Prawdziwy kosmos

Interkosmos schodzi na psy.Słuszna racja Paula.Za te pieniądze co się tam zarobi teraz w Pl mozna wyciagnąć a nawet lepiej.Pracowałem tam krótko bo ta firma bardziej przypomina Obóz uchodzców.Rumuni,Węgrzy,Łotysze i Cygańce.Przez telefon cacy babka z którą rozmawiałem jak pozniej się okazało to nijaka Martus-a.Nic z nią nigdy nie mozna było dojśc do ładu i składu bo wiecznie pretesje że się do niej dzwoni.Planista to zakłamany fiut-k ,bajere ma taką że głowa boli.Jadąc tam myslałem ze ludzie sobie wymyslaja na temat osob z biura ale niestety to prawda.I na koniec jakaś Elc-a. Zapalic przed bungalem nie mozna bo zaraz donos do biura.Mój kumpel z nią mieszkał to darła jape z byle powodu.Pisała sprawozdanie do biura przez tłumacza gogle albo dzwoniła do kogoś i ktoś jej tłumaczył.Strasznie rozwydrzona i panoszy się po całym Parku.Ludziska się z niej smieja jak przechodzi a ja przez nią poleciałem bo nagaała bzdur w biurze a raczej nabełkotała bo ja nie byłem niczemu winny tylko bicz nie potrafiła wytłumaczyc.Daleko nie poszedłem i będzie polowanie na Lisice.DDupe opier---a wszystkim z biura Art---wi i Mar---owi że ona się wszystkim teraz zajmie i porządki zrobi.Porządek to owszem będzie jak tylko gdzieś ją spotkam w Asten.Co do domków to strach spac bo rumuńce robią buje ,kradną i wyzywają albo bija własne kobiety.Godziny to jak się uda trzeba posłodzic lub powłazic w (usunięte przez administratora) albo donosic.Na busy czasem trzeba poczekać no ale zawsze są gorzej kierowcy .Siedzi tam taki czarny co ma coś z piatą klepką i myśli że pozjadał wszystkie rozumy.Inni co przyjadą to zaraz uciekaja jak zobaczą co się dzieje tam sam z kolezką odradzilem kumpelą tam pracy i zrezygnowały.Artu-- coś nie coś pomoże akurat z nim sie dobrze tam dogadywaliśmy ale ostatnim czasem jak jezdzi na urlop to kicha jakich mało .Jak sie zasłuzy to (usunięte przez administratora) się dostanie ale jak czlowiek robi i nie ćpa czy nie zasypia to kicha i trzeba zaraz zjechać. Dobrze sie zastanówcie ludziska bo za jais czas tam będzie jeszcze gorzej.Pozdro dla Damia....a kierowcy dla Bzika i Klamki. Działajcie chłopcy . zapomniałem wspomniec o panu planiscie ale tez sie jeszcze zobaczymy :)

Paula

Nie polecam,praca tylko na kurczakach,bardzo mało płacą za taką orkę,po tygodniu uciekłam,za 150e nie będę orała,znajoma była 3 lata temu i sobie chwaliła,starzy pracownicy na przerwie powiedzieli,że firma schodzi na psy,sporo osób zapowiedziało,że będę rezygnować, gdyż na Interkosmosie świat się nie kończy,narzekali na wypłaty,że soboty robią i 240 e,na domkach plus minus,prze tydzień się przewinęło z 50 osób,mieszka się z Rumunami lub Węgrami, przez telefon złote góry obiecują, rzeczywistość jest inna,tylko pieniądze na wyjazd straciłam,teraz w PL się więcej zarabia, radzę się dobrze zastanowić by później nie być rozczarowana jak ja!!!

karol

Znajoma pracuję w Interkosmosie od 2 tygodni,uciekła z kempingu bo zadymy i bójki na okrągło,jakaś Ela tam jest kordynatorem ?na początku spoko ale,zero organizacji i nic nie umie pomóc,tylko zaraz jutro,itd,biuro tragedia zero organizacji,w ciągu 3 dni 3 prace po 6 h masakra,za 2 tygodnie dostała 185e,nie polecam

Rafłek

Cześć Wszystkim Jestem osobą o niku Rafłek........Piszącą zapytanie o firmie w dniu 25.03 powyżej . Więc mimo wielu pozytywnych i wielu negatywnych opinii postanowiłem sprawdzić co w trawie piszczy i przyjąłem prace .Chcę na wstępie zaznaczyć iż jestem osobą bez nałogów w wieku 36 /7 lat. Z obawami wżiołem busa i wylądowałem na Ommelu pod Kasynem . Miałem skontaktować się z Hausmajstrem o Imieniu Artur ..... nikt nie odbierał telefonu . Dopiero po którymś razie i telefonach do biura zjawił się Pan Który tymczasowo zakwaterował Mnie w całkiem znośnym Banglu . No i tu moge pochwalić . Bangiel czysty z telewizorkiem 2 pokojami jedynkami i jedną dwójką . Wszystko nie pierwszej nowości . Ale daje Rade (spałem na lepszych i gorszych miejscówkach ) Zostałem także uposażony w sim karte . Następnie zostałem przeniesiony na zagracony domek z dwójką dziewczyn i jednym chłopakiem .(Piotrkiem asertywnym acz inteligentnym i pracowitym człowiekiem ) Następnego dnia Zostałem zawieziony do Biura przez młodego kierowcę , Polaka (jedna z inteligentniejszych osób z którymi miałem kontakt podczas pobytu , posiadający bogatą strukturę wypowiedzi i fajny sposób bycia ) . Tego samego dnia do Pracy a następnego po numer sofi . Zostałem przydzielony do stałej pracy na Plukonie . Ze stołówki odebrała mnie kierowniczka która pokazała mnie co jak założyć z ubrania roboczego , gdzie odbić czip i przekazała mnie w ręce Polaka który tak na od….ol mnie coś pokazał i uciekł ( tu pierwszy zonk chcę zaznaczyć że nie zostałem wyposażony w gumiaki co doprowadziło do olbrzymich odparzeń ) A charakter pracy , była to myjka zakładowa . Dopiero po 2 dniach dzięki pomocy osób Niemieckojęzycznych dostałem gumiaczki .Powiem tak byłem bliski rezygnacji (Pamiętajcie na króla Parówek nie możecie liczyć) . Kolejny zonk Dostałem informacje od współlokatorów że po powrocie z roboty powinienem zachowywać się ciszej (chałupa tekturowa i wszystko się niesie ) . Ale w sumie za to płace a wykapać się po pracy i zjeść muszę . No im dłużej tam mieszkalem tym więcej pojawiało się problemów…… Poprosiłem o przerzucenie mnie na domek C24a na którym mieszkałem do Końca .Domek czysty .Przez okres ok. 2 miesięcy przewinęło się wielu ludzi kilku Polaków i kilku Rumunów . Polacy trzymali ogolnie czystość ewentualnie nie brudzili . Natomiast o Rumunach za wiele dobrego powiedzieć nie mogę , Kłamali , syfili i ciągle pogrywali na nerwach ………Ogólnie w moich oczach są tam gdzie Banderowcy  Nad to mają wiele widocznych zmian skórnych ……….. Co do pracy zostałem operatorem wózka widłowego Haftracka .do końca . Wywożenie śmieci , Palet układanie na magazynie ściąganie palet , wożenie skrzynek …….Co do charakteru pracy i obowiązków nie mogę się przyczepić do niczego …Natomiast wielokrotnie zdarzało się porywanie mnie wozka przez osoby nie przeszkolone ……a nawet gdy taką Rumuńską kreature złapałem ta zaczęła mnie legitymować czy mam uprawnienia (mam 1 wjo w 2 najyższych kategoriach –UDT na wózki specjalizowane , przełożone na niemiecki , angielski ). A Rumuńska (usunięte przez administratora) ma nic a kierownictwo z Plukonu ma wyj..... ! Co do Planisty Marcina , mogę powiedzieć same dobre rzeczy bo jest bardzo , bardzo pozytywną pomocną osobą . Co do warunków muszę powiedzieć że są bardzo znośne , ale trzeba walczyć o wszystko o gumiaczki , rękawiczki itd. Bo może być ząk jak się samemu nie dopilnuje .Wypłaty są terminowe acz nie porażające …….Szczególne dla operatora wózka . Ale jeżeli chodzi o panią która stoi i cały dzień na patyczek od saszłka wkłada kawałek cebuli i jej koleżanke która wkłada kurczaczka i następną co kładzie na patyczek cebule ……..To szmal jest nawet za duży .Co do mieszkania na Ommelu jak trafisz na ludzi którzy nie palą i nie piją , bądż Robią to kulturalnie …….to będzie ok. Ale jak trafisz na jakieś obrzydliwe babska obgadujące wszystkich i wszystko , bądż jakiś pijaków to będzie bardzo kiepsko . Tak samo jak trafisz na Brudów z Rumuni. Natomiast chcę pochwalić zachowanie Ludzi z Łotwy gdyż zachowują się na Poziomie . Firma gra Fair Play a diabeł tkwi w ludziach z którymi będziesz pracował . Pozdrawiam Rafłek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ruda

witam czy mogłabym prosić o aktualna opinie o tej firmie? mam jechać z chłopakiem do pracy przy drobiu a po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam się zastanawiać.... proszę napiszcie szczeze co sadzicie o tej pracy zakwaterowaniu itp.

Grzesiek

Witam czy wyjeżdza ktoś do pracy pod koniec tygodnia do Eindhoven do pracy na magazynie przy pakowaniu produktów mięsnych jak tak to proszę o kontakt grzesiek19881@onet.eu lepiej poznać wczesniej nowych ludzi pozdrawiam

kasieńka

Byłam z chłopakiem i uciekłam, nie zdążyłam dojść do pracy bo w biurze była tak okropna obsługa, zdufana w sobie i sama nie wiedziała co mówi że podziekowaliśmy, zero organizacji w tym biurze szok, nie polecam

aleksandra

Praca w Plukonie na kurczakach to (usunięte przez administratora) Chcesz iść się wysikac, musisz się pytać, gorzej niz w przedszkolu. Zimno, trzeba zasowac jak nie wiem, wszyscy patrzą Ci na ręce, zwłaszcza bulgarka Reni ktora myśli ze umie mówić po polsku i jej przydupas (kto pracował to wie o kogo chodzi). Cały czas narzekanie ze za wolno i porównywanie do pracowników co lata tam pracują i już maja wyćwiczone. Polowe przerwy tracisz na rozbieranie i ubieranie się w ubrania robocze które składają się z kombinezonu, takiego ze od stop do glow jest się zakrytym i widać tylko nos i oczy. Do tego 3 pary rękawiczek. Człowiek się czuje jak idiota. I za co to wszystko? Za marne pieniądze. Pomijając tych wszystkich polaczków którzy sami pod soba dołki kopią. A po całym dniu ciężkiej, poniżającej pracy, wraca człowiek styrany do tego bungala, z tą hołotą autobusem. Każdy każdego obgaduje. Tragedia.

krzychu

Dziwne,bo byłem na domkach do 1wszej w nocy u znajomych i była cisza na c23,gdzie ta bijatyka była?policji tez nie widziałem?co to za brednie!!!!!!

Ryga
@krzychu

Zapytaj kordynatora.......i dzisiaj ludzi na przeprowadzkach.... .

Ania
@krzychu

Kszychu ale ty sobie sam łapkę walnełeś........jedną.

Alicja

@Jolo, kiedy wyjazd? W takim razie trzymamy kciuki. Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami ze współpracy z Interkosmos.

Jolo

Witam serdecznie wraz z przyjaciółmi mamy wyjechać do Ommel. Obecnie porzuciliśmy pracę w Polsce dla pracy dla agencji. Mamy wielką tremę i mieszane uczucia po tym co przeczytaliśmy. Pomóżcie

aleksandra
@Jolo

Jesli traficie na fajnego bungala, to nie będzie tak źle. Gorzej z pracą. Jeśli traficie do plukonu to wspolczuje. Obóz pracy. Czasem się komuś pofarci i dostanie jakas wmiare normalna prace. Ogólnie to biuro to jest miejsce dla cwanych ludzi. Ci co sa fałszywi, i źle wychowani mają tam najlepiej. A jak ktos chce uczciwie zarobić, nie spouchwalajac się przy tym z wszystkimi to nie ma szans. Wszędzie tylko pełno głupich kobiet które nie maja żadnych zainteresowań prócz palenka fajek, ze o mezczyznach nie wspomnę.Tragedia.

Siemirosław

Witam, Jak to tam wygląda teraz ktoś się orientuje może ? Chcemy wyjechać razem mamy zaplanowany przylot na koniec marca, ale nie jadę tam żeby siedzieć w domu tylko pracować i coś odłożyć. Jak to z tymi zmianami i zarobkami jest w praktyce ? Czy wszystko jest tak jak to opisuje agencja czy dalej faktycznie pracuje się po 2 dni w tygodniu ??

Rafłek
@Siemirosław

Ja mam jechać za tydzień właśnie załatwiam sobie busa . Mam troszke mieszane uczucia....jedzie ktoś normalny poczytalny kto będzie chciał zarobić .

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. @Bett mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź ;) Chcesz aplikować?

Bett

Witam, Czy ktoś coś wie na temat pracy przy drobiu? Praca dla kobiet ktoś, coś?

Iwona

Kiedyś wyjdzie prawda kto bzdury wypisuje i kto kogo oczernia,bo nikt nie zdzierzy takich obelg, propozycja by zgłosić to na policję nie jest przesadzona, ciekawe czy wtedy będziecie tacy mądrzy,

Pitt.

Nie kretynka tylko wywalacie ludzi bez powodu. I wszystko co tu napisanie jest prawda . Jakiś czas temu pracowałem tam i miałem zaplanowany od 2 miesiecy urlop. W ostatniej chwili biuro się rozmyslilo bo potrzeba było ludzi do pracy i kazali mi zostać . Nie zgodziłem się to wont choć byłem dobrym pracownikiem. I kto tu mówi o najEB. Niu jak biuro samo lubi się pobawić. Nie każdy traci pracę z lenistwa niektórzy chcą pracować ale wy im nie pozwalacie bo planista uważa się za władcę tego biura. M...a z biura ma ryj niewyparzony i nikt jej nie cierpi. Planista od aguni ma....owej brał po kryjomu lapowy i to na legalu. Taka jest prawda z tymi łapówkami. Za darmo nikt by was nie opisał i nie zrezygnował z roboty bo każdy tam jedzie zarobić a nie być wyrzuconym bez powodu. Podejrzewam że to pani z biura teraz napisała lub Pani planisty. Jeśli tak to wziąć się za robotę to nie będą was opisywać. Bo marchewek w roli głównej z ta panią to naprawdę laski mają dosyć. . Len śmierdzacy co wiecznie wali gorzala. A ty babsko z biura nie broń bo i tak każdy kto przyjedzie to się na was pozna . Każdy kto tam długo pracuje to za sprawą łapówek dla M..ci.a. i jeszcze coś. Jak was kasuje za buty w biurze 25 euro to nie kupujcie . Bo dziwne jest to ze niektórzy dostają po 20 euro od niego. To ciekawe jak to jest trzeba byłoby zapytać w biurze. Dlaczego od niego dla znajomych taniej . Pozdrowienia pindo

Lovr

Up

Nicki

Niestety ale Pan wyżej ma racje co do opinii na temat tego biura pracy. Polak Polaka jakby mógł to by utopił w łyzce wody w dodatku ludzie z biura zamiast byc przychylni rodakom to jeszcze po złosci.Byłam tam pare miesiecy temu z chłopakiem .Trafiłam na marchewki,laska która tam pracuje wysługiwała sie wszystkimi i nic nie robiła.RZądziła się jakby to było jej .Dyrygowała dziewczynami i wyslugiwała sie wszystkim.Nie chciała dzwigać ani nic.Wiecznie płakała ze sie rozstaje ze swoim chłopakiem.Potem dowiedziałam sie ze to dziewczyna planisty M.....a z biura. ale co tu duzo mówic On taki sam.Jakaś laska chodziła z rzeczami od niego na sprzedaż miała jakieś adidasy nike.Raz przyszła na domek zeby sprzedac nie chciałam to potem jak wyszła wszyscy w domku mi mówili,że nie kupiłam to teraz powie planiscie i wylece. hahahahaha.Potem to już takie słuchy chodziły ,że za byle co mozna wylecieć. Kiedyss mi pomógł w jednej sprawie to tez dał do zrozumienia że flaszeczka czy coś i będziemy kwita.Mar.a z biura to jakby za kare tam musiała siedziec wiecznie sie drze i z łaską coś odpowiada.A..ur to chodzi i sie czepia nawet głupich petów zeby zbierac choc nie kazdy pali papierosy i niech sprzataja ci co je rzucają . Muzyke troche głośniej puscisz to zaraz wielkie halo ale jak impreza jest u Vasyla to imprezuje całe biuro i wtedy nikt sie nie czepia.Czesto sie piecyki psuja lub nie ma wody.Na busa nieraz trzeba czekac poł godziny jak jestes znajomym planisty to szybko.Ci co mieszkają na prywatkach to prace mają cały czas dopiero potem mój chłopak na kurach dowiedział sie dlaczego.Sugerowali mu zeby przywiozł paierosy z Pl dla planisty.Jeden chłoptaś na kurach gadał ze jezdzi z nim na piłke i moze załatwic stał a tam prace. Kretacz i kłamczuch jakich mało. wielki planista zamiast pomóc to patrzy zeby wywalic ale zanim to zrobi to jeszcze poczerpe korzysci.Prawdziwy dziob!!! Jego nalezy sie wystrzegac i omojac szerokim łukiem a na marchewkach nic sie nie odzywac bo zaraz wszystko wie. my zjechalismy to tak jak koega wyzej wspomniał prawdziwy kosmos. z Ivem nigdy nie mielismy doczynienia ale czesto go widac z Ar...em jak chodzą po Ommelu ponoc normalnyy dla ludzi.chcialam jeszcze dodac ze pracy jest bardzo mało i faktycznie w roznych firmach za psie pieniądze.. jak sie uda i po znajomosci to pracujesz 5 dni w tygodniu a jak nie to 2 albo wcale.Teraz jest tam moja kolezanka i ponoc nic sie nie zmieniło tylko mówiła ze piekniś planista jak dzwoni z planem to kokietki sobie urządza hahahah nie tylko do niej bo do jej kolezanek tez .pozdrawiam

Daria
@Nicki

Dzięki takim ktetynkom wielu ludzi niepotrzebnie sugeruje się fałszywymi opiniami na temat interkosmosu . Ludzie pokroju twojego wiecznie narzekają po straceniu pracy , leniuchy śmierdzące którzy przez swoje lenistwo, życie na wiecznym procencie (byle si (usunięte przez administratora) w weekend ) wylecieli z firmy ... najlepiej to na kogoś nasrac bo samemu się jest nie do je bem ;) mali " ludzie " tak maja :) pzdr

Miska
@Daria

Mała rozczochrana wieśniarka tez tak ma ha

Skorpion rządzi

Wiesz do czego doszło że niektóre cycki są jak w oświęcimiu wydziabane :)

Rafał

Witam. Dziwię się bardzo czytając to forum, wręcz zastanawiam się czy Pani Ewa i Marta (koordynatorki) nie piszą tych opinii same. Właśnie po dwóch tygodniach męczarni opuściłem tą firmę. Nazwa jak najbardziej trafna KOSMOS! Zakwaterowanie - domki typu boongalow. Co do nazwy domki to zbyt dużo powiedziane. Porównam więc owe domki do przyczep campingowych. Dość długie, w pseudo salonie stoi coś w rodzaju kominka, który jest ogrzewaniem dla całego domu, wszystkich pomieszczeń. Jak pewnie się domyślacie w pokojach nie ma nawet grzejnika. Łazienka trudno tu mówić o łazience, w prawdzie stoi tam sedes, jest również umywalka, oraz miejsce prysznic. Wielkość prysznica pozostawia wiele do życzenia, a ciepłą wodę można sobie ewentualnie zagotować w czajniku, bo pod prysznicem leci co najwyżej letnia. Oczywiście jest terma (urządzenie do grzania wody), która jak jej się chce to działa. W pierwszym dniu pobytu problem termy zgłosiłem, stawił się Pan, który miał coś z nią zrobić, ale stwierdził, że działa poprawnie i wyszedł. Pralnia - jest! Stoją trzy pralki całkiem dobrze piorące o ile wstaniesz sobie człowieku w środku nocy i upierzesz. Liczba pralek jest masakrycznie mała w stosunku do ilości pracujących tam ludzi. Mało tego za każde pranie zapłacisz 2 Euro, a jeśli będziesz chciał je wysuszyć w jedynej suszarce musisz zapłacić kolejne euro. Praca - o ile sama w sobie nie jest zbyt skomplikowana i wymagająca to niestety przede wszystkim musisz ją mieć. W pierwszym tygodniu przepracowałem 3 dni w różnych firmach, do których mnie wysłano. Łączna liczba przepracowanych godzin była niezadowalająca. Dodam tylko, że za każdy przepracowany dzień firma odciąga Ci z wynagrodzenia 15 euro za kwaterunek oraz 2,5 euro za dojazdy, które wcale nie są bezpłatne. Do owych dojazdów powiem jeszcze, że logistycznie nie są one zorganizowane w sposób ułatwiający życie pracownikowi. Do pracy w Plukonie wyjazd jest o godzinie 5:15, do samej fabryki jedzie się około 8 minut, a pracę rozpoczyna się o godzinie 6:00. Pół godziny wyjęte z życia. Na busa z pracy również poczekasz, jeśli chodzi o Plukon to czas oczekiwania nie przekroczył 15 minut, ale zdarzyło mi się czekać na transport 45 minut od momentu poinformowania PLANISTY MARCINA o zakończeniu pracy! Do tego wszystkiego trzeba mieć na uwadze, że ludzie z którymi zamieszkasz niekoniecznie muszą być ułożeni, czyści i szanujący drugich. Jeśli trafisz na ćpunów, alkoholików czy też złodziei to cały obraz firmy spada na pysk. Sprawa koordynatorów, którzy mają pomagać Ci w rozwiązywaniu problemów nie daj się nabrać po moim przyjeździe żaden koordynator nie odebrał już ode mnie żadnego z połączeń! Co do płatności mam również zastrzeżenia. Głównym jest fakt, że w umowie nie ma podanej stawki godzinowej, a trzeba pamiętać, że pracujesz u różnych pracodawców i owi pracodawcy płacą różnie! Za ubezpieczenie jest odciągane 22 euro tygodniowo, nie mniej jednak w samej umowie nie ma na ten temat żadnej wzmianki. WSZYSTKIM TYM CO CHCĄ WYJECHAĆ PRACOWAĆ DLA INTERKOSMOSU ODRADZAM! Podsumowując: NIGDY NIE POLECĘ TEJ FIRMY NIKOMU.

Dorota

Jestem w Interkosmosie od 6 miesięcy,obecnie korzystam z lycamobile 6GB-20euro

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Interkosmos Uitzendbureau