Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

chobarm

Witam wszystkich biuro jak kazde inne! najgorzej az tak nie bylo odnosnie domkow i organizacji!tylko ta praca w przy tych filetach jest bardzo (usunięte przez administratora) ustawia cie na lini i naginasz jak jakis opentany a wogole w tych filetach jest straszne chamstwo odnosnie nowych pracownikow odrazu musisz norme wyrabiac...dziewczyny co jakis czas wybiegaja z rykiem nawet te co pondad pol roku pracuja bo jest takie chamstwo,nie wiem jak w innych firmach ktora oferuje firma i na innych dzialach tak jest u luda pozdro

Anonimowa
@chobarm

Tak właśnie jest, samą pracę może by się dało jakoś znieść chociaż jest strasznie ciężko i syf - zepsute mięso itp, za mało ludzi - jeden człowiek biegiem 3 stanowiska musi obsłużyć, ale jak pracujesz pierwsze dni i stawiają cię co godzinę na i innym miejscu i zamiast Ci pokazać jak coś robić oczekują że staniesz i będziesz zasuwał jak ktoś kto robi to parę lat, a ty nawet nie wiesz do końca o co chodzi za co Cię od różnych wyzywają i to o zgrozo głównie kobiety tak się zachowują. Za odzywki jakie tam padły w moją stronę -praktycznie bez powodu, i w stronę innych nowych dziewczyn spokojnie można by wytoczyć proces. Mało tego nagminnie pani przełożona zamiast powiedzieć gdzie laski mają iść po prostu je za chabety szarpała i przestawiała w dane miejsce (ja tu akurat miałam szczęście,jakoś mnie nie dotykała, może dlatego że byłam od niej znacznie większa ;))Pracowałam w innych agencjach w naprawdę różnych pracach ale z takim traktowaniem i z taką atmosferą nigdzie się nie spotkałam. Jak w jakimś ciężkim więzieniu to wygląda. Trzeba być naprawdę zdesperowanym żeby znosić takie rzeczy, ja na szczęście nie byłam i zrezygnowałam ale do dziś współczuję ludziom którzy muszą to znosić.

Górnik Wałbrzych

Pozdrowienia dla Artura od......Kiedyś VOS Logistic...

Soldier

Pracowałem z dziewczyną w Interze :) Domki jak domki, polacy wszystko zniszczą, my o swój dbaliśmy i było ok. Praca jest jaka jest, jak ktoś dobrze pracuje i jest kumaty to robote ma, jak ktoś czeka na pierwszą wypłate i od razu impreza i(usunięte przez administratora) no to sory gregory!!! Zwiedziliśmy już sporo firm i w większosci jest to samo- jak Wam zależy na pracy to będzie ok, (usunięte przez administratora)

zaba

ale wy wszyscy marudzicie

kurczak z bungala

Ja jestem tutaj 3 tygododnie niejest zle jak tu wszyscy wypisuja.Pisza to leserzy i wygodnisie.Praca jak praca jezeli ty jestes wporzadku dla kogos to ktos jest dla ciebie.Bungale wszystkie takie same ten sam standard w ocenie skali 6 mozna spokojnie dac 4 z minusem.niema zadnej plesni i grzybow jak na tych filmikach na you tube dodane z 2010 roku.ludzie z intecosmosu wporzadku marcin i krzysiek planisici tak samo oni robote nagrywaja.opiekunem i ogolnie porzadkowym jest (usunięte przez administratora) z ktorym duzo sie nie gada i kaze sobie mowic na pan.Ale niema co mu sie dziwic ze taki jest bo gdyby byl mieki to by mu wszyscy na glowe wchodzili.Ludzie co tu mieszkaja na bungalach okej wiadomo ze zawsze znajdzie sie paru potpitych polaczkow co to nie oni.mam nadzieje ze troche pomoglem nowym pracownikom kosmosu.

Kurki Plukonik

ja bardzo lubie kurnki na plukonie lajtowa robota mila atmosfera wspaniali ludzie :P

Budzik

Hmmmm zastanawiam się na osobami które pisze te opinie . Myśle ze ich poziom jest naprawdę bardzo niski, to w takim krótkim opisie z mojej strony.jesli ktoś przyjeżdża do Holandi to do pracy a nie na wakacje to napewno da się zarobić , i tak jest nie tylko w firmie interkosmks ale rownież w innych firmach . Ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinie , i z tym się zgodzę .pozdro dla kosmitów i do zobaczenia na Ommelu .

loko poko

Ja szukam osób co pracują na PLUKONIE ommel , poniewaz bede tam pracować i nie wiem co i jak . mógł by mi ktoś opowiedzieć co tam sie robi .? ( ps mieszkam na prywatce)

halina89

tak to prawda co ludzie pisza na temat tej (usunięte przez administratora) mysli ze jak jest z (usunięte przez administratora) to jej wszystko wolno chwali sie wszedzie i kazdemu ze ma faze b no tylko pytanie komu (usunięte przez administratora)czy samemu szefowi a moze robila dwa na raz ze jeszcze nikt niezrobił z ta (usunięte przez administratora) pozadku ona moze jezdzic na urlop i weekendy jak chce i kiedy chce a ludzie siedza na ommelu po 6 miesiecy i jest wielkie halo jak chca jechac na tydzien bo o swietach czlowieku zapomnij jak pojedziesz to niewracasz tak mowi marcin to jak to jest jedna (usunięte przez administratora) moze a inni musza charowac .robilam z ta (usunięte przez administratora) wielka kolezanka jak chce sie czegos dowiedziec co sie dzieja na ommelu i co ludzie gadaja a potem wszystko powtarza marcinowi niech robi tak dalej to moze ktos kiedys jej wkoncu przytrze tego krzywego nosa wkoncu to tyle na ten temat

Ola

Kłamią,że praca na sałatkach albo warzywach, że lekka a wysyłają do zgniłego mięsa zakażonego salmonellą, bardzo ciężka praca, nie dla wszystkich do wytrzymania, porażka....

gosikk

jakos leci

Gal anonim

Interkosmos...totalna porażka...jeśli lubisz słuchać bajek (usunięte przez administratora)to polecam prace w tej firmie. Kadra Z biura...Kadra z biura? nikt tak dobrze nie kłamie bez mrugnięciem oka jak oni :)(usunięte przez administratora)

sebek
@Gal anonim

Cześć Gal,ja właśnie dostałem od nich ofertę pracy,ile ty tam byłeś w tej firmie?bo chciałem spróbować i pojechać,ale się wystraszyłem?ile tam zarobiłeś?daj cynka,pozdro

interkosmos 2013

Nie ma to jak pracowac na kurach..wszędzie donosiciele polacy wielcy szefowie,(usunięte przez administratora)dostali troche wladzy i swirują jakby niewiadomo kim tam byli.(usunięte przez administratora)

praownik interkosmosu

Witam pracowałem razem z dziewczyną przez Interkosmos i powiem wam tak , że jest totalny skandal. wysyłają ludzi do pracy na 2-3 h a pobierają kasę za bungal(domek). czyli zarabiasz w 2 godz max 14 e a za domek pobierają od ciebie 14,50 dziennie.czyli co jesteście na minusie. to jest nic po za tym warunki mieszkalne są tragiczne syf , brud, i sciany działowe z kartonu ,że jak ktoś idzie do wc to wszystko słychać po za tym prawo mówi ,że na jednego mieszkańca przypada 15m2 a cały bungal może ma ze 26m2 a wpychają do domków po 4 osoby. (usunięte przez administratora) i nic innego, już nie będę się wypowiadał o grzybie na ścianach (szok!!!!!), po za tym wszyscy wiedzą o tobie wszystko a ty się dowiadujesz ostatni to co gadają.(plotki ). (usunięte przez administratora)a wtedy lecisz z pracy i zamykają ci wejście do firm w których pracowałeś typu np. sałatki,pluton,sery,i te roboty które załatwiał ci interkosmos.Czyli blaszka... na wstępie wszędzie dobrze ,że świat nie kończy się na interkosmosie . nie ma co się poddawać pracy jest dużo. ogólnie nikomu nie polecam .Dzięki za wyczerpującą wypowiedz.

PRACOWNIK

pracowałam miesiąc, okazało się, że za każdą noc w zagrzybiałym domku odliczano mi 15 euro, a tak naprawdę to z każdego solarisa odstawałam tylko połowę tego co zarobiłam, reszta to odliczenia firmy.... a miało być tak pięknie... p(usunięte przez administratora)

iiiii

nie rozumiem o co niektorym chodzi....niech sobie kazdy robi co chce i patrzy na swoja (usunięte przez administratora) sadzac po tych zlosliwych komentarzach na temat roznych osob z kur czy z biura osoby piszace to maja wielki problem ze swoja psychika i pisza o innych bo sami nie moga poradzic sobie w swoim prostym i nudnym zyciu.....a co do reszty bawcie sie (usunięte przez administratora) wasza sprawa !

marcin138

Witam.Dostałem propozycje pracy w Holandii od firmy Interkosmos lecz to co tu czytam przeraza troche,nie chodzi o to ze jest pijaństwo czy imprezki ,czy ktos sie (usunięte przez administratora) czy nie,Polak zawsze bydla narobi,gdziekolwiek by nie był.Chodzi głównie oto czy w firmie jest praca,czy nie ściągają ludzi ,pozniej 20-30 osób siedzi dzień w dzień w hotelu bo nie ma pracy bo praca byla tylko dla wybrańców i znajomków koordynatora,, jak w firmie w której wczesniej byłem.Napiszcie.

goja

a na jakiej ulicy dokladnie znajduja sie te domki w ktorych sie mieszka?

olaa

heh mika powiem ci ze nieznam (usunięte przez administratora).. dziewczyny tak samo jak i kami...a tak ze nie powiem nic na ich temat o dami...ie tez slyszalam ze pracuje chyba na fashionie nad morzem....moze wszyscy chlopcy sie ustatkowali :)(usunięte przez administratora) ogólem milo wspominam interkosmos i kto wie moze tam wroce, fajnie tam jest na wakacjach ;) pozdro dla wszystkich bylych i przyszlych Interkosmowiczów :)

olaa

czesc,pracowalam w interkosmosie dosc dlugo,ogolnie powiem ze nie jest zle , praca jak praca trzeba robic zeby zarobic......a poza praca hmmm..... same plotki,dziewczyny lekkich obyczajow i tzw podrywacze,pamietam 3 najwiekszych- Witam,byłam i pracowałam tam przez pół roku,mieszkałam na Ommelu,jak czytam te opinie, które są tutaj wypisywane,to jedna wielka patologia i bzdura,pracowałam na sałatkach(godzin nie było zawsze8,ale szłam na ogórki na nadgodziny i zawsze miałam dobrą wypłatę),co do biura to ogólnie ludzie w porządku,jeżeli,ktoś chce pracować to zawsze pracę biedzie miał,taka jest prawda,(usunięte przez administratora)planista ok,kierowcy także w porządku(nigdy nie czekałam na busa dłużej niż 15minut),(usunięte przez administratora)z Ommela także w porządku,współczuje mu,bo użerać się z tymi ludziskami to jest masakra,raz sama do niego dzwoniłam w nocy,ponieważ na rano miałam do pracy,a obok w domku była impreza i człowiek nie mógł się wyspać,zaraz była cisza,nie dziwie się z on jest taki ostry dla Łotyszy i Polaków,bo tylko by imprezowali,a na drugi dzień dzwonią,że są chorzy,ja na szczęście miałam fajny domek i nie mogę nic złego powiedzieć,mile wspominam firmę Interkosmos,tylko ostrzegam jak lubicie (usunięte przez administratora)imprezować,to lepiej zostać w Polsce,bo tam długo nie zabawicie,naprawdę tam tak jest,,pozdrawiam ludzi z sałatek bo z nimi fajnie się pracowało pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau