Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie STERWERK BV? 21 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Rolnik. Ktoś z Was aplikował?

GT
Inne
@chemitz

20 lat na 15 euro? Pewny jesteś? To na jakiej podstawie ludzi się tutaj uznaje i jakieś ewentualne nagrody są przyznawane? Jakie są teraz max relatywne stawki?

Monika
Kandydat
 Pytanie

Czy osoba bez doświadczenia w takiej pracy i bez kwalifikacji ma szansę na taką pracę przy dojeniu? Znam komunikatywnie język niemiecki i szybko się uczę. Proszę o więcej informacji.

Piotr
Pracownik
@Karo

Dzień dobry. Kontrakty są podpisywane zgodnie z normą układu pracy zbiorowej w Holandii, tzw CAO NBBU.

LD Nowy wpis
Inne

Widziałam, że nadal mają aktualne ogłoszenie do pracy i chodzi o pracę przy produkcji mleka. Mnie interesuje ten system urlopowy (na przykład: 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu, bądź 6/3). I na ten czas urlopowy trzeba zjechać do PL, czy tam na miejscu można siedzieć? I czy czas na urlopie jest płatny 100%?

VX
Inne

Brak pracy w kraju, w najbliższej okolicy zwłaszcza, zmusza mnie do szukania czegoś za granicami. Powie mi ktoś coś na temat tej oferty o pracę w holandii? Faktycznie takie małe pieniądze, jak niżej ktoś pisze? W ogłoszeniu podali do 13 500 zł, do tego zakwaterowanie i w ogóle. Coś od tego odliczają?

Piotr
Inne
@VX

Dzień dobry. Tak jak napisano w ogłoszeniu. widełki zarobków (już po wszystkich potrąceniach: podatek, skłądki emerytalno rentowe, ubezpieczenie, zakwaterownie) to kwota od 400 do 630 euro na tydzień na tzw. "rękę", ale pieniądze przelewamy tylko i wyłącznie na konto bankowe pracownika.

Jagoda
Inne
@Piotr

A można się dogadać żeby wynagrodzenie było płacone raz w miesiącu? Dlaczego nie wypłacacie pieniędzy do ręki, tak fizycznie pracownikowi?

Piotr
Inne
@Jagoda

Dzień dobry Pani Jagodo. W Holandii nie można płacić wynagrodzenia gotówką, tak stanowi prawo. Wynagrodzenie jest przelewane w trybie tygodniowym i nie ma możliwości zmiany na miesięczne.

MN
Inne
@Piotr

To umowa o pracę też jest tamtejsza, holenderska? Pisano też wcześniej o znajomości holenderskiego lub niemieckiego i by mieć prawo jazdy kat. B. Na potrzeby dojazdu do pracy autem służbowym. Tak przynajmniej zrozumiałem z kwietniowego wpisu. Z tego by wynikało, że nie ma konieczności używania swego auta na dojazdy, bo firma zapewnia własne?

Kamil
Były pracownik
@Piotr

To prawda w Holandii nie ma czegoś takiego jak pieniądze do ręki????

Pitr Nowy wpis
Pracownik
@Kamil

Panie Kamilu, W firme Sterwerk nie otrzyma Pan gotówki "do ręki". W Holandii obowiązkiem jest wypłacać wynagrodzenie na konto bankowe.

XT Nowy wpis
Inne
@Pitr

Serio? A to nie wiedziałam. A to trzeba mieć konto w holenderskim banku, czy wystarczy polskie konto? A czy dopuszczalne jest branie tygodniówek, czy prawo tu wymaga pensji miesięcznej wyłącznie?

Piotr Nowy wpis
Pracownik
@XT

Drogi XT, Wynagrodzenie wypłącamy tylko w trybie cotygodniowym, na imienne konto pracownika w dowolnym banku, nie musi być konto holenderskie.

Pytanie
 Pytanie

Czym w STERWERK BV zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie STERWERK BV? 21 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Rolnik. Ktoś z Was aplikował?

Odpowiedź
Pracownik
@Pytanie

We wszystkich ogłoszeniach podajemy widełki zaroków na tzw. rękę ... Jak się Państwo zapoznają, to nie trzeba będzie pytać. Dwa zawsze można zadzwonić i zapytać na co można liczyć przy kwalifikacjach jakie się posiada.

Werka
Inne
@Odpowiedź

Czyli można negocjować te stawki na podstawie swoich umiejętności i wykształcenia? A czy oprócz podstaw, jakieś premie można dostać za zaangazowanie?

Piotr
Pracownik
@Werka

Witam, rozmowa jest nawet wskazana. Większośc "Naszych" gospodarzy wynagradza dodatkowo pracowników. Mają one bardzo zróżnicowaną formę (jako premia tygodniowa, zwrot przjeazdów do i z polski, zniżka na zakwaterownie lub za darmo).

Kandydat
Inne
@Piotr

Rozumiem. A umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z owym gospodarzem i jaki jest minimalny czas zatrudnienia, miesiąc, dwa, trzy?

polin
Kandydat
 Pytanie
@Piotr

A wy jak wynagrsdzacie pracowników?? Minimalne brutto?? Bardzo słaba motywacja!!!! Powiedz to Trus

Piotr
Pracownik
@polin

Dzień dobry, Wszystkie warunki zatrudnienia są ustalane z każdym indywidualnie. Numer do biura jest na stronie, jak zadzwonisz i poprosisz o Truus, to na pewno chętnie z Tobą porozmawia. Jeśli natomiast nie rozmawiasz wystarczająco dobrze w obcym języku, to jest zawsze ktoś w biurze, kto pomoże przetłumaczyć na Polski. Dodatkowo w ofertach masz podane widełki zarobków po wszystkich potrąceniach, dla nowych kandydatów, a pewnie też wiesz, żę osoby wspólpracujące ponad rok i więcej zarabiają odpowiednio więcej, a są to kwoty tygodniowo od kilkudziesięciu do kilkuset euro wyższe.

chemitz
Pracownik
 Pytanie
@Piotr

Na 15 euro netto nie ma co liczyć????? Chyba że po 20 latach

GT
Inne
@chemitz

20 lat na 15 euro? Pewny jesteś? To na jakiej podstawie ludzi się tutaj uznaje i jakieś ewentualne nagrody są przyznawane? Jakie są teraz max relatywne stawki?

Wioleta
Inne

Jestem gotowa wyjechać do pracy z nimi do Holandii. Mam nadzieję, że kobiety są mile widziane, w ogłoszeniu nie napisali nic, żeby było inaczej, więc tak zakładam. Ale nigdy przyznam szczerze nie robiłam przy dojeniu bydła; czy to ciężka fizycznie praca? Bo o to ogłoszenie mi chodzi właśnie.

Krzysztof
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Obecnie pracuję na farmie w Norwegii, praca przy owcach i trzodzie chlewnej. Umowę mam do końca października 2023. Później będę musiał znaleźć nową pracę, bo właściciel farmy przechodzi na emeryturę i zwyczajnie zwija interes. Zastanawiam się trochę czy nie zmienić kraju na jakiś niemieckojęzyczny, ponieważ niemiecki znam lepiej (licencjat). Kiedy najlepiej byłoby aplikować żey od początku listopada móc podjąć pracę w NL? Wiem, że to dość odległy termin ;) Prawo jazdy kat.B posiadam, doświadczenie na farmie też, zresztą pochodzę ze wsi, a i język niemiecki znam.

Piotr
Pracownik
@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie. Aplikować Pan może w dowolnej chwili, a później, bliżej terminu rozpoczęcia dopasujemy i omówimy ofertę pracy. Strone z numerem kontaktowym znajdzie Pan w dowolnej wyszykiwarce internetowej.

mariusz69
Pracownik
@Krzysztof

Dzień dobry, ja mam możliwość pojechać do pracy do trzody chlewnej do Holandii do znajomego który tam pracuje od lat, ale coś zachorowało mi się. Szef nawet już pytał kiedy przyjadę, lecz mam obawy co do zdrowia obecnie. Gdyby pan był zainteresowany tą pracą, to mógł bym dać namiary. Tylko ten szef już by chciał pracownika, a nie w październiku. (usunięte przez administratora)

QT
Inne
@mariusz69

Ja właśnie trafiłem na aktualne ogłoszenie, że jest praca w Holandii. Zależy im na kimś chętnym do nauki przy doju mechanicznym krów lub kóz. Z komunikatywnym angielskim, holenderskim, niemieckim, by się dogadać. Robił Pan już dla tej firmy i pomógłby mi zweryfikować słowa o transporcie do i z Holandii? Czy to faktycznie firma opłaca? I co z jakością oraz kosztem zakwaterowania? Napisano, że godne. A zarobki mają wynosić od 7 000 do 13 500 zł brutto. Od czego to zatem zależy, ile ostatecznie zarobię i czy ta maksymalna kwota jest realna?

Monika
Kandydat
 Pytanie

Czy osoba bez doświadczenia w takiej pracy i bez kwalifikacji ma szansę na taką pracę przy dojeniu? Znam komunikatywnie język niemiecki i szybko się uczę. Proszę o więcej informacji.

Piotr
Pracownik
@Monika

Dzień dobry Pani Moniko. Jest możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadcenia, ale tak jak Pani pisze, wówczas niezbędna jest kommunikacja na rozsądnm poziomie w obcym języku (angielski lub niemiecki lub holandrski) no i najlepiej posiadania prawa jazdy kat B.

Dominika
Inne
@Piotr

A prawo jazdy do czego będzie potrzebne w przypadku tego braki doświadczenia? Również go nie posiadam, ale mówię dobrze po holendersku. Czy w takiej sytuacji rozmowa będzie w języku obcym?

1
Piotr
Pracownik
@Dominika

Pani Dominiko, Prawo jazdy potrzebne jest na dojazdy do pracy autem służbowym. Rozmowa wstępna jest w języku polskim.

Katarzyna
Inne
@Piotr

O, czyli ta praca jest jakoś dalej o miejsca zakwaterowania? A ile taka odległość wynosi i czy takim autem jedzie kilkoro pracowników, czy każdy dostaje swoje oddzielne?

Piotr
Pracownik
@Katarzyna

Pani Katarzyno, Praca jest najczęsciej w okolicach 10 km od zakwaterowania. Zdarzają się miejsca gdzie trzeba pokonać około 20 kilometrów, a czasami kilkaset metrów lub zakwaterowanie jest na gospodarstwie. W większości wypadków pracownik ma auto do swojej dyscpozycji, ale jest też kilka miejsc gdzie jedzie się z tego samego zakwaterownia w kilka osób na danązmianę.

Elżbieta
Inne
@Piotr

No a gdyby ktoś nie miał prawa jazdy, to można wtedy liczyć na podwózkę do miejsca pracy, w sensie że firma to ogarnie? Pracując już tu można dodatkowo się uczyć języka czy podczas rekrutacji musi już być perfect?

Piotr
Pracownik
@Elżbieta

Pani Elżbieto, Czasami jest praca z zakwaterowaniem na gospodarstwie lub we dwóch, wtedy prawo jazdy nie jest wymagane. Podstawowa komunikacja w języku obcym jest wystarczająca, nie musi być perfect. Dla osób, które są chętne oferujemy również kursy języka obcego na koszt pracodawcy.

Dominika
Inne
@Piotr

Ja chciałabym tylko dopytać o rodzaj umowy. To jest polski kontrakt czy zagraniczny? Trzeba przejść psychotesty? Czy można korzystać z auta służbowego bez takich badań?

Piotr
Pracownik
 Pytanie
@Dominika

Pani Dominiko, Umowa jest podpisywana w Holandii na warunkach Tutaj obowiązuących. W Holandi odprowadzane są zaliczki na podatek, ubezpieczenie i składka emerytalna. Czyli pracownik jest wpełni legalnym rezydentem zarobkowym ze wszystkimi prawami i obowiązkami. Nie rozumiem co mają psychotesty do prowadzenia auta osobowego? (Jeśli ma Pani ważne prawojazdy na daną kategoriw, to jest ono na pewno akceptowane w całej Europie).

Karo
Inne
@Piotr

A na jak długo jest taki kontrakt podpisywany? Wedle możliwości pracownika czy to jest jakoś z góry określone ile ma trwać?

Piotr
Pracownik
@Karo

Dzień dobry. Kontrakty są podpisywane zgodnie z normą układu pracy zbiorowej w Holandii, tzw CAO NBBU.

Anonim.
Były pracownik

Nie polecam tej agencji.koordynatorzy (usunięte przez administratora).wlascicielka holenderka nie lepsza.jak chcesz się zwolnić to odciąga za jakieś dziwne rzeczy z wypłaty.szczerze nie polecam tej agencji

Dominika
Inne
@Anonim.

Widziałam ogłoszenie z ofertą pracy w Holandii, ty też pracowałeś przy mleku? Możesz dać znać jaki jest standard mieszkań?

Piotr
Pracownik
@Dominika

Pani Dominiko, Widzę, że od dłuższego czasu jest Pani aktywną użytkowniczką tego forum. Najłatwiej będzie jeśli zadzwoni Pani do Sterwerk i otrzyma Pani wszystkie infoemacje, a po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji i selekcji również otrzyma Pani ofertę pracy ze zdjęciami z gospodarstwa i z zakwateroenia.

Teresa
Inne

Witam, właśnie znalazłam ogłoszenie, że potrzebują pracownika w Holandii do mechanicznego dojenia krów lub kóz. Widełki z ogłoszenia to 7-13,5 tyś. Wiecie ile tak rzeczywiście miesięcznie wychodzi na rękę za taką pracę? Jak oceniacie kontakt z biurem? Pozytywnie wszystko?

Piotr
Pracownik
@Teresa

Pani Teres, Na tzw rękę, tygodniowo, (po domu, podatku, ubezpieczeniu) od okolic 400 euro do ponad 550 ale górna stawka dla osób przynajmniwj z podstawami jezyka i obyciem ze zwierzętami. Aktualnie bez prawa jazdy okres oczekiwania przynajmniej miesiąc.

Dominika
Inne
@Piotr

Ile godzin dziennie jest praca? To jest tylko w porach dojenia krów czy jakoś na zmiany? Na jak długo można wyjechać? Będę wdzięczna za odpowiedź

Piotr
Pracownik
@Dominika

Pani Dominiko. Praca jest 6 dni w tygodniu po około 8 godzin, często rozbite na przykłąd na dwa razy po 4 godziny. W więlszości jest to praca przy doju i ewwntualne obowiązki z tym związane. Praca jest zawsze na długi okres (z regularnymi urlopami w systemie lub bez niego).

Dominika
Inne
@Piotr

Czyli składając podanie czeka się teraz około miesiąca na wyjazd? O ile pozytywnie przeszłabym rekrutacje... Dużej tężyzny fizycznej potrzeba do tej pracy?

Piotr
Pracownik
@Dominika

Rozpoczęcie zależy trochę od sytuacji w danej chwili. Ważnym czynnikiem są kwalifikacje kandydata oraz jego oczekiwania. Kandydat z rozsądną znajmością języka obcego, prawem jazdy oraz doświadczeniem, chociażby z małego gospodarstwa w Polsce, może liczyć na rozpoczęcie w okolicach 2 tygodni od aplikacji. Przy samym doju mechanicznym nie jest wymagana "tężyzna fizyczna", aczkolwiek jest to praca fizyczna, więc oczekiwena jest normalna sprawność. Jeśli ma Pani jeszce jakieś pytania to chętnie odpowiem na nie telefonicznie.

Katarzyna
Inne
@Piotr

A jak ktoś będzie jechać któryś raz z firmą, to ma jakieś lepsze warunki? Wtedy za takie doświadczenie i długotrwałą współpracę ma lepszą kasę? Lepsze opcje na lepsze stanowisko? I co do tej rozsądnej znajomości, to poziom B1 jest ok?

Piotr
Pracownik
@Katarzyna

Pani Katarzyno. Nie zawsze, ale gospodarze indywidualnie negocjują dodatki takie jak premia uznaniowa, dodatek za przejazd na urlop, zniżka na zakwaterowanie itp. Natomiast długoterminowa współpraca jest ustawowo wynagradzana rocznymi podwyżkami funkcyjnymi. B1 jak najbardziej jest wystarczającym poziomem.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w STERWERK BV?

Piotr
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Dzień dobry, Odpowiedziałem na to pytanie kilka godzin temu.. Dlaczego moderator skasował moją odpowiedź? Pytanie ma się ni jak do naszego funkcjonowania, ponieważ pracownicy pracują na ponad 60 gospodarstwach i na karzdym z nich struktura zarządzania jest inna.. Trudno mi bęzie opisać każde z nich tutaj po kolei, a dodatkowo nie są to informacje publiczne. Jeśli natomist pytanie dotyczy struktury funkcjonowania biura to jest to struktura płaska jak pisałem prawie rok temu na tym forum.

Mcmoney
Były pracownik

Do póki gdy pracujesz jest niby Ok, ale często problem z kontaktem. Jak chcesz odejść to mają Cie gdzieś i ostatnia wypłata nagle na pokrycie czegoś czego nie powinno być. A jak coś zostawisz na mieszkaniu i chcesz to odebrać w późniejszym czasie to nagle się okazuje ze zostało to wyrzucone a jak zapytasz grzecznie gdzie to jest to nagle nie ma Odpowiedzi jedynie od domowników ze to kordynator/ja

Piotr
Pracownik
@Mcmoney

Panie Hubercie, pojechałeś z jakiegoś "ważnego" powodu do domu na weekend i nie wróciłeś, porzucając pracę, auto służbowe w opłakanym stanie oraz swoje rzeczy. Z tego powodu nie otrzymałeś zniżki na zakwaterowanie w ów tygodniu i zapłaciłeś zamiast 59,95 euro 98,10 Jeśli masz pytanie odnośnie swoich rzeczy to masz do Nas numer, a z tego co wiem Twoje rzeczy dalej są na zakwaterowaniu.

Hubert
Były pracownik
@Piotr

Ps. Mcmoney to nie jestem ja :) wiec macie problem z kimś innym. A skoro zostałem wywołany bo napisałeś to na tyle jasno ze wiem ze o mnie pomyślałeś to odpisze. Nie mam do was żadnego problemu co do współpracy wręcz przeciwnie chwale sobie bo nigdy nie miałem żadnego problemu! . A co do pieniędzy zostało to wyjaśnione miesiąc temu po jednym telefonie do was! Rzeczy nie porzuciłem tylko było wszystko w jednej walizce, a co do samochodu w takim stanie oddałem w jakim go odebrałem. Dzisiaj pisałem do Aleksandry o walizkę gdzie odczytała i nie odpisała, a ja wiem ze walizka z rzeczami osobistymi zostały wyrzucone na jej polecenie gdzie informowałem, ze odbiorę walizkę a nie mogłem wcześniej bo byłem w szpitalu. W niedziele będę po walizkę i mam nadzieje, ze masz racje ze nadal tam jest.. Pozdrawiam :)

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w STERWERK BV otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

1
Piotr
Pracownik
@Pytanie

Umowa o prace i wszystkie wymagane dokumenty są dostępne "online" na portalu pracownika, przynajmniej jeden dzień roboczy, przed faktycznym rozpoczęciem zatrudnienia. To jest obowiązek w Holandii i warto na to zwracać uwagę lub zapytać przyszłego pracodawcę, kiedy zostaną one wystwione, można wówczas uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Kamila
Inne
@Piotr

Nie znam niestety prawa holenderskiego, rzeczywiscie trzeba sie troche z nim zapoznac ale to dobrze ze tak wlasnie jest. Czy na cos jeszcze trzeba zwrocic uwage u tego pracodawcy ze jetst inaczej niz w Pl ?

adam
Pracownik
@Pytanie

tam jest tylko umowa zlecenie

Piotr
Pracownik
@adam

Dzień dobry, Dzieci i nastolatkowie w Holandii mogą tylko i wyłącznie wykonywac drobne prace na podobnej formie zatrdunienia, jak umowa zlecenie. Dla osób pełnoletnich nie ma takiej możliwośći. Forma zatrudnienia w Sterwerk to zawsze umowa o pracę (odporowadzane sa wówczas, składki na ubezpieczenia, zaliczki na podatek i po 8 tygodniu składki emerytalno rentowe). Tutaj link do układu pracy zbiorowej, w języku polskim: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf Tekst jest bardzo obszerny, ale traktuje o wsyztkich sprawach, związanych z zatrudnieniem w Holandii. Tam znajdziecie wszsytkie informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, któe Was nurtują.

Piotr
Pracownik
@Kamila

Warto zapytać przyszłego pracodawcę, który układ pracy zbiorowej tzw. CAO obowiązuje u niego i u pracodawcy wykonawcy. Tu link do układu pracy zbiorowej NBBU, któym podąża Sterwerk, warto się zapoznać: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf

Dominika
Inne
@adam

A pisali że umowa o pracę jest. Pracujesz tutaj? Jak długo? Warto się starać o tą pracę?

Piotr
Pracodawca
@Dominika

Dzień dobry, Forma zatrudnienia w Sterwerk to zawsze umowa o pracę (odporowadzane sa wówczas, składki na ubezpieczenia, zaliczki na podatek i po 8 tygodniu składki emerytalno rentowe). Tutaj link do układu pracy zbiorowej, w języku polskim: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf Tekst jest bardzo obszerny, ale traktuje o wsyztkich sprawach, związanych z zatrudnieniem w Holandii. Tam znajdziecie wszsytkie informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, któe Was nurtują.

adam
Były pracownik
@Dominika

Ogólnie praca jest spoko nie powiem ale w moim przypadku utrudniony był kontakt z koordynatorem oraz niekiedy wypłata nie przychodziła na czas

Adam
Były pracownik
@Dominika

Pracowałem w tamtym roku umowa zlecenie jest i wszyscy mają umowę zlecenie nie słyszałem żeby ktoś dostał umowę o pracę

Piotr
Pracownik
@adam

Panie Adamie. Najczęstrzymi przyczynami opóźnionego wynagrodzenia jest niedostarczenie list godzinowych, przez pracownika i/lub gospodarza. Zarza się też, że w polsce jest święto i wypłata wpływa na konto bankowe kolejnego roboczego dnia.

Piotr
Pracownik
@Adam

Panie Adamie. Nie wiem czemu tak uparcie pisze Pan nie prawdę. Skoro wedle Pana, wszyscy pracownicy, są zatrudnieni na umowe zlecenie, to oznacza iż każdy z nich pracuje nielegalnie, ponieważ taka forma zatrudnienia nie występuje w Holandii, więc najlepiej zgłosić to do odpowiedznich istytucji.

Piotr
Pracownik
 Pytanie
@Adam

Panie Adamie. Zgłoszę administracji iż wystawiają umowy zlecenie zamiast umowy o pracę i umowy oddelegownia. Jeśli mogę na koniec zapytać z iloma ze 180 pracowników Pan rozmawiał?

Adam
Pracownik
@Piotr

Ja piszę nie prawdę ja umiem czytać było napisane umowa zlecenie po co okłamujecie ludzi pracowałem e tej firmie 3 mies i chyba wiem

Piotr
Pracownik
@Adam

Panie Adamie, Zgłaszam sprawę do działu administracji i dziękuję Panu bardzo za wskazówki.

adam
Były pracownik

Nie polecam tej agencji ponieważ czasami jest problem z wypłatą oraz praktycznie zero kontaktu z koordynatorem

Piotr
Pracownik
 Pytanie
@adam

Panie Adamie, Przykro mi, że ma Pan takie doświadczenia. Czy kontaktował się Pan w sprawie wynagrodzenia z biurem? Jestem bardzo zanipokojony brakiem kontaktu z opiekunem, ponieważ to nasza renoma, zawsze dostępni we wszystkich sprawach! Czy zgłaszał Pan brak kontaktu ze strony opiekuna?

Franek

Co do firmy. Pracuje juz ponad 2 tygodnie i jeszcze nie dostalem wypłaty bo zawsze coś.... Uwazajcie na farme STEEGRO nowa wlascicielka to tyran. 554 krowy w 4 godziny. Nadgodzin nie ma. Masz 70 placa za 55 i wiecej nie.

3
Olga
Inne
@Franek

Dziękuję za opinię o STERWERK BV. A jak wygląda Twoja praca, na czym polega? Co do wypłaty - czy nie jest ona wypłacana co miesiąc, jak to często bywa?

Koko soko
Pracownik
@Franek

A to jest nie możliwe , ja 300 krów robiłem w 3-3.5 h

Natalia
Inne
@Koko soko

A czemu niemożliwe? Może jakimś cudem innym się to kiedyś udawało? Czy po trzech latach jednak trochę łatwiej tutaj z tym jest i dlatego to nierealne według Ciebie?

Bongo :)
Były pracownik
 Pytanie
@Franek

Mówisz Jost ten mały ksrsisn tak ci dał popalić ..:) ? Najlepsza ekipa ..a dojenie no cóż jak im pokazałeś że nie pijesz i zawsze jak ktoś zamuli to jesteś ..i jeszcze o cielaki dbasz to masz dobrze ..(usunięte przez administratora)

Natalia
Inne
@Bongo :)

ma się dobre co? akurat tyle ukryło, że serio nie wiadomo czy doceniają czy nie interesują się dobrą pracą u kogoś

Stały pracownik
Pracownik

Wypłaty co tydzień w miarę fajne kwoty pan Dawid pomocny zawsze i o każdej porze można dzwonić do niego w każdej sprawie ale pan Piotr dlaczego ten człowiek u was pracuje (usunięte przez administratora) z jego strony i nic więcej

Bongo :)
Były pracownik
@Stały pracownik

Akurat Dawid to konkretny gościu

Justyna
Inne
@Bongo :)

Czyli idzie się z nim dogadać w razie czego? :D A reszta ekipy w firmie jak? Też okej?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Bongo :)

Jaki system pracy i zarobki tam macie na początku i jaka umowa???

ZDR
Kandydat
 Pytanie

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat Hansa na Vrebie? Słyszałem dużo opinii na jego temat, a chciałbym sie dowiedzieć jaki on jest naprawdę i czy warto przyjść tam pracować?

Pracownik tutejszy
Pracownik
 Pytanie

Również sie dołączę do wypowiedzi Bardzo proszę o szefostwo to co dzieje sie na zakwaterowaniu w Ysselsteyn jeszcze raz pytam co wasz kordynator Piotr t. tam robi ten człowiek pozostawia wiele do życzen cytuje jego słowa : jak zrezygnujesz z pracy to nie zapłacę Ci za tydzień roboty. Brak słów to jest szantaż panie Piotrze co Pan na to?

Były pracownik A.
Były pracownik
@Pracownik tutejszy

Akurat w taką sytuację śmie wątpić, też kończyłem współpracę, i też przy udziale Piotra i miałem wypłacone wszystko co do centa, i rozchodzilismy sie w miłej atmosferze.

Urszula
Inne
@Były pracownik A.

ale co się takiego działo, że skończyłeś tam współpracę? jakieś szczegóły?

Opolskie

Zarobki nie adekwatne do obowiązków. Koordynatorzy mili tylko przed podjęciem pracy później wychodzi jak jest naprawdę nie polecam tej agencji...

1
Aleksandra
Inne
@Opolskie

@Opolskie Na jakim stanowisku pracujesz w STERWERK BV i co należy do Twoich obowiązków? Z góry dziękuję.

Pracownik
@Opolskie

Dokładnie. Nie polecam!!!

Bongo
Były pracownik
@Opolskie

Wojtek na vrebie aż tak się przecież nie było :)

Elżbieta
Inne
@Bongo

Jak się nie było? W ogóle nie rozumiem Twojego wpisu.

Krysti

Cześć Wam mam do Was próbę potrzebuje jak najwiecej adresów gospodarzy w których sterwerk ma swoich ludzi z góry dziękuję pozdrawiam mój adres marus123.12@wp.pl

edek
@Krysti

O ktory kraj ci chodzi?

Góral
Pracownik
@Krysti

Twój e mail jest tak prawdziwy jak twoja chęć do pracy

Leszek
Inne
@Góral

A czy po wyjeździe organizowanym przez Sterwerk jesteś w stanie ich polecić? Bo jak przejrzałem opinie to większość pracy dla nich żałuje bo niby płaca niewspółmierna do pracy. Faktycznie coś w tym jest?

Były pracownik
Były pracownik

Wszystko jest fajnie w tej firmie. Polecam każdemu, kto chce pracować codziennie po dziesięć godzin bez przerwy w (usunięte przez administratora)po łokcie (choć może to tylko ta konkretna farma), (usunięte przez administratora) Na rozmowie jedno a rzeczywistość to zupełnie coś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w STERWERK BV?

    Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

    Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV
Przejdź do nowych opinii