Opinie o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. w Warszawa

Czy ktoś z dyrekcji zakładu lub kierowników z Tomaszowa Maz. Pamiętał aby zapalić znicz na grobie w pierwszą rocznicę śmierci, naszego kolegi z zakładu śp.Janka Wydaje mi się, że pamięci ludzka jest ulotna i nawet ci, co tak bardzo chcieli pomagać Jankowi w tamtych trudnych chwilach,teraz zapomnieli. Jeżeli pamiętałeś, byłeś zapalić znicz daj TAK.

Orientuje się ktoś czy fabryka robi przyjęcia do pracy. Jestem spawaczem z papierami.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Dz.Kadr
@Marek

Zapraszamy do złożenia CV. w dziale kadr. Obecnie poszukujemy spawaczy . Wymagania: aktualne uprawnienia spawacza metodą mig-tig, umiejętność czytania rysunku technicznego oraz stosowania sprzętu pomiarowego, zaangażowanie dokładność i precyzja. Oferujemy: Prace w rozwijającym się zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy. Przyjazną atmosferę w pracy. Możliwość nadgodzin-większego zarobku,płatne 50%,100%. Pakiet bene fitów: kartki na posiłki, fundusz socjalny , Pakiet medyczny,Ubezpieczenie grupowe. NIE ZWLEKAJ DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Spawacz
@Dz.Kadr

Nie wieże w to co dzisiaj usłyszałem. Praca spawacza z uprawnieniami za 13zł /godz. Okres próbny 2 miesiące . Praca od 6 do 16. Czy wy przypadkiem nie szukacie taniej siły roboczej? Może spawacze z Ukrainy bez papierów zgodzą się u was pracować , ale wątpię bo oni też umieją liczyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Powiem tak, moim zdaniem z każdym rokiem jest coraz gorzej w tej firmie, tzn. Panuje jakaś taka dziwna gospodarka demotywowania pracowników do pracy. Wygląda to w następujący sposób: zabierzmy co im się należy, żeby oni pracowali więcej za mniej pieniędzy i dodatkowo postraszymy ich że w innych firmach jest gorzej i mogą być zwolnienia. Chorować też nie można , bo choroby są strasznie dziwne w tej firmie wręcz niedopuszczalne. Pracownik który jest tydzień na zwolnieniu, już wie że jak wróci do pracy na montaż, to dostanie finansowo w plecy, taka kara za chorowanie. Ale nikt z dyrekcji nie przewidział tego co nastąpiło w marcu 2020. Koronavirus obnażył ich dobre intencje. Wypłata wszystkim pracownikom z produkcji, najniższej krajowej 1930zł, na dzień przed Wielkanocą to był majstersztyk finansowy. Nie wspomnę, co było ustalone na zebraniu załogi z dyrekcją w marcu pod drzewkiem. Wstyd i hańba .

Normalny

Ostatnie zebranie załogi z poniedziałku (04-05-2020) i wystapienie Dyrektora zarządzającego zakładem,to była kakofonia dźwięków, bez składu i ładu. Pierwsze zdania zaprzeczały następnym,aby na końcu tej wypowiedzi usłyszeć deklaracje która jest błędna, niespójna i sprzeczna z początkiem wypowiedzi. Dyrektor powinien dostać ZAKAZ WYPOWIEDZI na tematy których nie rozumie i nie umie w sposób logiczny przekazać. Załoga chce ratować zakład i miejsca pracy, ale dyrektor i dodatkowo trzej kierownicy,a w szczególności (Drapiący się po .....) i DWULICUS , powodują atmosferę ciężką do wytrzymania dla normalnego zdrowego psychicznie człowieka. Może się okazać, że za dwa tygodnie na zakładzie zostanie tylko trójka kierowników i do pomocy (sierżant Deczko). Do przemyślenia dla Właściciela.

Lekarz kardiolog

Firma jest jak pacjent ,który ma atak serca. Komory się nie domykają, jest chaos, strach , lekarstwa nie ma. Wszyscy z personelu biegają, próbują ratować ale pacjent twardo ma swoją wizję ratunku. Jak ci nie pasuje, to możesz się zwolnić. Ale żeby nie było tak łatwo, zmieniliśmy regulamin firmy i możesz się zwolnić tylko dyscyplinarnie:))) Do pacjenta nie ocierają argumenty, że takie postępowanie powoduje dalszy rozległy zawał, który spowoduje zgon. Ludzie za 1950zł nie będą pracować przez następne 12 miesięcy , bo ktoś ma taką wizję. Pacjent odłączony od kroplówki, wykrwawi się w 30 dni. AMEN.

Anzelm

@Pracownik Bardzo dziwna jest ta opinia. Firma jest oceniana jako bardzo dobry pracodawca pod czym podpisało się setki osób!

@Anzelm

Dokładnie cztery setki ,razy dwadzieścia pięć dni, to równa się dziesięć tysięcy podpisów co miesiąc, na KARTACH OBECNOŚCI w pracy. Nie liczę tych co na L4. Anzelm, a co ty taki od rana, dzisiaj wesoły jesteś . Siedzimy biurko w biurko, ale takiego to cię nie pamiętam. Nie licz na to ,że jutro na koncie wypłata będzie normalna. Dostaniemy tak jak nam OBIECAŁ 1930zł. Trzeba pomagać firmie i ją wspierać .:)))

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
pimpon

...kiedyś było na inaczej,i teraz jest na inaczej,a pieniądz potrzebny...

To jest niewiarygodne co się dzieje w tej firmie. Pracownicy pracują po 10 godzin a na dodatek w soboty po 6 lub 8 godzin, ale co jest nietypowe w tej firmie, że na Umowie o pracę jest podany wymiar urlopu wypoczynkowego, ale tego urlopu nie ma i nigdy nie było, jeżeli natomiast ktoś chce iść na urlop to może go wziąć ale tylko i wyłącznie urlop bezpłatny co jest sprzeczne z przepisami Kodeksu Pracy. Jest to w ogóle nie do pomyślenia, żeby tak wykorzystywać ludzi ciężko pracujących niczym (usunięte przez administratora) koncentracyjny) tzn. żeby ludzie cały czas pracowali bez urlopu wypoczynkowego, ponieważ nikt nie pójdzie na urlop bezpłatny bo nie będzie miał za to zapłacone i dlatego musi cały czas pracować. Jest to wyzysk człowieka przez człowieka. Oczywiście trzeba z tym skończyć, ponieważ jak to jest w ogóle możliwe żeby był aż taki wyzysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Sarmacka 19 lok. 172
    02-972 Warszawa
  • NIP: 7732451800 REGON: 100920476 KRS: 0000705609

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.