Opinie o Market Share w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Market Share. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Market Share na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Share w Warszawa

cool

Nie wiem jak było, ale chyba coś się poprawiło, bo ja jestem bardzo zadowolona. :))))

Rozczarowana

Koleżanki i koledzy!!! Praca zapowiadała się dobrze, piękne biuro, sala konferencyjna, formularze, umowa. PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO NAJGORSZA AGENCJA DLA JAKIEJ PRACOWAŁAM, a było ich duużo. Wynagrodzenie dostałam po -uwaga PONAD 5 miesiącach od wykonania zlecenia! Mało tego! Musiałam się o nią dopraszać, pisać maile, dzwonić, kontaktować się z działem finansów i jeździć do siedziby Firmy. Zapłacili, bo postraszyłam trochę, ale też nie całą sumę, ale już nie miałam siły się z nimi kłócić. Nie ma co się zastanawiać po prostu NIE POLECAM !!!

wi0l3tka

Na stanowiskach etatowych.. haha, no jest jeszcze lepiej. Sa mi winni ok 2000 zł bo pracuje w charakterze supervisora a pieniędzy jak nie bylo tak nie ma. Raz na trzy, cztery miesiace wyslac mi 200 zl i to jest wszystko, a zlecenia dalej wysylaja. W pewnym momencie powiedziala dosc bo do mnie maja pretensje osoby ktore zatrudniam, a oni im pieniedzy nie wysylaja. Masakra, nie polecam nikomu.

Akim

TO [usunięte przez moderatora]!!! OKROPNI I BEZCZELNI!! NIE RACZA ODPISAC NA EMAILE, ODBIERAJĄC TELEFON PRÓBUJĄ ZROBIĆ Z CIEBIE GŁUPKA I SPŁAWIAJĄ CIE!!! Są mi winni 900zł!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Market Share? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
bb

A może ktoś ma z Was nr telefonu do Pani od finansów - Pani nazywa się[usunięte przez moderatora]. Organizowaliśmy eko akcje w maju z Tesco i opóźniają się z wypłatami

lyyyna

Ja tez czekam na pieniądze za maj. Napisałam już maila w tej sprawie i nikt nie raczył odpisać, pomimo, że mail został odczytany.

misiu

Ta firma lada dzień upadnie, jeśli chcecie odzyskać pieniądze to się [usunięte przez moderatora]

Ola

Mija 3,5 miesiąca odkąd nie wypłacili pieniędzy. Wg ich głupiej umowy mają jeszcze kilka dni i już napisałam maila w tej sprawie. Nie zamierzam wypisywać, mailować, dzwonić, pytać i prosić, dopominać się o swoje. DO WSZYSTKICH KTÓRYM AGENCJA ZALEGA Z WYPŁATAMI : odzywajcie się tutaj jeszcze raz ( widziałam opinie z maja, lipca tego roku że zalegaja komus z platnosciami nawet i od lutego czy listopada ;o) zobaczmy dokładnie ilu nas jest i może zbiorowo przejdźmy się do nich . W kupie siła. Póki agencja działa i funkcjonuje walczmy o swoje i pokażmy że nie można tak traktować ludzi. Nie wniosę do sądu sprawy o 80 zł ale gdyby to była trochę wyższa kwota bez namysłu bym to zrobiła od razu. z tego co widzę moga tu byc osoby którym nie wypłacono większych sum. Nie dajmy się, trzeba osobiscie pojsc i wygarnac co sie mysli. Mailowo i telefonicznie beda umywać ręce i traktować nas jak małe pionki.

patt

hostessy , hosci, ankieterzy maja 10-15/ netto. etatowy pracownik - nie wiem konkretnie ale zapomnij o klasycznym etacie- umowy o priacę to tam nie dostaniesz. Kiedyś szukali recepcjonistki to oferowali niewielkie pieniadze i chyba pół etatu na zleceniu. A w jakim charakterze chciałabys pracować? Poczytaj o standardowych zarobkach na danym stanowisku w Warszawie i spróbuj w innych agencjach - jest ich pełno, i świetnie wypłacalnych nie upieraj się na Marketshare, bo sama widzisz...

cd

..cd oprocz tego jednego dnia w maju już wcześniej pracowałam dla nich. Pieniądze były późno i trzeba bylo naciskać, dopominac się, przypominac, mailować. Mimo wszystko sprobowalam jeszcze raz, myslalam ze to nie jest jednak reguła - jednak jest... Strasznie krótkowzroczna strategia - lepiej mieć sprawdzone, pewne osoby, które chetnie pracuja niz ciagle rekrutować nowe. A po takich numerach NIKT nie zeche drugi raz podjac jakiejkolwiek współpracy. Po jakimś czasie także nikt nowy nie zeche podpisac umowy. Agencji reklamowych jest mnóstwo i są wypłacalne.

Do Anka

Marketshare to jest agencja reklamowa - można pracować w różnym charakterze. Pewnie większość negatywnych opinii ( łącznie z moją !) piszą osoby które pracowały dorywczo jako hostessy/hości/ankieterzy itp. Nie wiem jak się przedstawia sytuacja z wypłatami dla etatowych pracowników ( pewnie zatrudnionych i tak na zleceniu) którzy pracuja w pełnym wymiarze godzin... Agencja jest żenująco niewypłacalna. Mnóstwo opinii to potwierdza. Pracowalam w maju jeden dzien na akcji , powinnam dostać coś ok 80-90 zł i do tej pory nie mam pieniędzy. To jest żenada... albo pozostaje współczuć agencji tak ogromnych kłopotów finansowych że nie moga zaplacic takiej sumy, albo trzeba głęboko gardzić za takie podejście do ludzi i świadome robienie w balona. Może to taka taktyka? Coś na zasadzie : zaoferujemy w miare fajne stawki godzinowe, podpiszemy umowę zeby nikt nie miał podejrzen a potem nie wypłacimy kasy. No bo komu chcialoby się sądzić o 100-500 zł za pare dni akcji promocyjnej. Pokrzywdzonych jest jak widze duzo. Warto kazdemu NIE POLECAĆ tej agencji.

ania

UPS!, tak, przejęzyczyłam :P Ale ja mam miłe skojarzenia z tą Agencją, serio. :)

xxx

Jeszcze nigdy nie wypłacili Ci pieniędzy co się czasem zdarza w innych agencjach? :P no tak, zazwyczaj zdarza się że agencje wypłacają pieniądze...ironizuję, rozumiem że zapewne przejęzyczyłeś się i chodziło Ci o to że w niektórych agencjach zdarza się, że pieniadze nie są wypłacone a tutaj takiej sytuacji nigdy nie bylo... ALe mimo wszystko - Boże, widzisz i nie grzmisz ! mamy jako pracownicy cieszyć się i byc zadowolonym ze w ogole dostalismy kase bo mogło być gorzej? Litosci - nie jesteśmy dziesięciolatkami, którzy pracują w ogródku u wujka i cieszą się że zapłacił - bo przecież mógł tego nie zrobić ! Jestesmy dorosłymi ludźmi, pracujemy na umowę-zlecenie i jest to ZOBOWIĄZANIE obustronne, nikt nam łaski nie wyświadcza, że zrobi przelew. To jest ich obowiązek. I to jest upokarzające dla dorosłych ludzi, żeby musieli zastanawiać się czy wypłatę dostaną za prawie 4 miesiące czy za 2 ( zero określenia jakiegokolwiek możliwego terminu , przewidywalność zerowa, do 90 dni od KONCA miesiaca) , pytać i dopominać sie o to. Żyjemy w Warszawie, sądze że nawet dorabiajacemu studentowi nie chcialoby sie bawic w cos takiego...czy szefostwo i osoby zajmujace sie finansami tez dostaja wyplate po 3 - 4 miesiacach?:) nie godzcie sie na to, dopoki ktos sie godzi na takie warunki, pseudopracodawcy beda nas tak traktowac. a te komentarze to chyba sami sobie piszecie i juz nie wiecie jak sie bronic. jestescie niewypłacalni to nie bawcie sie w agencje reklamowa tylko zajmijcie czyms innym. Pracowałam w 4 agencjach i pieniadze sa normalnie a to jest parodia.

ania

Fajni są! Fakt, wypłata nigdy nie jest od razu po zleceniu, ale czasem potrafią podwyższyć stawkę za dobrze wykonaną robotę. I jeszcze nigdy nie wypłacili mi pieniędzy, co zdarza się w innych agencjach.

Myszka25

Dziewczyny...to prawda ..ja za pieniędzmi czekam od lutego i nadal cisza!!!!!

sandra

Anonim - 2013-07-03 09:15:04 Fajni ludzie? Da się pogadać?Supervisorzy są super. Naprawdę polecam!

Nola

Firma jest nie odpowiedzialna i nie wypłacalna, nie odpowiadają zarówno na maila jak i na kontakt telefoniczny tj, połączenia są odrzucane a na sms nie odpowiadają. Nie polecam nikomu

Ola

Jeśli ktoś myśli może że takie komentarze są pisane przez hostessy które nie wywiązały się ze swoich obowiązków, albo przez kogoś z konkurencji to niech pojedzie do ich biura i zobaczy na własne oczy tą umowę...nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Szkoda kasy nawet na bilet autobusowy żeby dojechać do siedziby tej pseudofirmy.

Ola

Dziewczyny - jeśli zastanawiacie się nad pracą jako hostessa w tej agencji to naprawdę nie marnujcie czasu, napiszcie jakiś komentarz a ja w następnym podam mailowe namiary na siebie i przekaże Wam informacje o UCZCIWYCH agencjach w których warto pracować. Market share to jest brak szacunku dla ludzi...Żeby na takie małe pieniądze czekać tyle czasu? Każdy ma swoje życie, często naukę, studia, egzaminy...jaki jest sens angażować się w pracę, pracować uczciwie i przykladać się do promocji kiedy kasę za to mozesz wg umowy zobaczyć prawie dopiero za 4 miesiące ! Nawet nie wiesz kiedy. To jest kpina, parodia, śmiech na sali. Lepiej już pójść na jakiś wolontariat w tym czasie, wyjdzie na to samo!!!!!!!!

Ola

Ludzie, nie marnujcie czasu na tą agencję !! Uważnie czytajcie umowę - w zapisie jest że rozliczenie nastąpi najpóźniej w ciągu 90 (!!!) dni od zakończenia miesiąca w którym odbyła się realizacja zlecenia. To są jakieś kpiny, lepiej roznosić ulotki albo plewić komuś [usunięte przez moderatora] ogródek. Powiedzmy pracujecie na samym początku maja a pieniądze za to możecie zobaczyć nawet pod sam koniec sierpnia. Jedna wielka kupa a nie agencja reklamowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Share - Warszawa

Market Share