Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Ph

Miałem otrzymać informację po rozmowie z wiadomością czy pozytywnie czy negatywnie rozpatrzono moją kandydaturę na PH. Niestety takiej wiadomości nie dostałem, więc domyślam się że z podobną powagą firmą traktuje aktualnych pracowników.

@Kloc

Pieniądze pieniedzmi, wszedzie placa ziemniakami. Ludzie uciekaja bo traktuja ich jak (usunięte przez administratora) zmuszaja do nadgodzin (doslownie), (usunięte przez administratora)jest na porzadku dziennym (nawet odgornie zalecany), podpier…..nie i wazeliniarstwo to jedyna forma jaka przyniesie korzysci. A jak co niektorzy nie maja wlasnego zycia lub jest mega nudne to oczywiście interesuja sie innymi. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, ale szerokim lukiem omijajcie bobolicką. Chyba ze jestescie masochistami i lubicie byc traktowani jak (usunięte przez administratora) zero, (usunięte przez administratora) i macie byc wdzieczni ze wpuszczaja was na teren firmy

Czy jest możliwość pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na część etatu?

A czemu mieliby faceci nie pakować karmy, to była do tej pory domena kobiet czy jak? Brzmi jak coś, gdzie się duzo dźwiga. Nie jest tak? W sumie chciałbym wiedzieć, jak te procesy tam wyglądaja.

Czy pracownicy MACED Sp. z.o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Katy

Jeśli chodzi o te nadgodziny, to czy płatne są lepiej niż za normalne godziny pracy? Co do pikniku, to co by się stało, jeśli ktoś by nie przyszedł? Groziłyby jakieś konsekwencje?

Gosia Nowy wpis

Mają już osobę na stanowisko? Chodzi konkretnie o ofertę pracy pt. Przedstawicielka handlowa, pokazuje, że kilkanaście dni temu wygasło, ale mam nadzieję, że rekrutacja jeszcze nie skończona. Ile to wszystko trwa ogółem, ile jest etapów na taką pozycję tam?

Ula Nowy wpis

Skąd takie podejrzenia? I co oznacza, że wsadzą "swojego", rekrutacje wewnętrzne są prowadzone jednocześnie? Widziałam, że ogłoszenie opublikowali ponownie w kwietniu, mnie akurat Gdańsk interesuje. Podobno najbardziej cenią doświadczenie w branży pet food, a takie posiadam. To może mimo wszystko miałabym szansę?

Misia Nowy wpis

Witam, jak konkretnie wygląda ta obiecana w ofercie pracy możliwość pracy w trybie hybrydowym? Interesuje mnie ogłoszenie Senior Finance Business Partner - Production. Więcej czasu w biurze czy w domu się pracuje? Najlepiej jakby ktoś dokładnie napisał, jak to się rozkłada.

Wiola Nowy wpis
@Misia

Jest to możliwe tylko teoretycznie, w praktyce ciągle przerywa internet i rozłącza lub działa bardzo wolno. Trzeba być na miejscu żeby cokolwiek zrobić.

Jest ogłoszenie na placowego konserwatora czy warto składać. I jak wygląda praca.

Czy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia

Z całą pewnością nie jest to możliwe. Nawet etatowi pracownicy muszą robić nadgodziny. Ktoś taki byłby poprostu zbędny więc nawet nie radzę się interesować. Proszę sobie wyobrazić że zwolniono brygadzistkę poprzedniczkę Iwony U. tylko i wyłącznie dlatego że zbliżał się jej okres ochronny, a była w tej firmie praktycznie od jej początku i była bardzo dobra. Tak dyrektor do spółki z Justyną H. postępują. Najlepsze jest to jak to uzasadniają, że źle odnosiła się do podwładnych i inne bajki w które nie należy wierzyć. Taka argumentacja jest naprawdę słaba i oczywiście wyssana z palca. No i kupy się nie trzyma. Jeśli ktoś się zużyje lub po kilkunastu latach pracy pozwoli sobie na chwilę oddechu przy taśmie to dostaje kopa w (usunięte przez administratora) bo jest nie wydajny. Ta firma jest biedna i ma dyrektora ze wsi.

@:)

Człowieku jakimi ty starymi czasami żyjesz.. po pierwsze firma ma już innego dyrektora więc zanim zaczniesz pisać te bzdury to zasięgnij aktualnych danych a po drugie nie ma brygadzistki Iwony U ..a czy jej poprzedniczka była dobra to zdania są podzielone ile ludzi tyle opini tyle że większość negatywna Nie pozdrawiam i radzę przestać żyć przeszłością

G.W

Chyba ktoś tutaj odszedł od tematu. Zadano pytanie czy jest możliwość pracy na część etatu. Jako były pracownik przypuszczam że nie. Mi na przykład Justyna obiecała prace w godzinach od 7 do 15 jako kierowca-magazynier, skończyło się na ładowaniu aut od 6 do 23 czyli 17 godzin. Swego czasu wymyślono tam na produkcji system pracy 8 na 8, czyli przychodziło się na taśmę o 6 rano do 14 potem tego samego dnia o 22 do 6 następnego dnia, potem na 14 do 22 i ponownie na 6. Ja nie wierzyłem i myślałem że to jest nie możliwe, otóż to jest możliwe. W Azerbejdżanie za Stalina w czasach wojennych w rafineriach obowiązywał bardziej humanitarny system pracy.

Ten to ma
@G.W

Ty to masz problemy Masakra ja nie mogę się wypróżnić. A tak poważnie nie jest tak źle.

Stefan
@:)

Czyli liczy się wydajność i nadgodziny. Płacą za nie czy robi się dłużej za free? Bo nie miałbym nic przeciwko dodatkowej pracy ale dobrze opłaconej.

@Ten to ma

Nie jest tak źle? Przecież tam nawet w kranie ciepłej wody nie ma. Tak dział techniczny z Janiszewskim na czele zrobił robotę.

@:)

Nieprawda. Ciepła woda w kranie i pod prysznicem czasami jest, pamiętam że np. w czasie audytu można było umyć ręce w ciepłej wodzie. W pozostałe dni niestety nie, Boże to nawet nie jest śmieszne to jest tragiczne.

Teresa

Rozumiem, że tam obecnie pracujesz jak masz taką wiedzę? Ja jestem zanteresowana pracą i napisz jakie jest tam wynagrodzenie dla pracowników produkcji przynajmniej przedział od...do? No i jaka jest atmosfera w firmie po zmianie detektora?

@Teresa

Wynagrodzenie jest zadawalajace szczegóły udziela Panie w biurze Atmosfera dla mnie super ale ile pracowników tyle opini trzeba po prostu się przekonać

Atmosfera jest jeśli jest się w klice Pawełka Moniki i Kamili. Będąc w niej operator wózka na sortowni może robić co chce(w końcu jest w wieku ochronnym) na przykład może powiedzieć że on nie może pracować do 14 tylko musi wyjść szybciej bo on ma przegląd samochodu. Nie ważne że stacja diagnostyczna na zaciszu do której się udaje jest czynna do 17. Boże co tam się dzieje…

M. Dalton w pracy Men Who Manage opracował typologię klik, wyróżniając trzy ogólne typy: kliki pionowe, poziome i przypadkowe. W klikach pionowych o charakterze symbiotycznym osoby z różnych szczebli struktury zwierzchnictwa realizują wspólne interesy, np. szef faworyzuje podwładnych należących do kliki, a ci w zamian dostarczają mu informacje i umacniają jego pozycję. W pionowych klikach pasożytniczych przełożony stosuje zasadę „dziel i rządź", wybierając wśród podwładnych „faworytów-donosicieli", poprzez których może oddziaływać na pozostałych, gdyż ci są przekonani o wielkich możliwościach wybrańców szefa, więc zabiegają o ich względy, przekazując im stale informacje o innych pracownikach[1].

Teresa

W jakim celu jest to związywanie i zamykanie na klucz sprzętu? Kradzieże się zdarzały?

Kamila K.
@Teresa

Wynikało to z kuku na muniu pracowników sortowni. Dyrektor Paweł nie potrafi zapewnić narzędzi pracy, warunków ani obsady jest po prostu niekompetentny a kolokwialnie jest po prostu głupi. Dlatego dochodzi do takich sytuacji :/ a szkoda

qwerty
@Kamila K.

To pracownicy sortowni decydują o zamykaniu sprzętu? I co w końcu z narzędziami? Bo jak ich nie zapewnia to jak wykonywać pracę? Własnymi?

Ciekawy

Nie muszą zwalniać ludzie sami odchodzą. Dwóch odchodzi jeden przychodzi.Zaraz emeryci odejdą.

Ciekawy

Tylko mówię ,że nie muszą zwalniać ludzie sami odchodzą. A później ogłoszenia na płacowego na magazyniera itp.na olx

GRZESIU nie podszywać się pod Kamila K. Wszyscy wiedzą że to Ty Chyba w końcu zapłaciłeś rachunek za tel i znowu wypisujesz swoje żale . A taki był spokój:) O wszystkim już pisałeś i teraz znowu się powtarzasz. Czyżby problemy z pamięcią( może za dużo alko ? ) czy dalej nie możesz pogodzić się ze zwolnieniem z byłego Macedu ? Kto chce pracować to pracuje , a komu się nie podoba to zmienia pracę , proste jak drut i tego nie zmienią ( premie, podwyżki, zmiana władzy itp. ) Poprostu młodzi ludzie żyją w tych czasach z dnia na dzień i mają wywalone na pracę. ????

Mario
@Ciekawy

Jak taka rotacja i nie ma stabilności to powiedz na jakich umowach teraz przyjmują? Wszyscy są na zleceniu ze tak łatwo zmienić robotę czy dają na czas określony?

@Mario

Umowa o pracę rotacja była zawszę i będzie, bo każdy ma wybór nie każdemu może odpowiadać praca.

Denis
@Ciekawy

No wiadomo. A myślisz czym to jest spowodowane? Bo jakby warunki były dobre to ludzie raczej trzymaliby się stołka. Tu kierownictwo nic nie robi żeby zatrzymać pracowników?

Edyta

Czyli były jednak jakieś roszady w firmie? Jak dużo osób poleciało? dlaczego osoby kompetentne zostały zwolnione? Nie lubią jeśli pracownicy mają własne zdanie? Trochę to wygląda jakby osoby zarządzające bały się o swoje stanowisko...czyli nie ma co liczyć na awanse i podwyżki u nich?

@Denis

Wariactwo i nieszanowanie pracownika , a zresztą sami wywalają. Tam długo nikt nie wytrzyma oprócz starych wyrzeraczy.

@Ciekawy

To prawda, wariactwo. Specjalista ds. rozliczeń nie potrafi liczyć, kierowniczka produkcji z pizzahut opłaca prąd przedpłacając-to jest taka taryfa dla nie płacących patusów z Miastka. To tacy ludzie decydują o tym czy jesteście wydajne czy też nie :/ Pozdrawiam cieplutko, praca była zła.

@Ciekawy

A tacy pracownicy z większym stażem mają płacone dodatki stażowe, że oni się zdecydują zostać? Czy firma daje znać o zakończeniu współpracy wcześniej żeby sobie ogarnąć coś innego czy stawia przed faktem dokonanym?

Ciekawy

Raczej chyba nie mają wyjścia,kasa jest w miarę ok.Ale atmosfera ....

@Ciekawy

To co się dzieje wśród pracowników, że nastroje takie gęste? Mocno to wpływa i utrudnia prace? Czy jakoś idzie przeżyć? Aaa no i co to znaczy kasa ok? ;) Podasz widełki?

Nie mogę sobie pozwolić chyba na zatrudnienie się w każdej firmie, o której coś chcę wiedzieć :D no a Ty co myślisz? A dużo kobiet tam swoją drogą pracuje ogółem? Bo tak naprawdę to nawet tego nie wiem.

Art

Zwalniają pracowników z dnia na dzień, znam 3 takie przypadki - osoba od magazynu kontraktowego, od transportu i od controlingu i to wszystko w ciagu kilku miesięcy.

XXXX

Czy ktoś pracuje w biurze w Poznaniu i jest w stanie się wypowiedzieć?

Art
@XXXX

Nie polecam. Zatrudnili jakiś czas temu pracownice do opieki nad magazynem kontraktowym bo poprzedni pracownik się nagle zwolnił i rzucił l4. Dziewczyna uratowała im (usunięte przez administratora), ale nie miała doświadczenia. Robila wiele nadgodzin i ogarnęła cała wiedzę. Trzymali ja 2/3 miesiace, zatrudnili na jej miejsce osobę z doświadczeniem i zwolnili ja z dnia na dzień.

Hej, szukam pracy na produkcje ale nie widzę aktualnie ofert pracy.. czy ktoś wie czy są przyjęcia i warto przejść się z cv? Jakie benefity macie? Są dofinansowania do wakacji dzieci albo wczasy pod gruszą?

Ciekawa

A czy ktoś pracuje/pracowała u nich w biurze w Poznaniu i może powiedzieć jak tam jest?

Nela

Haha, uwielbiam takie fora, gdzie się opisuje ludzi z imienia, a nikt z zewnątrz nie wie kto to i nie rozumie o co chodzi :D A z innej beczki, czy jest tu ktoś z Działu Rozwoju Rynku? Mam pytanie o przedstawiciela handlowego na Gdańsk. Benefity są i można je rozciągać na rodzinę, ale co z widełkami zarobkowymi? Jakie prowizje?

Jakie są wynagrodzenia na działach na czysto

@12

Pensje są zróżnicowane i teoretycznie jest to uzależnione od stopnia smrodu w którym trzeba pracować. Mówię teoretycznie bo jeśli chodzi o pracowników to większy smród daje jakieś 3,5, na mniejszym ale wciąż smrodzie około 3 czyli najmniej jak się da. Przy czym trzeba się liczyć z brakiem ciepłej wody do umycia-jest ciepła tylko raz w roku na czas audytu. Jeżeli chodzi o inne stanowiska tutaj jest już od 4,5 wzwyż i do tego samochód służbowy jednak jest uwarunkowane tym że trzeba się prostytuować co nie każdej kobiecie odpowiada i tutaj jest jeden wyjątek bo po prostu jest brzydka-nikomu chyba nie trzeba przedstawiać Justyny.

Jakie są zarobki na działach na czysto

Raczej tylko oddolne inicjatywy. Ludzie skrzyknęli się i pojechali na kręgle co szaleńczo zbulwersowało kierowniczkę produkcji gdyż nie została zaproszona. Wściekła się do tego stopnia że poleciała do dyrektora a ten jeszcze przez pół roku to wyrzygiwał …

@:)

w sensie, że jak? w jaki sposób to robił? od tego momentu już nawet nie ma mowy, żeby firma przystała na jakąkolwiek imprezę? a inne tożsame inicjatywy czy tutaj to na pracy jedynie każą się skupić?

@Karolina

Dobrze wykonujesz swoją pracę. Powinnaś przekonywać ludzi że fotoradary w krzakach straży miejskiej są dla bezpieczeństwa.

Oczywiście że jest integracja ale tylko w pracy w nadgodzinach :)

@:)

Od kiedy pozwalają Wam rozmawiać? Zmiany od 6 do 16 i od 16 do 2 w nocy a na dowidzenia unikanie polewanie wrzątkiem przejściu.

@:)

Jak często firma organizuje spotkania firmowe poza godzinami pracy? Na stanowisku pracownika produkcji wymieniona jest praca jednozmianowa, jakie są godziny pracy ?

@Anna

Nie ma czegoś takiego po za godzinami pracy !!! Znaczy nie ma na to czasu :) Bo pracuje się na dwie zmiany i 3x w tygodniu jeszcze nadgodziny + soboty :)

@:)

Zaraz cię namierzy i zwolni, wmawiając Ci że działasz na szkodę firmy. I jeszcze zada pytanie „Co? Zła praca była?” Co za koleś … Mniejsza o to, co do nadgodzin nic się widzę nie zmieniło ale nie wszystkich one dotyczą bo codziennie widzę bordowego hyundaia na rokosowie na stacji BP o 7 i wracającego po 15.30 z Polanowa.

G.W.

Jak to Bartkowiak mówił „Dziękuję za cenną informację”

Lolka
@:)

No dobrze, skoro tak sporo godzin trzeba pracować, to może napiszesz ile na rękę miesięcznie można zarobić? Bo sporo osób pisze o dużym nawale pracy nawet i po 17 godzinach, ale może to się opłaca zarobkowo?

Jedyną formą integracji są nadgodziny. Został zorganizowany piknik firmowy na ktory tak naprawde zostali wszyscy zmuszeni przyjsc. Oprócz tego że przyszli, dostali coś do jedzenia, oczywiście były przypadki nadmiernej ilości alkoholu, ale podobno spotkali się po to żeby się bawić (to co w vegas, zostaje w vegas). Zabawa zabawą, ale oczywiście komentarze pojawiają się nadal (kilka miesiecy po), czyli tak naprawdę przybyłeś/aś po to żeby ci obrobili później (usunięte przez administratora). Ta się ubrała tak, ta się wymalowała tak, ten się ubrał w dresy, ten nałożył lakierki, itd itd. Zenada, wazeliniarstwo, obrabianie tyłka pełną parą

Katy

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Elektromechanik?

Ph

Bydgoszcz
@Ph

Jak z dnia na dzień wyrzucili wszystkich pracowników z magazynu w Bydgoszczy to czego oczekujesz od firmy?

Rekruterka
@Ph

Szanowny Panie, dziękuję za wiadomość. Staram się, by każdy kandydat biorący udział w rekrutacji otrzymał informację zwrotną drogą mailową. Jak dotąd udawało mi się ten standard zachować. Jeśli – na skutek przeoczenia, mojego błędu – taki mail do Pana nie dotarł, serdecznie przepraszam. Proszę sprawdzić pocztę mailową, również folder spam - mam sygnały, że niejednokrotnie korespondencja wpływa do folderu spam. Sprawdziłam swoją korespondencję do kandydatów z rekrutacji na PH i wygląda na to, że wszyscy powinni otrzymać informację zwrotną. Jeśli mogę coś jeszcze wyjaśnić w tej kwestii, zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Życząc dużo dobrego pozdrawiam serdecznie.

Kloc
@Ph

Pracownicy pracują za PSIE pieniądze..

@Kloc

Mam doświadczenie w pracy jako Elektromechanik. Myślicie, że firma ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

G.W.

Firma jako tako. Problemem jest szanowny Pan dyrektor. Proszę sobie wyobrazić że facet po zwolnieniu dziewczyny która miała obietnice zatrudnienia gdy zobaczył ją w sklepie za ladą to natychmiast zrobił w tył zwrot i po prostu uciekł z tego sklepu. Czy tak zachowuje się poważny dorosły człowiek? Tak Paweł dla mnie i innych jesteś zerem.

@G.W.

Dla Ciebie Grzesiu Paweł jest (usunięte przez administratora), ale jednak coś osiągnął w przeciwieństwie do Ciebie. Po zwolnieniu nie możesz znaleźć sobie miejsca i zajęcia dlatego wypisujesz swoje żale na goworku. Aaa sorki miejsce już masz i to stałe co dzień rano przy Lewiatanie czekając na otwarcie z pełną reklamówką butelek na wymianę. Tak się ustawiłeś w porównaniu do dyrektora. I kto tu jest zerem ? :)

Do G.W.
@G.W.

Bo w Macedzie nie ma ani jednego dobrego dyrektora.

@Do G.W.

Fundusz zajął się teraz firmą (usunięte przez administratora), tam również namnożyło się krawaciarzy którzy (wg.relacji znajomego) mówią staremu spawaczowi jak ma spawać. Mniejsza o to. To indywiduum w Polanowie jest zakłamane w takim stopniu że w pewnym momencie sam zapomina co powiedział. Dochodzi do sytuacji że gościu instruuje ludzi co mają mówić w przypadku gdy zadzwoni ktoś z Poznania. Jak na przykład Karolince zapomni się wyprodukować hardera wtedy trzeba mówić Poznaniakom że nie ma opakowań. Bo najlepiej jest wycierać sobie gębę magazynem. Jeżeli mówi się prawdę jest to uznawane za działanie na szkodę firmy. Trzeba chyba być z Przytocka żeby nie rozumieć różnicy między działaniem na szkodę firmy a działaniem na szkodę Pawełka.

Dobrze że po wpisach nie zrezygnowałem z składania cv. Nie widziałem takich rzeczy co opisujecie. Prawda jest taka kto kombinuje to ma co ma. Robię parę miesięcy a kolega co przyszedł po mnie już kilka razy na zwolnieniu tacy pracownicy wyrażają swoje opinie. PŚ. Pani Moniką i Sabina wporzo

@Paweł

No to faktycznie mało widziałeś. Mnie to przestrzegano przed tą firmą opiniami że tam pracuje się w systemie osiem na osiem myślałem wówczas że to jest nie możliwe, otóż oświadczam Ci że to jest możliwe. Odszedłem z innej firmy bo obiecywano mi pracę w godzinach 7-15 (Pani Justyna) Skończyło się tym że trzeba było zasuwać przez kilka miesięcy tylko i wyłącznie na drugą zmianę za mniejszą kasę niż było ustalone, mało tego nadgodziny dyskwalifikują z otrzymania dodatku świątecznego czyli robiąc nadgodziny przekracza się ustalony próg powyżej którego dodatek nie przysługuje. Innymi słowy robi się nadgodziny za darmo! (usunięte przez administratora) Ja wychodzę z założenia że okradanie złodzieja jest uzasadnione i nawet obowiązkowe ;) Jakieś inwentaryzacje w Boże Ciało, przyjmowanie i przeliczanie zwróconego towaru z salmonellą przez całe niedziele, przeprowadzka magazynu wyrobu gotowego w środku nocy aby zwolnić miejsce na wylewanie betonu i jeszcze koleś zapyta się CO? ZŁA PRACA BYŁA? Wiesz że miałem prawie 50 dni zaległego urlopu? Nic tylko Maced Maced i Maced teraz w końcu człowiek czuje że żyje. Pozdrawiam Cieplutko :)

Iwonka
@G.W.

G.W..pracowałeś po godzinach bo chciałeś Nikt nikogo nie zmusza zostawać a praca osiem na osiem była ale 9 lat temu a nie teraz..Długo już Cie u nas nie ma i wiesz dużo się zmieniło na leprze a że ty wolisz wywlekać jakieś sytuację które zdarzyły się raz na 10 lat istnienia firmy i były Twoim pomysłem nie oznacza że firma jest zła

@Iwonka

9-8 lat temu to Walerian był automatykiem. Adam przedstawicielem rabena z biurem vis a vi tepro, ja szmuglowałem towar a ty byłaś w macedzie. Czas leci a jednak nie wiele się zmienia jak trzeba było rozstawiać baseny na gazowanie tak nadal trzeba to robić a mówione było całkiem co innego. Doszły mnie słuchy że dziewczyna żeby pracować nota bene w nocy musiała sama kupić sobie laptopa… No ja pierwszy raz o czymś takim słyszę ale to Maced tu nie ma rzeczy niemożliwych.

@G.W.

@G.W musisz mieć ładnie pod sufitem że brudy z przed 8 lat wyciągasz ????

@G.W.

A i coś Ci się lata pomyliły albo jesteś taki uło........ że nawet liczyć nie potrafisz. Walerian był 5 lat temu ????

Iwonka 9-8 lat temu to Walerian był automatykiem. A to kto napisał ? Naprawdę Grzegorzu nie możesz się pogodzić z utratą tej pracy ? Widocznie było Ci tam bardzo dobrze a narzekasz jak małe dziecko. A może byś chciał wrócić ? Potrzebują sprzątaczki i to byłoby odpowiednie stanowisko dla Ciebie. Może wtedy byś nie narzekał :)

@:)

O_0 nie napisałem że był automatykiem w Macedzie nie potrafisz czytać? Nie sądzę, być może dotarło to do Ciebie że napisałaś głupotę ale nie przyznasz się do gafy stąd ten dziecinny tekst z Twojej strony mający na celu obrażenie mojej osoby. To Twoje zrozumiałe i zwyczajowe zachowanie. To jest właśnie dziecinne ale zawsze taka byłaś więc spoko. Forum służy do wyrażania i dzielenia się swoimi opiniami, doświadczeniami. Jeżeli ktoś tu nie może się z czymś pogodzić to nie jestem to ja. To nie jest tak że trzeba pisać tylko pozytywnie. Dodatkowym twoim usprawiedliwieniem jest brak alternatywy i innych horyzontów rozwoju dlatego nie dziwie się i rozumiem taką mentalność bronienia jak niepodległości pewnych spraw oraz nie przyjmowania innych opinii do wiadomości.

G.W
@:)

Twoje teksty „wspólnie i w porozumieniu” z naczelnym już podchodzą pod znęcanie się psychiczne. Nie mówiąc o (usunięte przez administratora)

@G.W.

Jak zrozumiesz że nigdzie nie jest idealnie a może być jeszcze gorzej to przestaniesz narzekać .Masz swoją opinie i szanuje .Ja idę do pracy jak mi coś nie pasuje dziękuję i tyle w końcu jestem pokoleniem Y .

Wanda
@Paweł

No moim zdaniem też najlepiej przekonać się samemu. Co możesz ogólnie napisać o zarobkach?

@Wanda

Zarobki nawet nawet nie jest źle, nie będę pisał ile musisz przekonać się sama.pozdro

@Paweł

Ja na przykład się przekonałem na święta nie ma nic w macedzie gdzie indziej jest normalnie pół pensji. To jest jedyna firma w której byłem nie posiadająca wewnętrznej sieci telefonicznej o_0 co mocno ułatwia pracę. Widocznie tam taka technologia nie dotarła.

@G.W.

teraz tylko pytanie czy to rażąco komplikowało pracę? bo skoro już o tym piszesz to sama się teraz zaczynam nad tym wszystkim zastanawiać... raczej sugestie ktoś dawał, to może mają jakiś szczególny powód czemu tego nie ma? coś jeszcze w warunkach Cię zaskoczyło?

Maced Bydgoszcz

Czy Pan Andrzej mógł zasnąć ze spokojnym sumieniem? Czy Pan Andrzej ma satysfakcje że takim stylu zwolnił pracowników? Czemu na zebraniu Dawid perfidnie okłamał swoich pracowników że nie mamy czego się obawiać i nie stracimy pracy? Mówiłeś na zebraniu w zeszłym roku że jak się nie podoba w Macedzie to można iść do Kujawianki za najniższa krajowa. Może już tam pracujesz bo jako pierwszy z Łukaszem uciekłeś z tonącego okrętu?

Mcflyy
@Maced Bydgoszcz

A czego się po nim spodziewaliście? Ze powie prawdę ? Taki charakter, mówi co chce powiedzieć i kłamanie na porządku dziennym. Taka natura

D
@Maced Bydgoszcz

Myślę, że mógł myśląc ile pieniedzy mu to przyniesie. Gdyby Pan Andrzej miał kompetenty zespół kadr powiedział by pracowniką, którzy mają umowy na określony że mogą wziąć l4 bo wyszło by to dla obu stron korzystnie 80 % płacone a jeszcze przez 4 może płacić Zus . Niestety jego drogi pracownik z kadr bierze pieniążki za średnią robotę. Odnośnie Dawida i Łukasza myślę że nie wiedzieli tylko tyle że nie opłacalny był dochód i prawa w firmie kiedy to zaledwie 1/5 udziałów. Tylko jeśl nawet się dowiedział to i tak jeszcze przez dwa miesiące obowiązuje go tajemnica służbowa,przeciez jest na wypowiedzeniu 2 miesięcznym jeszcze . Odnośnie tego że Dawid dostanie za przepracowany czas odprawę może wziąć l4 w ciągłości z możliwością 14 dni przed ustaniem stosunku pracy. Także może zrobić to każdy kto miał na czas określony bo przy nieokreślonym bardziej opłaca się odprawa i tym co mają odprawę też spoko wyjdzie bo w ciągu dwóch miesięcy mają kwotę brutto do ręki i wtedy można iść nawet za najniższą po to żeby mieć przez ten czas chociaż te 1900 dodatkowo. Także panie Andrzeju zapamięta,, Pan '' że pazerny dwa razy traci, karma już zaczyna wracać moi drodzy i to nie na reklamacji w Maced

Bbb
@Mcflyy

Niektórzy nadal myśleli że Dawid jednak na sam koniec powie prawdę. Uznali że na ostatnim zebraniu dowiedzieli się wszystkiego... Chociaż każde zebranie z nim było jedynie mydleniem oczu. A tu nagle przychodzi 30.12 i dowiadujesz się że tracisz pracę.

@Maced Bydgoszcz

Oooooo! Zaczęło się kasowanie niewygodnych komentarzy. A czemu pojedyńczo? a nie wszystkich razem jak pracowników z Bydgoszczy?

Magazyn Bydgoszcz
@123

Dla niektórych są niewygodne komentarze chociaż jest napisana prawda. Czy Pan Jacek dyrektor logistyki uważa że jest wszystko w porządku? Przyjeżdżał do nas Pan Jacek robił notatki zapewniał że jest wszystko ok. Nagle przyjeżdża z kumplem Andrzejem i nas zwalnia. Czy Pan Jacek mógł nam spojrzeć prosto w oczy? Co było tak na prawdę powodem aby nas zwolnić grupowo i zamknąć oddział w Bydgoszczy? Obroty były większe niż założenia. Czego brakowało? Zarządzanie było także zadawalajace. A Dawid i Łukasz co mówiliście ludziom po ostatnim zebraniu jak chodzili do Was do biura? Biliście też brawo że zaraz stracimy pracę? Też nie mieliscie odwagi powiedzieć prawdy tylko skłamać ze będzie wszystko ok?

Zawiedziona
@Magazyn Bydgoszcz

Myślę że nie tylko Dawid i Łukasz o wszystkim wiedzieli. Monika i Paweł pewnie też. Zastanawiające jest ze Moniki w dzień zwolnienia akurat nie było w pracy. A Paweł odrazu znalazł posadę kierownika w innej firmie. Taki przypadek.

Rampampam
@Zawiedziona

Teraz już sami wiecie po tych wpisach jaka zgrana, lojalna grupa ludzi dla siebie byliście.to musiało się rozwalić. Fakt wszystko psuje się od głowy. Gdyby dawid nie siał zamieszania, fermentu i celowej dezinformacji które przynosiły dla niego „korzyści” może dalej była by praca w Bydgoszczy, tylu dobrych handlowców by się nie zwolniło i dalej by się kręciło ale no właśnie co on tak na prawdę potrafił? Cwaniakować, drzeć się, wykorzystywać przeciwko ludziom swoją pozycje, obrażać i ciagle kłamać to co on mógł prowadzić ? Co najwyżej kram na straganie w grupie jedno osobowej. Zdrówka ludzie

Zespół

Jedna osoba ciągle gada aby nie siać fermentu itd. A kto przesiadywał w biurze kierowniczki najczęściej? Teraz możecie napisać kto doniósł na Panią Zamachowska. Pozdro dla normalnych.

Ostatni z Polanowa

Moniki tak mają, najpierw poprosi o to aby wyliczyć jak maksymalnie załadować objętościowo auto potem podpieprzy żeby kogoś zwolnić bo przeładował auto.

@Zespół

Dokładnie. Zawsze chodziła nadąsana i trzymała tylko z tymi dzięki którym coś zyskała. Czyli z Kubą Moniką Pawłem.

@123

Racja, Pani A to taki sam fałsz jak pani M. Obrabianie innych za plecami a później udawanie że jest okej. Byle coś ugrać i się utrzymać.

Nom

Nie jest tak źle

Żwacz

Tak czytam i czytam i wiecie co, szkoda, że ludzie naprawdę pracujący krótko bądź też nie efektywnie wypowiadają się tutaj... Zadam dobre pytanie. Skoro jest Tak źle i nie dobrze w Macedzie to dlaczego ludzie mowa tu o Handlowcach , ludziach z biura, oraz magazynu którzy pracują normalnie i dają z siebie wszystko jakoś pracują tyle lat i nikt ich nie zwalnia , nikt nie pisze głupot, nie marudzi? No dlaczego? Bo zwyczajnie robią swoje i rozwijają firmę i chcą zarabiać pieniadze. Niestety, niektórzy nie rozumieją tego, że poprawną praca popłaca lepiej odjebac 8h pełno baboli i mieć wszystko w tyłku bo mi się należy nie? Wzięli mnie do pracy to niech się cieszą, że do niej wgl przychodzę prawda? Dzisiaj będę miej efektywny , jutro będę miał sraczkę a trzeciego dnia stwierdze że trochę za dobrze mi idzie to wgl nie przyjdę do pracy , spoko a na koniec miesiąca płacz bo jakby wszystko było ok to i wypłata byłaby większa ale po co skoro starcza mi to co dostaje... Ludzie ogarnijcie się bo was boli to, że nie potraficie przyznać się do swojego błędu - błędu jakim jest zwyczajne lenistwo. Nie idziesz do pracy na pogaduchy z koleżanką i kolega tylko pracować. Szkoda, że tacy ludzie jeszcze tracą czas na pisanie opinii która i tak nic nie wniesie i nie zmieni faktu że MACED jak był tak jest liderem w swojej branży.

Zwaczyk
@Żwacz

Wypowiadają się, bo zapewne maja nadzieje, ze któryś z właścicieli to czyta i zrobi z tym porządek raz a dobrze. Byli i są tu ludzie którzy chcieli zarabiać pieniądze i rozwijać firmę ale są tutaj pewni przełożeni którzy nie maja kompletnie pojęcia jak rozmawiać z pracownikiem; upokarzają, mobinguja, wyzywają robią co chcą i tak są tutaj jest to dla nich normalne a potem biją piatke. Więc ten Twój komentarz taki średni i aha chyba wiem kto pisze ;) to tak w lekkim skrócie. A jak już tam jesteś z tej Bydgoszczy to rozumiem ze Twoja drużyna razem gra w piłkę czy każdy osobno ?;)

Sam
@Zwaczyk

W punkt Ciekawe co by odbiorcy powiedzieli na skład produktów dla swoich pupili Mięso z robakami ale ok dostawca 10 centów spusci i przemielimy, badery smierdzace i z sallmonella, ale ok pasteryzujemu, Tak można do czasu aż coś się wydarzy i będzie problem, to powtórzy się historia z Wiklina Tak się nie da

@Sam

Z Twojej wypowiedzi wynika, że skład produktów firmy MACED odbiega od ustalonych norm. Trzeba powiedzieć, że jest to już bardzo poważny zarzut. Jeśli faktycznie masz podstawy, by tak sądzić, to dlaczego jeszcze nigdzie tego nie zgłosiłeś? Jestem ciekawa.

Aaan
@Sam

Hej, czy możesz coś wiecej napisać? Mam psa i kupuje produkty maced, ale zaczynam się mocno zastanawiać czy dobrze robie.

Ricki
@Żwacz

Moim największym błędem, było zatrudniene się w MACED

Samsung
@Żwacz

Liderem czego??? Produktów robionych z larw much chyba!!!

@Samsung

Kontrola (pożal się boże) Jakości nad wszystkim czuwa, przytoczyć trzeba przykład jak na pytanie czy dana wysyłka przeszła badania usłyszałem "tak, tak", po paru ładnych godzinach okazało się że jednak nie co zaskutkowało tym że trzeba było cofnąć frachta z pod Kołbaskowa, podlot, kilometry ładowne i odlot kosztowały prawie miesięczną pensje bo tyle kosztuje FTL, takie rzeczy to one nie widzą ale widzą to że przy rampie stoi miotła z drewnianym trzonkiem i ją fotografują, tak w tym magazynie gdzie znajduje się 1600 drewnianych palet wg. nich miotła nie może mieć drewnianego trzonka.

Bdg

Czyli u Was równie ciekawie jak w Bydgoszczy

Bydgoszcz
@Bdg

Bydgoszczy już nie ma... Pan Andrzej się postarał...

@Bdg

Wiesz kto był w cyrku ten się nie śmieje. Kiedy zdarzył się wypadek; kierowca spadł z rampy i poharatał sobie rękę odmówiono wydania środków opatrunkowych i sam musiał jechać do apteki kupić sobie bandaże ja też raz spadłem kiedy wchodziłem po prowizorycznej "drabinie" zrobionej z palety. Dyrektor na prośbę o zrobienie schodów odpowiedział cytuję "a co ty masz 80 lat?" behapowiec też nic nie wskórał w tej sprawie. Jest 100% racji w stwierdzeniu które usłyszałem "on robi tylko to co widać" bo przed audytem brc nawet kładziono nowy tynk przed biurem głównym. Kiedy wieczorem kobieta ucieła sobie palca na piłach to musiałem iść do domu po swój prywatny samochód i odwieźć ją na SOR bo na zakładzie oczywiście nie ma auta do dyspozycji w takich przypadkach. A wieszcze mi że 160 nie schodziło z licznika po zmroku bo prawie mdlała. Na sam koniec Pan dyrektor wyżygał mi jeszcze że napisałem do niego sms-a zaczynając od "Ej" i powiedział (a właściwie to się wydarł) "co? zła praca była?" człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy!

hrbg
@Ostatni z Polanowa

To jest nic :D Ja pracowałem na magazynie leków i mamy apteczke zawieszoną na ścianie a w środku pusto, a mało to razy ktoś się pociął i krew się lała ? Bywa rozmowa z kierowniczką na ten temat żeby apteczka zawsze była wyposażona a ona na to że kierownictwo nie jest od tego tylko bhpowiec który w firmie zjawi się za 2 miesiące i on ma tylko uprawnienia żeby włożyć plaster do apteczki :D I co z tego że to magazyn leków i na półkach masz tysiące plastrów ? To jest właśnie paradoks :D

Bl Bla Bla
@Żwacz

A przepraszam kto ze starego składu został ? :D Każdy wie że stara gwardia poleciała czy to do VE czy BF czy konkurencji.

Ferment
@Bl Bla Bla

Vet pełen fermentu naxd

No nie wiem czy to tak fajnie każdego z góry krytykować, a zwłaszcza już przywołując z imienia i nazwiska publicznie... :/ Teraz to każdego kandydata będziesz uważała za niespełna rozumu?

@Karolina

Jego trzeba nagrywać i mu puszczać żeby sam siebie posłuchał :)

@:)

No może nagrywanie i puszczanie byłoby już nieco zbyt skrajne. A zwyczajna ludzka rozmowa by nie pomogła? Każdy tutaj raczej już dorosły jest i jak ktoś ma jakiś problem chyba na luzie da radę się jakoś dogadać

@Karolina

Być może pomogła by gdyby mowa była o kimś normalnym, w tym przypadku mamy do czynienia z kimś kto sam sobie przeczy każdego dnia, kłamie i innym każe kłamać, jest to po prostu beton. Kolokwialnie; gadaj z (usunięte przez administratora) to Cię osra. Tak to można najkrócej ująć. Wiem, że to czytasz logopedo, jak już się zagotowałeś otwórz okno i przewietrz bo jak to powiedziałeś „w firmie Maced i wokół firmy pachnie bardzo ładnie i przyjemnie” Przeszedłeś sam siebie, naprawdę!

Iwona
@:)

Wyobraź sobie że skoro czlowiek który zaszedł tak daleko jest beton to Ty musisz być wielkim (usunięte przez administratora)..Może firma Maced to nie perfumeria ale tez nie (usunięte przez administratora) Ciekawe jak długo tam pracowałeś i na jakim stanowisku

@Iwona

Proszę wybaczyć odpowiadaniem pytaniem na pytanie, ale proszę uzasadnić z jakiegoż to powodu istotne dla Twojej osoby jest to jak długo tam pracuje i na jakim stanowisku? Oczywiście odpowiedz znam na to pytanie retoryczne.

Iwona
@:)

Istotne jest to że większość negatywnych opini wystawiają ludzie którzy nic nie robili tylko odbębnić swoje przysłowiowe 8 godzin i do domu beż żadnego zaangażowania się .

@Iwona

Masz na myśli Kamilę z Przytocka? Czy Patryka którego jak nie było przez miesiąc to nagle zaczęły zgadzać się stany opakowań.

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów