Opinie o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żywiec Zdrój. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żywiec Zdrój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

Wojtek

Czy firma miała rotacje przez pandemie?

Olaf
@Wojtek

Pandemie wykorzystali do zwolnienia niepotrzebnych ludzi w firmie chorych i tych co połowę życia przercowali dla Żywiec Zdrój.... Typowe faszystowskie metody w eliminować nie potrzebnych.... Nieee polecam tej firmy...

Janusz

Dzień dobry, zdecydowanie nie polecam pracy w ŻZ, jakiś czas temu tam pracowałem, na szczeście to już przeszłość. Dopiero po odejściu zdałem sobie sprawę jakie było to nie porozumienie. Firma z typu korpo- sekty. Pracowałem w innych więc mam porównanie... Jak przyszedłem do działu liczącego około 20 osób to tylko 1 pracowała dłużej niż 2 lata i chyba tak już zostało, że każdy bardzo szybko ma dosyć. Bardzo często pojawiają się zwolnienia lekarskie, które po jakimś czasie kończą się odejściem. Zostają Ci z do reszty wypranymi mózgami, albo z założonymi "złotymi kajdanami". Długo mógłbym rozpisywać się nad absurdami i hipokryzją, czy też ogólnie chorą atmosferą, ale szkoda mojego czasu. Jeśli kogoś zainteresuje moja opinia, mogę dać więcej info na priv. Dodam, że pracowałem w Wawie w centrali.

Ryszard
@Janusz

Nie napisałeś nic na temat wynagrodzeń i ewentualnych dodatków. Czy należały do pozytywnych stron zatrudnienia i byłeś z nich zadowolony? Pojawiło się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska: automatyk, koordynator procesów magazynowych, kierownik zmiany. Należy mieć dwu letnie doświadczenie i być przygotowanym do pracy w systemie zmianowym. Piszcie i dodawajcie opinie o Żywiec Zdrój.

Leon
@Ryszard

praca na zmiany jest bardzo męcząca, ale inne sprawy łącznie z wypłatą ok

Ryszard
@Leon

Obowiązuje praca na trzy zmiany, czy czterobrygadówka? Wyplata według Ciebie jest zadowalająca. Może dodałbyś jeszcze komentarz na temat obowiązujących benefitów i dodatków pozapłacowych. Ten aspekt zatrudnienia zawsze ciekawi nowych pracowników, wiec porusz proszę ten temat.

Zosia
@Janusz

Ja tez pracowalam w tym dziale i doskonale wiem o czym mowisz. dyrektorek smiechu warty ale w sumie rowny calej reszcie dyrektorow w tej firmie. Kiedys firma z misja, wartosciami i kultura, przynoszaca wyniki finansowe. Dzisiaj nie ma ani kultury ani wynikow ale towarzystwo nie laczy tych dwoch kropek. Dobrzy ludzie odchodza, w ich miejsce przychodza miernoty zatrudniane na podobienstwo swoich szefow. Wczesniej pracowalam w innych fmcg i wiele w zyciu widzialam i myslalem ze nic mnie juz nie zaskoczy. Zawsze z przymruzeniem oka czytalam opinie na tym forum i wydawaly mi sie ze sa czesto przesadzone ale w przypadku zywca niestety tak nie jest. na koniec zdziwienie ze ankieta pracownicza wyszla zle. Hahaha. Tak wyglada upadek wielkiego korpo. Konkurencja juz zaciera rece

Bozydar
@Zosia

Niestety atmosfera z waszego działu rozlała się na inne. Teraz jest gorzej niż źle. Ludzie dociśnieci do granic. Wszechobecny chaos. Generalnie jesteś zdany na siebie. Wytkną ci każdy błąd i pomyłkę nawet taka która nią nie jest np. Zmiany w stretegii które generalnie są b. Częste. Szukanie winnych to codzienność.

Bogumił

Dużo pytań i żadnej odpowiedzi, czy jest powód, że przestaliście być aktywni na forum?

Ona

Hej ktos powie cos na temat pracy przedstawiciela aktualnie ? Targety vs realizacja , jakie auto jaka atmosfera ogólnie Dzięki

Firma Żywiec Zdrój w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Ono

Wózkowi to największe patałachy w tej firmie. Jakie auto by nie załadowali, to na każdym podwonięte nogi z palety, bo tak ciężko unieść ją nad podłogą te parę cm. Żal

Beata

Czy ktos wie co sie dzieje w sprzedazy i marketingu? Podobno zatrudnili jakichs expatow i maja wielki exodus... czy warto sie tam teraz rekrutowac? Ktos cos wie?

Gustlik

Tak rzadko piszecie, że musi dobrze być w firmie. Generalnie ma opinię dobrego pracodawcy.

Stary pracownik

Ciekawe jak się mają koledzy z działu wodnego pewnie dalej śpią na 3ich zmianach na 2ich oglądają filmy na Youtube a na 1ej przeglądają allegro jedynym słowem to nie praca tylko płatne sanatorium uzdrowiskowe

Benio
@Stary pracownik

Ja tam w to nie wierzę i w życiu nie chciałbym pracować w dziale wodnym bo widziałem na czym to polega.. mokre ciuchy w zimie, wiem bo widziałem jak wracają po pracy i dziwię się że ktoś jeszcze chce tak pracować !!!

Iwona

@zz23, możesz opowiedzieć więcej o oferowanych benefitach? Z jakich pakietów mogą skorzystać zatrudnione osoby? Rozumiem, że jesteś zadowolony z oferowanego wynagrodzenia i warunków, a czy atmosfera w pracy także Ci odpowiada? Czy pracownicy mają szanse rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Waldi

Może firma podniesie zarobki?

zz23

praca na magazynie fajna i na produkcji płaca w miarę możliwości nie płacą w cale mniej niż rynek , nie trzeba charować cięzko . zachecam benefity fajne , socjal wszystko co trzeba . stawka min 20 brutto no to co tutaj narzekać w porownaniu do 13.7 minimalnej krajowej

Grzegorz

Myślę, że czas docenić to co mamy . wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

sec

No to świetnie, że oprócz podstawy są jakieś premie @jacek, to dobry znak na to, że się dobrze dzieje.

Ostry
@sec

Takie premie,ze jak bulten i pinte zbuduja to na produkcji beda ludzie z biura pracowac, reszta wywieje bardzo szybko.

Czy firma w ogóle prowadzi jakieś rekrutacje?

ok ok ok!

Iwona

Osoby zainteresowane stażem w firmie Żywiec Zdrój muszą się przygotować na kilkuetapową rekrutację. Składa się on z testów analitycznego myślenia, rozmowy kwalifikacyjnej i całodniowego Assesment Centre oparty na realnych business case study https://www.zywiec-zdroj.pl/kariera/studenci# Czy osoby, które odbyły staż w firmie mogą wypowiedzieć się na poziomie trudności Assesment Centre?

turyst

Duża odpowiedzialność nijak się ma do stawki (10zł brutto) jak i systemu (czterobrygadówka) Po za tym praca przez adecco co znaczy brak perspektyw na przyszłość. NIE POLECAM !!

pan
@turyst

turyst cos ci z ta stawka nie wyszlo . bylo 13 brutto plus premia 30 %

Alina
@pan

Stawka jest h... 2100 na reke 4 brygadowka lepiej isc na budowe robic niz jeb.. Weekendy za damski h... W tej firmie

Iwona

Nie ma w tym momencie żadnych konkretnych ofert pracy w Żywiec Zdrój, ale zawsze można wysłać CV, do któregoś wybranego przez siebie działu. Wtedy firma zapisze sobie CV w bazie i przy rekrutacji może się odezwać. Tu są wszystkie informacje o działach i rekrutacji w tej firmie, gdyby ktoś był zainteresowany: https://www.zywiec-zdroj.pl/kariera/profesjonalisci

Iwona

Pracujesz w Żywiec Zdrój? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

fan

Dajcie sobie spokój z ta firmą żywiec zdrój ,znowu szukają jeleni na magazyn do wieprza i to przez adeco dużo obiecują to i tam ale wydoją cię z wypłaty i pójdziesz z torbami za 1800 ,magazynierzy wieprzu to tępe bolki i wazeliny i jedna magazynierka waga ciężka ale ciężko ją odróżnić czy to jest facet /babka.

Zostaw merytoryczną opinię o Żywiec Zdrój - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w Żywiec Zdrój?

Zobacz opinie na temat firmy Żywiec Zdrój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywiec Zdrój?

Żywiec Zdrój