Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

gornik

czy ktoś słyszał o przyjęciach w kwietniu ? a może ktoś już był na rozmowach ?

hajer

Czy kto już z przyjętych końcem lutego robi

anty korupcja

w SUG nigdy nie wiesz ile zarobisz, raz dostaniesz 1900 raz 2300 , i nie wiadomo czemu raz tyle a raz tyle,wiadome gosc co ma najebane uprawnien i kurs gornika zarobi wiecej. są kartki sodekxo na 13.17 zl, i premia roczna wyplacana koncem marca ( trzeba przepracowac cał rok) odnosnie tych przyjec co byly, to na te 30 czy tam 40 osob z NOTu wzieli pojedyncze jednostki, jeszcze przykladowo goscia ktory przyjal sie w polowie stycznia , wiec po 2 miesiacach pracy, a sa tacy co maja jakies pojecie, jakies uprawnienia, dobre opinie od kierownikow kopalni i do nich nawet nie zadzwonili na te pierwsze rozmowy, WNIOSEK --- P L E C Y!!!! bez tego nawet nie masz sie co ludzic ze cie z notu wezma. zreszta skoro wiekszasc przyjetych to ludzie z zewnatrz co nawet dołu nie widziala doskonale to ukazuje.

Olo

Witam mam pytanie czy nie wie któryś z kolegów czy PKW nie ma przejąć KWK Brzeszcze i czy po przejęciu ich kopalni nie pogorszyło się im pod względem finansowym z góry dzięki za odpowiedź.

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
/gość 2

Mozna złozyc CV na kopalnie przez internet ????

Witam mam pytanie,jestem górnikiem z KWK Brzeszcze i chodzą słuchy że ma nas przejąć Tauron czy zmieniło się coś dla kolegów pod względem finansowym po przejściu pod spółkę, czy pozostały przywileje?

nowo przyjęty sug

Czy może ktoś napisać ile zarobi się w firmie SUG na Janinie ? I czy są jakieś dodatki ?

ukk
@nowo przyjęty sug

w sugu barborke masz, kartki i chyba premie jakies, wegla nie ma, a wyplaty niewiem jakie tam maja

mlody

Ile mozna zarobic pod kopalnia jako mlodszy gornik?.

as

SA JAKIES PRZYJECIA DO SUGU??

boone

Byłem na szkoleniu BHP na Janinie z SUGU w tej grupie 30os., doksy złozone wczesniej do sporządzenia umowy, badania lekarskie tez , ale badania psychologiczne? Nic mi o tym nie wiadomo. Ciekawy jestem jakie zarobki, słyszałem z paru wiarygodnych źródeł ,że koło 2klocków/miesiąc. Moze to ktos potwierdzic? Bo Wszyscy gadali z BHPowców o zagrozeniach a o kasie nic..

gornik

Koledzy z gpd się nie wypowiedzą?

Marne czyli jakie ?

gornik

Beda jakies przyjecia do trans-jana w zg jannina.

gpd

Marne

gornnik

Jakie zarobki są na przewozie?

lok

Witam!!! to kogo przyjeli chłopaków z notu czy z zewnątrz niezwiązanych z firmami górniczymi też???

górnik

Więc kiedy macie szkolenia itd? Czy juz po i do roboty?

lol

no to gratulacje dla tych co sie dostali :) ciekawe czy będą jeszcze jakieś przyjęcia, ktoś coś słyszał może ?

górnik

czy to początki przyjęć ? Jest to pierwsza tura ? czy wiadomo coś o następnych przyjęciach ? i właśnie czy z tej grupy 30 osób byli chłopaki z firmy SUG ?

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1080, z czego 271 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 686 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2723 ocen.

ZG Janina