Interkosmos Uitzendbureau
counter
3 261 318 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Interkosmos Uitzendbureau odbywa się również w języku angielskim?

Cut Nowy wpis

Zwykłe zlodzieje wmowili mi że zniszczyłem dzwi a były dobre i pociągli 100 euro za darmo (usunięte przez administratora) niech wam zamkną ten (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Czy Interkosmos Uitzendbureau oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kinga Nowy wpis
@Pytanie

Umowa zlecenie, ale jak nie ma pracy na firmie w której jest się zatrudnionym, to wysyłają gdzie indziej. Także godziny są.

pracownik ktorego wszyscy pam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

mam pytanko czy znalazla sie by praca dla starego pracownika ktory pracowal na produkcji kurczakow w veldchowen oraz w na magazynie przeladunkowym z odzieza kolo eidchowen?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 292 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Szczery

(usunięte przez administratora) na resorach wykorzystują wszystkich i każą mieszkać w totalnym (usunięte przez administratora) . O ludziach z biura nie wspomnę , zero profesjonalizmu . (usunięte przez administratora)dramat nie polecam nikomu

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Interkosmos Uitzendbureau, interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji.

on
@Pytanie

w umowie nigdy niema godzin i stawki dziś pracujesz a jutro siedzisz na domku jaak niema pracy

Dariusz
@on

Podpisując umowę na pracę w Holandii powinieneś mieć określoną liczbę godzin, które przepracujesz w tygodniu. Czy zatrudnienie jest sezonowe i wzywają Cię kiedy potrzebują większej ilości pracowników? Wytłumacz to proszę.

Polak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 444 dni.

Czy jest już tam może jakieś Wifi?

Polak

A i pełno niedobrych i niewychowanych rodzicami narkomanów co ćpają a potem się razem biją i następnych atakują pięśćami. Trzeba zawsze zgłaszać koordynatorowi. A i Rumuni też są. Uważajcie ????to dla tych normalnych wszystkich świętych.

Maks

Zachęcony opiniami o firmie Interkosmos postanowiłem wyjechać i niczego tak bardzo nie żałuję. Pracowałem w Plukonie przy kurczakach przez miesiąc. Do samej firmy Interkosmos nie mam wielu uwag (koordynator nie chciał uzupełnić naszego bungalo o miotłę, krzesła i kosz na śmieci, a za każde jedno pranie trzeba było płacić dodatkowe 2 euro mimo, że mieszkanie w tej budzie jest i tak już cholernie drogie - 85 euro na tydzień za osobę). Sam bungalopark to jedna wielka patologia ludzi zapieprzajacych tu jedynie na fajki i hektolitry lidlowego alkoholu, wypijanego tradycyjnie codziennie po pracy. Nie wspomnę oczywiście o weekendach. Bądźcie tylko pewni, że nie odpoczniecie w żadną sobotę i żadna niedzielę, a wszystko dzięki napierdalajacej do 3 rano techniawy i ryku najebanych sąsiadów lub współlokatorów. Nie ma sensu zgłaszać tego komukolwiek, nawet samemu koordynatorowi - on również się bawi. Uwagi za to mam do samego Plukonu. Ludzie, uważajcie. Polacy traktowani są jak psy, żadnego szacunku dla pracowników, wsparcia, czy jakichkolwiek wskazówek. Jeśli jesteś Polakiem, to jesteś skreślony na starcie. Ja wiem, jak wygląda sytuacja finansowa w Polsce i rozumiem ludzi, którzy emigruja. Doszedłem jednak do wniosku, że mam jeszcze resztki swojej godności i wolę pracować tu, za 1300 PLN niż martwić się w Holandii o to, czy będzie mnie stać na cokolwiek prócz opłacenia bungaloo przy 30 godzinach pracy tygodniowo. Amen.

gregor
@Maks

podziwiam tych ludzi co byli w Interkosmosie tydzień lub jeden dzień i sami uciekli,napiszę teraz prawdę i proszę wszystkich którzy się wybierają o przeczytanie tej opinii,po pierwsze biuro(ludzie bardzo w porządku-(usunięte przez administratora) nie wiem czy jeszcze pracuje)ośrodek na Ommel jak najbardziej zadbany,czyściutko,kiedyś pranie było za darmo w pralkach(dawali zetony)ale polacy to świnie i (usunięte przez administratora) e płyn do pralki kradli lub kamienie wrzucali do pralek(alkoholicy i nie robyyyyyyyyyyyyy)dlatego (usunięte przez administratora) postanowili okratować i zrobić płatne pranie-jeżeli komuś nie pasuje płacić 2e to niech idzie sobie prac na ośrodek gdzie zapłaci 4.50e i wtedy już nie będzie narzekał,co do domków lub jak tu opisują baraków,jak przyjeżdżasz do pracy to jest to jak najlepsze mieszkanie na okres który tam spędzisz,przecież każdy z nas wyjeżdżając myśli tylko by pracować mieć godziny i po pracy wziość prysznic,zrobić obiad i odpocząć,ja byłem z dziewczyną mieliśmy duży pokój i na domku pełne wyposażenie,wielkim plusem jest,że Interkosmos daje dodatkowo dużą lodówkę od siebie,za płotem mają jedną małą lodówke i bez zamrażalnika i w dodatku mieszkają w 6ściu na domku i ludzie też siedzą i pracują,no i najważniejsze co do pracy-ludzie interkosmos daje pracę,ale ludzie którzy przyjeżdżają do pracy to jest dnoooooooooooo,dnoooooo,nie są nauczeni pracy,mało tego nie umią dobrze się wysłowić i po polsku rozmawiać a co tu dopiero o angielskim czy niemieckim i wiecznie mają problem,wracać do Polski i (usunięte przez administratora) za 1000zł i siedzieć na l-4 całymi tygodniami tacy są,co do opłat to płaciło się 60e tygodniowo i dowóz już był w to wliczony więc nie było drogo,wakacyjne 0.75c za kazdą przepracowaną godzinę,jezeli jesteś nauczony ciężkiej pracy to smialo się wybieraj i na pewno nie pozalujesz,srednia tygodniówka 240-280e,jezeli lubisz lezec i w poniedziałki dzwonic o wolne to zostan w Polsce bo wyrzucają nie robow po jednym dniu,pozdrawiam starych kosmitów GREGOR

miki????
@gregor

siema grzechu robisz tam jeszcze ....pamietasz gaszenia domku.......pozdrawiam Mikołaj

Olga
@Maks

Pluton to królestwo Rumunów....... A co do Polaków to patologia bo normalnie ludzie potrzebują po pracy odpocząć.... Jak ktoś jest normalny to daje miesiąc może dwa..... Bo albo problem z patologia sąsiadami, Rumunami.zasyfiani..... Zakłamnanii...albo trafi na ujową robote na Płukanie.

Agnieszka
@Maks

Zgadzam się w stu procentach!

Mart
@Maks

Potwierdzam wszystko co Maks napisał. Trzymajcie się z daleka od tej patologii...... Tydzień wystarczy by złapać chorobę psychiczną..

Agnieszka

To wszystko prawda.

Munia
@gregor

To czyli można jecha tam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 494 dni.

Czy Interkosmos Uitzendbureau zapewnia kartę multisportu?

Kamil

Szczerze można polecić współpracę z tą firmą. Pieniądze - wynagrodzenie zawsze na czas. Nawet jeśli coś się nie zgadza z salarisem, wystarczy zadzwonić/napisać i po sprawie. Zakwaterowanie - mieszkanie w "domku letniskowym" w małym pokoju w którym ledwo zmieści się materac, ale wiadomo - masz tam tylko spać a nie imprezy robić. Dla mnie ok, zależy na jakich współlokatorów trafisz. Praca - myślę, że ja akurat miałem szczęście bo trafiłem na produkcję zupek. Praca sama w sobie nie jest zła, monotonne pakowanie zup wyciąganych z pieca i układanie na palety. Lekko oczywiście nie ma, bo po 9h takiego schylania się i pakowania plecy "odpadają", ale mordęgą tego nie nazwę. Pracownicy interkosmos - Pani Ewa (biuro) bardzo miła. Jak przyjechaliśmy, pofatygowała się po nas samochodem do Deurne, chociaż wcale nie musiała. Pan Marcin (planista pracy) super pozytywny, profesjonalny. Dalej nie wiem, jak można ogarniać tylu ludzi i spraw na raz, szacun. Pan Artur (opiekun domków) również w porządku. Coś nie tak z domkiem, współlokatorem - dzwonisz i sprawa załatwiona. Podsumowanie - pracownicy firmy jak najbardziej na plus, praca również bo przecież nie jedzie się do Holandii siedzieć na d***e. Moja ocena 5/5. Pzdr

Agata
@Kamil

Dziękuję za Twoją opinię, na pewno będzie pomocna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie Interkosmos Uitzendbureau. Możesz powiedzieć z jakimi kosztami należy się liczyć rozpoczynając współpracę z firmą? Jaki jest koszt zakwaterowania?

Sara

Pracowałam tam rok czasu,firma jak najbardziej ok,wypłata na czas i zawsze godziny pasowały,nigdy nie miałam problemu z domkiem odnośnie czystosci bo codziennie był na bieżąco sprzątane, ale rodacy obok to była katastrofa wiecznie chlewicho i non stop dilerka prochów,powinni ich dawno wypieprzyc bo wiecznie byli chorzy w poniedziałki albo w piątek po wypłacie,lokatorzy od nich uciekali do nas do domku ze gruby Widamski się na chlal i nacpal i bije swoją dziewczyne to jest patoligia,ona zresztą nie lepszy (usunięte przez administratora) chyba się nie myla z tydzien czasu,szgoda ze to odemnie para ze Swidnika i jeszcze wstyd u znajomych,ze tacy smierdziele do NL przyjeżdżają! !!

Kamil
@Sara

Widzę, że składnia zdań na propsie u Ciebie ;)

Dawid

Ktoś wie, czy w umowie są jakieś niebezpieczne zapisy, które w łatwy sposób mogłyby prowadzić do zabrania części wynagrodzenia pracownika?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 604 dni.

Co wchodzi w socjal Interkosmos Uitzendbureau?

Bungal

Polecam

Karolina
@Bungal

@Bunga, możesz powiedzieć coś więcej? Jak oceniasz pracodawcę, atmosferę i warunki finansowe? Czy aktualnie współpracujesz z tą firmą?

An

Praca na plukonie... (usunięte przez administratora) straszny. Renia cyganka myśli że wszyscy na nią lecą i jest zazdrosna o pracownice że młodsze i ładniejsze. Gardzi polkami. Pracowałam tam miesiąc. Tylko miesiąc wytrzymałam, zakwaterowanie w puszce po uchodzcach. Zero internetu a pakowy to diler. Szkoda czasu, ba... Szkoda zdrowia. Renia jak to czytasz... Życzę Ci żeby Cie wyjwjdjdbali z tej pracy i będziesz jeść gruz blazo

moralista

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Uważam, że osoby zadowolone rzadko piszą na forum natomiast maruderzy od razu sie uaktywniają.

DD BB

Pracowalam 8 miesiecy przez Interkosmos i mam dobre zdanie na temat tej agencji. Pani Ewa i Marcin chca pomagac we wszystkim, dobry kontakt, nawet gdy nie moga odbierac- oddzwaniaja.. Polecam Interkosmos

Liroj
@DD BB

Tak jasne , a nie ojebali cię jeszcze nigdy? Mi za pierwszy dzień pracy (usunięte przez administratora) już 4 godziny, a przy zwalnianiu 25 euro za niby sprzątanie. Bylo nas cztery osoby więc łącznie 100 euro za niby sprzątanie gdzie było sprzątnięte na błysk. Poza tym 100 euro za sprzątanie baraków to sporo za dużo

Liroj

Firma to (usunięte przez administratora) Gdy będziesz się zwalniał (bo i tak długo nie wytrzymasz pracując dla nich) to okradną cię z ostatniej wypłaty . Będą ci wmawiać że zostawiłeś (usunięte przez administratora) w domu za co obetną od 25 do 50 euro za sprzątanie Minus jeszcze jakieś dziwne rzeczy powymyślane by cie okraść z pieniędzy. Ta firma to (usunięte przez administratora) , najgorszy (usunięte przez administratora) jaki widziałeś w swoim życiu. Moje sugestie dla Interkosmos: Oszukanych ludzi proszę o zgłaszanie do Holenderskiej inspekcji pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic , ta firma musi zostać zamknięta przez inspekcję pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

Interkosmos Uitzendbureau