Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Jolo

Witam serdecznie wraz z przyjaciółmi mamy wyjechać do Ommel. Obecnie porzuciliśmy pracę w Polsce dla pracy dla agencji. Mamy wielką tremę i mieszane uczucia po tym co przeczytaliśmy. Pomóżcie

aleksandra
@Jolo

Jesli traficie na fajnego bungala, to nie będzie tak źle. Gorzej z pracą. Jeśli traficie do plukonu to wspolczuje. Obóz pracy. Czasem się komuś pofarci i dostanie jakas wmiare normalna prace. Ogólnie to biuro to jest miejsce dla cwanych ludzi. Ci co sa fałszywi, i źle wychowani mają tam najlepiej. A jak ktos chce uczciwie zarobić, nie spouchwalajac się przy tym z wszystkimi to nie ma szans. Wszędzie tylko pełno głupich kobiet które nie maja żadnych zainteresowań prócz palenka fajek, ze o mezczyznach nie wspomnę.Tragedia.

Siemirosław

Witam, Jak to tam wygląda teraz ktoś się orientuje może ? Chcemy wyjechać razem mamy zaplanowany przylot na koniec marca, ale nie jadę tam żeby siedzieć w domu tylko pracować i coś odłożyć. Jak to z tymi zmianami i zarobkami jest w praktyce ? Czy wszystko jest tak jak to opisuje agencja czy dalej faktycznie pracuje się po 2 dni w tygodniu ??

Rafłek
@Siemirosław

Ja mam jechać za tydzień właśnie załatwiam sobie busa . Mam troszke mieszane uczucia....jedzie ktoś normalny poczytalny kto będzie chciał zarobić .

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. @Bett mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź ;) Chcesz aplikować?

Bett

Witam, Czy ktoś coś wie na temat pracy przy drobiu? Praca dla kobiet ktoś, coś?

Iwona

Kiedyś wyjdzie prawda kto bzdury wypisuje i kto kogo oczernia,bo nikt nie zdzierzy takich obelg, propozycja by zgłosić to na policję nie jest przesadzona, ciekawe czy wtedy będziecie tacy mądrzy,

Pitt.

Nie kretynka tylko wywalacie ludzi bez powodu. I wszystko co tu napisanie jest prawda . Jakiś czas temu pracowałem tam i miałem zaplanowany od 2 miesiecy urlop. W ostatniej chwili biuro się rozmyslilo bo potrzeba było ludzi do pracy i kazali mi zostać . Nie zgodziłem się to wont choć byłem dobrym pracownikiem. I kto tu mówi o najEB. Niu jak biuro samo lubi się pobawić. Nie każdy traci pracę z lenistwa niektórzy chcą pracować ale wy im nie pozwalacie bo planista uważa się za władcę tego biura. M...a z biura ma ryj niewyparzony i nikt jej nie cierpi. Planista od aguni ma....owej brał po kryjomu lapowy i to na legalu. Taka jest prawda z tymi łapówkami. Za darmo nikt by was nie opisał i nie zrezygnował z roboty bo każdy tam jedzie zarobić a nie być wyrzuconym bez powodu. Podejrzewam że to pani z biura teraz napisała lub Pani planisty. Jeśli tak to wziąć się za robotę to nie będą was opisywać. Bo marchewek w roli głównej z ta panią to naprawdę laski mają dosyć. . Len śmierdzacy co wiecznie wali gorzala. A ty babsko z biura nie broń bo i tak każdy kto przyjedzie to się na was pozna . Każdy kto tam długo pracuje to za sprawą łapówek dla M..ci.a. i jeszcze coś. Jak was kasuje za buty w biurze 25 euro to nie kupujcie . Bo dziwne jest to ze niektórzy dostają po 20 euro od niego. To ciekawe jak to jest trzeba byłoby zapytać w biurze. Dlaczego od niego dla znajomych taniej . Pozdrowienia pindo

Lovr

Up

Nicki

Niestety ale Pan wyżej ma racje co do opinii na temat tego biura pracy. Polak Polaka jakby mógł to by utopił w łyzce wody w dodatku ludzie z biura zamiast byc przychylni rodakom to jeszcze po złosci.Byłam tam pare miesiecy temu z chłopakiem .Trafiłam na marchewki,laska która tam pracuje wysługiwała sie wszystkimi i nic nie robiła.RZądziła się jakby to było jej .Dyrygowała dziewczynami i wyslugiwała sie wszystkim.Nie chciała dzwigać ani nic.Wiecznie płakała ze sie rozstaje ze swoim chłopakiem.Potem dowiedziałam sie ze to dziewczyna planisty M.....a z biura. ale co tu duzo mówic On taki sam.Jakaś laska chodziła z rzeczami od niego na sprzedaż miała jakieś adidasy nike.Raz przyszła na domek zeby sprzedac nie chciałam to potem jak wyszła wszyscy w domku mi mówili,że nie kupiłam to teraz powie planiscie i wylece. hahahahaha.Potem to już takie słuchy chodziły ,że za byle co mozna wylecieć. Kiedyss mi pomógł w jednej sprawie to tez dał do zrozumienia że flaszeczka czy coś i będziemy kwita.Mar.a z biura to jakby za kare tam musiała siedziec wiecznie sie drze i z łaską coś odpowiada.A..ur to chodzi i sie czepia nawet głupich petów zeby zbierac choc nie kazdy pali papierosy i niech sprzataja ci co je rzucają . Muzyke troche głośniej puscisz to zaraz wielkie halo ale jak impreza jest u Vasyla to imprezuje całe biuro i wtedy nikt sie nie czepia.Czesto sie piecyki psuja lub nie ma wody.Na busa nieraz trzeba czekac poł godziny jak jestes znajomym planisty to szybko.Ci co mieszkają na prywatkach to prace mają cały czas dopiero potem mój chłopak na kurach dowiedział sie dlaczego.Sugerowali mu zeby przywiozł paierosy z Pl dla planisty.Jeden chłoptaś na kurach gadał ze jezdzi z nim na piłke i moze załatwic stał a tam prace. Kretacz i kłamczuch jakich mało. wielki planista zamiast pomóc to patrzy zeby wywalic ale zanim to zrobi to jeszcze poczerpe korzysci.Prawdziwy dziob!!! Jego nalezy sie wystrzegac i omojac szerokim łukiem a na marchewkach nic sie nie odzywac bo zaraz wszystko wie. my zjechalismy to tak jak koega wyzej wspomniał prawdziwy kosmos. z Ivem nigdy nie mielismy doczynienia ale czesto go widac z Ar...em jak chodzą po Ommelu ponoc normalnyy dla ludzi.chcialam jeszcze dodac ze pracy jest bardzo mało i faktycznie w roznych firmach za psie pieniądze.. jak sie uda i po znajomosci to pracujesz 5 dni w tygodniu a jak nie to 2 albo wcale.Teraz jest tam moja kolezanka i ponoc nic sie nie zmieniło tylko mówiła ze piekniś planista jak dzwoni z planem to kokietki sobie urządza hahahah nie tylko do niej bo do jej kolezanek tez .pozdrawiam

Daria
@Nicki

Dzięki takim ktetynkom wielu ludzi niepotrzebnie sugeruje się fałszywymi opiniami na temat interkosmosu . Ludzie pokroju twojego wiecznie narzekają po straceniu pracy , leniuchy śmierdzące którzy przez swoje lenistwo, życie na wiecznym procencie (byle si (usunięte przez administratora) w weekend ) wylecieli z firmy ... najlepiej to na kogoś nasrac bo samemu się jest nie do je bem ;) mali " ludzie " tak maja :) pzdr

Miska
@Daria

Mała rozczochrana wieśniarka tez tak ma ha

Skorpion rządzi

Wiesz do czego doszło że niektóre cycki są jak w oświęcimiu wydziabane :)

Rafał

Witam. Dziwię się bardzo czytając to forum, wręcz zastanawiam się czy Pani Ewa i Marta (koordynatorki) nie piszą tych opinii same. Właśnie po dwóch tygodniach męczarni opuściłem tą firmę. Nazwa jak najbardziej trafna KOSMOS! Zakwaterowanie - domki typu boongalow. Co do nazwy domki to zbyt dużo powiedziane. Porównam więc owe domki do przyczep campingowych. Dość długie, w pseudo salonie stoi coś w rodzaju kominka, który jest ogrzewaniem dla całego domu, wszystkich pomieszczeń. Jak pewnie się domyślacie w pokojach nie ma nawet grzejnika. Łazienka trudno tu mówić o łazience, w prawdzie stoi tam sedes, jest również umywalka, oraz miejsce prysznic. Wielkość prysznica pozostawia wiele do życzenia, a ciepłą wodę można sobie ewentualnie zagotować w czajniku, bo pod prysznicem leci co najwyżej letnia. Oczywiście jest terma (urządzenie do grzania wody), która jak jej się chce to działa. W pierwszym dniu pobytu problem termy zgłosiłem, stawił się Pan, który miał coś z nią zrobić, ale stwierdził, że działa poprawnie i wyszedł. Pralnia - jest! Stoją trzy pralki całkiem dobrze piorące o ile wstaniesz sobie człowieku w środku nocy i upierzesz. Liczba pralek jest masakrycznie mała w stosunku do ilości pracujących tam ludzi. Mało tego za każde pranie zapłacisz 2 Euro, a jeśli będziesz chciał je wysuszyć w jedynej suszarce musisz zapłacić kolejne euro. Praca - o ile sama w sobie nie jest zbyt skomplikowana i wymagająca to niestety przede wszystkim musisz ją mieć. W pierwszym tygodniu przepracowałem 3 dni w różnych firmach, do których mnie wysłano. Łączna liczba przepracowanych godzin była niezadowalająca. Dodam tylko, że za każdy przepracowany dzień firma odciąga Ci z wynagrodzenia 15 euro za kwaterunek oraz 2,5 euro za dojazdy, które wcale nie są bezpłatne. Do owych dojazdów powiem jeszcze, że logistycznie nie są one zorganizowane w sposób ułatwiający życie pracownikowi. Do pracy w Plukonie wyjazd jest o godzinie 5:15, do samej fabryki jedzie się około 8 minut, a pracę rozpoczyna się o godzinie 6:00. Pół godziny wyjęte z życia. Na busa z pracy również poczekasz, jeśli chodzi o Plukon to czas oczekiwania nie przekroczył 15 minut, ale zdarzyło mi się czekać na transport 45 minut od momentu poinformowania PLANISTY MARCINA o zakończeniu pracy! Do tego wszystkiego trzeba mieć na uwadze, że ludzie z którymi zamieszkasz niekoniecznie muszą być ułożeni, czyści i szanujący drugich. Jeśli trafisz na ćpunów, alkoholików czy też złodziei to cały obraz firmy spada na pysk. Sprawa koordynatorów, którzy mają pomagać Ci w rozwiązywaniu problemów nie daj się nabrać po moim przyjeździe żaden koordynator nie odebrał już ode mnie żadnego z połączeń! Co do płatności mam również zastrzeżenia. Głównym jest fakt, że w umowie nie ma podanej stawki godzinowej, a trzeba pamiętać, że pracujesz u różnych pracodawców i owi pracodawcy płacą różnie! Za ubezpieczenie jest odciągane 22 euro tygodniowo, nie mniej jednak w samej umowie nie ma na ten temat żadnej wzmianki. WSZYSTKIM TYM CO CHCĄ WYJECHAĆ PRACOWAĆ DLA INTERKOSMOSU ODRADZAM! Podsumowując: NIGDY NIE POLECĘ TEJ FIRMY NIKOMU.

Dorota

Jestem w Interkosmosie od 6 miesięcy,obecnie korzystam z lycamobile 6GB-20euro

dc

tez natrafiłem na tą ofertę pracy od nich to jest chyba jedyna więc mi się wydaje że jak ktoś jest zainteresowany to warto jednak zaaplikować bo nie wiadomo jak długo ona będzie tutaj jeszcze wisiała taka jest prawda im szybciej tym lepiej tak sądzę :)

Michaelo

słuchaj Iga impreza impreząa wypłata wyplata, ale skoro nie mozesz robic imprezy z sasiadami bo cie ktos podjebie, gdzie u innych graja gdzie slychac w odeglosci 2km, to wtedy jest wszystko piekne.dziwne ze o opiece nic nie napisałas... skoro wypłaty sa max 250 z tego musisz wyzyz i jestes zadowolona to bardzo dobrze powodzenia w Interkosmosie :) , tam nie patrza czy ty dobrze pracujesz czy nie...jestes za dlugo albo nie wiadom co i dowidzenia,a Marcin nie umie nawet ci uzasadnic dlaczego ci podziekowali, jego wymowka "nie ma teraz pracy" no i bay...z dnia na dzien moga cie pozbawic pracy..

@Michaelo

Przepracowalam w Interkosmosie 2 latka,nie miałam żadnego problemu z ludźmi z biura,pracowałam na Plukonie u Luda,praca ciężka,ale idzie się przyzwyczaić,gorzej z ludźmi na bungalach,myslą że można im wszystko i lupią muzyką ile się da!!!!!!! nawet filmu nie można obejrzeć bo słychać tylko disco polo!!!!!a później placz,ze do domu trza jechać,popieram,mozna jechać na polską dyskotekę i się wyszaleć,co do zarobków to średnio w pierwszym roku zarabialam 260-320 tygodniowo zależy od godzin plus 35e wakacyjnego dodatku którego pewnie nie wziąłeś pod uwagę,oraz urlopowego 15e które też Interkosmosie wypłacają,po podwyżce już ok 380-415e to źle????????? jestem osobą nie palącą więc 50e na jedzenie mi w zupełności wystarczało!!!!!!przez dwa lata odlorzylam na mieszkanie 2 pokojowe które zakupilam w połowie września,trzeba umieć gospodarować pieniędzmi,oraz się Zachowywać i nikt nie będzie miał żadnych pretensji ,jedynie można mieć je do siebie,pozdrawiam wszystkich pracowników od Ludaaaaaa i Rity!!!!do zobaczenia po pauzie za pół rokuuu7uu!!!!!!

Michaelo
@Kasia

hahahha nie rozsmieszaj mnie bo po roku nawet takich pieniedzy tam nie ma a co dopiero po dwóch lub trzech :D smieszne.... al prawda jest taka tak ze te 380 euro lub jak mowisz 400 haha chyba za dwa lub trzy tygodnie a nie na tydzien. moze bylo tak z 8 lub 9 lat temu a teraz jest tak ze z 200 euro zarobisz u nich i musisz byc zadowolony:D, no wiec mowie ze 400 euro wyjdzie ci za dwa tyg.przepracowane chyba ze jebalas po 50-60 h tygodniowo :D jak wół..POZDRO

@Michaelo

Normalnie mnie rozśmieszasz,tak jak napisałam wcześniej tyle zarabiałam na rękę!!!!!!!godzin na początku miałam po 46-53 u luda a w sobotę na ochotnika szłam na marchewki lub sosy czasami na pory,pewnie jak do ciebie Marcin dzwonił to nie chciałeś jechać jak to określiłeś bo nie będziesz jebał!!!!!!!!!naucz się człowieku szanować pracę pieniądze ludzi dokoła to tez odłożysz pieniądze,jeżeli lubisz się bawić to zawsze będziesz pisał takie bzdury,k kupiłam mieszkanie!!!tyle odłożyłam !!!!!!jeżeli nie wierzysz to napisz maila prześle ci solarisy,bo ja nie mam nic do ukrycia!!!!!pozdro

1234567890 Jadzia

SIEMA, PLUSY I MINUSY FIRMY INTERKOSMOS Plusy - terminowa wypłata w każdy piątek -dojazd do i z pracy za free -Marcin (planista pracy) spoko Minusy - 85 Euro za tydzień mieszkania -w niektórych bungalach syf -brak opieki medycznej -brak jakiej kolwiek ochrony -brak godzin pracy ( duzo ludzi siedzi po 2-3 dni w domu) -wiekówka - płatna pralnia 2 Euro i zasyfione pralki -mieszadło narodowości -sklep 3 km od miejsca zamieszkania -brak internetu -kary (za syf w domku i inne rzeczy) - zakaz imprez ( bo cię podpierdolą ) - ITD jeśli chcesz dorobić trochę kasy to ok,, bo na dłuższa metę to ni chu...... jednym słowem SZAŁU NIE MA

Ona

Część kiedyś tam pracowałam i podobał mi się pewien chłopak Mateusz miał na imię mówili na niego Zając wtedy był z jakąś świnią Anetą która myślała że wszystko jej wolno dlatego z nim nie rozmawiałam ani nie podchodziłam do niego .... Słyszałam że już z nią nie jest mam zamiar tam wrócić bo nie jest tam tak źle. Wie ktoś może czy on nadal tam pracuje a może ktoś posiada do niego kontakt on był nabijajacym Bardzo proszę o pomoc...

Nwl
@Ona

Jesli byl z plocka to wiem o kogo chodzi :)

Bibi

Hej pracuje w kosmosie nigdy nie było problemów z wypłatą w każdy piątek jest kasa na koncie

Nika

Czy ktos jedzie 23 do interkosmos?

Nico

Jakoś w to nie wieże pracowalem w kosmosie już bardzo długo A może z Ciebie taki pracownik itp.... niektorzy przyjazdzaja sie bawic a nie pracowac a w ostatecznosci co do Marcina to w formularzu chca zdjecie a nie sprawdza przez fb smiac mi sie chce z tego co piszesz. Ja polecam ta firmę

hwdp

Może wpisowe za twarzowe musiales dac bo nigdy czegos takiego nie slyszalem

Beata

Jaka dorywcza?2 dni w tygodniu i wypłata 67euro!!!! obiecują 40 h a jest 16h,dlatego ludzie zjeżdżają,my z koleżanką zjechalyśmy bo siedzieć w donu można w Polsce,nie polecam dla studentów jest to nieopłacalne!!!!!!!! dlatego ostrzegam przed przyjazdem do Interkosmosu!!!!!

Ala

Nie polecam!!!!!mało godzin!!!!praca 2 dni w tygodniu dla studentów!!!!!

wiolka.

Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak długo czeka się na przyjazd do interkosmos. CY ciężko jest się dostać? I jak z praca w miesiącach wrzesień - grudzień

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau