Miranda

Turek

Opinie o Miranda

ja

do kierownictwa dlaczego sa kwitki od wyplaty nie zalakowane jak w innych ZAKLADACH tylko u naas wszyscy MAJSTROWIE i BRYGADZISCI przegladaja nasze kwitki ile razy weszlem do miszczowki to sobie przegladaja kto jaka ma wyplate niech cos KIEROWNICTWO wkoncu z tym cos zrobi czy KIEROWNICTWO by chcialo zeby ludzie z produkcji ogladali pana kwitek NIE SADZE PRAWDA panie KIEROWNIKU z T.... niech Pan cos wkoncu z tym zrobi

Seroox

Jak sie tam pracuje? :)

Anonim szwalni

Kierownik szwalni nawiedzony brak rozumu !!! Zjadł wszystkie rozumy Buc pan Ł.K

ona311

Czy są aktualnie przyjęcia w tej firmie (dla kobiet) ? Nie widzę nigdzie ogłoszeń a szukam stabilnej pracy. i Jak jest z tymi zarobkami? Ile można wydołać do ręki na miesiąc ? Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedz

NowyPan

witam , własnie szukam praktyk ( wbieram zawód : Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych ) czy z takim zawodem mnie przyjmą ? ( jak juz ukończe okres nauki zawodu )

Xxx

45 stopni na hali 1400 dostaniesz i ryjesz jak kret

x

kiepskie zarobki, brak możliwości rozwoju i kolesiostwo jak wszędzie

DYREKTOR32

CZY SĄ JAKIEŚ PRZYCIĘCIA DLA KOBIET?STAWKA GODZINOWA JAKA JEST?

Gieniu

Ludzie czy ktos wam kazal pisac takie brednie? przeciez ta firma to dno!!! Nie szanuja ludzi, zarobki to najnizsza krajowa! A pseudokieras arek to pajac jakich malo!

były pracownik

Z zarobkami w tej firmie jest różnie. Wszystko zależy od stanowiska. Najlepszy kierownik niemający sobie równych na magazynie. Super kierownicy również na składalni, szwalni oraz tkalni. O pozostałych działach się nie wypowiadam. Po Praca całkiem przyjemna ja mogę polecić.

cower

Jak jest na magazynie ?? jak wygladaja zarobki ??

zainteresowana

Nieprawda na składalni nie jest źle od czasu pożaru wszystko się zmieniło a w najbliższym czasie ma być dużo zmian a obecny kierownik jest ok i nie wszyscy muszą wzystkich lubić a do pracy przychodzi się pracować

adminnn

nie polecam nikomu pracy w tej firmie, zwłaszcza na dziale ''składalnia'' atmosfera jest straszna zwłaszcza po zmianie kierowika

Bobas

Pracowałem kiedyś w Mirandzie, część handlowców pracowali na podstawie umów cywilno-prawnych, musieli zakładać działalność gospodarczą i wystawiać faktury, a przychodzili do pracy jak pracownicy etatowi.

użytkownik zarejestrowany

Firma w miarę dobra

Zostaw opinię o Miranda - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miranda