bonzo

To biuro to jakas wielka pomylka. Nazwa mowi sama za siebie... Pracy normalnej nie maja. Ewentualnie na Fashionie. Albo robisz na polu, albo przy (usunięte przez administratora)Czasami dla odmiany na ogoreczki lub salateczki. Mieszkasz w kampingu po 4 osoby. Glosniej pierdniesz i wszyscy slysza... Do sklepu 5 kilometrow, jak nie masz auta ani roweru to lipa. Jesli pasuje ci byc kombajnem i zrobisz wszystko dla pieniedzy to polecam. Prace typowe dla rolnikow. Jesli jestes z miasta lub masz jakiekolwiek ambicje to odradzam. Na parku nie mozesz miec gosci, chyba ze z(usunięte przez administratora) zagadasz to moze pozwoli... Wiekszosc ludzi go lubi, bo sie duzo usmiecha i stara sie byc mily, a tak na prawde to podpierdalacz i pajac. Czesto chodzi podpity. Drugi pajac to (usunięte przez administratora)Tez mysli, ze ludzie to kombajny. Chcesz zglosic chorobe, to i tak kaze ci isc do pracy i pajacowac, ze sie dobrze czujesz, a potem sa przypadki, ze dziewczyny mdleja na kurczakach. Szefem jest przesmieszny (usunięte przez administratora) Ze swoim (usunięte przez administratora)wygladaja jak sklad wegla i papy... Jedynie(usunięte przez administratora)mila ale chyba tez jej kaza orac pelno godzin i nie wszystko daje rade ogarnac. Lepiej szukac czegos innego

Zgadzam się w 100 % z osobą powyżej. Dwa razy byłam tam w pracy na wakacje i spoktkałam masę ludzi, która przyjechała do Holandii, byle swoje godziny \"pościemniać\" w pracy i potem (usunięte przez administratora) nic więcej w głowie nie mieli, zachowywali się jakby ktoś ich spuścił ze smyczy. Firma nie jest taka zła, po prostu ludzie, którzy przyjeżdżają DO PRACY nie chcą pracować tylko przekoczować kilka godzin ściemniając, że się coś robi, a potem się dziwią, że firmy nie chcą ich do pracy, jeśli nie mają żadnych efektów ich \"pracy\". Jak ktoś normalnie pracuje, to ma godziny i dobrą wypłatę, a nie co drugi dzień na kacu a czasem nawet(usunięte przez administratora) Nie mówię, że wszyscy, którzy wyjeżdżają do Holandii myślą, że za nic dostaną co tydzień dużą wypłatę, ale spotkałam bardzo wiele takich osób i szczerze im współczuję, bo nie wiem jak dają sobie radę w stałej pracy w Polsce jak nawet przez dwa miesiące wakacji nie potrafią robić nic dobrze. Pozdrawiam chłopaka powyżej

Witam wszystkich z chęciom podzielę się opiniom o tej firmie ponieważ,pracowałem tam 3 lata w interkosmosie na kurczakach,na samym początku dostałem stawkę (usunięte przez administratora)wakacyjnego-średnia godzin od pon-piątek 50 minus domek minus ubezpieczenie na rękę (usunięte przez administratora)po pół roku dostałem podwyżkę o(usunięte przez administratora)a po roku kolejną podwyżkę o(usunięte przez administratora)i naprawdę nie było co narzekać praca ciężka ale coś za coś ludzie się zmieniali jak rękawiczki bo im było za ciężko.Co do biura i ludzi są różne opinie ja nie miałem żadnego problemu z solarisami,pieniędzmi,natomiast co do mieszkania było fatalnie (grzyb na grzybie)z kim nie mieszkałem to zawsze palił zioło lub popijał alkohol,nieraz byłem nie wyspany bo były imprezy do rana a ja musiałem wstawać o 4,30 do pracy,zmieniło się jak zrobili (usunięte przez administratora)odpowiedzialnego za domki na Ommelu zaczęło iść ku lepszemu np. kto chciał palić zioło to po za ośrodkiem,muzyki głośno już nie było i najważniejsze zaczęli remontować domki ,jak wyjeżdżałem w marcu to połowa już była wyremontowana,nie rozumie ludzi którzy przyjeżdżają do Holandi i marzą tylko się naćpać i nachlać ,i jak do pracy nie pójdą bo są niby chorzy (kac) firma im dziękuję a oni mówią że nie mają na busa do polski a pracowali 4 miesiące i błagają o wakacyjne lub o szansę ludzie nauczcie się ,że Holandia to nie Polska ,że można iść do lekarza i wyłudzić l-4 trzeba (usunięte przez administratora) na każde euro naprawdę ciężko ,napisałem całą prawdę jak tu jest ,decyzja należy do was.

grzechu

Witam -pracowałem w Interkosmosie 2 miesiące temu i poznałem te biuro ,dlaczego ludzie piszą takie bzdury -bo zostali wyjebani na (usunięte przez administratora)-jak miałem problem z wodą,lub z ogrzewaniem zawsze mi pomógł -dziwne że (usunięte przez administratora),sam osobiście słyszałem jak rozmawia po holendersku ,a z łotyszami po angielsku -ten co to napisał na niego i(usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

były pracownik

ci co piszą że (usunięte przez administratora) jest fajny, to jest takim samym (usunięte przez administratora)w razie jakiegoś wypadku nie potrafi zadzwonić po karetke, a jak już będzie musiał to będzie to brzmiało TAK, helpe helpe karetka ommel... ha ha... pozdro.

v-m

Nie mam pojęcia jak tam jest i co się dzieje ale te wszystkie firmy pośredniecze to jakiś absurd i żart, no może nie jestem najlepszy z ortografi ale nie pisze "z koleżankom" czy taki prosty przykład: "z lalkom" tylko "z koleżanką" i " z "lalką" a te wypowiedzi to chyba jakiś hejter śledzi i sobie siedzi a reszta wypisuje pochwały a to sąsiedzi są ich pewnie a każdy z nich bredzi i obcokrajowcy co szukają takiej owcy z polski oraz niby fachowcy są potrzebni a tacy jak Ja biedni szukają pracy a siedzą anafalbeci przed kompem na stronach co piszą gorzej niż z przedszkola dzieci. Ps.NAUCZCIE SIE PISAĆ A NIE NA STRONIE CZAS ODLICZAĆ!!! :P

Witam pracowalam w firmie interkosmos bardzo fajne biuro i kasa jesli sie ma godz ale wiadomo trzeba sie wykazac w pracy zeby pracowac ,ale co do biura to bardzo klamia a przewaznie [usunięte przez moderatora] Z BIURA mydli oczy dziewczynom jesli jest fajna i piekna to odrazu ma kurwiki w oczach a co do [usunięte przez moderatora]bardzo dobry czlowiek tylko nieraz przesadza z imprezami tzn on jest park menagerem pilnuje zeby byl spokuj na osrodku ale wspolakatora ma fajnego ma na imie [usunięte przez moderatora] a o reszcie sie przekonacie np [usunięte przez moderatora] kierowca jest masakryczna do zdzierzenia potrafi czlowieka z rownowagi wyprowadzic pozdrawiam pracownikow interkosmos .

witam pracowalem nie dawno w tym biurze interkosmos miesci sie w Durne istne [usunięte przez moderatora].Kreca takie wałki na ludziach zabieraja sobie kase z ubezpieczenia do kieszeni wymadrzaja sie przykladem jeste pracujaca w tym biurze [usunięte przez moderatora]i jest takim wrednym typem ze powinna sama mieszkac w tych budach na Omelu i zasuwac na fabryce dzwigajac kamienie mysli ze siedzi przed biurkiem i tyłek jej rosnie to jej wszystko wolno natomiast [usunięte przez moderatora] porpsotu tkai typ zwierzecia ze az glowa boli i jeszcze Ivo i Saki ala szefostwo biura smiech na sali 2 głaby kapusciane ktore nie maja pojecia co to jest biura i zatrudnienie pracownikow.Oni za kazdego pracownika maja kase dlatego tak siagaja ich do niby pracy ktorej jej tak naprawde nie ma dlanich,albo wysylaja osobe na 2 dni do pracy na 5 godzin aby mieli z amieszkanie i na ubezpieczenie.Kary ktore nakladaja na lokatorow są smieszne wogole to szkoda slow [usunięte przez moderatora]:)pozdro

jaaaaaaaaaa
@anonim

Aaaaaaa to wredna malpa widzisz, pewnie sobie zasluzyles na takie traktowanie :) bo od innych slyszalem, ze jest w porzadku :) a czy ma duza (usunięte przez administratora) chetnie sam zobacze i ocenie :) iiiiiiiiii nastepnym razem daj napisac opinie komus, kto zna polska pisownie :) pozdrawiam anonima

katarina234

ludzie spójrzcie na wypowiedzi anonima i niny to ta sama osoba-błędy ortograficzne:P to pewnie [usunięte przez moderatora] pisałą ehhehhhehehe ja odradzam wjazd z tej firmy-no chyba ze naprawe macie ciezka sytuacje- lepiej poczekac kilka tyg i znalezc cos lepszego,a jesli już chcecie wyjechac to wezcie sobie rower i farelke bo do sklepu daleko a w pokojach zimno bo piecyk stoi w tgz salonie a i jak dacie rade to pralke też weżcie:P bo jest pralka-płatna 2euro ale ta pralka jest na 200osób takze jesli masz szczescie to pranie zrobisz:)a i sa kontrole kiedy ty jestes w pracy i daja kary za bałagan,słyszalam ze dawali za czyste naczynia na suszarce-ale ja tam zadnej nie dostałam.pozdrawiam

Kasia_23

Hej [usunięte przez moderatora] przeczytałam, że jesteś już 2 lata z mężem w pracy w Holandii, znasz jakiejs sprawdzone firmy dla pary? bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

nina

bylem w firmie interkosmos 3 miesiecy temu praca stala ,mieszkanie w bungalo tez przyzwoite w porownanmiu do innych firm, zawsze ciepla woda ,nie bylo problemu z niczym by cokolwiek zalatwic jak juz byl problem na domku to sie dzwonilo do parkmenagera i byl w ciogu 5 minut by pomoc bardzo fajny facet z artura jezeli chodzi o biuro to fajni sympatyczni ludzie (usunięte przez administratora)kordynator takze wporzo gosc ,wyplaty co tydzien bez problemu ,o(usunięte przez administratora)ierownik zawsze sluzyl pomocom Polakom czy Lotyszom nie bylo problemu ,polecam kazdemu ktory bedzie wyjezdzal do Holandi biuro Interkosmos

pracowalem w firmie interkosmos miesioc temu gdym nie musial zjechac do polski z powodow sobistych zostal bym do teraz poniewaz ,srednia godzin w tygodniu 45 ,jezeli ktos ma ochote miec wiecej dzwoni do kordynatora (usunięte przez administratora) nie ma problemu aby pcowac w sobote ,(usunięte przez administratora)i bardzo w porzodku ,kierownik biura IVO bardzo sympatyczny i poukladany facet wszystko z nim idzie zalatwic jednym slowem barzo profesjonalne biuro wszysttkie swieta jezeli byl dzien wolny bo bylo swieto w tygodniu takze kazdy pracownik mial zaplacone 8 godzin roboczych ,jezeli dobrze pracowales zawsze mogles sien starac o podwyszke i na 100 procent jom dostales jednym slowem polecam biuro jak naj bardziej

Pracuje w firmie interkosmos od 2,5roku jestem bardzo zadowolony jest bardzo fajny klimat domki nie najgorsze,ludzie takze praca jest dla wszystkich ,tylko nie ktorzy jak przyjezdzajom do pracy to myslom ze im euro bedzie z nieba spadac ,wyplaty zetelnie co tydzien nie ktorzy pojadom o innego biura i zarobiom (usunięte przez administratora)uro na tydzien wiecej i pozniej placzom ze warunki mieszkalne som fatalne i dzwonioc do do znajomych mowiom ze w interkosmosie bylo lepiej ale powrotu juz niema .pozdrawiam

jan

Przesadzacie kazdy uwaza ze to najgorsza firma wcale nie ja przcuje przez ta firme juz dosyc długi okres czasu i nie narzekam nigdy mnie nikt nie oszukał i godziny miałam .Co prawda kokosów sie nie zarobi ale jak ktos daje z siebie wszystko to ma i godziny i pieniadze

wera

Popieram koleżankę wyżej AGA ta firma to jedna wielka tragedia, pracowaliśmy z mężem - dokładniej mówiąc ja przesiedziałam w domu ze względu na brak pracy ok 2 tygodni, mieszkaliśmy w jakiejś budzie gdzie na miasta do miasta-a mieszkaliśmy w lesie jeździliśmy busem ktory ..miał zabrac raz w tyg 100 ludzi? wyobraź sobie jak to wyglądało, jestesmy za granicą 2 lata to firma rzeczywiście "wyjątkowa"...gratulacje dla "niewymagających"

nik

Mysle,ze troche przesadzasz kolezanko,a nawet sporo!!!Firma jak kazda inna zatrudniajaca polakow,a do lekarza zawsze ktos z toba pojdzie-ja przynajmniej nigdy nie mialam z tym problemu.

aga

witam, z checia podziele sie swoja opinia, bo interkosmos [usunięte przez moderatora] na wszystkim, godzinach, pieniadzach, warunki mieszkaniowe sa poprostu tragiczne - dostalam uczulenia bo sciany sa tak zagrzybiale, ze musialam wrocic do polski, bo oczywiscie nikt z tym nic nie zrobil. malo tego jak sie upomnisz o swoje to posiedzisz na domku pare dni a pozniej powiedz ci ze nie ma juz pracy dla ciebie, albo kryzys albo jeszcze cos wymysla... poprostu porazka. jezeli myslicie, ze jadac do interkosmosu zarobicie jakiekolwiek pieniadze to zapomnijcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Interkosmos Uitzendbureau