Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

matacz

Panowie ten SUG czy byly NOT to jedna wielka paranoja i ten bogdan .... masakra gociu leje wode prosto w twarz i udaje wielkiego kierownika :/... premie roczne były po 6 miechach a teraz nagle wymyslili ze trzeba miec ROK pracy u nich :/... i ci co robili uczciwie nie dostana nic a ci co mama rok przerobiomy z 5 miechami L4 maja siano :/...(usunięte przez administratora)!!!!!! i te bezplatne urlopy kombinacje :/ dobrze ze jestem pod kopalnia a nie w tym(usunięte przez administratora) co ziomki

Dw

Ponad dwa jest plus kartki po 10 zł

Dw

Ja pracuje w TRANS JANIE . I jest całkiem spoko . pod względem pracy i finansowym .

lol123
@Dw

całkiem spoko ? czyli ile zarobisz ? 2 tys? a kartki sie dostaję czy nie ma ?

xx

Trans-jan maja przodek i jadą!! pavulony !!

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
kasaaa

To ile bys niby chcial :P Widac ze nie masz zadnych znajmosci na kopalni bo gdybys je mial to nawet na 1000 zł bys sie zgodzil :D

Za 1000 to ci mogę papiery zanieść ha ha ha

kasaaa

Jezeli ktos by zalatwil robote na 100% na kopalni to jestem w stanie dobrze zaplacic: 500-1000 zł

@kasaaa

o czym Ty marzysz.. pod kopalnie to musisz dac CO NAJMNIEJ 7-8 tys. (to i tak mało)nie wiem czy za 1000 pod kprg ktoś ci załatwi

korek
@xxx

gówn..o Prawda.. po prostu trzeba mieć znajomości.. chociaż dziwi Mnie to bardzo bo ludzi ciągle brakuje i narzekają że nie mają kim obstawić zmiany.. Bo oni tzn Kopalnia Janina chce przyjąć ludzi co mają pojęcie o kopalni ale jak mogą przyjąc kogoś ze stażem na Kopalni ???? gdzie on ma go nabyć??? w szkole na studiach?? a zjedzie na dól i nawet nie będzie wiedział co zrobić.... naprawdę ale nasi Pracodawcy nie wiem czym się kierują... bo ciągle przyjmują kogos po szkole czy po studiach i myślą że ma pojęcie o robocie na dole?? o zachowaniu kulturze itd... na dole?? Gów..oo nie mają zielonego pojecia...

jjj
@korek

Panie "korek" mamy ciężkie czasy, o pracę trudno, tzn.o dobrze płatną i stabilną pracę. Każdy wie, że kopalnia na te czasy to skarb, więc wielu się stara, by się tam zatrudnić i dlatego ludzie idą do szkól górniczych, czy na studia górnicze, by przyjąć się za nowicjusza choć do tej przysłowiowej łopaty! Jakieś podstawy, pojęcie jest, co prawda książkowe, ale jest. Teraz się liczy papier, więc co w tym złego, że ktoś bardzo chce się przyjąć i dlatego idzie się uczyć w tym kierunku? Nie każdy chce być w dozorze po szkole...to nie te czasy. A pracy się nauczy na zakładzie KAŻDY NOWY, ale żeby ten NOWY się dostał musi mieć jakieś podstawy do tego. Jak ktoś chce zostać fryzjerem to też kończy specjalne szkoły w tym kierunku, a doświadczenia nabywa w pracy...jest tak, czy nie?

kakaacam

Witam!! A ktoś cos wie na temat firmy Trans Jan?? jakie warunki są tam płacowe , kartki, jak z pracą?

WIT

Na Janeczke na pewno. hi hi

mm

Witam jeżdzi ktoś może przez Rudze na Janeczke na zmiany i ma miejsce w samochodzie ?

witi
@mm

nie, nie będzie

hhh

Będą przyjęcia w pierwszym kwartale tego roku ?

xxx

z bólem muszę przyznać rację koledze wyżej. Takie są realia w tej chwili i wszystko idzie w tym złym kierunku.

zxcv

A masz dobre plecy to tak ludzi po studiach górniczych mają ciężko się przyjąć gdziekolwiek a po zwykłej szkole to będzie raczej trudne i jeszcze jedno jak nie masz doświadczenia lub nie jesteś emerytem to do firmy nawet nie idź.

jjj
@zxcv

Jak do tej pory uczniowie z Technikum Górniczego działającego przy Zespole Szkół mają przyjęcie gwarantowane, chyba że coś się zmieniło...

zxcvb

Jak myslicie .. jezeli jestem w trakcie uczeszczania do szkoly gorniczej to mam jakies szanse dostac sie na kopalnie ? I jezeli tak to czy do tej firmy NOT CV i podanie mozna zlozyc na kopalni czy trzeba jechac obowiazkogo do Jaworzna ?

oolek

NOT to teraz SUG oni maja swoje biuro w Jaworznie (usunięte przez administratora)mają też stronke internetową (usunięte przez administratora) a na Janinie biuro mają koło pralni

ms

mają jeden przodek no i jadą :)

Mądry

W takim razie zwracam honor... Czym sie zajmuje ta firma trans-jan, ktos moglby wiecej o niej napisac ?

JAŚ

Ci nowi są po szkole górniczej

tt

Są przyjęcia bo widze nowych ludzi na podziele

Mądry

Firma Trans-Jan świadczy usługi w zakresie transportu materiałów wegla, drewna itp. Z czasem firma transportowa przekształciła się w firmę handlowo - usługową, w której główną rolę odgrywała sprzedaż węgla kamiennego i materiałów budowlanych.

@Mądry

mądry jednak nie jesteś naczytasz sie głupot na necie i myślisz że błyszczysz. Firma trans-jan też świadczy usługi dla górnictwa i to nie w jednej kopalni np. janina, silesia (i na 80% wesoła). ale jeśli nie jesteś emerytem to masz marne szanse na przyjęcie ale spróbować możesz

MASAKRA
@xxx

gościu co ty (usunięte przez administratora) piszesz,jak nie wiesz czym się zajmóje na dzień dzisiejszy Trans Jan to lepiej nie wchodz już nigdy na rzadne fora...brak słów!

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1084, z czego 272 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina