Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

K

Chciał bym zapytać o rzeczywiste warunki mieszkaniowe czy wypłacaja pieniądze? Naprawde jest tak źle jak wszyscy, większość pisze?

Sebastian

To sa osoby ze slaba znajomoscia jezyka,tacy godza sie na takie warunki mieszkaniowe i praca na plukon ommel,kiedys werbowali rumunow,od marca maja ukraincow,intreres kula sie dalej,ci bardziej kumaci pojda do olimpi,ranstad lub tempo-team ale to jest poziom wyzej,inter kosmos bierze jak leci,teraz maja ukraincow ilosci jakie im potrzeba.

Lidka

Spodobała mi się oferta pracy Pracownik produkcji (mieso), jest kilka ofert dostępnych na stronie firmy. Wynagrodzenia podobno są wypłacane co tydzień, nie ma żadnych widełek, powiecie ile wychodzi kasy za taki pełen przepracowany tydzień? Podobno każdy pracownik ma swoją sypialnię, brzmi nieźle, rzeczywiście jest tak jak jest napisane w ogłoszeniu? Jakie warunki w tych pokojach?

Damian Nowy wpis
@Lidka

nie jedź tam, praca jak praca pewnie w Ommel przy kurach do lekkiej nie należy jednak najgorsze są warunki mieszkalne. Ghetto z najwiekszą patologią jaką widziałem, baraki najgorszego sortu typu bungalow mieszkasz właściwie w przyczepie campingowej na końcu świata w polach z towarzystwem typu (usunięte przez administratora), świry i alkoholicy. Najgorsze miejsce w jakim byłem przez 5 lat życia w Holandii.

Maria Nowy wpis
@Damian

Też czytam to ogłoszenie i to praca na hali, bo piszą o temperaturze, dosyć niskiej swoją drogą. Czy może ktoś wie czy od firmy dostaje się odzież roboczą? Ja rozumiem, że te warunki słabe, bo sporo osób o tym pisze, ale gdyby ogarnąć coś na własną rękę to firma zwracałaby chociaż część kosztów?

K

@K

Warunki mieszkaniowe jak w większości agencji. Domek 4 osobowy. Luksusy to nie są, ale mega źle też nie jest, zależy jak sobie zadbasz. Pieniądze wypłacają zawsze na czas, mnie nigdy nie oszukali z niczym. Pracowałam rok czasu, potem sama odeszłam bo mój chłopak dostał inna lepsza ofertę pracy w innym mieście. Ogólnie agencje polecam, jest dużo Rumunów i Bułgarów ale przecież zadawać się z nimi nie musisz.

Wow, no to nieźle, jak faktycznie tak jest. Ile takie mieszkanie kosztuje pracownika? I mnie zastanawia, jak zarobki nędzne i jak mieszkania też są słabe, to dlaczego ludzie pracują nadal z tą firmą? Dlaczego nie odejdę lub nie wrócą, coś pozytywnego jest, że pracownicy nie zrywają umów?

Sebastian Nowy wpis

(usunięte przez administratora) na godzinach, wypłaty w granicach 220 - 270 Lepiej szukać innej Agencji.

@Marcin

To nie wiem za ile godzin. Ja miałam w granicach 50godzin tygodniowo i dostawałam około 450e

Sergiusz

50 h tydzień dużo podatek Cię zezre

@Sergiusz

Tak to prawda, podatek jest wyższy ale nie przesadzajmy. A na koniec roku można się z tego podatku rozliczyć i dostaje się wtedy zwrot :)

Agata
@Kinga

A te 450 EU to rozumiem, że za tydzień (za te 50 ha tygodniowo)? :)

@Agata

@Agata Tak za tydzień. W miesiącu miałam około 200 godzin.

@Kinga

A to ile tak właściwie ten podatek z tego zżera?

Kamil 1990
@Kinga

To jest na bank osoba jakas z biura lub powiazana z ta agencja :D Prosze w takim razie napisac na jakiej firmie byla ta praca i ile wynosila stawka netto? Prosta kalkulacja dla kumatych taki przyklad : 50 godzin razy 10 euro NETTO = 500 euro 500euro - 85 euro (zakwaterowanie) -25 euro (ubezpieczenie) =390 euro i od tego jeszcze trzeba odciagnac podatek ktory przy 50 godzinach jest duzy. Ja wiem moze ktos miec dodatki za prace np w niedziele lub zmianowe dodatki. Cos mi sie wydaje ze ten post jest od osoby z biura,jesli sie myle to przepraszam i prosba o wytlumaczenie gdzie mozna tak fajnie zarobic w jakiej firmie itp.

Zofia
@Kamil 1990

A wiesz ile wynoszą te dodatki za prace w niedziele? ;)

@Zofia

200%

@Kamil 1990

@Kamil 1990 nie jestem osoba z biura, pracowałam u Nich ponad rok czasu. Również nie miałam stawki 10e tylko wyższa, ponieważ w firmie której pracowałam kazali koordynatorom dać mi podwyżkę, ponieważ podobała im się moja praca. Również po 3msc pracy dostałam fazę B w biurze. Także ja z całego serca mogę polecić tę agencję.

Aga

Super firma koordynatorzy się interesują wszystkim , godziny pracy są, warunku mieszkalne bardzo dobre oczywiście zależy na kogo się trafi , jak ktoś chce pracować to pracować napewno będzie . Ja jako pracownik polecam firmę. :)

Iwona
@Aga

No brzmi to pozytywnie. Możesz coś o zarobkach napisać jeszcze? Ile wynosi tu wynagrodzenie?

Gruby

Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje?czy dalej tak ludzi okradają?czy dalej są baraki na Ommel i Masbre?

Urszula
@Gruby

A skąd myśl, że nie istnieje? Daj znać, jeśli coś słyszałeś. W szczególności czy nie ma tam już żadnych ofert pracy.

Ktos
@Gruby

Mam tam kolezanke pracuje 1.5rok i chwali

@Ktos

1,5? Ok to faktycznie dużo. A coś konkretnego mówiła podczas tego chwalenia? Żadnych problemów od samego początku to nie miała?

@Dorota

A jakie problemy jeśli chodzi o interkosmos jest wszystko jak najbardziej oki

@Aga

No tak o to właśnie pytam, bo to różnie bywa i fajnie jest widzieć wcześniej na jakie ewentualności należy się nastawić. Zwłaszcza, że widzę, że jakieś negatywy tutaj wpadały

Tadek

Jedna z gorszych agencji pracy,obecnie w 90% pracuja tam rumuni,wiekszosc bez znajomosci jezyka,(usunięte przez administratora)na godzinach (usunięte przez administratora)duzo od 1 do 4 godz,skad to wiem osobiscie z rumunami szedlem sprawe wyjasnic do dzialu personalnego,zaklad pracy wyslal rzeczywista ilosc godzin do inter kosmosu,rumuni upomnieli sie o swoje to kazano im sie pakowac i zjezdzac(usunięte przez administratora)

@Tadek

Taka prawda!!

Chudy
@Tadek

Prawda, że ta agencja jrszcze istnieje to jedno wielkie nieporozumienie!!praca tragedia, wypłata tragedia,mieszkania tragedia, jedynym słowem nie polecam!!! omijać z daleka złodziei i (usunięte przez administratora) kwestią czasu jest jak ta agencja zniknie,za okradanie ludzi uczciwe pracujących

Magda

Oszukuja na godzinach,trzeba pilnowac swoich zarobionych pieniedzy,marcin z biura jak klamie to zaczyna sie jakac.

Monia

Hej wybiera się może ktoś teraz 24 października na projekt na 6tyg zdobienie choinek?

Czy w Interkosmos Uitzendbureau zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jak znasz angielski lub holenderski,to szukaj innej agencji,chyba ze chcesz mieszkac z rumunami.

Polka

Jedna wielka Agencja to sama Rumunia, Polaków jest może 10 osób. Największą katastrofą to jest mieszkanie z tymi brudasami!!!!

Nie Polecaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!

JA

I do not recommend this employment office, the owner and manager himself are from Greece and are not interested in the problems of their employees and there are often fights now with Romanians and Gypsies at work with them also because they are very lazy and, as usual, they look at Poles so that they can earn money quickly. No troubles needed, you live in bongalow and mixed with Romanians and gypsies. I do not recommend it, it is really not worth coming because there are fights.

Depeche Mode

Nie polecam tego biura pracy,sam właściciel i menadżer są z Grecji nie interesują sie problemami swoich pracowników a są często bijatyki teraz z Rumunami i cyganami w pracy z nimi też bo są bardzo leniwi i jak zwykle patrzą na Polaków,żeby na nich szybko zarabiali.Kłopoty nie potrzebne,mieszka się w bongalow i do tego pomieszani z Rumunami i cyganami.Nie polecam,naprawdę nie warto przyjeżdzać bo są bijatyki.

Cut

Zwykłe zlodzieje wmowili mi że zniszczyłem dzwi a były dobre i pociągli 100 euro za darmo (usunięte przez administratora) niech wam zamkną ten (usunięte przez administratora)

Czy Interkosmos Uitzendbureau oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kinga

Umowa zlecenie, ale jak nie ma pracy na firmie w której jest się zatrudnionym, to wysyłają gdzie indziej. Także godziny są.

pracownik ktorego wszyscy pam

mam pytanko czy znalazla sie by praca dla starego pracownika ktory pracowal na produkcji kurczakow w veldchowen oraz w na magazynie przeladunkowym z odzieza kolo eidchowen?

Szczery

(usunięte przez administratora) na resorach wykorzystują wszystkich i każą mieszkać w totalnym (usunięte przez administratora) . O ludziach z biura nie wspomnę , zero profesjonalizmu . (usunięte przez administratora)dramat nie polecam nikomu

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Interkosmos Uitzendbureau, interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji.

on

w umowie nigdy niema godzin i stawki dziś pracujesz a jutro siedzisz na domku jaak niema pracy

Dariusz
@on

Podpisując umowę na pracę w Holandii powinieneś mieć określoną liczbę godzin, które przepracujesz w tygodniu. Czy zatrudnienie jest sezonowe i wzywają Cię kiedy potrzebują większej ilości pracowników? Wytłumacz to proszę.

Polak

Czy jest już tam może jakieś Wifi?

Polak

A i pełno niedobrych i niewychowanych rodzicami narkomanów co ćpają a potem się razem biją i następnych atakują pięśćami. Trzeba zawsze zgłaszać koordynatorowi. A i Rumuni też są. Uważajcie ????to dla tych normalnych wszystkich świętych.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau