Opinie o EMPOL S.A.

Paulina

@Kik, dziękuję za odpowiedź, dobrze, że cokolwiek zmienia się na lepsze. Odnośnie tego co pisał @pracownik, rzeczywiście poszperałam i ostatnio EMPOL dostał dwie nagrody ale to za wzrost i rozwój gospodarczy. Z rzeczy pracowniczych widziałam, np. grupowy paintball, czy takie rzeczy dzieją się w firmie często?

EMPOL rozwija sie cały czas. To firma mająca na swoim koncie liczne nagrody. Idealnych firm nie znam więc uważam, że niektórzy mocno przesadzają ze swoim narzekaniem. Generalnie pracuje mi się tu bardzo dobrze i mam spokojna perspektywę dalszej pracy!

Kik

Atmosfera na produkcji niezbyt jest przyjemna jest tam masa przewartościowanych pajaców którym wydaje się że mogą rządzić innymi. Wielu nie ma żadnych zasad moralnych kablują nawet przy kablowanym....Nie zawsze tak było ale od kiedy Raben zwolnij tych najbardziej "Potrzebnych fachowców" jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zarobki nieco wzrosły ale na początek nie płacą za wiele. Za soboty od niedawna płaca 100% więc można nieco zarobić.

Paulina

@Pracownnik a jakie Ty odnajdujesz plusy w zatrudnieniu w EMPOL S.A.? Czy możesz napisać coś o systemie motywacyjnym - czy funkcjonuje tu, a jeśli tak, to na jakiej zasadzie? Motywowanie pracownika to aktualnie bardzo mocny trend na polskim rynku pracy.

Pracownikobecny

Czy nie można napisać coś dobrego o firmie Empol ?

Gość

Cóż jest powodem, że tak dawno nikt nie pisał nic na tym wątku? Generalnie jak jest w firmie dobrze to ludzie nie piszą bo im się nie chce. Jeśli tak to gratulacje.

Firma Empol ciągle sie rozwija. Produkcja konstrukcji aluminiowych okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, stale wzrasta zwiększając swój zasięg w kraju i za granicą. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić na inną.

Miło się czyta opinie o EMPOL -u bo to fajna firma. Jedna z najlepszych w okolicy, atmosfera w firmie jest super.

EMPOL S.A. jest dobrą firmą, dla pracownika takiego jak ja.

Paulina

Obecnie firma poszukuje pracowników - doradca handlowy oraz pracownik produkcji. Czy ktoś z Was pracował już w tych działach?

Ssss

W firmie się dobrze pracuje - moze na produkcji ;) Czy Empol kompletnie przepial się na produkcję zagraniczna - zero aktualizacji strony www Facebook tez leży.

Spil
@Ssss 13.02.2017 15:39

Cały czas ludzi szukają, aktualne są oferty: http://empol.pl/index.php/pl/firma/kariera Jest jakiś handlowiec tutaj? lub były handlowiec :)

Sprawdzona firma i fajnie się w niej pracuje a to jest ważne!!

Jaca

Jak na razie jest spox, póki co najlepiej z wszystkich firm w jakich robiłem tutaj w okolicy

posk

hej hej no ale to przecież wlasni wszystko zależy od tego na jakas się oferte pracy trafi prawda?> bo przecież nie oszukujmy się na każdym stanowisku się inne wynagrodzenie przecież oferowane prawda? no i to tez od wielu czynnikow tak samo zależy..

Smutno się czyta narzekania byłych pracowników, przecież nie ma obowiązku pracy, i można sobie poszukać roboty lepszej, jak ta nie odpowiada. Ja przepracowałem wiele lat i zawsze się kasa zgadzała, szefowie zawsze znaleźli czas na rozmowę, co do atmosfery to jak w każdej firmie. Jak się dużo dzieje to i ludzie poddenerwowani chodzą, a jak nerwówka się kończy to wszystkim nerwy odpuszczają :) Ale na miłość boską, to jest praca a nie kółko zainteresowań...

rererere

@Anka super ze wlasnie oferowana jest tutaj taka umowa o prace bo akurat w dzisijesyzch czasach to nie jest takie oczywse tak na prawde wiecie o co mi chodiz

kamT

Z tego co wiem to na stanowisku technologa oprócz tej umowo o pracę można się nieźle podszkolić bo firma gwarantuje różne szkolenia

Anka

Zatrudniają na umowę o pracę.

dawid

A czy wymagają założenia wlasnej zdziałanosci gospodarczej czy zatrudniają cie na umowe o pracę? Jak to wygląda.

Anka

Córka mojej sąsiadki pracuje jako handlowiec w Empolu od 10 lat. Z tego co wiem, to ma co miesiąc prowizję ma od wartości podpisanych umów ale dopiero jak zostanie to zamontowane u klienta. Jeżeli sprzeda za 50tys to ma prowizję od 50tys, jak sprzeda za 300tys to ma prowizję od 300tys. Nie ma dolnej ani górnej granicy - i to duży plus. Można mieć jeszcze dodatkową kasę za sprzedaż wyznaczonego towaru (coś tam wypłacane jest w danym miesiącu a coś w rozliczeniu kwartalnym - zbiera się jakieś punkty i to przelicza się za kasę). No i co najważniejsze pracuje na umowę o pracę i prowizja jest tylko dodatkiem. Gdyby było tak źle nie siedziałaby tam tyle lat.

tort
@Anka 10.07.2016 12:52

Dość dużo znasz szczegółów jak na pracę córki sąsiadki hehehhe

Pl

2500 zł netto jest możliwe do osiągnięcia w tej firmie jako doradca handlowy mający własne biuro ale. Poza tym regulamin pracy nie jest już taki fajny. Targety sprzedażowe jakie trzeba osiągnąć są beznadziejne. Mam nadzieję, że zniknął już zapis w regulaminie że trzeba tyle a tyle napraw serwisowych sprzedać. Mimo wszystko firma ta to dobry początek dla ludzi szukających wrażeń w sprzedaży BB.

Jack

Czy chodzi o kasę, daną na program, którego nie wdrożyli? Już wcześniej ktoś o tym wspominał. Jeśli za to został wybudowany dom i kupione np. auto to byłoby niefajnie. Kto im tak doradził, sami to wymyślili?

Miruś

Kierownik jest spoko, chłopaki też. Wiadomo na początku każdy nowy jest traktowany inaczej. Tak jak wszędzie, ale Ci pomogą, jakby co. Nie idź na plastik do Źródeł, bo tam kierownik jest spoko, ale jest tam jeszcze taki jeden czopek i on bardzo miesza.

amelinium

niech żyje nam Rezerwa...!!!

marcin

Dzięki miruś. A wiesz jaka atmosfera na aluminium panuje? Współpracownicy są ok? Jak kierownik? Da się z nim żyć?

miruś w.

Idź na aluminium, będziesz dalej od głównego syfu, bo Komornikach. W Żródłach źle się dzieje Panie Dobrodzieju...

marcin

Jest ogłoszenie na pracownika produkcji. Gdzie lepiej próbować: do pcv czy aluminium?

typcio

To jest ktoś normalny w tej firmie? Czytam te opinie i dochodzę do wniosku że chyba nie.

ukulele

szkoda, że w Schweiker lepiej płaci... muszę tam przejść, tak jak moi koledzy z produkcji.

zaasu

Dobra firma

kulfon

Praca tutaj jest super. W dowód uznania najlepsi mieli okazję pojechać na targi do Niemiec pod koniec marca. Dziękujemy - zadowoleni z pracy i siebie :)

kółko różańcowe

towarzystwo wzajemnej adoracji biurowej!

jarząbek wacław

"Empol to największy producent okien PCV na Dolnym Śląsku, oferuja najlepsze okna i drzwi z PCW, stolarkę aluminiową, rolety zewnętrzne i ogrody zimowe a także fasady aluminiowe. Dokładnie oferują okna PCW (PCV) w oparciu o system profili niemieckiej firmy Schüco, cenionej na rynkach całego świata za technicznie zaawansowane produkty, dostosowane do wymogów współczesnego, wymagającego rynku." To pisałem ja Jarząbek Wacław, trener drugiej kategorii buhahaha

miejscowy

rotacja pracowników jak na karuzeli, znowu szukają na te same 5 stanowisk, na które szukali pół roku temu, ludzie masowo wieją do sąsiedniej niemieckiej firmy BASF, która lepiej płaci

ciekawy janek

a gdzie jest słynny kolega Kryspin aa?

JT`

Dina - przeczytaj post wyżej - jeśli jesteś tak małosprytny, że tego nie potrafisz - to długo nie zagrzejesz miejsca w Empolu. To firma bardzo wymagająca i niesprawiedliwość kierownictwa aż bije po oczach - no ale gdzie tego nie ma :

nick
@JT 20.06.2015 18:20
Praca Handlowca - owszem jest ciekawa tylko jest parę minusów: - Partnerstwo i koleżeństwo kończy się w momencie jak zauważysz...

Ale podkładanie świń to już robota ludzi a nie firmy

Nowy
@JT 20.06.2015 18:20

Jak porównać do firm z okolicy, to EMPOL OPINIE ma i tak jedne z najlepszych. Nie jest korporacją i może to też duża zaleta dla pracownika. Te wszystkie niemieckie firmy traktują człowieka "inaczej" a w polskiej firmie jest jednak lepiej

tomek

ile zarabia sie na starcie(pracownik produkcji)

nos

Hm..Przeczytałem z ciekawości i prawdą jest że można wylecieć z dnia na dzień. Prawdą jest że można się sporo nauczyć lecz wiedza ta nie jest nikomu potrzebna jeśli nie będzie pracował w tej branży. Jeśli chodzi o kierownictwo też prawda jeden całkowicie oddany mamonie bez zasad wobedz pracownika produkcji, jesteś parą dwóch rąk. Drugi zaś to fascynat spokoju ale za to mściwy mający wysokie mniemanie o sobie bardzo nie lubi sprzeciwu, szuja. No cóż trzeba poczekać na niemiecką firmę i się tam przenieść jeśli da się zarobić bez nadgodzin 2200 zł to nie ma się co zastanawiać. To jeśli chodzi o zarobki. No i produkcja ogólnie da się wytrzymać jak wszędzie. Ludzie są różni jedni lepsi inni gorsi. Pozytywem jest brak kamer i możliwość rozmów miedzy pracownikami.

fotograf

1.Dla przyszłych pracowników młodych i niedoświadczonych: można dużo się nauczyć, posługiwania się narzędziami pneumatycznymi, okuwania okien, zgrzewania, cięcia, praca na maszynach sterowanych komputerowo, wdrożenia się w proces produkcyjny-przydatne w przyszłości.Zarobki dla młodych jak gdzie indziej-nie ma rewelacji-bo i dlaczego. Słabszych fizycznie przestrzegam przed pracą na szkleniu okien-tam można uszkodzić sobie kręgosłup-szacunek dla tych którzy tam już długo pracują-jeśli ktoś wie ile waży szyba 2-komorowa i jakie ma rozmiary do dużej witryny to zrozumie o czym mówię.Jeśli ktoś miał do czynienia ze stolarką okien nawet drewnianych, ślusarstwem,wstępne doświadczenie na produkcji, cięcie stali,wkrętarki to się nadaje lub jeśli ma do tego predyspozycje, to szybko się nauczy. Koledzy są pomocni, tutaj na tym poziomie atmosfera jest dobra-po prosu inni pomogą. Jeśli chodzi o logistyków to naprawdę trzeba znać j.niemiecki, a nie jakieś bąkanie, bo trzeba codziennie z kimś z "tamtąd" porozmawiać.Praca stresująca, ale w logistyce taka jest zawsze.Jeśli chodzi o handlowców to wiadomo, że tutaj trzeba pracować na wynik- a to nie każdy potrafi-jeśli jesteś miernym handlowcem to nie szukaj tutaj pracy. Empol nie byłby dzisiaj taką firmą gdyby miał miernych handlowców.Prawda jest taka,że produkować to potrafią prawie wszyscy, ale tylko najlepsi to potrafią sprzedać. 2.Atmosfera:mówiąc o atmosferze w pracy trzeba powiedzieć o tych co dłużej pracują, włącznie z „górą” . Przykładowo na listwach p.1jest dobry, szklarzy pilnuje i statystyki w zeszycie-ma swoje zdanie o atmosferze, ale jest mądry i opinie zachowuje dla najbliższych. Podobnie p.2 od drzwi-zresztą doskonały fachowiec. Podobnie inni mniej lub bardziej fachowi. Są zdystansowani względem kierownika pr.,który jest kompletnie poddany szefowi, oraz paru innych, którzy już gdzie indziej próbowali pracować, ale im nie wyszło. Czy to żle-„życie to walka”, a każdy chce mieć co do garnka włożyć. Takie jest po prostu życie, i rzadko kiedy spotyka nas coś lepszego. A spotykało wielu coś lepszego w tym zakładzie wcześniej: i to pod względem atmosfery i finansów. Ale później p.10 zauważył, że można płacić mniej, a w nowoczesnym procesie produkcji, można szybko nauczyć nowego pracownika obsługi maszyn, więc go można szybko zwolnić jak nie pasuje i zastąpić nowym, tańszym i na wstępie b. podporządkowanym. Ale to po prostu wybór szefa,że robi jak robi. Więc tu dopatruję się fundamentu atmosfery i finansów. P.E-szacunek, to czym jest dzisiaj Empol jako przedsiębiorstwo na rynku to moim zdaniem tej Pani zasługa, naprawdę olbrzymi sukces przy olbrzymiej pracy. To jest prawdziwa „lokomotywa” tej firmy. Jeśli p.10 włożyłby podobny wysiłek w zmianę podejścia do pracowników to firma byłaby prawie idealna. Zawsze jest to możliwe…proszę się zastanowić, bo warto- nic Pan nie straci, wręcz zyska. A okazja zawsze jest dobra na imprezie firmowej:uważam je za duży plus, kiedy produkcja,pracownicy z biura (z piętra) i pracownicy z biur handlowych mogą razem bez skrępowania pobiesiadować. Olbrzymi plus za dowóz na imprezę i z powrotem autobusem. Nikt nie musi "po spożyciu" kierować. Ponieważ wystawiłem oceny 4 i 2:średnia wyszła 3.

HaHa

Kolego! Coś lejesz wodę - bardzo nieskładnie to napisane! Opinie pisane o firmie Empol - to sama prawda - kto tam pracuje, lub pracował - może śmiało to zweryfikować, pozatym jeśli jest tych komentarze trochę - to znaczy, że jest coś na rzeczy prawda? Przecież nie ma tutaj rozbierzności opinii?!

kenzol

Czy w Epolu zatrudniają też konstruktorów CAD? Jakie warunki oferują?

sebastian

A to Ci nic nie podpowiem - z doświadczenia wiem - że obaj kierownicy produkcji zarówno Alu jak i PCV - to bardzo w porządku goście - o ile nie nabroisz i masz się na baczności

sebastian

W jakim charakterze chcesz pracować

sebastian

Czy ktos wie jak obecnie pracuje sie w empolu, bo szukam od jakiegoś czasu informacji o firmie, ale za wyjątkiem tego forum nic nie znalazłem. Kasa na czas, szefostwo ok?

sebastian

Co to za pytanie w ogóle, przecież masz napisane, obok tematu Empol miasto Wrocław, także mam nadzieje, że odpowiedziałem Ci na pytanie.

jaka atmosfera?

ale to jakiego miasta dotyczy w końcu ten wątek? :) bo jak ten właściwy Empol to póście parę z ust na temat zarobków, atmosfery itd.

rat

Empol szuka na 4 stanowiska pracy, mnie zainteresowała ta oferta pracownika produkcji, wymagania chyba spełniam, myslicie, że warto?

rokko

chodzi o zwykły empol z końcówką .pl. zauważ, że mają przypisane miasto Wrocław - a tak właśnie jest z tym empolem od okien

DHA

Nie wiecie czy w najbliższych miesiącach będą przeprowadzać jakieś rekrutacje? Z chęcią bym się załapał, a nie wiem czy czekać czy nie..

Zostaw opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMPOL S.A.