Opinie o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tamir Drukarnia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tamir Drukarnia o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Ja tam sobie chwalę

Pozwolę sobie odnieść się do gorącego w serwisie gowork jak i zakładowej stołówce tematu podwyżek. Kto pracuje w tym miejscu trochę dłużej wie jak bardzo jest specyficzne. Jeśli chodzi o wyżej wspomniane podwyżki ogłaszane dumnie z mównicy przed całym zakładem to jest to zwykła ściema, podobna zagrywka do ubiegłorocznych pseudo premii mająca na celu podkręcenie ludzi do pracy i powstrzymaniu masowego L4 wśród pracowników(dla większości ludzi, ja zaliczam się do grupy która co rok lub dwa dostaje osławioną złotówkę brutto, mam nadzieję że nie innaczej będzie i tym razem) Wiadomo jak jest jeden dostanie złotówkę brutto inny dwa złote brutto co drugi rok a trzeci nie dostanie nic, nie rozumiem jednak tylu negatywnych emocji i nerwów(zadowolonych tamirowców również nie rozumiem ale mniejsza o to...) Jesteśmy wolnymi ludźmi i kierujemy swoim losem więc albo godzimy się na pracę za grosze( większość ludzi, nie wszyscy) albo szukamy czegoś lepszego, tak już jest.

MisterWork
@Ja tam sobie chwalę

Tym razem chyba nic nie dostaniesz.Podwyżki już były, kto miał dostać dostał i od pewnego czasu wie ile dostał :) Każdego informowano indywidualnie. Szkoda tych którzy nie dostali ;)

Głodny

Czy ktoś wie ile dostaliśmy "podwyżki"? Standardowy 1zł brutto?

Głodniejszy
@Głodny

Chciałbyś! Pamiętaj że w tamirze panuje system podwyżki tylko w teorii, czyli zmniejszanie premii przy wyższej stawce. W praktyce niektórzy dostając złotówkę mają po premii co przekłada się na to że po podwyżce zarabiają mniej niż przed lub dostając rzekome 2zl brutto czyli przy 160godzinach pracy 320zl brutto co nie jest niestety prawda bo zostaje im zabrane 200zl brutto premii ,więc 2zl brutto tak naprawdę dla niektórych oznacza około 70-80groszy brutto a nie słynna w tamirze złotówkę Nie wspominam nawet o ludziach którzy nie dostaną złamanego grosza. Wiem że brzmi to dość "nieczytelnie" ale każdy kto pracuje wie jak tutaj jest. Ktoś powinien się wstydzić. Prezes zakładu na zebraniu ogłasza że " wciąż jest nas za mało" ,panie prezesie nie jest to nic dziwnego , będzie nas jeszcze mniej. Odrobinę przyzwoitości, to że jesteśmy prostymi ludźmi bez Mercedesów nie znaczy że jesteśmy głupkami bez rozumu.

Dkl

Robota za przysłowiowy chleb i wode z nadgodzinami może coś na raty

@Dkl

Chyba tylko żelazko na raty

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tamir Drukarnia odbywa się w siedzibie firmy?

Basti

Rozmowa kwalifikacyjna? Biorą jak leci, nie ma wielu chętnych.

Patyk

Haha rozmowa kwalifikacyjna dobre hehe Za takie pieniądze jakie płacą to mamy święto jeśli ktoś zapyta o pracę raz na kilka miesięcy

Biorą każdego, nie mają wyjścia bo nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować.

Żadnych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Marcinek

Nie rozumiem tego narzekania, czego się spodziewaliście po tym pożal się boże zakładziku? Zmieńcie pracę i tyle ...

Rado
@Marcinek

Nie pracowałem w tym przybytku i nie zamierzam.Mam wielu znajomych, którzy tam pracowali, ale krótko.Po pracy w Czechach, to już zarobki, ani podejście do pracownika nie pozwoli przepracować tam dłużej niż tydzień.Wystarczy, aby załapać.Pozdrawiam.

@Rado

Zarobki można nieznacznie podnieść składając wypowiedzenie.

Maria

A to nie jest ryzyko? Bo chyba nie zawsze mają zamiar o kogoś walczyć?

Zbysiu

Wypowiedzeniami rzucają tylko nieliczące się pionki, konkretny pracownik każdego roku ma podwyższoną płce.

Hanna
@Zbysiu

Ale powiedz mi, czy jak faktycznie ktoś rzuci tym wypowiedzeniem, to można liczyć na to, że faktycznie będą walczyć o pracownika i zaproponują większą stawkę?

Zbysiu
@Hanna

Ja nie muszę machać wypowiedzeniem ale podobno to skuteczna metoda.

@Zbysiu

Aż ciekawa jestem ile osób to testowało. A zdarzyło się, że u kogoś wypowiedzenie na przekór uznali?

Bożena
@Maria

Nikomu nie uznają wypowiedzenia.

@Bożena

Czekaj w tym kontekście w jakim on poruszył czy robią problemy gdy ktoś chce się serio zwolnić?

??????

Najniższa krajowa pensja w 2022r wynosi: 3010zl brutto 2363,56zl netto Minimalna stawka godzinowa w 2022r wynosi: 19,70zl brutto 13,91zl netto

!!!!
@??????

1zl brutto to 78groszy netto

X
@!!!!

Haha nie w tamirze. Tam to jest cytuje "około 70gr"

Dawid
@??????

Najniższa krajowa jeszcze powiększy się o kilkaset złotówek, jeszcze w tym roku.

Katarzyna
@X

a jak ktos mowi ze sie nie zgadza z tym co ma byc wyplacone to co mowi wlasciciel ?

X
@Katarzyna

Na umowie widnieje najniższa krajowa stawka , obiecywana stawka o ile jest wyższa od minimalnej krajowej to tylko słowo "honoru" a raczej horroru. Nie można wierzyć w bajki :)

Bubel
@!!!!

Nie w tamirze

Alicja
@Bubel

Nawet nie macie żadnych premii za wyniki itp?

Bubel
@Alicja

Zarabiamy najniższą krajową, reszta to premia więc wiadomo jedni premie dostają a jedni nie...

@Bubel

To jak to rozegrać żeby premii nie utracić? Bo ktoś widzę pisał, że prawie 3 tys z premią na luzie można zrobić

@Maria

Nie napisałem "na luzie" Można zarobić niecałe 3tys w dłuższym miesiącu z sobotami i premiami. Podstawowa wypłata to okolice minimalnej krajowej lub minimalna,bez nadgodzin nie nastawiaj się na więcej, premie to groszowe sprawy.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Tamir Drukarnia?

Odpowiedź

Rozwoju finansowego? Nie ma takiej możliwości!

Patryk

Nędzne zarobki, wysokie wymagania, kiepska atmosfera i niemili ludzie.

Jakie wartości są cenione w Tamir Drukarnia?

Dawid

Służalstwo, uniżenie, donoszenie :)

Kamil
@Dawid

Niezbyt miły ten twój komentarz. Nie liczy się doświadczenie i kompetencje tylko kolesiostwo? Przecież firma by tak długo nie pociągnęła. Dostać się można też tylko po znajomości albo polecenie przez innego pracownika?

alf
@Kamil

Tak

Porsche i mercedes

WYPLATY GORSZE BO KUPIŁ PORSCHE HAHAHAHA MERCEDES AMG 63 NA OLX ABY WYROWNAC PRACOWNIKOM WYPLATY

Szkoła uczenia

TAMIR I ZSP WYSZKOLĄ NOWYCH DRUKARZY No już to widzę grubo żadnych z pomocników nie uczy ich tak jak trzeba bo ci ludzie z szkoły są po to aby sprzątać maszyny a nie uczyć się o maszynie itd

Pracownik od 5 lat

Prezes z kierownikiem klotnia ( hyba się zwolnię) Prezes z pomocnikiem z 704... ( hyba się zwolnię) Prezes pracowniczką od papieru ( hyba się zwolnię) Prezes z sklejarkami ( hyba się zwolnię) Kierownik nauczył się przeklinać oraz tempić pomocników za nic Oraz mieć telefon ciągle na rozmowie ( nadaje się do radia ESKI LUB RADIO TAMIR-X ) OPINIE NEGATYWNE OCZYSWISCIE

Bhpowiec

Myślałem że to on tak kopicł z komina ;)

Dtpowiec

Witam, Czy drukarnia rekrutuje grafików dtp z doświadczeniem przy pracy na offsecie, flekso i suchym offsecie? Na jakie wynagrodzenie może liczyć grafik z doświadczeniem 5letnim, który pracował w miedzynarodowej korporacji jako młodszy grafik dtp?

Klient

Pragnę pochwalić pracownika Szymona, dobry chłopak i widać że wklada serce w te prace. Nawet jeśli jego zadania nie sa ambitne(patrzenie się w papier). Po czasie udało nam się rozwiązać moj problem.????

Panuje wolna amerykanka kodeks pracy nie obowiazuje i niszczą czlowieka psychicznie

Wczasowiczka

250 mniej niż miesiąc temu. Majorka kosztuje...

Elis

(usunięte przez administratora) manipulacja i bezprawie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Tamir Drukarnia?

Kajko

Nie

Tamir

Nie martwią was co raz częstsze niepłatne dni pracy za które wynagrodzenie dostaniemy podobno kiedyś, kiedyś? Ostatnim razem nie każdy dostał zwrot pieniędzy.

Ktoś
@Tamir

Firma naszym kosztem kręci lody na podatkach, kupują auto za autem i dalej (usunięte przez administratora) ludzi, nie obchodzi ich to za co mam kupić chleb. Pracownicy zwalniają się masowo ale i tak skubią kogo mogą, słabo to wygląda, jest gorzej i gorzej... :(

Zostaw merytoryczną opinię o Tamir Drukarnia - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w Tamir Drukarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Tamir Drukarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tamir Drukarnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 237, z czego 82 to opinie pozytywne, 130 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tamir Drukarnia?

Kandydaci do pracy w Tamir Drukarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tamir Drukarnia
3.9/5 Na podstawie 172 ocen.

Tamir Drukarnia