Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

nowa

trafiłam na super dziewczyny i bardzo mi sie podobalo, praca tez spoko dobrze platna:)

mika

karolina - 2013-05-22 13:22:25 Witam,byłam i pracowałam tam przez pół roku,mieszkałam na Ommelu,jak czytam te opinie, które są tutaj wypisywane,to jedna wielka patologia i bzdura,pracowałam na sałatkach(godzin nie było zawsze8,ale szłam na ogórki na nadgodziny i zawsze miałam dobrą wypłatę),co do biura to ogólnie ludzie w porządku,jeżeli,ktoś chce pracować to zawsze pracę biedzie miał,taka jest prawda,(usunięte przez administratora)planista ok,kierowcy także w porządku(nigdy nie czekałam na busa dłużej niż 15minut),(usunięte przez administratora)z Ommela także w porządku,współczuje mu,bo użerać się z tymi ludziskami to jest masakra,raz sama do niego dzwoniłam w nocy,ponieważ na rano miałam do pracy,a obok w domku była impreza i człowiek nie mógł się wyspać,zaraz była cisza,nie dziwie się z on jest taki ostry dla Łotyszy i Polaków,bo tylko by imprezowali,a na drugi dzień dzwonią,że są chorzy,ja na szczęście miałam fajny domek i nie mogę nic złego powiedzieć,mile wspominam firmę Interkosmos,tylko ostrzegam jak lubicie (usunięte przez administratora)imprezować,to lepiej zostać w Polsce,bo tam długo nie zabawicie,naprawdę tam tak jest,,pozdrawiam ludzi z sałatek bo z nimi fajnie się pracowałoTeż tam pracowałam i we wszystkim mogę się tu zgodzić z koleżanką. Na pewno tam wrócę ;) Pozdrawiam

karolina

PiO

Dziwie sie,ze niektórzy ludzie są mocni do wypisywania tutaj wyzwisk i podszywania sie pod kogoś a nie mają odwagi stanąc z kimś i powiedziec prosto w oczy.To jest chore co robicie!!! Forum to zostało stworzone,żeby wypowiadać się o pracy a nie o tym co kto robi i kim jest. (usunięte przez administratora)

;*

(usunięte przez administratora)Teraz ja napiszę o Was.Jesteście mściwymi(usunięte przez administratora),które wyleciały na zbity pysk i teraz się mścicie.Oceniacie kogoś po sobie i myślicie że każdy jest taki jak Wy.Nie trudno zorientować się,że teraz tą opinie pisała jedna osoba.T(usunięte przez administratora)

Gruby LOLO

witam, mam na imie lukasz, pracuje na salatkach juz prawie dwa lata,(usunięte przez administratora)

edi

Wszyscy tam odstawiają numery a jeden najeżdża na drugiego.Począwszy od ludzi z biura kończywszy na robolach!!!!

ON 435

Wydaje mi sie ze nie którzy polacy powinni siedziec w polsce i (usunięte przez administratora)na kasach w biedronce bo wstyd was ogladac za granicą a tym bardziej słuchac , jeden na drugiego a za euro sprzedalibyscie cała wasza rodzinę, wszyscy w tym kraju jestesmy zwykłymi robolami a jak jeden ma dwa euro wiecej w kieszeni to juz jest najgorszy gdzie wy macie rozumy jak sie nie podoba to wypad nikt was tu nie trzyma pakowac swoje reklamowki i busy czekają odwiozą pod domy i spokoj znam (usunięte przez administratora)i jest spoko koleś i piszecie bzdury

qq

stek bzdur.........................

wafik

Święta prawda!!! (usunięte przez administratora) Rozpoczyna się sezon grilowania teraz to dopiero będzie.Będą musieli zaopatrzyć się w spodnie z szerszymi nogawkami hihihihihihi!!!!!

ktoś

Ludzie Uważajcie na dziewczyny,które pracują na kurach zwłaszcza z tym dłuższym stażem.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

andzia

ja tez mam jechac na salatki i nie wiem co mam zrobic czytajac te wpisy,czy podstawy anglika wystarcza zeby jakos sie dogadac?

niko

Witam,pracowałem tam rok na kurach i nie mogę narzekać.Czytam te wszystkie wypowiedzi i chce mi się śmiać.Takie opinie wydają tylko ludzie którzy pojechali tam się bawić a nie zarobić,nic dziwnego ze potem wylatują na zbity pysk.Mieszkają w brudzie i (usunięte przez administratora) a jak potem wylatują za takie wybryki to najlepiej obsmarować komuś(usunięte przez administratora) na forum robiąc z siebie poszkodowanego.(usunięte przez administratora) za darmo ludzi nie wywalają!!

Klaudia

Czytam i nie wiem już sama... Praca jest tam ciężka? w sensie czy drobna dziewczyna sobie poradzi tam?

Klaudia

Hej a gdzie mogę spodziewać się pracy jeśli chodzi i tę firmę? W sensie jaki region... Dostałam telefon co do sałetak.

Madame

Trudno nie uznać, że kontrole bywają męczące. Kiedyś w nocy nie mogłam zasnąć i opróżniłam opakowanie po jogurcie. Ponieważ pobudka była megawcześnie, ok. 5 rano opakowanie pozostawiłam koło łóżka. W tym dniu zaplanowano to sprawdzanie porządków. Za opakowanie po jogurcie zostałam potraktowana jak złoczyńca. Idiotyzm. Człowiek czuje się jakoś przedziwnie pozbawiony godności...

badura

Witam,dostałem oferte pracy na kurczakach,jak czytam te opinie to zatanawiam się nad wyjazdem,ponieważ moi znajomi pracowali tam jescze pór roku temu i sobie chwalili,proszę o szczegóły ponieważ we wtorek mam być już na Ommelu

kokosanki

Wielu z Was opisuje negatywnie firmę Intercosmos,i ja się z tym zgadzam.Mieszkam juz 6lat w someren i moja żona pracowała w tej firmie 2lata.Uwierzcie mi że własnie normalni,i spokojni ludzie mówili jak sie tam żyje,pracuje i zarabia-jedna wielka masakra pd każdym względem a do tego ta mała parówka z biura co myśli że holandie zwojował bo sie nauczył języka.Prawda o nim jest taka że chyba dawno nie dostał w (usunięte przez administratora) za to co robi i jak traktuje kobiety.(usunięte przez administratora) oferuje godziny albo lepszą prace-wakacyjny podrywacz,ale dziewczynki zadowolone bo je na zakupy zawiezie do Asten,żeby sie nie tlukły w tym autosanie co to wozi w czwartki ludzi na cotygodniowe zakupy.Jakby na rzeź wieźli.No ale coż jak przyjechałeś tu tylko dorobić to sie bawisz,bo czego mozemy sie spodziewac po polskiej młodzieży.(usunięte przez administratora) Pamiętajcie że ja tam nigdy nie pracowałem ale opinia jest obustronna.Myśle że interkosmos to naprawde ostatnia deska ratunku.Jeżeli ktoś potrzebuje kasy i nie ma wyjścia no cóż...powodzenia,ale radziłbym sie zastanowić czy chcesz przeżywać inwigilacje w firmie INTERKOSMOS

niepowiemkto

moge polecic tylko dla zdesperowanych. PRACA- no jest, ale nie zawsze dla wszystkich, bo sa tacy co maja KASA- no malo placa, stawki wiekowe, duzo odciagaja, wyplata zawsze na czas ale czesto zle wyliczonado tego solaris zawsze po holendersku, nie mozna sie bardzo czesto doliczyc godzin. BUNGALE- no cuz, jak sie nie ma gdzie mieszkac to kazdy dach nad glowa jest dobry. wyposazenie naprawde minimalne. w pokojach dla jednej osoby lozka tak male ze trzeba spac na boku, w pokoju dla par tylko jedna mala szafa, lozko czesto zlaczone z dwoch pojedynczych, woda owszem jest ciepla ale jak sie polgodziny wczesniej wszystkie kurki odkreci, na polowie bungali nie ma piecykow w lazienkach, ani klapy od sedesu. wilgoc jest ale cyt. ''chlorem dobrze umyc i zejdzie albo zamalowac'', parkowy sprawdza pozadki w domku, kary jeszcze niedostalm ale sa tacy co za naczynia na suszarce placili, nie mozna zostawic wlaczonego pieca jak sie wychodzi, a farelki zabieraja. LUDZIE- zbieranina podlych plotkarzy,

krzys

kolego napisz coś więcej,gdzie pracowałeś,że tak cię potraktowali,ponieważ ja dostałem oferte pracy z tej agencji,moi znajomi pracują w Interkosmosie już 2,5roku i sobie chwalą,więc teraz mam dylemat,czy jechać czy nie,

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau