Opinie o GLADPOL w Tczew

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLADPOL w Tczew

Młody

Czytam wasze opinie i coś tu jest mocno nie tak, jedni zadowoleni drudzy nie, czyli prawda leży pośrodku. W kraju zarabia średnio więc spróbuje nie mam nic do stracenia.

KER
@Młody

JAK JESTEŚ NIEZBYT NORMALNY TO JEDŹ

Jest spoko pracuje juz kilka lat i jestem zadowolony,tylko ludzie co przyjeżdzają to gdzie oni nie byli i co robili. Są takie asy że sok wstyd się przyznać że to Polak,w głowach sie przewróciło niektórym.

DARO
@Paweł

BO NIGDZIE NIE BYŁEŚ JESTEŚ WYSTRASZONY I MAŁYM FACHMANEM NIESTETY JAK KTOŚ JEST KUMATY TO SIĘ NIE PRZEJMUJE A TY STRACH W OCZACH BO NIC NIE KUMASZ FAKO

Janusz

Czyli firma godna polecenia? Wprawdzie tez słyszałem, że to dobry pracodawca ale nie szkodzi sprawdzić.

Seba
@Janusz

Spoko pensja na czas, kawatery w miare ok nie ma co narzekac.

Pracownik wykwalifikowany

Nie polecam tej firmy, warunki płacowe szału nie robią (usunięte przez administratora) Klimat bez komentarza. Praca najlepiej 24h i jeszcze będzie źle. Na szczęście ofert nie brakuje więc mogę spokojnie znaleźć lepsze oferty(usunięte przez administratora)nie polecam!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GLADPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
pruszczanin

jak czytam te pozytywne opinie to zastanawiam się kto to pisze niedawno wróciłem od nich z Belgii , ustalona w biurze przed wyjazdem stawka okazała się "nieporozumieniem" po wyjaśnieniu tego czekałem dwa miesiące na wyrównanie którego nie otrzymałem. Okazuje się że obcinanie stawek to ich standardowy numer. Warunki mieszkaniowe nie za ciekawe zdarza się że i po 3 na małym pokoju ale przynajmniej do pracy blisko , ludzie ok , praca też szkoda tylko że nie płacą

spawacz
@pruszczanin

tak firma nie płaci podatku dochodowego od zarobków w Belgii ani w Polsce.Płaci niby brutto na konto ale to nie jest więcej jak bez podatku czyli płaci mniej niż kiedyś ponieważ trzeba wracać podatek do urzędu skarbowego .Kręcą jak się da żeby pracownika oszukać

Gosc
@spawacz

he he a co teraz zamiast zwrotu podatku w euro to zapłacic musisz :)

Początkujący

Janek

Wiecie co mam wrażenie ,że piszą ci co tylko zwiedzać lubieja bo tu niedorzeczne tamteż nie. A jak słyszę ile to zarabiają to mnie szlag trafi,bo pózniej robią za darmo bo wśrud do domu jechać . Już nie mówiąc o chlaniu. Słyszałem że spoko mozna zarobić .

SPAWACZ
@Janek

spawacz a.
@Janek

spawacz

SPAWACZ m
@spawacz

Hack

Firma jest ok. Pieniądze na czas ale kultura niektórych ludzi mieszkających tu w Belgii przekracza ludzkie granice. Syfiarze, cpuny, pijacy nie umieją y się zachować należycie. Jak ktoś szuka pracy to polecam tę firmę, ale jeśli ma zamiar przyjechać i robić obore na mieszkaniu to niech lepiej zostanie w Polsce i zatrudni się u jakiegoś gospodarza do wyrzucania gnoju i oprzataniu krów żeby się nauczyć czystości, bo zwierzę po sobie nie posprząta, i my tu już pracujący i mieszkający mamy takich delikwentow dość którzy cpaja, chleja i jeszcze robią pod siebie.

Rekrut

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie,ale jak czytam Wasze wypowiedzi i myślę że walicie gnój jeden na drugiego nie mówiąc już o błędach w pisowni.Może Panowie zamiast narzekać na firmę poszukajcie sobie nowej posady....a skoro pracujecie po 5 lat to znaczy że i praca i płaca oraz warunki mieszkaniowe Was zadowalają bo gdyby było inaczej pewnie by Was tam nie było.Bicie piany jak to u polaków. Pozdrawiam Was serdecznie Spawacze i Piaskarze oraz Malarze.

spawacz Marek

powaliło Was robić za te grosze? są firmy gdzie płacą po 19 euro czy 19 funtów i nie mają ludzi a wy za 9 jezdzicie? śmiech na sali. firma z tczewa wysyła za 12 netto i 3 euro dodatku. macie internet to szukajcie. ofert jest od groma

Spawacz 1
@spawacz Marek

Jakie 9 euro ? 14 jest. Dzwoniłem wczoraj się specialnie pytać.

dyzio

Witam. Jak tam w newcastle ? Jakie warunki kwater i jak robota ?

Zenek

Ja zaczalem pracowac i nie narzekam,a tak mnie straszli. Dostalem pieniadze tak jak bylo mowione,ni ebylo problemu. Kwatery sa jakie sa ale nie jest zle to Antwerpia.

Gosc

Ale co za 15 Eur czy bo nie rozumie,wszyscy tak dobrze zarabiacie to czego szukacie,zam takich gdzie to nie byli tylko maja ciągle długi.Tylko potrafią krytykować ja pracuje za granica ale w innej firmie i też nie jest wesoło a jaka redukcja Niemcy za głowę łapią jak przychodzą nasi po weekedzie. Nie ma co gadać,niech każdy tylko patrzy na siebie i trzyma fason.

Grzesiek

Witam koledzy orientucie się ile zarabia tam Piaskarz Malarz pozdrawiam

olimp

12.90 brutto

Dzwigowy
@olimp

Łoooo matko żal :D a dobrze że przeczytałem teraz bo miałem już CV wysyłać :D 12.90 brutto hahahah za 15 netto bym nie poszedł ze swoim doświadczeniem

piaskasz

Na początek 9 euro z teogo co wiem bo pracowałem tam jako piaskasz

piaskasz

Na początek 9 euro z teogo co wiem bo pracowałem tam jako piaskasz

pawcio

ludzie ludzie czytam z ciekawości pracuje również w polskiej firmie i nigdzie nie jest kolorowo naprawdę jeżeli chodzi o zadwod piaskarz malarz nie jest lekko i jeżeli ma sie prace ciagla i stale rotacje to możesz być szczęśliwy na tych opiniach z go work lubie sobie posiedzieć i się posmiac przy kawce jeszcze nic konkretnego tu nie przeczytałem nigdy !!!! na temat zadnej z firm tylko jeden na drugiego jest dobrze kontra jest (usunięte przez administratora) haha jzeli chodzi o wyjazdy belgia holandia Niemcy to wystarczy wsiasc do pierwszego lepszego busa a już wiesz jaki typ ludzi jeździ na kontrakty dramat 80% patola jada oraz wracają najebani w koszulkach zubra haha szkoda ze nik nie pisze w co się uzbroić jak przygotować do pracy w danej firmie bo dym jest taki ze mimo ze ktoś pisze ze jest mega slabo i tak się jedzie bo się na ta chwile nie ma wyboru zarabiać kase trzeba bo w Polsce się nie da a tu tylko ten taki ten owaki (usunięte przez administratora) siki kupa ja mogę powiedzieć tez sporo o swojej firmie złych rzeczy ale mogę tez dużo doradzzic jak to wszystko zminimalizować bo patenty sa na wszystko a jeżeli o chodzi o kase to w 99% wszędzie teraz placa na czas to nie lata 90 początek 2000 i trzeba myslec co i jak się uzgadnia zpracodawca bo potrafią wejść na glowe takie czasy pozdro wszystkim normalny co jada zarobić i pracować dla swoich rodzin

prawda
@pawcio

rodzina? gdybys ja miał to bys był przy niej ciulu

Nick Fury

Dramat i żenada....przekonajcie sie sami....

Felek

Maniek rozwiń myśl....

prawdawoczykole

Na zakładzie to co najwyzej opalac sie mozesz. Ja jestem zadowolony i nie rozumiem skad taki hejt tutaj. Jak komus sie robic nie chce to zawsze cos nie bedzie pasowac. Kasa ok, mieszkania ok, ludzie nie zawsze, ale buractwo jest wszedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o GLADPOL - Tczew

• Jak się pracuje w GLADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy GLADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLADPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLADPOL
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.

GLADPOL