Opinie o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żywiec Zdrój. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żywiec Zdrój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

ph

a jeden co dom buduje to nawet troche przypakował, wszyscy myśleli że siłownia a to jednak od zgrzewek:), a ph oczkami świecili

przykre...
@ph

Słowo ODGÓRNIE piszemy razem. Pisząc "źe nie ma czym" , masz zapewne na myśli "że nie ma czym". Mówiąc o "starej dobrej ekipie" masz na myśli ściemniaczy i nierobów, którzy klepali wirtualne zamówienia nie wychodząc z samochodu, a na starym systemie (motorola - bez gps), połowę dnia spędzali na kawie lub w Mcdonald's i Ty pewnie byłeś jednym z nich. Naprawdę myślałeś, że tak da się pociągnąć długo? Po co tracisz czas i piszesz w sieci te żale? Chcesz komuś zaszkodzić? Jeszcze z pod żałosnego pseudonimu, zarzucasz coś komuś, miej odwagę się ujawnić, przecież i tak tu już nie pracujesz. Nie miałeś czym rozliczać ale mimo to widzisz jak całe lata Twojej pracy idą na marne? To się kupy nie trzyma...Na sklepy to Ty chyba wchodzisz teraz z serwisu sprzątającego sądząc po zawartości merytorycznej i umiejętnościach ortograficznych...pozbycie się właśnie takich kul u nogi jak Ty pozwoli firmie na swobodny rozwój... nie pozdrawiam

sowa

Nie jest tak żle połączyli detal z nowoczesnym ,ci z nowoczesnego strasznie zszokowani jaki do na detalu jest (usunięte przez administratora) Było wszystko ustalone od górnie a teraz trzeba samemu dogadywać tym bardziej źe nie ma czym .Starej dobrej ekipy dawno nie ma.Odwiedzam sklepy w innej firmie jak patrzę jak kupę lat pracy idzie na marne to aż żal. Nie polecam nikomu tej firmy z bardzo przyzwoitej firmy zrobiło się kompletne dno.

zosia

czytaj baranie zatrudniaja na umowe o prace dostanies gps w dupe i do przodu Zaraz będę! 3000 brutto i zrypanego kierownika co gli gratisy bo buduje dom a sam bedziesz mogl robic sobie loda by cos zalatwicpracuje tam jeszcze przez miesiac i spadam

zigi

3 brutto to malo w stosunku do tego co bylo na dzialalnosci, gdzie wiele osob kombinowal z paliwem. pewnie za chwile z tych 50% to zostanie polowa

Firma Żywiec Zdrój w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
ph

Zywiec 18 -19.luty 2015 zwolnił około 50% ph. pozostałe osoby przeszły na etaty pod Target kasa dla tych co zostały to od 3000 do 4000 brutto plus premia( do 25% złożona - ocena sklepów -najprawdopodobniej przez firme zewnętrzną, realizacji tras, ilości expo), samochody reno clio białe obrendowane, gps samochody nie wiem ale aipaqi napewno. ciężko powiedzieć jaka będzie atmosfera pracy i relacje po takich zmianach

zosia

kasa od 3 do 3800 brutto tym co zostali nowym nie wiem ile dadzą autami nie wolno poruszać sie na własne potrzeby ograniczenia kilometrów mają i 21 zł na telefon auta z GPS plus Tel.z Lokalizacją Gratisy jak ci kiero da to masz jak masz pecha do nie masz priorytet to układanie półek na sklepach i jazda z kierem 6 kroków wizyty musisz robic jak nie to po premii dużo roboty jazda po kolei jak ominiesz sklep tez po premii czasy wizyt na każdym sklepie określona liczba minut zależy od wielkości sklepu

zigi

a to target ma kupic auta? myslalem, ze wszyscy ida do ms service, ale juz tam dawno nie pracuje. ponoc polowa na etaty, a polowe wlasnie wywalaja? pewnie duza czesc tez odejdzie jaks ie dowie, ze ma dostawac 2 netto i auta dokladnie rozliczana kilometrowka.

heh

Nie wiecie jaka flote zakupil Target Bpo dla Zywca Zdroj?

@heh

reno clio białe

kadet

z tego co widze na pracuj.pl sa oferty pracy na PH do warszawy, ostroleki, plocka, marek, zielonki i wyszkowa... szkoda tylko ze pozwalniali ludzi tylko po to zeby zatrudnic nowych mowiac ze redukcja etatow heh... najlatwiej pozwalniac stara ekipe, ktora wcale nie byla zla i zatrudnic nowych szaraczkow skorych do tresury za male pieniadze... za pewne duzo mniejsze niz poprzednicy... brak slow i powidzenia przyszlym pracownikom ;)

hnnn

Bylem ostatnio na ostatnim etapie rekrutacji w Wawie... Szkoda, ze pomimo wczesniejszych zapewnien iz bez wzgledu na wynik bedzie odpowiedz zwrotna, nie otrzymalem takowej... Macie takze takie doswiadczenia z ta firma?

zosia

No a teraz będą zatrudniać na umowę ludzi hihhi tylko nie powiedzieli ilu zwolnią czyli jakieś 50 osób

kamil

Masz rację na pytanie dlaczego są tak wysokie targety ,skoro koordynator dostaje dużo niższe usłyszysz od Krzysztofa że to jest jego sprawa i on sobie może ustalać według swojego uznania,ty nie musisz brać premij twoje 60-80% to jego 100% on ma . Słoma z butów wyszła jak zabrakło nad nimi MARCINA

Zoff
@kamil

Taaa...teraz rzadzi nimi Agnieszka, zagonila leni do roboty to nie wytrzymuja... A wszystkiego na nas ph zrzucic sie nie da, ciekawe kto za Pawla...

sowa

Nareście jakieś zmiany nasz super koordynator nie wytrzymał ciśnienia ,zrezygnował z pracy a wszystko było takie dla niego proste .Czas na Krzysztofa żeby podjął męską decyzję ale trzeba mieć trochę honoru Zawyżane targety o 50%, nieważne że ludzie nie robią, zarabiają u lidera 2100-2300 żenada najważniejsze że sam bierze.Nie polecam nikomu tej firmy czasy szanowania ph skończyły się dawno jak nie ty będzie następny.

max

Co ciekawe na oficjalnej stronie internetowej Żywiec Zdrój w zakładce kariera jest bark aktualnych ofert pracy. Wygląd ana to, ze nikogo obecnie niestety nie szukają, także to chyba pozytywnie świadczy o firmie. Bowiem, gdyby było źle, to byłyby rotacje, pracownicy by odchodzili i byłaby masa ogłoszeń. Zwłaszcza, ze zatrudniają wiele osób. Mam rację?

yhyhyhy

a jak wygląda stanowisko audytora np w takiej Warszawie?

xyz

Marka jest dobra to prawda, czy się łatwo sprzedaje? Może i tak ale bez handlowca by się nie sprzedało tyle co z handlowcem. Chodzi o to ze firma mogłaby zainwestować w ludzi i docenić naszą pracę.

hmmm
@xyz

Czytam posty i mocno się zastanawiam, czy dołączyć do tej firmy. Czy ktoś wie, jak wygląda praca w HR? jakie są tam zarobki?

zawiedziony

Aktualnie jestem pracownikiem żywiec zdroj albo raczej firmy pośredniczącej... Działalność, własny samochód, dostaniesz woreczek z pieniędzmi i martw się żeby było ok. Naprawy samochodu nikogo nie interesuja, np 2 miesiące temu wymienialem części eksploatacyjne w samochodzie za co zapłaciłem prawie 2tys. Ktoś wyżej pisał ile się zarabia także łatwo policzyć ile mi zostało, a w tym miesiącu się szykuje kolejną naprawą tym razem tańsza lekko ponad 1tys, taka firma taka marka a tak na prawdę wstyd żeby trzeba było jeździć swoimi samochodami i za swoje tankować. Samochód przy takiej pracy na prawdę się zużywa i trzeba w niego ładować kasę. Jeżeli masz używany samochód to min 2 wypłaty miesięczne w ciągu roku musisz wydać, łącznie z ubezpieczeniem, oponami, wymiana i olejów itp. Każdemu kto chce tu przyjść radzę się zastanowić, no chyba że ktoś nie ma w ogóle pracy i to będzie nerwowka czy się nie dołoży do interesu z samochodem...

pure

Szczerze mówiąc to trochę śmieszne, że od 2008 roku nie zmieniły się stawki wystawiane na fakturach(5500 brutto z wyrobioną premią?).

Tonic

On pisal, ze wydaje miesiecznie 1500zl na paliwo, bo tankuje sie za swoje. Auto tez swoje. Jedyne co dostaniesz od firmy to ipaka z gps-em, zeby ludzie w firmie wiedzieli gdzie jestes.

Tonic

Jesli kogos szukaja to na okreslony z gory teren, z ktorego ktos sie zwolnil lub kogos zwolnili. Ewentualne zmiany ustala kierownik regionalny, ale na pewno pod Ciebie nikt nie bedzie sie specjalnie dopasowywal. Wiadomo, ze jezdzac po miescie 20km dziennie, mniej wydasz na paliwo niz w dlugich trasach, wiec jedyne co moge polecic to sklepy jak najblizej miejsca zamieszkania- nie jestem w stanie polecic regionow.

Zostaw merytoryczną opinię o Żywiec Zdrój - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w Żywiec Zdrój?

Zobacz opinie na temat firmy Żywiec Zdrój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywiec Zdrój?

Żywiec Zdrój