2 Dodaj opinię
2 54 45 5 1

Opinie o Lingua Nova

D.

Zuza

Polecam tego pracodawcę - warunki zatrudnienia dobre, jasne zasady współpracy. Atmosfera w firmie bardzo dobra, współpracownicy są chętni do pomocy i przyjaźnie nastawieni.

Zadowolona

Pracowałam w LINGUA NOVA w Piasecznie i byłam bardzo zadowolona. Bardzo wiele się nauczyłam. Pracownicy, zarówno administracyjni, jak i Lektorzy, są tam porządnie szkoleni, dobrze przygotowywani do swoich zadań. Można wiele wynieść dla siebie. Właścicielka traktuje Ludzi po partnersku, daje spory kredytem zaufania, dużą samodzielność i pecyzuje konkretne oczekiwania. Dla Ludzi uczciwych, chcących się rozwijać, naprawdę dobry trening zadowowy. Polecam.

Tak1Nie2

Agnieszka Z.

Nigdy w Lingua Nova nie miałam problemów z płatnościami. Jako jedna z nielicznych szkół naprawdę płaci na czas. Wsparcie metodyczne jest zawsze, a i zespół administracji służy wsparciem i pomocą. Jestem zadowolona ze współpracy - już ponad 5 letniej ;) Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lingua Nova?

Pytanie Nowy wpis

Czy Lingua Nova organizuje staże dla studentów?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry Mamy staże w dziale tłumaczeń dla tłumaczy . Proszę o kontakt z b.waskiewicz@linguanova.com.pl, w sprawie staży dla lektorów g.szyke@linguanova.com.pl

TakNie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Lingua Nova? 12 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na Specjalista Call Center. Ktoś z Was aplikował?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry Jestem osobą, która zamieściła to ogłoszenie - jest to praca zdalna nie wymagająca przychodzenia do biura. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana proszę o CV z telefonem na mail: b.szyke@linguanova.com.pl - z radością oddzwonię. Pozdrawiam Bartosz

Aktualność
REKRUTACJA

Zachęcamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert pracy!

Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka "Oferty pracy"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!
zniesmaczony

Niestety szkoła robi złe wrażenie już na samym początku. (usunięte przez administratora)Lektorzy nie są szanowani - warunki do pracy/przygotowania się zajęć są fatalne - zła organizacja (nie wiesz czasami w jakiej sali masz zajęcia), brak przepływu informacji, brak miejsca do przygotowania się przed zajęciami, ciągłe przypominanie o koszcie xero... Tygodniami czeka się na grafiki, poźniej i tak dostajesz godziny, które niejak pasują do tego o co prosiłeś. Wiem, ze nie zawsze da się to połączyć, ale brakuje tu elementarnego szacunku do drugiego człowieka.

Tak5Nie

@zniesmaczony

Nic się pod tym względem na lepsze nie zmienilo

Agnieszka Z.

@Agnieszka Z.

Bardzo dziękujemy za rzetelną i zgodną z prawdą opinię

@Lingua Nova

To żart?

@Agnieszka Z.

Dobre sobie. Tez brzmi jak reklama z folderka "dlaczego warto dla nas pracować". Ta sama osoba chyba pisze te rzekome pozytywne komentarze? :)

Zuza

@Zuza

Bardzo dziękujemy za uczciwą ocenę

Tak2Nie2
@Zuza

Brzmi jak reklama z folderka "dlaczego warto dla nas pracować". Sztucznie. Pracodawca sam sobie to chyba napisal. :)

Aktualność
Witamy na profilu Lingua Nova

Dziękujemy za wszystkie pozostawione opinie oraz zainteresowanie naszą firmą.

Specjalizująca się w kompleksowej obsłudze językowej firm i instytucji. Obecnie w związku z  rozwojem naszego przedsiębiorstwa, rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka"Oferty pracy"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!
Tak3Nie
Lektor

Robią łaskę, że płacą na czas. Nie polecam. Jestem lektorem tej szkoły. Drugi tydzień czekam na swoje pieniądze. Ma koncie już nic nie ma, pożyczam od znajomych, by móc jeść. Już kolejny raz. To uspokajające.

Tak2Nie2

@Lektor

Zapisy dotyczące płatności regulowane są w umowie, którą Pan/Pani podpisała. Wynagrodzenia płatne są po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego w terminie do 21 dni od złożenia przez Panią/Pana prawidłowo wypełnionego sprawozdania!. W tym miesiącu termin jeszcze nie minął - dziś mamy 11.07.2019!. Naszym wykonawcom płacimy bardzo szybko i sumiennie. Na dzień dzisiejszy wszyscy wykonawcy wystawiający rachunki otrzymali już należne wynagrodzenie. Jutro będą wypłacane wynagrodzenia dla wykonawców pracujących na umowy zlecenia. Miesiąc w miesiąc od wielu lat wynagrodzenia wypłacane są dużo szybciej niż wynika to z zapisów w umowie. Zawsze również można poprosić o wcześniejszy przelew jeśli sytuacja Pani/Pana jest tak dramatyczna jak opisywana. Nigdy nikomu nie odmówiłem wcześniejszej wypłaty - wystarczy po prostu poprosić. Z poważaniem Bartosz Szyke Prezes Zarządu

Tak6Nie3
Lektor
Nazwa działu: Finanse
@Lektor

Witam Serdecznie, Pracuje w kilku miejscach jako lektor min. w Lingua Nova i tylko w Lingua Nova otrzymuje wypłatę na czas. Absolutnie nie miałem nigdy z tym problemu. To jest to co wyróżnia tego pracodawcę, dlatego staję w obronie. Pozdrawiam Panią Grażynę Szynke

TakNie2
Nick
@Lektor

@Lektor 11.07.2019: ile ci zaplacili za tę wypowiedź? To jest strona opinii, a nie reklamy.

Tak1Nie1

@Lektor

Bardzo dziękujemy za opinię i również pozdrawiamy

Wojas

(usunięte przez administratora) firemka o korpozapedach. Nie polecam

Tak2Nie
Martyna

Zastanawiające jest to, że zupełnie przestaliście korzystać z forum. Macie powód?

Tak2Nie1

Robert
@Martyna

Masz rację. Od dawna nikt nie pisał żadnych informacji na temat Lingua Nova. A czy Ty mogłabyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia lub atmosfery w firmie? Aktualnie firma szuka lektora języka angielskiego prowadzącego szkolenia w firmach i instytucjach. Piszcie proszę jeśli zdecydujecie się na aplikację. Dyskusja na ten temat wniesie wiele informacji do wątku firmy Lingua Nova.

ewr

Najlepsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracownikow, a to znak, że atmosfera teraz dopisuje w firmie.

ExEmployee

Lingua Nova tak, oni zawsze szukaja... ale to nie jest Lingua Nova.

lektorka C.S.

Pracuję w Lingua na Marszałkowskiej i tam jest ok. Ani dobrze, ani źle. To, co tu piszecie to o szkole w Piasecznie, z którą Lingua rozwiązała umowę, bo filia źle sobie radziła i robiła czarny PR.

zorientowany

Firma Lingua Nova rozwiązała umowę o współpracy, nie zgadzając się z praktykami stosowanymi w filii Piaseczno. Ta szkoła od czerwca nie należy już do sieci Lingua Nova.

zgadzasz się?

To proponuje naukę w domu z Native'm. Szkoła ma realizować standardy, tym bardziej te, które posiadają akredytację Kuratora Oświaty. Sam kurs jest fajnym pomysłem, ale wydaję mi się, że osoba, która powinna czuwać nad realizacją założeń powinna mieć wyższe wykształcenie - pedagogiczne i filologiczne.

dobra odpowiedz

Uważam, że jest dosyć spora różnica pomiędzy polskim lektorem bądź metodykiem ,który uczy języka angielskiego (może wyjechał poza granice na parę miesięcy, ale to też stoi pod znakiem zapytania), a native speaker'em co się wychowywał w anglojęzycznym kraju. Dodam, że rynek native speakerów w Polsce bardzo się rozbudował i prawie każda szanująca się szkoła wymaga przynajmniej ukończenia pierwszego stopnia studiów oraz dodatkowy kurs nauczania. Skoro się tyle wymaga od native speaker'a to uważam, że polski lektor (który, wiadomo, robi minimalne błędy) a tym bardziej pan metodyk (który popełnia mnóstwo rażących błędów) powinien mieć ten "papierek" chociażby z przygotowania pedagogicznego i jakieś certyfikaty aby mieć pewność, że nie będzie uczył z błędami ludzi, którzy płacą duże pieniądze za zajęcia.

lektorka

Jesli ktos chce tam pracowac, to stanowczo odradzam. No chyba, ze jest sie dopiero co po studiach, ma sie zero doswiadczenia i w ciagu kilku miesiecy chce przejsc szkole zycia. Miejsce, w ktorym od lektorow wymaga sie bardzo wiele, a w zamian oferuje bardzo niewiele. Owszem poziom nauczania jest wysoki, ale to wszystko okupione jest ciezka praca lektorow, ktorzy rzuceni na gleboka wode (usunięte przez administratora) Chociaz karma wraca, wiec te wszytskie negatywne emocje ktore generowala w tym miejscu z pewnoscia do niej wroca.

znajoma

Na początku pracuje się świetnie, jednak w miare upływu czasu jest coraz gorzej. Grupy sa mniejsze i większe jednak zróżnicowane poziomami tak,że cięzko prowadzić zajęcia, jak jst miejsce w grupie to sie wpycha osobe na byle jakim poziomie, zeby tylko zarobic...Czy cos sie zmienilo?? tak z kazdym miesiącem na gorsze.

Tak4Nie

Lula

Pracowalam tam kilka lat temu. Wydaje sie, ze nic sie nie zmienilo... Tak zlego traktowania nie doswiadczylam nigdy wiecej. Zdarzylo mi sie raz zachorowac. (usunięte przez administratora) Dzis bardzo sie dziwie, zebylam tak naiwna, ze zgodzilam sie pracowac na takich warunkach. Brak doswiadczenia I mlody wiek...Nie wiem, jak jest dzis, ale warto bardzo uwaznie przeczytac umowe i zastanowic sie, co sie podpisuje. Atmosfera byla fatalna(usunięte przez administratora) Na szczescie uczniowie I lektorzy byli w tym czasie bardzo w porzadku:)

Tak7Nie
Ania

Najlepszym dowodem na atmosferę w tej firmie jest fakt jak często zmieniają się tam pracownicy...(usunięte przez administratora)atmosfera nie jest fajna da się wyczuć napięcie. Nie polecam!

Tak10Nie
była lektorka

Płacą na czas, ale średnio, o ile się ma zajecia w szkole. Większość zajęć jest niestety wyjazdowa, a za dojazd nie jest zwracane, wówczas stawka jest słaba. Pozostałe kwestie jak u poprzedników: atmosfera słaba, od osób pracujących w tym roku wiem, ze coraz gorsza... (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Klientka

Zapisałam sie do szkoły dwa tygodnie temu. Te opinie tu mnie przerażaja. Obsluga wspaniała, panie przemiłe, cierpliwie tłumaczą, ale... Kobieta, która w przerwie przerywania mi i swojej pracownicy, zasygnalizowała, ze jest włascicelką. Nic z tego przerywania nie zrozumialam, oprócz tego, ze wyszłam z ogromem kartek, których włascicelka nerwowo szukała , drukowała, dawała, zabierala, bo zła informacje dala. Biegała nerwowo między mna, zazenowana sytuacja pracownica a drukarkami, siejac chaos. Wspolczuje tym pracownikom. obsluga nie wyglada profesjonalnie jak ktos tak przerywa, wchodzi i wychodzi. oby kurs byl lepszy.

Tak4Nie

rybka

D. - 2013-06-27 16:19:34 Jestem lektorem w szkole już 3 lata. Pensja zawsze na czas, a pracowałam w różnych szkołach, wiem, ze różnie bywa z tym wynagrodzeniem. Ja zostaję.Cytując klasyka - pieniądze to nie wszystko ;)

D.

była pracownica

Ale o czym my w ogóle mówimy, jedno co można powiedzieć to to, że w przeciągu ostatniego roku w sekretariacie firmy jest ciągła roszada i nowi pracownicy odchodzą po tygodniu lub dwóch, a max wytrzymują tu miesiąc, więc chyba to nie jest normalne. Jeśli byłoby w tej firmie tak cudownie to raczej pracownicy szkoły i lektorzy by w niej zostali, a nie uciekali gdzie pieprz rośnie. Więc chyba nic dodać nic ująć. Po prostu lepiej pójść i pracować w sklepie niż w tym (usunięte przez administratora). Uważajcie!

Tak2Nie
margolcia

ex lingua - 2013-03-26 09:08:08 haha, ile dostalas podwyzki za ten komentarz?co najwyżej obietnicę podwyżki :D od razu ostrzegam - nikt ze znanych mi osób podwyżki tam nie uświadczył. Ja sama na 3 lata pracy obietnicę wyższej stawki otrzymałam jakieś 4-5 razy.

ex lingua

haha, ile dostalas podwyzki za ten komentarz?

Bąbel

błagam, każdy wie jaka jest prawda....Kompletnie mylisz się z rzeczywistością.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Lingua Nova - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie