Opinie o Zielony Ogród Sp. z o.o. w Słupno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zielony Ogród Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zielony Ogród Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Ogród Sp. z o.o. w Słupno

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

Nobody Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie obowiązuje

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

1
Gruby
@Pytanie

A jak ma wygladac...nikt Ci tyle nie da ile tam Ci obiecają zreszta jak u większości płockich "dobrodziejów"

Chudy Nowy wpis
@Gruby

...ale generalnie jako młoda osoba warto iść, czy raczej nie ma co się pchać? "Płocki rynek pracy" jest jaki jest i pracy to jedynie dla technicznych, a bez technicznego wykształcenia to ciężko. Atmosfera ok czy nie ok? Coś więcej jakbyś powiedział to by rozjaśniło sytuację, pokazało czy warto próbować czy już lepiej na kasę do Biedry czy do Obi.

Witek

Pracuję 2 miesiące,praca ok, umowa o pracę, wynagrodzenie na czas. Atmosfera dobra,nikt nikogo nie wyciska ,jak cytrynę. Trzeba pracować , a nie stać z łopatą ,bo na tym polega praca. Niezadowolony będzie ten,kto pracuje u wuja ,a wuj się na drzwiach pośredniaka buja. Za 200 godzin 3tys nie dostaniecie nigdzie, a w sobotę chcesz pracować pracujesz,nie chcesz nie przychodzisz.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Zielony Ogród Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zbigniew

Omijać szerokim łukiem tego typu firemki, pensja co z tego że na czas ale głodowa, zero jakiegokolwiek socjalu (bo za co prezesy jeździli by na wakacje kilka razy w roku, przecież nie za swoje...), w sezonie wycisną człowieka jak cytrynę praca po kilkanaście godzin dziennie plus soboty za które mają wąty jak nie chcesz przychodzić, za to w zimę wysyłają na przymusowe wolne, brygadziści z marnymi kwalifikacjami, nie polecam tam pracy oprócz garba niczego tam nie zyskasz. Na jedyny pozytyw zasługuje sklep z ogródkiem wystawowym (spory wybór i pomocna obsługa) choć ceny zróżnicowane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ormowiec

Jak wyżej, trudno doprosić się o umowę, kiepskie traktowanie pracowników, słabe zarobki a wymagania wygórowane...w sezonie letnim trudno o wolną sobotę. Na rozmowie wstępnej dużo obiecują a po przepracowaniu miesiąca czy dwóch okazuje się całkowicie inna bajka oczywiście na niekorzyść pracownika...Nie polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
######

Nie polecam tej firmy w bialy dzien potrafia na zywca okradac czlowieka

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Eustachy

Nie polecam pracy w tej firmie, praca na czarno, o umowę nie ma co liczyć, praca sezonowa (okres letni) bo w okresie zimowym to co mogą robić? Atmosfera jest nie przyjemna którą sprawiają stali pracownicy. Firma ogólnie jest rodzinna i ciężko dostać się z zewnątrz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
psajdak
@Eustachy

Po 1 każdy pracownik po okresie próbnym z tego co się orientuję ma umowę po 2 praca nie jest sezonowa, widocznie ktoś słabo zna tą firmę, pracujemy 12 miesięcy w roku. Atmosfera jest luźna, chyba, że ktoś nie ma pojęcia o rozluźnieniu i żartach :) po 3 jak może to być firma rodzinna, skoro pracuje w niej 4 członków rodziny na ponad 30 osób ? po 4 skoro komuś przeszkadza, że pracują w niej bracia czyli sumiennie dbają o porządek i rzetelną pracę tzn, że chciałby nieuczciwie pracować. a skoro uważa ktoś, że pracownic(którzy są z rodziny) pracują inaczej i mają lepszą pracę to niech zatrudni się u swojej rodziny aby się przekonać. Ogólnie bardzo fajna firma. pensja na czas, prezesostwo wyrozumiałe. Także polecam w 100 %

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Ogród Sp. z o.o. - Słupno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Zielony Ogród Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii