Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

ohoho

całkiem poważnie nawet kartki maja po 8 zl

gosc

z tego co mowili jeszcze na wiosne to szlo zarobic kolo 2000-2200

Polak
@gosc

żal pisać ale prawda jest taka zarobki na Janinie były najgorsze ,a teraz to jest jeszcze gorzej !!! brat pracuje i widze jaki przychodzi utyrany a zarobek hhmm 2700 dla nie których to super ale on ma rodzine kredyt hhmm

poważnie pod sugiem 1300 ? :O

stary

1100-1300 zalezy od premii

PRACOWNIK
@stary

Coraz gorzej na Janinie zawsze zarabiało się najmnie ze wszystkich kopalń a teraz więcej pracy za mniej !!! a tak mówią ile nie zarabiamy ja na Janinie zarabiam ok 2600 z 2 świętami czy to dużo hhmm dla jednych dużo ale mając kredyt dzieci ,to nawet nie wiem jak żyć dziękuję za wyzysk !!! i obrażanie pracowników kopalń !!!!

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Pracuje ktoś w SUGu? Ile można zarobić na obecną chwilę pod tą firmą?

glutek0321
@Nowy

Dajcie sobie spokój z firmą SUG. poobcinali zarobki , kartki żywnościowe , premie , wczasy pod gruszą , paczki i co się tylko dało , zarobki - nędza .Dużo ludzi pracujących w tej firmie już szuka sobie roboty gdzie indziej , za lepszą kasę.

dbwi

Z tego co dzwoniłem do Janinki to Panie powiedziały że nie ma przyjęć teraz bo ryle nie idą na emerytury i muszą się nachapać kasą z Barbureczek , i być może będą przyjęcia pod koniec roku . ( Albo przyjęcia są tylko ukryte i wałek to jest że górnicy nie idą na emerytury ). Czyli wyścig szczurów kto ma lepsze plecy xD . Życzę powodzenia .

az

co robi wremgor czym sie zajmuja??

8asa

Wremgór zarobki 10-11 na godz brutto umowa zlecenie powodzenia.

gosc

co powiecie o firmie remontowej wremgor? jakie zarobki itd?

jochanix

czy sa jakies szanse na przyjęcie ? Mam 1.5 roku dołu M.11 ukonczony zaczęty m.39 i kurs przyogotowawaczy do pracy na stanowisku górnika

lollll

w SUGu nie ma przyjęć , zwalniają ludzi obecnie wiec na przyjecia nie liczcie

Górnik
@lollll

Zwalniaja bo po co przyjmować jak zmuszają ludzi do nadludzkiego wysiłku tak samo jak zmuszają w łikendy do pracy i nasz kochany dyrektor zrobił tak że święta pracujemy za 80 zł!!! podziękowania dla niego i całej rodziny !!!!dziękujemy że kierownicy biorą premie!!! za byle co od tak i że w Polsce żyjemy coraz lepiej hahah żeby na oddziale wydobywczym zarabiać 3200 z 4 swietam !!! dzięki wam polacy i dyrektorze!!! pozdrowienia dla zarządu Tauron !!!

Polak

Chciałbym podziękować (usunięte przez administratora)że okrada Polaków!! górników ,święta możemy robic jest nakaz ale za co ?? za 80 zł jak tak można kierownicy biorą premie bo nie idziemy świąt a za co za 80 zł a najgorsze roboty !!! jak wy traktujecie ludzi życze smacznego przy obiedzie panie dyrektorze !!!!

lol

ty rozpocząłeś a ja właśnie skończyłem technika i zastanawiam sie czy to była dobra inwestycja

czesie

Do firmy SUG to mam wrazenie ze tylko po znajomosci przyjmuja. Kidy bym nie poszedl to nie ma przyjec. Zastanawiam się po co ja tą szkołę rozpocząłem i płace tyle

taka sytuacja
@czesie

To samo co ja... po 140 miesięcznie place a czuje ze to bedzie tylko strata kasy...czekam na przyjęcia już rok czasu i cisza...a co slysze to tylko zwolnienia i zwolnienia...;/

loeed

lipiec-sierpien podobno

lol

słychać coś panowie nowego w sprawie przyjęć czy dalej nic nie wiadomo

pikol
@lol

jak chcesz miec krzywe plecy pylice to tylko do kprg sie przyjmij przyjmuja samych pawulonow i bialych co laza i opierdalaja cie ze masz syf albonic nie robisz i ciagle pieniedzy nie ma i jak zaczniesz jak ja robie juz 3 lata i nie moge 2000 zarobic uchodze sie jak pipa i nie mam z czego zyc i to jest gornictwo

tntdynamit

KPRGIbsz płaci po 1400 zł na 2 raty dla nie wykfalifikowanych , górnicy w przodku nie zarobią nawet 2000zł !!!!! (usunięte przez administratora)

Młody

Czy posiadanie kwalifikacji M11 daje jakieś szanse na przyjęcie ?

cala prawda

Na tej janninie to same debile komunistyczne żądzą , prace mają tylko dla swoich znajomych itp , a dla obcych nie ma tam miejsca.

gz

Czyli wygląda na to że przyjęcia są tylko dla wybranych . A właśnie zakończyłem szkołę górniczą , a wcześniej Technikum o profilu technik elektronik . Mam certyfikat tytuł itp. Ale wygląda na to że tymi papierami będę mógł się podetrzeć w srocu . A jak składałem papiery to synuś przyszedł po liceum najprawdopodobniej i mówił że chce wskoczyć za ojca a babka mówi to proszę to uwzględnić . Śmiech .

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1084, z czego 272 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina