Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

XXX

Nie polecam tej firmy oszukują na wszystkim grzyb na ścianach w pokojach śmierdzi wszędzie toalety w takim stanie ze kąpać trzeba sie w laczkach bo wszedzie grzyb i nie ma jak stanąc. Oszukują na każdym kroku a [usunięte przez moderatora] juz nie wspomnie. Po miesiacu wam podziekuja ze nie ma dla was pracy a nastepni przyjezdzaja bo maja za to kase. A wiec podsumujac TO SĄ [usunięte przez moderatora]

P.T.

Ludzie,ta firma jest ok,na miejscu odbiera was parkmenager [usunięte przez moderatora] ,który was zakwateruje,oraz objaśni cały regulamin jaki panuje na ośrodku,nie raz się powtarza 2 razy,aby wszystko było jasne,oraz powie na którą godzinę do biura się jedzie,w biurze was przyjmie pani [usunięte przez moderatora] -miła babka,która także objaśni wszystko-odnośnie umowy,ile pieniędzy na godzinę,przy czym się pracuję,póżniej już [usunięte przez moderatora] podaje plan pracy dla każdego przez telefon,firma jak najbardziej ok-wypłaty co środę,solarisy też,wszystko poukładane,potrzebujesz zaliczki idziesz do [usunięte przez moderatora] lub dzwonisz do biura i w ten sam dzień masz,do sklepu co prawda daleko,ale dwa razy w tygodniu jezdzi autobus za darmo-w innych biurach nikogo nie interesowało,że nie masz co do gara włożyć,ja tam pracowałem do maja,ponieważ musiałem zjechać do Polski,ale we wrześniu wracam na pewno,byłem i widziałem jak jest w Interkosmosie,no i jest tam ponad 200osób,większość z Polski i z Łotwy,ostatnio działo się na parku,ale to wina tylko i wyłącznie samych Polaków-którzy w piątki i soboty nie skąpią pieniędzy na alkohol,ale jest jak najbardziej bezpiecznie i czysto,ponieważ parkmenager codziennie kontroluje wszystkie domki,praca jest dla wszystkich-dla chętnych nawet w soboty.

liker

Witam mozesz mi napisac cos wiecej jak tam jest bo chcem jechac ale jak to czytam to az mnie rozrywa wielkie dzieki jak bys odp pzdr

Agata

Pracowałam w Interkosmosie 8 miesięcy,jeżeli chodzi o pracę to jak najbardziej jest np-kurczaki,sałatki,pakowanie warzyw,przy przetwarzaniu ogórków,ja pracowałam przez 6 miesięcy na kurczakach,mój chłopak na sałatkach,jeżeli chciałam pracować w sobotę to dzwoniłam do planisty [usunięte przez moderatora] i bez problemu szłam w sobotę do pracy,jednak sama widziałam jak Polacy podchodzą do pracy,dziewczyny które ze mną pracowały to cały czas narzekały,a to za zimno,a to że za dużo godzin,a to że 280euro to za mało na tydzień, a to że jutro już tu nie przyjdą bo mają [usunięte przez moderatora] z biura zawsze pomocna w załatwianiu wszystkich spraw związanych z umowami,solarisami czy lekarzem,odnośnie zakwaterowania-to były domki-potocznie bungala-zajmował się nimi parkmenager [usunięte przez moderatora],domki zadbane,w pełni wyposażone,byłam mile zaskoczona,ale to co nie którzy wyprawiali czy wyprawiały do woła o pomstę do nieba,po pierwszej tygodniówce do sklepu z alkoholem i balanga piątek i sobotę,czasami jeszcze w niedzielę,a poniedziałek chora lub chory,póżniej ja jestem chory lub chora po przepiciu,lub agresja,w nocy w piątek i sobotę zdarzały się bijatyki,ludzie panikowali i odrazu dzwonili do [usunięte przez moderatora] ,który natychmiast się kazał pakować,w stu procentach popieram działania [usunięte przez moderatora],gdyby go nie było na miejscu to nie raz by była tragedia na Ommelu,ogólnie biuro jak najbardziej ok,dla tych co chcą zarobić i mają jakiś cel to jak najbardziej TAK,dla tych co nie chcą pracować lub tylko imprezować to lepiej zostać w Polsce,bo szkoda pieniędzy na wyjazd i wstydu,bo pózniej Holendrzy mają taką a nie inną opinie o Polakach,TAKA JEST PRAWDA

ZZZ

Tam jest tragicznie jeśli chodzi o prace biorą sprowadzają 30nowych osób a ty co są miesiąc albo dłużej wyrzucają bez skrupułów!!!i nie obchodzi ich to czy masz na bilet powrotny!nic prywatności nie mana bun galach [usunięte przez moderatora] wchodzi do każdego domku jak do siebie!musisz mu się przypodobać inaczej cię wywali jest [usunięte przez moderatora] dla wszystkich radze wam i to na prawdę nie pracujcie dla nich...Wsumiei tak tam nic nie zarobicie tylko sie nabawicie chorób i stresu!

miła

Też pracowałam w kosmosie , trochę stażu sobie nabiłam ok 2 lata więc trochę mogę powiedzieć na temat tej firmy. Co do biura: [usunięte przez moderatora] jest bardzo w porządku , chyba najnormalniejsza osoba w całym tym biurze. [usunięte przez moderatora] hmm frajer jakich mało , co sezon wakacyjny zalicza panienki, dziwię się jak dziewczyny na niego lecą , może myślą, że ma władzę w biurze i dlatego wskakują mu do łóżka. Osobiście znam dwie koleżanki które raz jedną raz drugą ...... a [usunięte przez moderatora] myśli że jest w idealnym związku. A i mała podpowiedz , jak dzwoni do was i się jąka to znaczy że kłamie , często to robi ten kurdupel a myśli że ludzie są głupi, może w jego otoczeniu najbliższych przyjaciół tak jest. [usunięte przez moderatora] pan i władca całego Omellu , czasem jest ok czasem nie. Ogólnie krzywdy poza plotkowaniem nie robi. Często można go spotkać w kasynie, jak się o coś go prosi to może po 20 przypomnieniu pomoże. Doradzi co do pracy bo wcześniej karierę zaczynał tak jak każdy , czyli na produkcji. [usunięte przez moderatora], nowy kierowca , jest tak (usunięte przez administratora) isty że szkoda pisać jeeeeeeeee szkoda że tylko on tak myśli. Jedyny plus to widać że mu się chce , bo inni kierowcy to z tak pokrzywioną miną to robią jak by za darmo jeździli. [usunięte przez moderatora] jest ok, dobrze że matka pojechała bo trochę mu siary robiła , na jej temat dużo przeczytacie w starszych postach. A te dwie [usunięte przez moderatora] to prawda, kompletna zera jak 60% polaczków w NL. Pozdrowienia dla czytających z kosmosu. Co do kasy i roboty jak najbardziej OK, kwestia na jaki domek trafisz

darka

W końcu widzę że ktoś się nimi zainteresował i dobrze bo ciągle kogoś obgadują Niech na siebie spojrzą je zna cały Ommel bo jak zaczną od piątku to kończą w niedzielę i włóczą się po domkach tu zagadają tam wypiją i tak w koło ale one to lubią .My je nazywamy Pustaki Domkowe.Pozdrawiam

A.R

INTERKOSMOS JEST NAJGORSZY !

Paulina

a kiedy jedziesz na te salatki? i z jakiego miasta wyjeżdzasz?

Paulina

Hej. Wybiera się może ktoś do ommel w ten weekend do pakowania sałatek?

abc3659

ja powiem wam tak INTERKOSMOS to naprawde kosmos nie polecam biura praca jako tako jakas jest co do wyplat to ucinaja godziny tzn zabieraja po jednej dwóch itd z tygodnia trzeba sobie uwaznie liczyc godziny [usunięte przez moderatora] . KOSMOS !

NN - 2011-11-02 08:57:15 Pracowałam w InterKosmosie pół roku. Początkowo w okolicach Ommelu, później pod Rotterdamem. Tytułem wstępu należy zaznaczyć, że wszystkie negatywne opinie o tej agencji zamieszczane na forach w większości mijają się z prawda. Nie zdarzyły się żadne oszustwa z ich strony, wypłaty zawsze otrzymywałam regularnie. Nigdy tez nie miałam problemu z małą ilością godzin w tygodniu. Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii o pracownikach z biura. Anka, Marcin czy Darek są mili i uprzejmi. Zawsze można liczyć na ich pomoc. Jedyne zastrzeżenia co do „umowy”, która podpisujesz. Firma ta stosuje w tym zakresie dziwny system, mianowicie podpisuje ją jedynie pracownik. Cóż umowa niepodpisana przez jedna ze stron jest po prostu niezawarta. Kiedy próbowałam uzyskać sensowne wytłumaczenie na ten temat powiedzieli, ze jeśli bardzo mi na tym zależy to mogę jechać osobiście do biura w celu uzyskania jakże unikalnego, wymagającego nie lada wysiłku podpisu. Taki mały minus jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Odnośnie zakwaterowania w Ommelu to być może parę lat temu domki letniskowe rzeczywiście były w opłakanym stanie, ale ja na nie miałam nieprzyjemności oglądać zgrzybiałych ścian, inni mieszkańcy tez nie narzekali. Każdy bungalow jest generalnie zadbany. Przypuszczam, ze to efekt codziennych kontroli dozorcy „tego syfu” jak on to sam kiedyś określił. O ile sprawdzanie czystości salonu czy łazienki mieści się w granicach rozsądku to uważam, ze kontrolowanie pokoi i wchodzenie do nich podczas nieobecności lokatorów to po prostu ingerencja w prywatność. Może i ta kontrola jest wskazana, ale powinna się chociaż odbywać w czasie, kiedy lokatorzy są obecni. Małą niedogodnością i niewygodą jest, moim zdaniem, lokalizacja zupełnie z dala od jakiejkolwiek cywilizacji, najbliższe miasteczko, a raczej wieś z elementami zabudowania miejskiego to Asten oddalone o 4 km od ośrodka i co istotne brak tam jakiejkolwiek komunikacji miejskiej! Ale do tego można się przyzwyczaić. Niestety największym minusem InterKosmosu są pracownicy, których zatrudniają. Przez nich Ommel to jedna wielka melina. Mówiąc delikatnie to zbieranina nieudaczników, idiotów, c (usunięte przez administratora) ów. Śmiem twierdzić, że większość lokatorów bungalow za główny cel stawia sobie dobrą zabawę i relaks, a pracę traktuje jako rzecz niezbędną jedynie w celu zaopatrzenia się w odpowiednia używki. Zdarzyło mi się nawet kiedyś jechać do pracy na popołudniową zmianę z chłopakiem, który już do południa zdążył zaliczyć niejednego browara o czym jeszcze z dumą opowiadał… żenujące jednym słowem. Nie był on wyjątkiem, bo takich pracowników jest na Ommelu znacznie więcej; przychodzą pijani czy tez skacowani do pracy, albo zdarzały się zarówno sytuacje, ze poranna pobudka po nocnej libacji była na tyle traumatycznym i wstrząsającym przeżyciem, ze nie byli w stanie w ogóle stawić się do pracy. I co najśmieszniejsze później ci ludzie narzekają, ze maja mało godzin, ze InterKosmos ich oszukuje, ze płacą marne grosze. Krótko podsumowując uważam, ze Interkosmos (czy tez inne biura pośrednictwa pracy)powinien bardziej przyłożyć się i prowadzić bardziej rzetelną rekrutacje. Sprawdzać także znajomość języka obcego, bo pod tym względem nie błyszczymy bynajmniej, ale przede wszystkim starać się w miarę możliwości unikać zatrudniania takiego marginesu społecznego, bo przez to, moim zdaniem, najbardziej psują sobie opinie. Z drugiej strony rozumiem, że potrzebują jedynie taniej siły roboczej, jednak warto podczas rekrutacji, w miarę możliwości, brać pod uwagę kulturę osobistą potencjalnego pracownika (chociaż zdaje sobie sprawę, że nie łatwo jest to ocenić podczas jednej rozmowy często tylko telefonicznej). Bo zatrudniając taka hołotę nic dziwnego, ze Holendrzy maja tak negatywne zdanie na temat Polaków. Chociaż być może InterKosmos czy inne agencje celowo przyjmują takich idiotów i ciemniaków, bo w końcu takich najłatwiej kontrolować i najłatwiej nimi rządzić…. Pozdrawiam! Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy przy pakowaniu ubrań bo dostałem właśnie taką ofertę i zastanawiam się czy warto jechać?????

kasia

Jak czytam ostatnią opinie,to wydaje mi się,że ta osoba nawet podstawówki nie skończyła,najpierw naucz się pisać,a języka obcego pewnie nie znasz a pracujesz w kosmosie,ja tam pracowałam 3 lata,znałam dobrze (usunięte przez administratora)-nigdy nie widziałam aby się włóczył po imprezach z kobietami,wiem że ma żonę i syna,byli na wakacjach u niego,bardzo wporządku facet przede wszystkim zawsze pomoże rozwiązać problem,a chyba ci zalazł za skórę skoro piszesz takie bzdury na niego,czasami warto się zastanowić co się pisze,ponieważ łatwo człowieka oczernić tym bardziej tak dobrą osobę jaką jest Artur,który jest sam na parku i ma pod sobą ponad 200osób,nikt na niego nie narzeka zawsze pomoże,pozdrawiam Anie,Darka,Marcina,Artura,oraz kierowców ponieważ też są spoko,

ktos

w odpwidzi na zazuty nicka 'ja' i 'ona" czego wy od tego czlowieka chcecie to on wam takiego zrobij? chcialbym wiedziec

ktos

widze ze lubicie ludzi oczerniac nie znajac ich dobrze

MaRcYsKaaa

ja uwazam ze ta firma nie jest taka zła za jaka ja uwazacie...jak ja tam pracowałam praca byla non stop warunki mieszkalne w miare dobre przeciez nikt ci nie da nie wiadomo jakiego domu do mieszkania !! a co do siedzenia w domu to oczywiscie jak ktos sie nie wykarze umiejętnościami i pokaze ze nie chce mu sie pracowac to wtedy siedzi sie w domu ale tak jest w kazdej firmie...zreszta chyba nie byłas w gorszych warunkach i w gorszej pracy gdzie naprawde kasy nie wypłacali domy to rudery gdzie pod nimi były szczury...to dopiero dtragedia...dla mnie firma interkosmos nie jest zła :) pozdrawiam

j.k

jak sie nie pojedzie samemu i nie zobaczy jak tam jest to nie ma sie sugerowac opisami innych ludzi. wiadomo Polak Polakowi nie równy. Jednym sie podoba innym nie. Pracowałam w IK na tych wakacjach i oprócz pierwszch dwóch tyg. w truskawkach to z dalszego pobytu jestem bardzo zadowolona:) pracowałam na kurczakach, i naszczęście trafiłam do hali gdzie nie było tak zimno. Ogólnie praca dobra, jak sie chce pracowa. Co do warunków to ja mimo pierwszego wrażenia bungalo to byłam pozytywnie zaskoczona. Może i kiedyś tam był grzyb na ścianie ale ja niczego takiego nie zastałam, ani u siebie w mieszkaniu ani w innych. Godziny tez miałam dobre, na 7 tygodni pracy przesiedziałam na mieszkaniu tylko jeden dzień. Wiadomo jednym sie uda drugim nie. Tak jest w każdej firmie pośredniczącej. Złego słowa nie powiem na tą firme, bo jak dla mnie jest to firma uczciwa, ważne że firma jest wypłacalna. Pozdrawiam wszystkich pracowników IK, do zobaczenia za rok:)

kamil

chłopie poczytaj opinie,jest tam bardzo ciężko i tempo zabójcze,dla słabych nie polecam szkoda pieniędzy na wyjazd,na dodatek zimno-bo przy mięsie,idzie się tam garba dorobić za małe pieniądze.

XZY

Witam chciałabym się dowiedzieć coś o pracy na pakowaniu filetów z kurczaka

kasia

Przyjeżdżam do Interkosmosu od trzech lat do pracy na wakacje,i złego słowa nie mogę powiedzieć na te biuro,praca przy pakowaniu ubrań lub sałatki,mieszka się na bungalach,ale są czyste zadbane odremontowane,żadnego grzyba nie ma na ścianach,ludzie takie bzdury piszą,jeżeli chcesz mieć nadgodziny to dzwonisz do planisty i bez problemu ci załatwi,jeżeli potrzebujesz zaliczki-bez problemu ci dadzą,do sklepu jeżdżą busy (teraz już autobus)i co tu narzekać,tylko ja widziałam jak nie którzy podchodzą do pracy lub zachowania na parku,myślą aby się pobawić,alkohol ,a w poniedziałek umierają i się zwalniają z pracy,lub nie idą wogóle,i potem idzie opinia o Polakach,wszystkie te negatywne opinie właśnie wypisują takie osoby,którym podziękowano,pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau