Opinie o GLADPOL w Tczew

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLADPOL w Tczew

Tomek Nowy wpis

Witam Trzeba uważać na tą firmę , byłem oddelegowany do pracy w Belgii, firma Gladpol źle wylicza Pity 11 po pięciu latach przychodzą kary pieniężne z Urzędu Skarbowego , za dwa miesiące pracy w 11 tyś zł . Nie ma możliwości kontaktu z firmą

kuba Nowy wpis

polecam, dobre stawki, na czas placa, praca jak braca jest ok, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma POZDRO

lexy Nowy wpis

bardzo dobra praca, wyplata planowa, polecam serdecznie

Czy GLADPOL ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GLADPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Grinder

I love my boss. Very good Man!

Reddy

Very good company! I enjoy working in Poland i good company. I love gladpol

Na jakie benefity można liczyć w GLADPOL?

Jak szefostwo w GLADPOL traktuje ludzi?

Byly pracownik

Szef to typowy bogaty (usunięte przez administratora)a ludzie to jednostki do zarabiania kasy

Czesław
@Byly pracownik

Ludzie mają generować kasę, tak działają firmy. A czemu mówisz o szefie tak źle? Co ci zrobił?

@Czesław

Traktuje ludzi jak bydlo arogancko i po (usunięte przez administratora). Zwykle potrafi nawet wyzywac

Boobpracwity

Oj co tam pracowałem w Gladpolu było dobrze ,kasa byla zawsze.Tak jak wszedzie trzeba pracować ,a nie jak pijacy albo nie oby co nie umieja nic . Było dobrze pracowałem 5 lat tera zmoże żaluje że odeszlem go sobie pogorszyłem

@Boobpracwity

A w takim razie czemu odszedłeś skoro było dobrze?

Byly pracownik

Walic GLADPOL pracowlem tam 8 lat (usunięte przez administratora) i nic wiecej a a gladysz to uj i (usunięte przez administratora)

waldi

kiedy znowu oferty dla piaskarzy??????

Umowa śmieciowa reszta (usunięte przez administratora) mało kiedy na czas. Pracownicy zmuszani robic na maszynach bez uprawnień. Szef obiecuję 21zl na maszynie a w żeczywistości 18zl... szkoda (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) ludzi maja za nic

M
@Adam

oj Piotruśiu Piotrusiu... jak Ci stary dał szanse i nauczył na koparce to było dobrze ale jak sie ma geny po (usunięte przez administratora)to się (usunięte przez administratora) robic nie chce hahahahahah

Nik

W umowie wypłata do 10 każdego m-c ale w rzeczywistości wedle dobrego humoru szefa,reszta (usunięte przez administratora). Na koniec (usunięte przez administratora) z urlopu nie płacąc złamanego grosza za niego. Ludzie robią na maszynach choć nie posiadają odpowiednich uprawnień, bo szef stoi i słownie upokarza ,nie zgodzisz się wejść na maszynę to nagana pisemna.

M
@Nik

Oj (usunięte przez administratora)jak chlałeś i noge złamałeś to było spoko że boss ma czekać.. (usunięte przez administratora)płakała za robotą i twoją przechlaną kopertą hahahaha (usunięte przez administratora)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GLADPOL?

podkowa

zapraszamy do nas Leśna Podkowa! ostatnim razem było super! pozdrawiam

BOGDAN PAWLOWSKI

Napisze tylko tyle.Przepracowalem tydzien w Holandi,na moje szczescie rozwalilem kolano,no i musialem jechac do kraju bo firma poprostu mnie olala.Za 60 godzin pracy przelali mi 500zlotych.Kwatera masakra bez internetu trzy nocki spalem na podlodze do pracy w jedna strone niespelna 70km.gdzie wogole nikt o tym nie wspomnial.Oczywiscie nawet teraz nikt nie raczy odebrac telefonu aby wyjasnic mi co z pieniedzmi.A jak zona zadzwonila z innego nomeru to Pani Nadia o niczym nie wie jest na zwolnieniu dzie dwa dni temu gwarantowala ze pieniadze beda do 20.Wiecej chyba nie trzeba dodawac(usunięte przez administratora)

Koza
@BOGDAN PAWLOWSKI

Racja.. Swoją opinię dodam w innym czasie

Praca odpowiednia, jak w szędzie, kasa dobra i na czas. Nigdzie się niewybieram.

Michal p

Wszytkim moim ulubionym Panią z biura przesyłam swiateczne jajeczka! Dużo radości i proszę nie zapomniec o mnie jak się miejsce zwolni!!!!!

Jestem ciekawy

Jak praca na drogach? Dużo Ukrainy?

pytanie

Czy istnieją jakieś paczki na święta? lub bony?

Praca byla spoko, kasa zawsze byla. Ale jak ktos woli wyjechac i chlac i jego problem i do polski wrocic z niczym Ja pracuje dalej na Hoboken juz nie u gladysza ale dobrze wiemy gdzie bylo lepiej POZDRO MOŚKI

Zostaw merytoryczną opinię o GLADPOL - Tczew

• Jak się pracuje w GLADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy GLADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLADPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLADPOL
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.

GLADPOL