Opinie o Agro Land Marek Różniak w Śmielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agro Land Marek Różniak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agro Land Marek Różniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Land Marek Różniak w Śmielin

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
 Pytanie

Czy pensja w Agro Land Marek Różniak składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Księgowa, ich ogłoszenie jest 14 kwietnia na Pracuj.pl.

Sławek Nowy wpis

Nadał tyle godzin trzeba tu pracować? Ponad 200? Poprawiło się jeśli chodzi o stawkę? Bo rozumiem klepać nadgodziny ale żeby dobrze zapłacili. W weekendy też robota?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest zmian w Agro Land Marek Różniak?

Sonla Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Często jest jedna zmiana -24h 7 dni w tygodniu...ile dasz radę.

Hamer
Pracownik

236 Godzin wpływ na kąto 3200 zapraszam do pracy Pomyłka nie realia płacowe w tej firmie nie polecam wszystkim

Kanada
Były pracownik
@Hamer

Kopy.....ki płaci jak za zboże to co on obieca tego nikt Ci nie da

Damian
Kandydat
@Hamer

masakra takie grosze za tyle godzin myślałem zeby tam isc ale głupków niech szukają gdzie indziej

logo firmy Operator Wózka Widłowego
Śrem
Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
(676 opinii)
Wyślij CV
logo firmy MONTER
Płock
PHU FUX Sławomir Dominiak
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Utrzymania Ruchu (mechanik/elektryk)
Zimna Wódka
Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
(244 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Piotr
Inne

Jako stały klient widzę ogromne zmiany w funkcjonowaniu firmy i podejściu do klienta o rozwoju nie wspomnę. Bardzo inteligentni i na wysokim poziomie kulturalnym pracownicy. Zawsze służą pomocą. Jest dużo osób z którymi widuje się od lat i nie widać żeby działa się im tam krzywda wręcz przeciwnie z tego co mówią są bardzo zadowoleni. Polecam każdemu spróbować kto jest zainteresowany pracą w tej firmie.

Stały klient
Kandydat
@Piotr

Stały klient , a ja myślałam , ze wszyscy poobrażani

Hamer
Były pracownik
@Piotr

Zapłacę Tobie 3200 za 246 godzin a potem dokończ konwersji

Maria
@Hamer

Co? Tyle tam dają? Powiedz, że jeszcze to jest kwota brutto :P Ja nie wiem

Kanada
Były pracownik

Nie polecam praca za grosze

Wojtek
Były pracownik

pracowałem tam kilka lat, zebralem dużo doświadczenia, niestety musiałem zmienic prace przez wyprowadzke

Maciek
Pracownik
 Pytanie
@Wojtek

To Ty Wojtek ? Dlaczego klamiesz?

olas
Pracownik

jednym słowem bród smród i ubóstwo wykorzystują pracowniku (usunięte przez administratora)ze ludzia chce sie tam pracowac wogole za te smieszne pieniadze powinni ten (usunięte przez administratora) zamknac

Janusz
@olas

A co uważasz za "śmieszne pieniądze"? Ile można zarobić w Agro Land, możesz podać jakieś konkrety? Chętnie poznam widełki płacowe obowiązujące w firmie :)

jalla
Pracownik
@Janusz

aż wstyd się przyznać jakie są zarobki ludzie na kasie w biedronce więcej zarabiają

Janusz
@jalla

Czy są jakieś perspektywy na poprawę zarobków w Agro Landzie? Co uważasz za największy plus tej firmy? Czy atmosfera Ci odpowiada, dobrze się tam ze sobą dogadujecie?

jalla
Pracownik
@Janusz

plusów brak poprawa zarobków tez nie bardzo nie ma szans

Janusz
@jalla

Naprawdę nie ma ani jednej rzeczy którą możesz wymienić jako pozytywny aspekt? Może jednak coś się znajdzie? Co możesz powiedzieć na przykład o relacjach z innymi pracownikami? Czy dobrze się ze sobą dogadujecie w Agro Landzie?

Pani E.
Były pracownik
@Janusz

Pracowałam kilka miesięcy w Agro-Land i jako pozytyw mogę wskazać na pewno możliwości rozwoju. Firma nieustannie poszerza rynki i zakres usług i dzięki temu daje też możliwość poszerzania horyzontów pracownikom. Akurat w okresie mojej pracy miałam możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie języka rosyjskiego, który był organizowany w firmie.

tomasz
Pracownik
 Pytanie
@olas

skoro tak xle jest to czemu wszyscy bawia sie na imprezach razem z szefami?!?!? to zwykle gadanie niezadowolonych pracownikow, ktorym podziekowano!!!!

ala225
Były pracownik

Polecam tą firmę. Bardzo dobrze mi się tam pracowalo, podszkolilam swoj fach

Gregor
Inne
 Pytanie

Witam aplikuje na stanowisko Dooradca Techniczny czy możecie mi doradzić jakie zarobki i czy warto wogóle się pchać do firmy...,?

Janusz
@Gregor

Dlaczego zdecydowałeś się akurat na tę firmę? Czy dostałeś już zaproszenie na rozmowę? Jestem ciekaw jak przebiega tu cały proces rekrutacyjny, więc liczę że wyjaśnisz mi to jeśli już będziesz po rozmowie w Agro Landzie.

Jolka
Inne

Firma się wspaniale rozwija, nie tylko argo land ale cała grupa firm zarządzana przez włascicieli. Sa bardzo przedsiebiorczy i obrotni, znaja sie na biznesie. Daja duzo miejsc pracy, zakladaja kolejne firmy itd. Super dla regionu, ze sa tacy ludzie i sie gospodarka rozwija. co prawda duzo negatywnych opini o nich jako ludziach w regione, ale zazdrosnych o pieniadze i sukces zawsze jest duzo, moze dlatego te opinie.

jonasz
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym starać się o pracę w firmie, bo sie bardzo rozwija, ale jestem z regionu w którym znajduje się siedziba firmy i opinie są niestety złe; o braku szacunku do ludzi, o wykorzystywaniu itd. Z drugiej strony widać ze firma osiagnela niejeden sukces. aplikowac czy nie?

Sonla
Były pracownik
@jonasz

Opinie o braku szacunku dla pracownika są prawdziwe. Nikt sobie tego z palca nie wyssał. Chcesz to tam idź i przekonaj się na własnej skórze.

Janusz
@Sonla

Forum służy właśnie po to aby wymieniać swoje doświadczenia związane z pracodawcą. Może w takim razie powiesz coś o pracy w Agro Land Marek Różniak, jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Liczę że niedługo odpiszesz.

Sonla
Były pracownik
@Janusz

Dlatego też napisałam, że wszystkie powyższe opinie są zgodne z prawdą. Poziom wynagradzania słaby. Tzw motywacyjny system, który popieram i lubię, jeśli działa. W tej firmie system jest raczej demotywacyjny. A z drugiej strony, jeśli ktoś ma czas i chęci sprawdzić na własnej skórze, to czemu nie. Praca w Agro -Land na pewno niesie ze sobą sporo nowych doświadczeń, niekoniecznie miłych, ale wszystkie doświadczenia czegoś nas w życiu uczą.

As_87
Były pracownik
@jonasz

Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać i szerzyć plotki, np. niezadowoleni byli pracownicy, sąsiedzi... Jako były pracownik, mogę śmiało polecić pracodawcę. Firma rozwija się w błyskawicznym tempie. Sam niestety musiałem zrezygnować z pracy (przeprowadzka do innego kraju).

Krzysztof
Pracownik
@jonasz

Firma rozwojowa, chyba jedna z najbardziej w regionie. Nawet pomimo covidu stabilnie utrzymuje się na rynku i nie zwalnia pracowników. Praca raczej dla osób ambitnych.

Maciej
Były pracownik
@Sonla

Również radzę się przekonać na własnej skórze. W tej firmie widać jak nie należy postępować z pracownikami, ale szefa to chyba nie obchodzi, szczerze odradzam szkoda czasu i chęci aby pomagać się rozwijać takiej firmie

Teresa
@Krzysztof

Co to znaczy, że praca w Agro Landzie to raczej praca dla osób ambitnych? Czyli w sumie dla kogo? Skoro firma jest rozwojowa, to czy pracownicy również mogą na taki rozwój liczyć? Jeśli tak, to w jaki sposób jest to umożliwiane?

Sonla
Pracownik
@Teresa

Pracownicy są od tego, żeby firma się rozwijała i na tym powinni się skupić. Bez myślenia o sobie, po prostu zasuwać ile się da i cieszyć się z rozwoju firmy. Jeśli ktoś ma ambicje, żeby rozwijać czyjąś firmę, to to jest idealne miejsce do spełniania tych ambicji.

Bartek
Były pracownik
@Sonla

PRAWDA, zarządcy powinni poznać znaczenie słowa szacunek przetłumaczyć we wszystkich językach i zapamiętać NA ZAWSZE

Baleciarz
Inne
 Pytanie

Nie rozumiem... skoro tak źle to czemu większość załogi tak dobrze bawi się na XX-leciu?

Kazik
Pracownik
@Baleciarz

Gdzie tam pracownicy, tam zaproszeni byli tylko (usunięte przez administratora) Zwykłych roboli się nie docenia i nie mają prawa wstępu na takie imprezy.

Maciek
Pracownik
@Baleciarz

Impreza pod publiczkę, zarządzanie firmą na poziomie średniowiecza, dać tylko szefom bat , a ludziom miskę jedzenia za pracę. Szef kokosy a ludziom michę żarcia i dobre słowo, żenada

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Agro Land Marek Różniak?

Sonla
Były pracownik
@Pytanie

Hahahaha, takie pytanie najlepiej zadać właścicielowi firmy i popatrzeć na jego minę. Warte więcej niż jakikolwiek social ????

Socjal
Pracownik
@Pytanie

Prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków jego rodziny. Poza tym premie świąteczne.

Antoni
@Socjal

W jakiej wysokości są premie świąteczne, o których wspominasz? Czy w Agro Landzie można też ubiegać się o premie comiesięczne za robione targety? Jeśli tak to o ile procent podnoszą wynagrodzenie?

J.23
Były pracownik
@Socjal

Na święta tylko urlop kazał napisać taka premiera

Jacek
Pracownik
@Antoni

Target to dobrze wykorzystać Twoje możliwości i siły i nie płacić zbyt wiele

Czarek
Były pracownik
 Problem

Nie polecam. Brak szacunku do pracowników, pensje bardzo słabe. Praca w ogromnym chaosie i ciągłym stresie. Szkoda czasu na przygodę z tą firmą.

LaraC
Były pracownik

W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników. Jedni odchodzą, inni są zwalniani. Brak jest jasno określonych obowiązków i godzin pracy. Wynagrodzenia to też słaby element w tej firmie. Dobra dla młodych pracowników, którzy chcą zdobyć doświadczenie, jednak przypłacą to również nerwami i stresem. Doświadczeni i dobrzy pracownicy, którzy nie pozwalają sobie na traktowanie bez szacunku odchodzą sami lub są zwalniani, jeśli domagają się swoich praw. U tego Pana lepiej wcale nie zaczynać pracy i oszczędzić sobie nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Land Marek Różniak - Śmielin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Agro Land Marek Różniak?

  Zobacz opinie na temat firmy Agro Land Marek Różniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Land Marek Różniak?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agro Land Marek Różniak
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Stawowa 1
  89-110 Śmielin
 • NIP: 5581427658 REGON: 091480970
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Agro Land Marek Różniak
Przejdź do nowych opinii