Lubawa S.A.

Lubawa

Opinie o Lubawa S.A.

Szirin

Zarobki na produkcji?Masakra.Budują nowy zakład i będą nowe miejsca pracy hahahaha już stoi kolejka z najniższą krajową teraz najniższą możesz zarobić wszędzie

Hanna

@Pracownik produkcji, czyli ogólnie polecasz pracę w Lubawa S.A.? A jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom? Czy organizowane są szkolenia?

Pracownik produkcji

Witam, pracuje w w/w firmie ponad rok. Przeszedłem kilka firm w Grudziądz i z ręką na sercu powiem że nie jest źle. Oczywiście jeśli jest dużo pracy to trzeba pracować i zostawać po godzinach, przyjść czasami w sobotę ale za wszystko jest zapłacone. Jeśli chodzi o kwestie uwazania na pseudo kolegów to się zgadza tylko pytanie gdzie nie trzeba uważać!!! zawsze się ktoś taki znajdzie. Zarobki może szału nie robią ale są premię i z czasem stawka idzie do góry. Pozdrawiam

Szirin

Jak ktoś chce pracować to pracuje,rzadko można znaleźć pracę na jedną zmianę,a nadgodziny nie są obowi ązkowe.ktoś może i chce to zostaje po godz.A ktoś komu zależy tylko na służbowym samochodzie i tel. to może niech szuka pracy w salonie samochodowym

Dowj

Te komentarze tycza się tylko prac biurowych, może tak coś o produkcji? Tam pracuje ponad 200 osób a tu komentarze daje zaledwie 5 nie zadowolonych pracowników którzy zapewne już nie pracują.

Antek

Właśnie szukają teraz @sib. Są dwie oferty: na kontrolera jakości i na przedstawiciela handlowego ds. eksportu. Mi się podoba ta druga oferta akurat, ale to dlatego, że dają służbowy samochód, mi by się przydał :D

Zawsze możesz zmienić pracę :D

ja powiem tak, nie polecam pracy w tej firmie i tyle, atmosfera słaba, nadgodziny robić, tak ale zapłacić za nie to już nie. Tam to chyba ludzie z przypadku siedzią, jest tylko kilka osób co się naprawdę znają i chcą, coś robić. No i kasa nie adekwatna do zadań.

berek

Na pracuj.pl

berek

Czesc znalazłam pracę na technologa w Grudziadzu , czy ktos mi moze cos blizej powiedzieć , zarobki , warunki ,atmosfera pracy? Z góry dzieki

Zawsze możesz zmienić pracę :D

Handlowców to tam się tyle przewija, że nie można nadążyć, ale dyrektor handlowców jest cały czas taki sam. Stwierdzenie powiedział były nasz Pan Prezydent :P.

Zawsze możesz zmienić pracę :D

Firma raczej nie jest zbyt profesjonalna, komuna i tyle.

Zawsze możesz zmienić pracę :D

Proponował bym zadzwonić do jednego z handlowców i wypytać co i jak wygląda, telefony są ogólnie dostępne na stronie Lubawy SA.

Zawsze możesz zmienić pracę :D

Zarobki 2 tys + prowizja, telefon, komputer, samochód 301 Peugeot.

kris

ktoś może kilka słów powiedzieć o pracy ph? jakie zarobki, jakie warunki, samochód itp

Zawsze możesz zmienić pracę :D

A w jakim oddziale chcesz pracować "bolo" ? bo lubawa ma trzy siedziby.

Zawsze możesz zmienić pracę :D

Nie wiem kim jesteś "Kama" ale masz rację w 100%, a nawet 200% ja pracowałem kilka lat i nie polecam.

Kama

Praca w godz. 7-15, szkolenia- wysyłają, ale wiąże się to z podpisaniem kwitu, zarobki śmiesznie niskie, uważaj na współpracowników, bo różnie bywa. Jeśli jesteś ambitny, to odpuść sobie, są lepsze firmy. Pozdrawiam.

Strzeżcie się P[usunięte przez moderatora], który od 1 czerwca zostanie prezesem waszej firmy. Miałem okazję poznać go w EMC i powiadam wam - gorszego gnoja w życiu nie spotkałem!

Zostaw opinię o Lubawa S.A. - Lubawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubawa S.A.