglada w dziale zaopatrzenia ?

do barak

a w jakim dziale pracujesz? mi w handlu kazali przejsc na dzialalnosc i w kontrakcie kazali odpowiadac fiannsowo

Zainteresowana

Oczywiście że podzielam tą opinie.A ja już znalazłam inną pracę.

pracuje w litexie od paru tygodni i w umowie nie mialem rzadnej odpowiedzialności finansowej.

KORPO

Jakie by nie było....Tak się ludzi nie traktuje. Proponuję rekrutującym w tej firmie dobre szkolenie z HR. Mogę je przeprowadzić ale to dużo kosztuje ;)

KORPO

Nie polecam.Brałem udział w rekrutacji, dostałem nawet umowę do zaakceptowania.Rekrutacja trzy etapy.Kierownik,prezes i pani prezes.Wszystko ok.i nawet zebrali się aby zaakceptować moje warunki płacowe.Zgodzili się....uff...myślałem,że mam już pracę w "poważnej firmie"i miałem juz się przeprowadzić ze Szczecina.Miałem być zatrudniony za tydzień.Pełen profesjonalizm...hehe!!!W umówionym terminie nie oddzwoniono i nie odbierano telefonów - Pan kierownik - handel.Dopiero po moich kilku sms -ach pan kierownik łaskawie oddzwonił i powiedział ,że Ostrów to mała mieścina i wieści o zatrudnieniu kogoś ze Szczecina szybko się roznoszą.Ponoć miejscowi notable tak zadecydowali.Pytanie? Kto rządzi w tej "firemce"-pan kierownik prezes, pani prezesowa czy lokalne układziki? Wstyd pani prezes i reszta!!!Z dala od tej mało profesjonalnej firmy.Fe....

@KORPO 28.10.2014 21:03

jesli można zapytac- na jake stanowisko?

nick

i to wszystko za 1500 zł netto

Anonim

Czy wszyscy handlowcy pracuja podpisujac taka umowę? jakie sa srednie zarobki?

ann

ok 1500 zl na reke + prowizje od sprzedazy, po okresie probnym zmuszaja cie na pojscie na dzialalnosc gospodarcza a jak nie to do widzenia ( kaza podpisac jakas smieszna umowa gdzie odpowiadasz swoim majatkiem chociaz zapis jest ze 100 000 zl, pomimo dzialalnosci i tak musisz siedziec w pracy od 8-16 - w praktyce jednak czesciej, urlopu masz caly czas tylko 21 dni

A ktos coś wie na temat pracy handlowca|???

Są takie osoby, które mają ponad 10 zł na produkcji.

rozan

już nie mówiąc nawet o tym że aby wyrobić się z robotą trzeba pracować po godzinach ( w domu lub na miejscu w pracy, do wyboru ) oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia, to w litexie jeszcze same intrygi, podchody, insynuacje, nikt o zdrowych nerwach długo tak nie wytrzyma - mowa o pracownikach biurowych

przeciwny dorobkiewiczom

Czytam te wszysktie opinie i sie tak zastanawiam dlaczego sie wszyscy dziwią iż sa takie niskie stawki za prace i powiem tak ze to sami ludzie są sobie winni od 1989roku bo tak nauczyli jeden chce byc lepszy od drugiego kosztem nawet zdrowia po co.. zeby własciciel sobie latał na karaiby przezciez to ejst tylko interes w jedna strone dla niego a nie dla ludzi takie stawki 6,80 to ja zarabialem w 1999 roku a jest który rok... no mwłąsnie 2014 jak tak dalej pojdzie to sie to w kraju zle skonczy bo ilez mozna wytrzymac klepac biede i wegetować????

Zdziwiony
@przeciwny dorobkiewiczom 09.03.2014 13:36

ja się ludziom dziwię, że godzą się na takie stawki. przecież bardziej opłacalne jest już nic nie robić, ewentualnie zbierać złom.

przeciwny dorobkiewiczom
@Zdziwiony 09.03.2014 15:12
ja się ludziom dziwię, że godzą się na takie stawki. przecież bardziej opłacalne jest już nic nie robić, ewentualnie zbierać zł...

nie rozumiesz mnie to co napisałem chodzi o godziwa zapłate za pracę i umowe o prace czy stawke 6,80 uważasz za godziwą...? moze zyjesz powietrzemi mieszkasz w szałasie gdzieś w lesie?

chlip chlip

Aż roi się od ciągłych ofert pracy w tej firmie!

PRACUŚ

Nie polecam, co miesiąc nowy pracownik na jednym stanowisku w dziale handlowym to chyba o czymś świadczy! Dłużej nikt nie wytrzymuje - współczuje klientom...

anna

...ta oferta to czysta kpina! płacą 6.80 za godz.Praca po 10h od poniedziałku do piątku,w soboty 8h.

Anonim

Proszę bardzo jedna pozytywna. Płacą na czas - zasada by 10go pieniązki były na koncie. A co do zarobków to masz tyle ile wynegocjowałeś. Jak się nie zgadzasz to przyjdą ( lub nie) inni za tyle. Płaca jest taka słaba dopóki znajdą się tacy co będą za nią robić ot proste. A praktykantów / stażystów i ludzi którzy próbują się "wybić" np z produkcji jest sporo więc dopóki wszyscy nie powiedzą że nie chcą za tyle pracować (ale nie tylko powiedzą alei nie będą pracować mówiąc pod nosem że nie i narzekając) to będzie tak jak jest czyli praca za tzw. marne stawki i po godzinach. Jest coraz mniej firm o ile jeszcze są że idzie się do pracy nie myśląc o dziś dostanę zjebę i czy wyrobię się do godziny x. Uśmiech w pracy w Polsce jeszcze uważa się za zbyt duże zarobki delikwenta albo zbyt małą ilość pracy. Czy się zmieni? spójrzmy na zachód i dalej marzmy.

Zostaw opinię o Litex - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Litex