Speak Out Marta Szymańska-Baran

Starachowice

Opinie o Speak Out Marta Szymańska-Baran

iza

@gruzja jak z lektorami i firmami językowymi bywa najczęściej jest to umowa zlecenie. Nic dziwnego, dla lektora jest to często druga praca i nie ma tu regularnych godzin pracy. Sama firma Speak Out stara się bardzo żeby spełnić wszystkie warunki dobrego kształcenia

buziaczek

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, każdy wie żeby poprawnie mówić po angielsku gramatyka i mówienie powinno iść w parze. też słyszałam o tej szkole od wielu osób, sama też chodziłam na zajęcia i NIE POLECAM!!!!

Mirosław

Chyba się wam coś pomyliło. To jest forum z opiniami o pracodawcach a nie kursach językowych !!!

Michał

Uczę się w SPEAK OUT niemieckiego. Polecam. Zajęcia fajnie prowadzone. Bardzo dużo gadania i to tylko po niemiecku.

Anna W.

Ja tez uczyłam się ze szkołą SPEAK OUT w Manie i nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Kurs był super. Uczą mówić. Nie ma dużo gramatyki. Bardzo fajnie, bardzo polecam. Wiadomo że żeby sie cos nauczyć to trzeba popracować też samemu.

Zostaw opinię o Speak Out Marta Szymańska-Baran - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speak Out Marta Szymańska-Baran