Lingua Nova
counter
2 60 57 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lingua Nova?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy macie świadomość, że polecana przez Was Europejska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości najwyraźniej (usunięte przez administratora) nowych przedsiębiorców i tylko częściowo wpłaca składki potrącenie z ich faktur na ZUS, a z resztą tych pieniędzy nie wiadomo, co się dzieje?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Wszystkie inkubatory przedsiębiorczości w tym wymieniona przez Panią/ Pana działają na podobnych zasadach.. Opłaty w tym ZUS za wystawianie w Pana/ Pani imieniu faktur są dużo niższe niż przy prowadzeniu własnej działalności. Można pomyśleć również o założeniu swojej działalności. Od 1 stycznia 2020 roku weszły przepisy Mały Zus plus, gdzie składki ubezpieczeniowe dla wielu przedsiębiorców są liczone od dochodu. Przy tego typu rozwiązaniu być może trochę droższym będzie Pan/ Pani miała pełną kontrolę nad wielkością odprowadzanych składek.

Pomocna?
TakNie3
Pytanie Nowy wpis
@Lingua Nova

To nie jest odpowiedz na pytanie. Wspomniany inkubator nie płaci tzw "małego ZUS-u", bo ten dotyczy tylko nowych przedsiębiorców, którzy płacą za siebie składki. Europejska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości potrąca 7% z każdej faktury i ma przekazywać podobno , jak twierdzi, na ZUS. Tylko że...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Olaf Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.
 Pytanie

Moje pytanie: dlaczego macie prawie same dobre opinie, a tylko 2p. w ocenie? Może dlatego, że negatywne moderujecie lub usuwacie? http://www.wykop.pl/ramka/3118595/gowork-pl-jak-firma-wybila-sie-na-zerowaniu-na-opiniach-trolli-w-internecie/ To ile placicie za brak krytyki?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.
 Problem

Czy macie świadomość, że polecana przez was Europejska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości najwyraźniej (usunięte przez administratora) nowych przedsiębiorców i rzekomo odlicza im z każdej faktury ZUS, przy czym do ZUS-u te pieniądze w dużej większości nie trafiają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Lingua Nova?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mira L

Szkoła w zasadzie stara się dobrze współpracować z lektorami. Płacą też ok chociaz szału z tym też nie ma. Jest zaplecze z materiałami i metody, chociaż nie zawsze pomaga. (usunięte przez administratora)Potrafi obdzwonić twoich słuchaczy i zasugerować im zmianę lektora, albo wręcz powiedzieć, że lektor się zmienia. A lektorowi mówi, że słuchacze zrezygnowali. Bezpośredni kontakt ze słuchaczem pokazał że słuchacz wcale nie zrezygnował. Nie wiadomo, o co w tym chodzi, ale sytuacja nieprzyjemna. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Mira L

Dziękuję za podzielenie się z nami swoimi problemami. Nie sądzę żeby opiekun Pana/Panią ignorował. Czasami bardzo trudno jest pogodzić interesy klienta i lektora. Staramy się to robić - czasami wychodzi, czasami nie. Oczywiście trzeba powiedzieć, że to klient nam płaci - i jeśli jest on niezadowolony, co zdarza się bardzo rzadko to staramy się temu zaradzić. Cenimy naszych lektorów i pracowników - to oni w bardzo dużym stopniu przyczynili się do sukcesu Lingua Nova. Gdyby jednak chciał/a Pan/Pani podzielić się swoimi uwagami i czuje się Pan/i niekomfortowo to zapraszam do kontaktu 503196762, b.szyke@linguanova.com.pl - chętnie zapoznam się z tą sprawą

Pomocna?
TakNie
Monika Sajecka
Nazwa działu: Marketing

Pracowałam w Lingua Nova w latach 2016 - 2019. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi wypłat wynagrodzeń. Wynagrodzenia były wypłacane zawsze na czas. Atmosfera w firmie była pozytywna. Bardzo dobrze wspominam ten czas i zachęcam wszystkich do pracy w Lingua Nova!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Monika Sajecka

Dzień dobry Bardzo dziękujemy za komentarz doceniający naszą trudną pracę. Przez prawie 30 lat istnienia firmy wypłata wynagrodzeń naszym współpracownikom była i jest jednym z naszych priorytetów w działaniu. Pozdrawiamy serdecznie.

Pomocna?
TakNie
Kasia Korpikiewicz
Nazwa działu: Marketing

Pracowałam w Lingua Nova przez 8 lat i bardzo dobrze oceniam pracę w tej firmie pod każdym względem: atmosfery w firmie, wykonywanych obowiązków, rozwoju, czy też płatności. Bardzo dobrze wspominam spędzony tam czas i zawsze pozytywnie będę wypowiadać się o Lingua Nova i swoich byłych przełożonych. Serdecznie pozdrawiam Panią Grażynę i Pana Bartka :)

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lingua Nova?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy Lingua Nova organizuje staże dla studentów?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry Mamy staże w dziale tłumaczeń dla tłumaczy . Proszę o kontakt z b.waskiewicz@linguanova.com.pl, w sprawie staży dla lektorów g.szyke@linguanova.com.pl

Pomocna?
Tak1Nie
Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Lingua Nova? 12 września na portalu http://GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na Specjalista Call Center. Ktoś z Was aplikował?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry Jestem osobą, która zamieściła to ogłoszenie - jest to praca zdalna nie wymagająca przychodzenia do biura. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana proszę o CV z telefonem na mail: b.szyke@linguanova.com.pl - z radością oddzwonię. Pozdrawiam Bartosz

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
REKRUTACJA


Zachęcamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert pracy!


Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka "Oferty pracy"


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!
Pomocna?
Tak2Nie1
zniesmaczony

Niestety szkoła robi złe wrażenie już na samym początku. (usunięte przez administratora)Lektorzy nie są szanowani - warunki do pracy/przygotowania się zajęć są fatalne - zła organizacja (nie wiesz czasami w jakiej sali masz zajęcia), brak przepływu informacji, brak miejsca do przygotowania się przed zajęciami, ciągłe przypominanie o koszcie xero... Tygodniami czeka się na grafiki, poźniej i tak dostajesz godziny, które niejak pasują do tego o co prosiłeś. Wiem, ze nie zawsze da się to połączyć, ale brakuje tu elementarnego szacunku do drugiego człowieka.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wilas
@zniesmaczony

Nic się pod tym względem na lepsze nie zmienilo

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Agnieszka Z.

Nigdy w Lingua Nova nie miałam problemów z płatnościami. Jako jedna z nielicznych szkół naprawdę płaci na czas. Wsparcie metodyczne jest zawsze, a i zespół administracji służy wsparciem i pomocą. Jestem zadowolona ze współpracy - już ponad 5 letniej ;) Pozdrawiam

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś1

Pracodawca

@Agnieszka Z.

Bardzo dziękujemy za rzetelną i zgodną z prawdą opinię

Pomocna?
Tak3Nie2
Wilas
@Lingua Nova

To żart?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Wilas
@Agnieszka Z.

Dobre sobie. Tez brzmi jak reklama z folderka "dlaczego warto dla nas pracować". Ta sama osoba chyba pisze te rzekome pozytywne komentarze? :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zuza

Polecam tego pracodawcę - warunki zatrudnienia dobre, jasne zasady współpracy. Atmosfera w firmie bardzo dobra, współpracownicy są chętni do pomocy i przyjaźnie nastawieni.

Pomocna?
Tak1Nie8
Zgłoś3

Pracodawca

@Zuza

Bardzo dziękujemy za uczciwą ocenę

Pomocna?
Tak2Nie3
Wilas
@Zuza

Brzmi jak reklama z folderka "dlaczego warto dla nas pracować". Sztucznie. Pracodawca sam sobie to chyba napisal. :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
Witamy na profilu Lingua Nova


Dziękujemy za wszystkie pozostawione opinie oraz zainteresowanie naszą firmą. 


Specjalizująca się w kompleksowej obsłudze językowej firm i instytucji. Obecnie w związku z  rozwojem naszego przedsiębiorstwa, rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk. 


Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka"Oferty pracy"


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!
Pomocna?
Tak4Nie1
Lektor

Robią łaskę, że płacą na czas. Nie polecam. Jestem lektorem tej szkoły. Drugi tydzień czekam na swoje pieniądze. Ma koncie już nic nie ma, pożyczam od znajomych, by móc jeść. Już kolejny raz. To uspokajające.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś

Pracodawca

@Lektor

Zapisy dotyczące płatności regulowane są w umowie, którą Pan/Pani podpisała. Wynagrodzenia płatne są po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego w terminie do 21 dni od złożenia przez Panią/Pana prawidłowo wypełnionego sprawozdania!. W tym miesiącu termin jeszcze nie minął - dziś mamy 11.07.2019!. Naszym wykonawcom płacimy bardzo szybko i sumiennie. Na dzień dzisiejszy wszyscy wykonawcy wystawiający rachunki otrzymali już należne wynagrodzenie. Jutro będą wypłacane wynagrodzenia dla wykonawców pracujących na umowy zlecenia. Miesiąc w miesiąc od wielu lat wynagrodzenia wypłacane są dużo szybciej niż wynika to z zapisów w umowie. Zawsze również można poprosić o wcześniejszy przelew jeśli sytuacja Pani/Pana jest tak dramatyczna jak opisywana. Nigdy nikomu nie odmówiłem wcześniejszej wypłaty - wystarczy po prostu poprosić. Z poważaniem Bartosz Szyke Prezes Zarządu

Pomocna?
Tak6Nie6
Lektor
Nazwa działu: Finanse
@Lektor

Witam Serdecznie, Pracuje w kilku miejscach jako lektor min. w Lingua Nova i tylko w Lingua Nova otrzymuje wypłatę na czas. Absolutnie nie miałem nigdy z tym problemu. To jest to co wyróżnia tego pracodawcę, dlatego staję w obronie. Pozdrawiam Panią Grażynę Szynke

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś6
Nick
@Lektor

@Lektor 11.07.2019: ile ci zaplacili za tę wypowiedź? To jest strona opinii, a nie reklamy.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Lektor

Bardzo dziękujemy za opinię i również pozdrawiamy

Pomocna?
Tak3Nie2
Wojas

(usunięte przez administratora) firemka o korpozapedach. Nie polecam

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Martyna

Zastanawiające jest to, że zupełnie przestaliście korzystać z forum. Macie powód?

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robert
@Martyna

Masz rację. Od dawna nikt nie pisał żadnych informacji na temat Lingua Nova. A czy Ty mogłabyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia lub atmosfery w firmie? Aktualnie firma szuka lektora języka angielskiego prowadzącego szkolenia w firmach i instytucjach. Piszcie proszę jeśli zdecydujecie się na aplikację. Dyskusja na ten temat wniesie wiele informacji do wątku firmy Lingua Nova.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ewr

Najlepsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracownikow, a to znak, że atmosfera teraz dopisuje w firmie.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ExEmployee

Lingua Nova tak, oni zawsze szukaja... ale to nie jest Lingua Nova.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lektorka C.S.

Pracuję w Lingua na Marszałkowskiej i tam jest ok. Ani dobrze, ani źle. To, co tu piszecie to o szkole w Piasecznie, z którą Lingua rozwiązała umowę, bo filia źle sobie radziła i robiła czarny PR.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zorientowany

Firma Lingua Nova rozwiązała umowę o współpracy, nie zgadzając się z praktykami stosowanymi w filii Piaseczno. Ta szkoła od czerwca nie należy już do sieci Lingua Nova.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zgadzasz się?

To proponuje naukę w domu z Native'm. Szkoła ma realizować standardy, tym bardziej te, które posiadają akredytację Kuratora Oświaty. Sam kurs jest fajnym pomysłem, ale wydaję mi się, że osoba, która powinna czuwać nad realizacją założeń powinna mieć wyższe wykształcenie - pedagogiczne i filologiczne.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
dobra odpowiedz

Uważam, że jest dosyć spora różnica pomiędzy polskim lektorem bądź metodykiem ,który uczy języka angielskiego (może wyjechał poza granice na parę miesięcy, ale to też stoi pod znakiem zapytania), a native speaker'em co się wychowywał w anglojęzycznym kraju. Dodam, że rynek native speakerów w Polsce bardzo się rozbudował i prawie każda szanująca się szkoła wymaga przynajmniej ukończenia pierwszego stopnia studiów oraz dodatkowy kurs nauczania. Skoro się tyle wymaga od native speaker'a to uważam, że polski lektor (który, wiadomo, robi minimalne błędy) a tym bardziej pan metodyk (który popełnia mnóstwo rażących błędów) powinien mieć ten "papierek" chociażby z przygotowania pedagogicznego i jakieś certyfikaty aby mieć pewność, że nie będzie uczył z błędami ludzi, którzy płacą duże pieniądze za zajęcia.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lektorka

Jesli ktos chce tam pracowac, to stanowczo odradzam. No chyba, ze jest sie dopiero co po studiach, ma sie zero doswiadczenia i w ciagu kilku miesiecy chce przejsc szkole zycia. Miejsce, w ktorym od lektorow wymaga sie bardzo wiele, a w zamian oferuje bardzo niewiele. Owszem poziom nauczania jest wysoki, ale to wszystko okupione jest ciezka praca lektorow, ktorzy rzuceni na gleboka wode (usunięte przez administratora) Chociaz karma wraca, wiec te wszytskie negatywne emocje ktore generowala w tym miejscu z pewnoscia do niej wroca.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
znajoma

Na początku pracuje się świetnie, jednak w miare upływu czasu jest coraz gorzej. Grupy sa mniejsze i większe jednak zróżnicowane poziomami tak,że cięzko prowadzić zajęcia, jak jst miejsce w grupie to sie wpycha osobe na byle jakim poziomie, zeby tylko zarobic...Czy cos sie zmienilo?? tak z kazdym miesiącem na gorsze.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lula

Pracowalam tam kilka lat temu. Wydaje sie, ze nic sie nie zmienilo... Tak zlego traktowania nie doswiadczylam nigdy wiecej. Zdarzylo mi sie raz zachorowac. (usunięte przez administratora) Dzis bardzo sie dziwie, zebylam tak naiwna, ze zgodzilam sie pracowac na takich warunkach. Brak doswiadczenia I mlody wiek...Nie wiem, jak jest dzis, ale warto bardzo uwaznie przeczytac umowe i zastanowic sie, co sie podpisuje. Atmosfera byla fatalna(usunięte przez administratora) Na szczescie uczniowie I lektorzy byli w tym czasie bardzo w porzadku:)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Ania

Najlepszym dowodem na atmosferę w tej firmie jest fakt jak często zmieniają się tam pracownicy...(usunięte przez administratora)atmosfera nie jest fajna da się wyczuć napięcie. Nie polecam!

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Lingua Nova - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Lingua Nova