Opinie o Work Project Group Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Project Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Work Project Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Project Group Sp. z o.o. w Płock

Irmina Nowy wpis

Witam, a to tu są jakieś staże, trzeba szukać w urzędzie? Tak się złożyło, że szukam czegoś na początek po szkole, no i zwróciło moją uwagę, to co osoba tu pisała niżej o stażu. Chciałabym się dowiedzieć, jak to funkcjonuje i kogo szukają? Doświadczenie nie ma znaczenia?

Jakie warunki na stażu dla bezrobotnych? Jakie wynagrodzenie, ile trwa, w jakiej firmie, czy są jakieś ograniczenia?

Czy zdarzają się nadgodziny w Work Project Group Sp. z o.o.?

Kacper Nowy wpis

Jakie jest podstawowe wynagrodzenie w tej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Work Project Group Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
abcd

Ta firma nie paci wynagrodzenia ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie bo bedziesz pracowal za darmo

Largo
@abcd

Wiem słyszałem o tej firmie że to (usunięte przez administratora) już nie długo wszyscy będą wiedzieli o nich że nie wypłacana i oszukują.

@abcd

firma glazbut i work projekt system to ta sama firma podobno kazdy z nich mają oddzielne firmy. Jak się dzwoni do dyrektora do pana D. to mówi ze juz w tej firmie nie pracuje a jak się dzwoni do pana K. to jak zwykle zablokował numery telefonu. I siedzi zadowolony i nie wiadomo czy ma chęc się rozliczyc z ludzmi, żałosne.

Szlachet
@cichy

Jak nie wypłacą pieniędzy ludziom to nie będą tak cwaniakować cwaniaczki z miasta myślą że są kozakami to się mylą

Firma zatrudniający spawaczy i monterów praktycznie "na lewo". Nie wiadomo czy odprowadza składki, zatrudnienie to fikcja, wykazywana co najwyżej najniższa krajowa, powinny się tym zainteresować odpowiednie służby (Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy). Poprzednio działała jako Glaz-Bud System. Przyjmuje duże zlecenia chcąc dorobić się na ludziach m.in. Koluszki, Nowa Wieś k. Bydgoszczy, Szczecin, a stabilność finansowa zerowa. Tzw. "agencja pracy". Będąc zatrudnionym nie masz żadnej gwarancji wypłaty chyba że jesteś spokrewniony z szefostwem. Firma nie płaci pracownikom nawet do 20dnia następnego miesiąca lub płaci w ratach.. Wypłaty za październik do dziś (26.11.2018r.) pracownicy nie otrzymali mimo zapewnień szefostwa i obietnic,że w kolejnym miesiącu wypłata będzie terminowo do 15tego. Słowo pana D. są nic nie warte, puste obietnice i kpina z ludzkiej pracy, nie wspominając już o tym,że ludzie zmuszeni są porzucać pracę i protestu (cała zmiana) by zmusić firmę do uczciwie zarobionych swoich pieniędzy. Ciągłe tłumaczenia że inna firma nie zapłaciła itp. itd. co miesiąc te same wymówki i kpina ze swoich zobowiązań - bo obowiązkiem pracodawcy jest zapłacenie za należną pracownikowi pracę bez względu na to czy jakiś wykonawca mu terminowo płaci czy nie. Ten pan nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, stabilności finansowej i żadnego poszanowania do ludzkiej pracy. Nawet nie wysila się by swoim pracownikom na których niemało się dorabia, zapewnić choć przetrwanie i jakąkolwiek zapłatę na czas jak w umowie do 15tego. Nie wiadomo czy wgl zapłaci. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracodawcy, omijać z daleka. A byłym pracownikom radzę wytoczyć proces zbiorowym powiadomić PIP i US nim ten pan po raz kolejny ogłosi upadłość firmy i oszuka kolejnych naiwniaków. Idąc tam do pracy trzeba się liczyć z psychicznym wykończeniem, niepewnością co do wypłaty i ciągłym kłamstwom. Innymi słowy przymusowy wolontariat na rzecz jaśnie pana z Płocka.

lary

szefostwo zbywa z pieniędzmi dla ludzi zablokowali numery telefonów zeby pracownicy nie mogli sie do nich do dzwonic ,jak pracownik dzwoni o swoje pieniądze to zbywają go mówią ze pod koniec tygodnia na pewno a pózniej jak co do czego to jeszcze nie dostali przelewu,i od nowa się zaczyna ze prosze zadzwonic za tydzien i ta sama spiewka,po prostu porazka nie zatrudnjajce się firma niewypłacalna oszusci.

Szlachet
@lary

Słyszałem teraz podobno trochę ludzi zatrudnił zaczęli im płacić dla zmydlenia oczu żeby nie pouciekali, trochę porobią godzin nabiją szef od spóchłych boleści da im zaliczki bo powie że nie dostali przelewu jak zwykle (usunięte przez administratora), to ci będą nadal robić nabiją godzin a później powie że nie mają pieniędzy, a szefuncio p......... Ł nowy samochód będzie rozmyslął jaki kupić za pieniądze pracowników, najlepsze jest to że inspekcja pracy nie robi nic z tym podejrzane, zwykłego człowieka to urzędy komornicy itp.by opsiadły i zrujnowały do szpiku kości a tu nikt nic nie może zrobić z taką firmą, jedno wielkie bezprawie.

Poszkodowany

Najgorsze właśnie jest to że wysyłają ludzi do firm po pensje a tak naprawdę to oni powinni te pensje własnym ludziom wypłacać!! co kogo interesuje że ktoś im nie zapłacił zatrudniają oni więc oni niech płacą

lary
@Poszkodowany

szefostwo jak dzwoni się do nich to otsyłają dalej do kogos innego w biurze po informacje a toci jak zwykle nic nie wiedzą i mówią ze nie mają informacji, po prostu są niekompetentni,a jak dzwoni się dopana S...... to jepiej wogóle do niego nie dzwonic bo szkoda czasu i impulsów w telefonie bo tamten to wogóle nic niewie co na swiecie się dzieje.

@Poszkodowany

z nogi z pólobrotu ich.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Project Group Sp. z o.o. - Płock

Work Project Group Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 7 lok. 13
    09-400 Płock

Work Project Group Sp. z o.o.