Opinie o Lingua Nova w Warszawa

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lingua Nova w Warszawa

deska

tak jak już kiedyś pisano, TO NIE JEST miejsce do komentarzy o egzaminach, tylko o PRACODAWCY! Widać, że znowu jest akcja "PR" wśród pracowników, żeby zwiększyć punktację firmy. Niestety, to się robi przede wszystkim poprzez szanowanie PRACOWNIKÓW, nie klientów.

Yana

Zapisana i czekam na egzamin :). Pani w sekretariacie dobra i miła, rekomendacje dla Lingua Nova :)

Żółty

Od kilku miesięcy zastanawiałem się czy coś napisać ale jeżeli uchroni to chociaż jedną osobę od pracy w tej firmie to myślę że warto. Zachowanie dyrektorki jest nieprofesjonalne. Jej dwuznaczne żarty przyprawiają o mdłości, tak samo jak jej "super" kreacje w okresie wakacyjnym kiedy świeci (usunięte przez administratora)a z sukienki wypadają jej piersi. Światopogląd dyrektor i prezesa jest odklejony od rzeczywistości. Oni są świetni a wszystko co złe to pracownicy, którzy tak strasznie ich krzywdzą. Firma zbudowana z dykty. Jestem zniesmaczony tym, że tam pracowałem. Dodatkowo Go work jest zły i krzywdzący według wyżej wymienionych osób a dyrektor tej firmy usilnie próbuje wymusić kasowanie negatywnych opinii. Oby nigdy do tego nie doszło.

jestem szczęśliwy poza
@Żółty

Dokładnie tak jest. Firma z dykty. Ludzie źle traktowani i nie szanowani za swoją ciężką pracę. Oderwanie prezesa od rzeczywistości jest duże. Praca tu to horror

Uderz w stół

Jeśli ktoś mianuje się dyrektorem to powinien ubierać się stosownie do stanowiska. I zachowywać odpowiwdnio do stanowiska, ale w przypadku tej "firmy" to nie należy oczekiwać zbyt wiele.

jestem szczęśliwy poza

Bardzo dziwny wpis, próbujący uderzyć w osobę, której nie znasz w sposób żenująco prostacki. Zanim napiszesz coś takiego, zastanów się ze 3 razy, czy rzeczywiście to robić. Pamiętaj, że reprezentujesz swoją firmę, której bronisz, ale w sposób mało inteligentny. W ten sposób efekt jest odwrotny - działasz na szkodę instytucji, której zacięcie bronisz. Nie wiem, czy to zrozumiesz, ale życzę powodzenia i miłego dnia.

Zasada
@Żółty

Oby!!! Kasowane i zagłuszane maja byc wszystkie negatywne wypowiedzi. Pracownicy klikają jak szaleni... a pracodawca nie roxunie, że obronić się może tylko rzetelnością i szacunkiem do ludzi.

Svietlana

(usunięte przez administratora) Egzamin jest zdany dobrze, lecz bardzo denerwowałam się. Dobrze, że wszyscy dali z siebie co mogli. Polecamy uczyć się i zdawać w tej szkole. Personel naprawdę super.

Dyrektor Operacyjny

Rekruter, który przyszedł na rozmowę, okazał się być Prezesem Firmy. Sprawiał wrażenie jakby nie wiedział co się dzieje w firmie. Na wszystkie pytania odpowiadał ogólnie i wymijająco, zero konkretów. Chciał mnie zatrudnić na stanowisko dyrektorskie. Z rozmowy wynikało, że mam wejść na miejsce osoby, która kompletnie nie potrafi zarządzać pracownikami i jest na tyle nieporadna, że pracownicy średnio co dwa tygodnie odchodzą. Firma nie sprawiła na mnie dobrego wrażenia. Raczej nie polecam.

Czy mam doświadczenie na stanowisku kierowniczym? Czy mam doświadczenie w edukacji?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Dmytro

Jakość bardzo dobra. Obsługa najlepsza. Polecam wszystkim. Wynik pozytywny!!! Dziękujemy za szkolenie, pan w komisji też bardzo miły i szkolenie dla nas bardzo korzystne.

Artem Warszawa

Dobra wiadomość, egzamin ma wynik pozytywny! Rekomenduję Lingua Nova dla wszystkich. Panie dobrze opiekują się i są miłe. Wszystko na najwyższa notę.

Re
@Artem Warszawa

Gowork to serwis o pracodawcy. Pan jako klient (o ile Pan nim jest) może zostawiać swoją opinię o usługodawcy w innym miejscu, inaczej zawyża Pan ogólna ocenę firmy jako PRACODAWCY. Widząc ostatni grad takich wpisów, rozumiem, że taka jest polityka firmy i pracownicy tłumnie piszą o zdanych egzaminach. :(

Hanna

Zadowolenie klientów ostatecznie nie wpływa tu w żaden sposób na warunki zatrudnienia? Nie ma to znaczenia odnośnie nawet pensji jeśli byłoby więcej chętnych? Na jakiś dodatek do wynagrodzenia można tutaj liczyć?

Re
@Hanna

wklejam co jest napisane o GOWORK: "Opinie o Lingua Nova w Warszawa Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lingua Nova. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lingua Nova o rekrutacji." Podsumowując, nie jest to serwis dla klientów. @Hanna - widzę, że przy okazji swojego wywodu, "trzasnęłaś" jeszcze 2 "opinie" zadowolonych "klientów" - jeden po drugim (widać po godzinie wpisu).

Maksym

Dobre przygotowanie i ekzamin będzie zdany! Wszystko wiadomo! Bardzo miłe panie w rejestracji. Poprawna atmosfera, dużo informacji. Polecamy!!!

Karina

Brawo! Dziękujemy za egzamin i za szkolenie! Myślę, że wynik będzie ok, atmosfera bardzo dobra. Dziękuję wszystkim, lecz najbardziej paniom kierującym. Rozmawiały z nami i stresowaliśmy się mniej. Mąż mój też dziękuje.

Maria Bikerska

Najbardziej komfortowa i spokojna atmosfera podczas testu! Dziękuję lingua nova za najlepszą organizację

Łucja

czyli w sumie ich podejście było nawet racjonalne... a czy odezwali się już do Ciebie z tej szkoły z innych rekrutacji?

WA

Było tutaj pracować. Opinia byłaby o wiele mniej entuzjastyczna

@WA

Tak? ;) A można w skrócie się dowiedzieć dlaczego?

@Hanna

Polecam wpis @Artemida na samej górze. Dlatego.

WA

a skąd klient może o tym wiedzieć? Zeusie, przedstawiasz się jako KLIENT.

WA

Kandydatko. Jakoś trudno uwierzyć, że jesteś kandydatką, a nie pracownikiem, którego szefostwo namówiło na zgryźliwe komentowanie opinii, które przedstawiają osoby niezadowolone ze współpracy że szkoła.

krys

Pachnie wpisem mamy pana B

Zuzanna
@krys

Czemu sądzisz że to ona? Tu każdy jest anonimowy więc chyba nie masz stuprocentowej pewnosci?

WA

a co jest niekulturalnego w przekierowaniu do opinii innych? Samo słowo "dlatego" nie jest obraźliwe ani uwłaczające niczyjej godności. Jeśli ktoś pyta "Dlaczego?", na to odpowiada się "Dlatego". Pozdrawiamy serdecznie. :)

@Zuzanna

a co Ty na ten temat sądzisz? :)

Ziarno

zadziwiająca jest liczba "kandydatów", którzy walczą o dobre imię firmy, która nie raczyła ich zatrudnić? Wniosek nasuwa się sam.

Izydor
@Ziarno

Oj tak :(

@Izydor

Oj widzę, że wątek wciąż się ciągnie? ;) Jak już nawiązujecie do tej całej liczby kandydatów to tak właściwie ilu średnio przypada na jedno miejsce podczas naborów, dużo ludzi teraz jest chętnych na zatrudnienie się w firmie?

Dominika

Znalazłam ogłoszenie starsze Specjalista ds. obsługi klienta i chciałabym się dowiedzieć, jakie mają wymogi na tym stanowisku, jeśli chodzi o wykształcenie. Szkoła średnia wystarczy czy więcej wymagają? Pozdrawiam.

Jerzy na

w Jooble znalazłem właśnie ofertę pracy na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi szkoleń. Proszę o opinie - jak najbardziej szczere. Dziwne są tu komentarze pracowników, byłych pracowników i nawet kandydatów (co nie dostali pracy, ale chwalą), bardzo więc proszę o komentarze i zachęcenie mnie do pracy w tym miejscu, bo naprawdę szukam teraz pracy

Ольга Вабищевич

Thank you very much for your support in passing the B1 exam

Irina

Bardzo dziękuję kierownikowi który mi pomogl na egzaminie. Jestem brzemienna, Pan podszedł, przeprowadził mnie , doprowadził do sali, pokazał gdzie siedzę i poprosił egzaminujacego o opieke. Chciałam pozniej podejsc i podziekować, ale Pan był zjety bo coś woził. Bardzo dziekuje

Egzaminator

Bardzo dziękuję za jak zwykle bardzo ciepłe przyjęcie na egzaminie. Dziekuje panu Rafałowi, Bartoszowi , Pani Paulinie, Małgosi, Agnieszce i wielu milym ludziom z Lingua Nova za opiekę nad nami egzaminatorami

Dima

Bardzo dziekuje za zorganizowany egzamin w sobote. Było super!!!

Szukający pracy

Szukam pracy, mieszkam blisko siedziby. Czy warto?

Andrzej Niwicki
@Szukający pracy

Aplikowałem na sprzątanie - pomimo, że pracy nie dostałem bo ktoś mnie ubiegł - miły Pan, który ze mną rozmawiał wskazał mi innego pracodawce, u którego można poszukać pracy - bardzo jestem za to wdzięczny, że Pan starał mi się pomóc, pomimo że sam już pracy dla mnie nie miał. Pozdrawiam Andrzej

@Andrzej Niwicki

To w tej firmie nawet sprzątający mają etat? Ho ho!

Szukający pracy

no wlasnie czytam i rozumiem (chyba), co autor chciał przekazać - a tu inny komunikat był. Poproszę o wytłumaczenie. Nie szukał Pan pracy jako sprzątający?

Lea

Myślę, że znajdzie Pan tutaj na pewno stanowisko "moderatora" w Gowork. Tyle się tutaj klika i redaguje dość nieudolne teksty, że w firmie jest super i że płacą na czas, że na pewno przyjmą Pana do pomocy. Sorzatajacych na pewno nie potrzebują tak bardzo, jak "klikaczy" I "moderatorow", którzy pudruja jakże ponurą w tym miejscu rzeczywistość.

Kandydatka

Niestety muszę podzielić się negatywną opinią dotyczącą rekrutacji. Bardzo uprzejmy Pan kierownik rozmowę rekrutacyjną przeprowadził ze mną przez telefon po czym zaprosił mnie na rozmowę do siedziby biura tego samego dnia. Rozmowę przeprowadzał ze mną wraz z Panią sekretarką z którą miałabym pracować. Rozmowa była długa szczegółowa i profesjonalna. Niestety Pan kierownik kilkukrotnie podkreślał że jego intuicja wielokrotnie go zawiodła i musi się zastanowić. Telefon z odpowiedzią miałam dostać w ciągu 7 dni. Telefon z otrzymałam 3 godziny później z kolejnym zaproszeniem na kolejną rozmowę z Panią prezes. I tutaj rozmowa była dość dziwna i bardzo niekomfortowa. Pani prezes w trakcie moich wypowiedzi przerywała mi i głośno zastanawiała się kto zarysował biurko przy którym siedzieliśmy. Pytania tej Pani były bardzo niekompetentne. Nie czułam się na tej rozmowie dobrze pomimo, że poprzedniego dnia naprawdę wydawało mi się że jest to świetny pracodawca i praca. Znowu dostałam informację o decyzji w ciągu 7 dni. Nie otrzymałam tej pracy i nikt się do mnie nie odezwał w ciągu tych dni. Gdyby Pan Kierownik odezwał się do mnie z pozytywną odpowiedzią niestety odmówiłabym ze względu na Panią prezes z którą współpraca wydawała się być bardzo trudna.

Zorientowana
@Kandydatka

Nie mogła Pani mieć rozmowy z Panią Prezes, bo Pani Prezes nie przeprowadza rozmów, reszta zdarzeń też wydaje się być wyssana z palca i wysoce nieprawdopodobna, a w szczególności rysa na stole. Łatwo hejtować zmieniając cały czas nicki i będąc całkowicie anonimowym w sieci.

Agnieszka Gałdzicka

Jestem bardzo zadowolona - wszystko sprawnie i rzetelnie! Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym:)

Łucja
@Agnieszka Gałdzicka

Ale mówisz to jako klient czy osoba, która tam pracuje? Bo przeczytałam tu już wiele negatywnych opinii odnośnie pracy w tej firmie i nie mam pojęcia jak Twoją w takim razie odbierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Lingua Nova - Warszawa

• Jak się pracuje w Lingua Nova?

Zobacz opinie na temat firmy Lingua Nova tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lingua Nova?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lingua Nova?

Kandydaci do pracy w Lingua Nova napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lingua Nova