Dom System s.c. Patrycja Piekarzewicz, Artur Walczyk

Wodzisław Śląski

Opinie o Dom System s.c. Patrycja Piekarzewicz, Artur Walczyk

Milka

Odradzam. Prezes ma prawomocny wyrok zasadzajacy odszkodowanie za działalność pod nazwą Dom System i nawet nie płaci. Generalnie oszukuje klientów to można się spodziewać że i pracowników.

Masz nowe wiadomości na temat firmy Dom System s.c. Patrycja Piekarzewicz, Artur Walczyk oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Dom System s.c. Patrycja Piekarzewicz, Artur Walczyk - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom System s.c. Patrycja Piekarzewicz, Artur Walczyk