Opinie o Zielony Ogród Sp. z o.o. w Słupno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zielony Ogród Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zielony Ogród Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Ogród Sp. z o.o. w Słupno

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

Nobody Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie obowiązuje

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w Zielony Ogród Sp. z o.o.?

1
Gruby
@Pytanie

A jak ma wygladac...nikt Ci tyle nie da ile tam Ci obiecają zreszta jak u większości płockich "dobrodziejów"

Chudy Nowy wpis
@Gruby

...ale generalnie jako młoda osoba warto iść, czy raczej nie ma co się pchać? "Płocki rynek pracy" jest jaki jest i pracy to jedynie dla technicznych, a bez technicznego wykształcenia to ciężko. Atmosfera ok czy nie ok? Coś więcej jakbyś powiedział to by rozjaśniło sytuację, pokazało czy warto próbować czy już lepiej na kasę do Biedry czy do Obi.

Witek

Pracuję 2 miesiące,praca ok, umowa o pracę, wynagrodzenie na czas. Atmosfera dobra,nikt nikogo nie wyciska ,jak cytrynę. Trzeba pracować , a nie stać z łopatą ,bo na tym polega praca. Niezadowolony będzie ten,kto pracuje u wuja ,a wuj się na drzwiach pośredniaka buja. Za 200 godzin 3tys nie dostaniecie nigdzie, a w sobotę chcesz pracować pracujesz,nie chcesz nie przychodzisz.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko praca w ogrodach w firmie Zielony Ogród Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szlifierz
Słupno
IQFM ACKERMANN
(129 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Słupno
MAT DANIA Sp. z o.o.
(147 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zbigniew

Omijać szerokim łukiem tego typu firemki, pensja co z tego że na czas ale głodowa, zero jakiegokolwiek socjalu (bo za co prezesy jeździli by na wakacje kilka razy w roku, przecież nie za swoje...), w sezonie wycisną człowieka jak cytrynę praca po kilkanaście godzin dziennie plus soboty za które mają wąty jak nie chcesz przychodzić, za to w zimę wysyłają na przymusowe wolne, brygadziści z marnymi kwalifikacjami, nie polecam tam pracy oprócz garba niczego tam nie zyskasz. Na jedyny pozytyw zasługuje sklep z ogródkiem wystawowym (spory wybór i pomocna obsługa) choć ceny zróżnicowane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ormowiec

Jak wyżej, trudno doprosić się o umowę, kiepskie traktowanie pracowników, słabe zarobki a wymagania wygórowane...w sezonie letnim trudno o wolną sobotę. Na rozmowie wstępnej dużo obiecują a po przepracowaniu miesiąca czy dwóch okazuje się całkowicie inna bajka oczywiście na niekorzyść pracownika...Nie polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
######

Nie polecam tej firmy w bialy dzien potrafia na zywca okradac czlowieka

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Eustachy

Nie polecam pracy w tej firmie, praca na czarno, o umowę nie ma co liczyć, praca sezonowa (okres letni) bo w okresie zimowym to co mogą robić? Atmosfera jest nie przyjemna którą sprawiają stali pracownicy. Firma ogólnie jest rodzinna i ciężko dostać się z zewnątrz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
psajdak
@Eustachy

Po 1 każdy pracownik po okresie próbnym z tego co się orientuję ma umowę po 2 praca nie jest sezonowa, widocznie ktoś słabo zna tą firmę, pracujemy 12 miesięcy w roku. Atmosfera jest luźna, chyba, że ktoś nie ma pojęcia o rozluźnieniu i żartach :) po 3 jak może to być firma rodzinna, skoro pracuje w niej 4 członków rodziny na ponad 30 osób ? po 4 skoro komuś przeszkadza, że pracują w niej bracia czyli sumiennie dbają o porządek i rzetelną pracę tzn, że chciałby nieuczciwie pracować. a skoro uważa ktoś, że pracownic(którzy są z rodziny) pracują inaczej i mają lepszą pracę to niech zatrudni się u swojej rodziny aby się przekonać. Ogólnie bardzo fajna firma. pensja na czas, prezesostwo wyrozumiałe. Także polecam w 100 %

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Ogród Sp. z o.o. - Słupno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Zielony Ogród Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii