Wojskowe Zakłady Uzbrojenia

Grudziądz

Opinie o Wojskowe Zakłady Uzbrojenia

elektronik

Jak kształtują się zarobki w tej firmie,jako elektronik? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Słowa kojarzące się z Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2: Najbardziej nie podobało mi się w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2:

Zostaw opinię o Wojskowe Zakłady Uzbrojenia - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowe Zakłady Uzbrojenia