EMPOL S.A.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o EMPOL S.A.

S Nowy wpis

Od paru miesięcy posucha z nowymi wpisami. Nic też z robotą nie ma w sieci. Ostatnio rok temu szukano pracownika produkcji. A ja właśnie chcę pracować na max 2 zmiany. Podawali tedy, że tak to własnie tu jest. Jakieś zmiany w tym temacie i jakie kwoty są obecnie w obiegu? Pisali o 3850 brutto na okresie próbnym i 3900 brutto podstawy + premie, min. 10% i kwartalne ok. 710 brutto.

Pytanie Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Czy wypłata w tej firmie Was satysfakcjonuje ? Czy dorabiacie sobie " po kontach" w wolnej piątki? Jak nastroje przed świętami?

Buba Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

A co masz jakieś propozycje dla nas czy się stęskniłeś za wolnymi piątkiem o słodka, pokątna, piątkowa nudo...

Pytanie
 Pytanie

Czy EMPOL S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeszcze Obecny Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Nie licz na jakiekolwiek podnoszenie kwalifikacji, bądź zdobycie uprawnień. Wszystko czego możesz się nauczyć, to jak przetrwać wśród osób z "łapanki " które spożywają alk. i inne używki w miejscu pr...cy oraz jak wygląda zarządzanie ludźmi bez odpowiedniego przygotowania. Kadra zajmująca się " rządzeniem " ludźmi na produkcji, to osoby wybrane na podstawie swojego stażu, a nie kwalifikacji, czy wiedzy na ten temat. Skutkuje to zbytnim spouchwalaniem się z pracownikami oraz brakiem realnej oceny sytuacji jaka panuje na produkcji. To pytanie, to podstawowa kwestia jaką powinien przemyśleć zarząd firmy. Ludzie, którzy odpowiadają za produkcję powinni wiedzieć jak zarządzać ludźmi, jak z nimi rozmawiać, w jaki sposób rozwiązywać konflikty. Od tego są szkolenia i wiedza, która pozwala na odpowiedni dobór środków zapobiegawczych sytuacjom jakie aktualnie zdarzają się w tej firmie. Nie wystarczy rzucić podwyżką i liczyć na to, że jakoś to będzie. Niestety będziecie aktualnie świadkami, gdzie długoletni pracownicy zaczną się zwalniać. Proszę zrobić rekonesans i sprawdzić ilu z nich zwolniło się od początku roku. Będzie nas więcej. Życzę szerszego horyzontu.

Obecny
Pracownik

Nie licz w tej firmie na jakiekolwiek podnoszenie kwalifikacji, bądź zdobycie uprawnień. Wszystko czego możesz się nauczyć, to jak przetrwać wśród osób z "łapanki " które spożywają alkohol i inne używki w miejscu pracy oraz jak wygląda zarządzanie ludźmi bez odpowiedniego przygotowania. Kadra zajmująca się " rządzeniem " ludźmi na produkcji, to osoby wybrane na podstawie swojego stażu, a nie kwalifikacji, czy wiedzy na ten temat. Skutkuje to zbytnim spouchwalaniem się z pracownikami oraz brakiem realnej oceny sytuacji jaka panuje na produkcji. To pytanie, to podstawowa kwestia jaką powinien przemyśleć zarząd firmy. Ludzie, którzy odpowiadają za produkcję powinni wiedzieć jak zarządzać ludźmi, jak z nimi rozmawiać, w jaki sposób rozwiązywać konflikty. Od tego są szkolenia i wiedza, która pozwala na odpowiedni dobór środków zapobiegawczych sytuacjom jakie aktualnie zdarzają się w Empol'u. Nie wystarczy rzucić podwyżką i liczyć na to, że jakoś to będzie. Niestety będziecie aktualnie świadkami, gdzie długoletni pracownicy zaczną się zwalniać. Proszę zrobić rekonesans i sprawdzić ilu z nich zwolniło się od początku roku. Będzie nas więcej. Życzę szerszego horyzontu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jeje
Kandydat

Dziękujemy za zbliżające się w kwietniu podwyzki i za to,że przychodzący w marcu będą mieli na umowie więcej jak pracujący 10-15lat. Dziękujemy i jeszcze raz Dziękujemy. Jaka płaca, taka praca.

Wiktoria
@Jeje

Te ostatnie zdanie mnie zastanowiło. Czyli jak mało zarabiacie, to pracujecie jak... Jakieś fuszery, czy co? No tak to właśnie zabrzmiało.

buba
Pracownik
@Wiktoria

Wręcz przeciwnie każdy stara się aby wyroby jakie produkujemy były na najwyższym możliwym poziomie i tego się trzymamy nie zależnie od polityki finansowej firmy pieniądze to nie wszystko droga pani.

Job
 Pytanie

Czy jest tu Ktos , kto moze pisac widelki / rozpietosc wynagrodzenia netto w dziale sprzedazy/ obslugi Klienta?

Zuma
Były pracownik
@Job

Gdyby były imponujące lub chociaż przyzwoite, to zapewne były by podawane w ogłoszeniu o pracę... Ważne aby wynegocjować jak najwyższą podstawę. Taką wypłatę dostaniesz. Nie oczekuj wiele więcej. Premia, prowizja raz są, a raz ich nie ma.

MAT
Były pracownik
@Job

Negocjuj przede wszystkim podstawę i region, za który będziesz odpowiadał. Wszystko na piśmie. Prowizja, premia raz jest, raz jej nie ma, albo jest symboliczna. Podstawa to podstawa! Jak już popracujesz 6 miesięcy i się zorientujesz jak to wygląda, to mozesz zejść z podstawy, na korzyść prowizji.

Bogdan
@MAT

A ile dają tak minimum, bez negocjacji? Są jakieś widełki?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie EMPOL S.A.?

Robin
Pracownik
@Pytanie

to pewnie zależy od stanowiska. Jeżeli chodzi o produkcję jeśli masz dwie zdrowe ręce i dwie zdrowe nogi, mieszkasz niedaleko i akceptujesz pensję niewiele większą od minimalnej, to nie masz się, co martwić pytaniami.

Zocha
Kandydat
 Pytanie

Na stronach Empolu i w (usunięte przez administratora) czesto pojawia sie ogloszenie na stanowisko handlowca i technologa. Obecnie nie jestem zainteresowana zmiana pracy (jestem na macierzynskim), ale chcialabym uzyskac informacje od osob zorientowanych, czy te czeste poszukiwania wynikaja z naturalnego rozwoju firmy, czy tez duzej rotacji pracownikow ?

Zuma
Pracownik
@Zocha

Pracownicy odchodzą do innych firm. Rotacja pracowniów na stanowiskach, o których wspomniałaś zawsze byłą wysoka.

Paweł

Macie w ogóle ścieżkę rozwoju?

Marek
Pracownik
@Paweł

Są awanse, np ludzie ktorzy zaczynali na produkcji wiele lat temu są dziś liderami

Praca.
Kandydat
 Pytanie
@Marek

Marek, kto decyduje o wyborze lidera i według jakich kryteriów?

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w EMPOL S.A.?

1
black
Pracownik
@Pytanie

Wszystko zalezy od ludzi, idzie sie dogadac. atmosfera nie jest zla

Pytanie
 Pytanie

Czy w EMPOL S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Pracodawca

@Pytanie

Od lat firma przykłada bardzo dużą wagę do benefitów świątecznych. Wszyscy pracownicy firmy Empol - bez względu na staż pracy - co roku otrzymują bony zakupowe.

Buba
Pracownik
 Pytanie
@EMPOL S.A.

Jeśli tak jest to proszę (usunięte przez administratora)powiedzieć co pracownicy otrzymają w tym roku na święta?

Kiss me
Pracownik
@EMPOL S.A.

Żadnych bonów nie było 300zł brutto na łeb. Się szarpnęli jak zwykle. Coraz gorzej jest w EM-pol. Więcej, szybciej a płaca stoi w miejscu i jeszcze kamery i o ironio firma polska a gorzej niż w niemieckiej z tego co ludzie mówią. (usunięte przez administratora)

Ciekawski
 Pytanie

.Czy pracownicy biurowi pracują zdalnie w czasie epidemii czy też przebywają razem w pomieszczeniach biurowych?

pracownik
@Ciekawski

Większość z pracowników biurowych pracuje zdalnie :p Naraża sie produkcja i magazyn za dobre słowo "D

Nos
Pracownik
@pracownik

Nie ma nawet dobrego słowa, Tylko te bzdury typu - "Baz was, bez załogi niczego byśmy nie dokonali"; "Bez fachowców itp bzdety którymi jesteśmy karmieni a jak wiadomo tym się jeszcze nikt nie najadł. Jest jak wszędzie prywaciarz to prywaciarz i nie ma znaczenia jakim jesteś fachowcem (usunięte przez administratora)

Kiss me

Podsumujmy ofertę pracy firmy EM-pol. Pracownik produkcji. "1.stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,•wynagrodzenie stałe i miesięczny 2.system premiowy•grupowe ubezpieczenie na życie•bony świąteczne•wyprawki szkolne•nagrody jubileuszowe•imprezy ntegracyjne•przyjazne środowisko pracy, 3.atmosferę rodzinnej firmy Ad.1 To prawda o ile nie będziesz się burzył i zbyt wiele wymagał(usunięte przez administratora). Wynagrodzenie stałe i to jest szczera prawda na podwyżkę nie masz co liczyć. Zawsze jest ta sama odpowiedz nie. Nie ma znaczenia że wszystko poszło do góry łącznie z paliwem a więc wzrosły koszty dojazdu. Ludzie odchodzą a kierownictwo udaje że nic się nie dzieje. Ad 2. Wyprawki dotyczą rodziców dzieci uczących się. Premia uzależniona jest(usunięte przez administratora)czyli jak byś nie (usunięte przez administratora)i tak dostaniesz tyle samo z resztą nie wiele. Żadnej motywacji nie ma. Ubezpieczenie a która firma tego nie ma mało tego socjal w innych firmach jest dużo bardziej rozwinięty i nikt nie robi z tego (usunięte przez administratora) burzy, Bony świąteczne no to jest mistrzostwo świata w tej firmie 200zł brutto hehehe No mogliby nic nie dać...Imprezy integracyjne nie ma poza tym z tego co słyszałem to zwyczajna popijawa z ciepłym piwem i słabym jedzeniem po kosztach. Przyjazne środowisko pracy- kolejna zagadka co autor miał na myśli, jest jak wszędzie zależy na co lub na kogo się trafi. Ad.3 No tak jeśli wziąć pod uwagę że pracuje tam cała (usunięte przez administratora)to by było na tyle.

Z vis
@Kiss me

Zawsze mnie zastanawiało, jakie przesłanie niesie ze sobą określenie w ofercie "atmosfera rodzinnej firmy". Atut to, czy raczej odstraszacz dla potencjalnych kandydatów?

anonim

(usunięte przez administratora)

Vis

Podobno odchodzi kierownik "Woldemort" zadziwiające? No właśnie...Pozbycie się tego człowieka grozi załamaniem produkcji nie jestem specjalnie zwolennikiem tego człowieka, ale na robocie to on się zna. Byłbym nie uczciwy nie przyznając tego. Dobiegły mnie wieści że podobno ma przybyć Maciuś no przepraszam ale ten trampkarz nie dorasta "Woldemortowi" do pięt. Nie chcę nikogo urazić ale tak to widzę a znam i jednego i drugiego. Nie wiem jaka polityka przyświeca tym działaniom ale tak to my wielkiej polski nie zbudujemy. Wiele zasług ma ten człowiek dla tej firmy i taka go spotyka nagroda?? Brak słów...

Z vis
@Vis

Sprawa jest prosta. Państwo S wraz ze swoją super CFO MKP, uknuli pewien plan, który zakładał redukcje, przesunięcia, oraz zatrudnienia ( w tym również zatrudnienie powtórne M). Niestety, plan zupełnie się posypał i myślę, że to jeszcze nie koniec negatywnych następstw tego działania. Chodzi o gotowość wzięcia odpowiedzialności lub raczej jej brak. Czasami tak jednak bywa, że plany niecne zawodzą, więc nawarzone piwko trzeba będzie wypić ????

4
Monika
@Vis

Vis a skąd posiadasz tego typu informacje? Będę bardzo wdzięczna, jeśli Twoje przypuszczenia rzeczywiście się ziszczą, to napiszesz o tym uaktualniając wątek o najświeższe informacje. W innym przypadku też napisz tu komentarz, aby nie pisać na wątku informacji, które się nie potwierdziły. To bardzo istotne kwestie i dobrze by były zweryfikowane.

4
Karolina

Pani nie chciało sie nawet przeczytać maila

5
A

Paulina zejdź na ziemię bo jak się przekonasz jak to działa to spadniesz z hukiem. Jesteś parą dwóch źle opłacanych rąk i nie masz żadnych praw. Ludzie nie pracują dla tego że chcą tylko dla tego że muszą a jeśli ktoś uważa inaczej niech się zacznie leczyć na głowę. Ble ble ble gó....no mnie obchodzi czy firma się rozwija ja pracuję za pieniądze a nie za idee. To samo robi kierownik i to samo robi szefostwo. Problem jest tylko w ilości wynagrodzenia to wszystko.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina
@A

Uprzejmie proszę o używanie kulturalnego słownictwa. Obrażanie kogokolwiek jest nie na miejscu. Są osoby, które cenią pracę w firmie i tacy, którzy mają inne zdanie na ten temat. Nie należy sugerować, że firma "zmusza" kogokolwiek do pracy. Pracownicy mają możliwość odejścia, jeśli praca nie spełnia ich oczekiwań, nie uważasz? Każdy praca ma swoje plusy i minusy i warto przedstawiać zawsze oba te aspekty w swoich wypowiedziach. To ważne dla użytkowników forum, którzy po przeczytaniu sami mogą podjąć decyzję, czy chcą aplikować do firmy, czy też nie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Paulina

Rzeczowe opinie są kasowane, więc jaki jest sens pisania ich? Oczywiste jest to z jakich powodów. Na szczęście informacje biorą się nie tylko z forum. Pozdrawiam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina
@Były pracownik

Które, z rzeczowych opinii zostały skasowane? Jakie powody są według Ciebie oczywiste? Jeśli opinia nie naruszała regulaminu forum (nie zawierała wulgaryzmów, danych osobowych), ani nie łamała polskiego prawa, nie powinna zostać usunięta. Zawsze, jeśli masz wątpliwości, co do konkretnej usuniętej opinii, możesz zwrócić się do administratora serwisu: admin@gowork.pl

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Paulina

Nie ma ich tu, a nie były robione zrzuty ekranu, żeby był na to dowód, więc nie jestem w stanie ich zacytować. Nie było w nich nic, co naruszałoby regulamin forum. Dlaczego powody oczywiste? Dlatego, że prawda boli i nie jest wygodna dla Zarządu tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
?????
@Były pracownik

chłopie napisz jeszcze raz, zobaczymy czy tym razem usuną...…..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina
@Były pracownik

Rozumiem, jednak jeżeli komentarz został usunięty, musiał naruszać zasady serwisu lub łamać polskie prawo. Informacja o tym, że tego typu komentarze mogą zostać usunięte, jest w regulaminie serwisu. Czy były to opinie napisane przez Ciebie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
A
@Paulina

Zgoda czy ja powiedziałem coś innego? Pracuję bo muszę, znaczenie ma jedynie wypłata a nie miejsce. Jeśli będzie się pogarszać to się zwolnię i nie potrzebuje do tego Pani rad. Proszę o konstruktywne wypowiedzi jeśli zajmuje Pani stanowisko (usunięte przez administratora) Zwróćcie uwagę na atmosferę na złą atmosferę...Na ludzi którzy przeszkadzają w pracy którzy działają na szkodę firmy. (usunięte przez administratora)Doceńcie wreszcie tych którzy są uczciwi, nie wykorzystują innych nie kablują i robią swoje i nie tylko swoje....Brak słów na to się dzieje. Atmosferę w pracy może zepsuć jedna osoba. Zatrudniliście ludzi którzy na to miano nie zasługują.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Paulina

Oczywiście, że znam regulamin. Przestańmy się bawić w dyplomatyczne rozgrywki słowne. Komentarz pokazywał prawdę. W firmie występował mobing, obrażanie pracowników. Przez niedowartosciowanie osób, których głos w firmie był ważniejszy niż szefów, dochodziło do bezczelności i wyżywaniu się na ludziach, mających inne zdanie (często słuszne). Po raz kolejny piszę - nie polecam pracy w tej firmie. Poza tym nie nadarmo ciągle pojawiają się ogłoszenia. Odkąd empol zmienił siedzibe, odeszło mnóstwo potrzebnych i wartościowych osób zarowno na produkcji jak i w biurach. To powinno dac do myślenia każdemu, kto chce podjąć pracę tam.

Śmiech na sali
@Paulina

Bzdura, można przecież się z GOWORKIEM dogadać i mieć możliwość akceptacji komentarzy przed ich opublikowaniem, lub dowolnego ich kasowania, bez podania przyczyny.

BIS
@Były pracownik

O! Przepraszam na produkcji zostali sami fachowcy, których nie interesują rozgrywki polityczne w biurowej części firmy. Dla nas możecie się pozarzynać i tak jest tam was o połowę za dużo, bałagan tworzą ludzie nie system.

jaro

WITAM miałem zamiar złożyć cv ale po przeczytaniu opinii omijam tę firmę szerokim łukiem szkoda że ludzie w takich fajnych czasach nie potrafią się szanować i mają taki mały poziom empatii pieniądze władza a gzie w tym wszystkim jest zwykły człowiek panowie szefowie nie zapominajcie kto na was pracuje

Była pracownica

"Praca" nie pisz o człowieku darmozjad jak nie znasz go osobiście i nie wiesz co robił. Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz nawet najmniejszego pojęcia.

KOLO
@Była pracownica

Jedni piszą darmozjad inni ze to jedyny normalny w tej firmie. Co zrobił dla ludzi i firmy a czego nie zrobił? za co go wywalili?

Obiektywny

Dyrektor był ok. Pierwszy facet który chciał coś zrobić i dla ludzi i dla firmy.

Były pracownik
@Obiektywny

Każdy kto chciał zrobić coś dobrego dla firmy był zły i dlatego się wypalał i odchodził. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPOL S.A.
Przejdź do nowych opinii